Hráč Mukashev Assan

Mukashev Assan

User Pic
Jméno: Mukashev Assan
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2199
Elo mezinárodní: 2206
ID: 40714
FIDE ID: 13703803
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK AURORA 2243 2235 Staszko Martin Dukla B 2082 2076 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK AURORA 2243 2235 Plášek Zdeněk Sokol Vršovice B 1934 1949 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK AURORA 2243 2235 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi Praha 1713 1705 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK AURORA 2243 2235 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK AURORA 2243 2235 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1864 1866 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK AURORA 2243 2235 Mašek Jan Dukla D 1851 1845 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK AURORA 2243 2235 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2210 2238 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK AURORA 2243 2235 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2014 2026 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK AURORA 2243 2235 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK AD Jičín 2226 2235 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2359 2361 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK AD Jičín 2237 2235 Svatoš Jan TJ Kobylisy B 2198 2210 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK AD Jičín 2237 2235 Forman Štěpán TJ Neratovice B 2223 2242 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK AD Jičín 2243 2235 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2309 2296 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK AD Jičín 2243 2235 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov C 2319 2335 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK AD Jičín 2259 2246 Vološin Leon Sokol Bakov nad Jizerou 2367 2386 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK AD Jičín 2262 2246 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2283 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK AD Jičín 2262 2246 Žilka Štěpán Sparta Kutná Hora 2551 2509 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK AD Jičín 2259 2246 Straka Vojtěch SK OAZA Praha B 2366 2354 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK AURORA 2233 2226 Matras Ondřej Šachový klub Bohnice - A 2219 2232 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK AURORA 2233 2226 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1935 2017 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK AURORA 2233 2226 Krejbich Miloslav LISA A 1950 1931 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK AURORA 2233 2226 Chmel Kristián TJ Kobylisy D 2119 2113 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK AURORA 2233 2226 Komprda Pavel USK Praha A 2098 2070 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK AURORA 2233 2226 Melmuk Petr Dukla C 2031 2035 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK AURORA 2233 2226 Matocha Pavel GROP Classical Chess 1975 1995 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK AURORA 2233 2226 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1961 1959 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK AURORA 2233 2226 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 1983 1987 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK AURORA 2233 2226 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2061 2050 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK AURORA 2233 2226 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2082 2095 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Aurora 2193 2200 Hostička František TJ Pankrác E 2124 2102 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Aurora 2193 2200 Pokorný Petr Unichess D 2180 2160 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Aurora 2193 2200 Postupa Martin GROP Classical Chess 2077 2076 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Aurora 2193 2200 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2201 2200 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Aurora 2193 2200 Kubíková Alena TJ Kobylisy D 2120 2126 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Aurora 2193 2200 Žamboch Roman ŠK DP Praha D - VŠFS II 2031 2042 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Aurora 2193 2200 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2019 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Aurora 2193 2200 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2082 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Aurora 2193 2200 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2081 2092 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Aurora 2193 2200 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 2050 2042 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Aurora 2193 2200 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2162 2153 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2305 0 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha-Smíchov 2194 2200 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2267 2224 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha-Smíchov 2193 2200 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2225 2227 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2208 2206 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Aurora 2265 2262 Bicek Richard ŠK DP Praha - EA Hotels I 2033 2043 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Aurora 2265 2262 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice Č.B. 2087 2062 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Aurora 2265 2262 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Aurora 2265 2262 Simonová Adéla Unichess Ž 1831 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Aurora 2265 2262 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1935 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Aurora 2265 2262 Netík Josef SK OAZA Praha D 1882 1857 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Aurora 2265 2262 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 B 2045 2040 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Aurora 2265 2262 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 Veselský Jan ŠK Smíchov E 1676 1691 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 A 1967 1913 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice B 1922 1983 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 Hackel Luděk ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK GROP Praha 2265 2273 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 1994 2036 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK GROP Praha 2265 2273 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK GROP Praha 2265 2273 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK PORG B 2256 2256 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK PORG B 2256 2256 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2188 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG B 2256 2256 Tejkal Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG B 2256 2256 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2096 2055 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2256 2256 Hába Zdeněk SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2256 2256 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Aurora A 2256 2256 Ťoupal Josef TJ Praga Praha D 1798 1908 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Aurora A 2256 2256 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Aurora A 2256 2256 Petras Milan SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Aurora A 2256 2256 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1569 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Aurora A 2256 2256 Franěk Jan Bohemians Praha G 1994 2075 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Aurora A 2256 2256 Turková Karolína Holdia DP Praha D ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Aurora A 2256 2256 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2025 2036 1 soutěž