Hráč Mukashev Assan

Mukashev Assan

User Pic
Jméno: Mukashev Assan
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2246
Elo mezinárodní: 2259
ID: 40714
FIDE ID: 13703803
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK AURORA 2259 2246 Matras Ondřej Šachový klub Bohnice - A 2126 2144 0
2018/2019 10 ŠK AURORA 2259 2246 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 ½
2018/2019 9 ŠK AURORA 2259 2246 Krejbich Miloslav LISA A 1903 1898 1
2018/2019 8 ŠK AURORA 2259 2246 Chmel Kristián TJ Kobylisy D 2102 2102 1
2018/2019 7 ŠK AURORA 2259 2246 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 1
2018/2019 6 ŠK AURORA 2259 2246 Melmuk Petr Dukla C 2029 2031 1
2018/2019 5 ŠK AURORA 2259 2246 Matocha Pavel GROP Classical Chess 1970 1988 1
2018/2019 4 ŠK AURORA 2259 2246 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1930 1937 1
2018/2019 3 ŠK AURORA 2259 2246 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 1
2018/2019 2 ŠK AURORA 2259 2246 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2044 2037 1
2018/2019 1 ŠK AURORA 2259 2246 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2146 1
2017/2018 11 ŠK Aurora 2259 2246 Hostička František TJ Pankrác E 2120 2084 1
2017/2018 10 ŠK Aurora 2259 2246 Pokorný Petr Unichess D 2219 2200 ½
2017/2018 9 ŠK Aurora 2259 2246 Postupa Martin GROP Classical Chess 2073 2078 1
2017/2018 8 ŠK Aurora 2259 2246 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2250 2226 1
2017/2018 7 ŠK Aurora 2259 2246 Kubíková Alena TJ Kobylisy D 2109 2129 0
2017/2018 6 ŠK Aurora 2259 2246 Žamboch Roman ŠK DP Praha D - VŠFS II 2027 2035 ½
2017/2018 5 ŠK Aurora 2259 2246 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2009 1
2017/2018 4 ŠK Aurora 2259 2246 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1983 1995 1
2017/2018 3 ŠK Aurora 2259 2246 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 ½
2017/2018 2 ŠK Aurora 2259 2246 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 1930 1972 1
2017/2018 1 ŠK Aurora 2259 2246 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2115 2117 ½
2017/2018 10 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2305 0 ½
2017/2018 8 ŠK Praha-Smíchov 2194 2200 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2267 2224 1
2017/2018 6 ŠK Praha-Smíchov 2193 2200 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2225 2227 ½
2017/2018 5 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 0
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 2206 2200 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2208 2206 ½
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 Veselský Jan ŠK Smíchov E 1676 1670 1
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 A 1913 1
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 1
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice B 1922 1983 ½
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 Hackel Luděk ŠK DP Praha - EA Hotels I 1953 1
2014/2015 11 ŠK GROP Praha 2265 2273 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 1994 2036 1
2014/2015 10 ŠK GROP Praha 2265 2273 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 ½
2014/2015 3 ŠK GROP Praha 2265 2273 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 0
2013/2014 11 ŠK PORG B 2256 2256 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 1
2013/2014 10 ŠK PORG B 2256 2256 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2188 ½
2013/2014 6 ŠK PORG B 2256 2256 Tejkal Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 1
2013/2014 3 ŠK PORG B 2256 2256 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2096 2055 ½
2013/2014 9 ŠK Aurora A 2256 2256 Ťoupal Josef TJ Praga Praha D 1798 1908 1
2013/2014 7 ŠK Aurora A 2256 2256 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 1
2013/2014 6 ŠK Aurora A 2256 2256 Petras Milan SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 1
2013/2014 5 ŠK Aurora A 2256 2256 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1569 1
2013/2014 4 ŠK Aurora A 2256 2256 Franěk Jan Bohemians Praha G 1994 2075 1
2013/2014 3 ŠK Aurora A 2256 2256 Turková Karolína Holdia DP Praha D 2044 ½
2013/2014 2 ŠK Aurora A 2256 2256 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2025 2036 1
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2256 2256 Hába Zdeněk SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 1
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2256 2256 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 1