Hráč Ptáček Tomáš

Ptáček Tomáš

User Pic
Jméno: Ptáček Tomáš
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2029
Elo mezinárodní: 2058
ID: 31469
FIDE ID: 349119
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Slavia Hradec Králové C 2045 2019 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2175 2153 ½
2017/2018 5 B Slavia Hradec Králové C 2037 2019 Nývlt Otto TJ Náchod B 1978 1956 1
2017/2018 3 B Slavia Hradec Králové C 2045 2019 Plchot Miroslav Spartak Vrchlabí 1908 1611 ½
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2045 2019 Šmíd Jaroslav SK Lipa 1934 1960 ½
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2045 2019 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka 1969 1975 1
2016/2017 11 B TJ Slavia Hradec Kralove 2077 2023 Lacina Filip SK Sokol Vysehrad 1998 2006 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2077 2023 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2134 2107 0
2016/2017 2 B TJ Slavia Hradec Kralove 2077 2023 Soural Jan TJ Pankrac 2164 2167 0
2016/2017 10 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 0
2016/2017 9 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2061 2039 ½
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Mareš Jan SK Usti nad Orlici 1990 1977 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Malivánek Jiří SK Rapid Pardubice B 2104 2108 1
2016/2017 3 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2257 2268 ½
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 0
2015/2016 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2077 2023 Pešout Jan TJ Praha-Pankrác 2195 2199 0
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2077 2023 Bargel Martin TJ Neratovice 2151 2134 0
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2077 2023 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2125 2148 0
2015/2016 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2077 2023 Postupa Pavel GROP Praha 2272 2218 0
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 0
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 ½
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 1
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2090 2114 1
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 0
2015/2016 3 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 0
2015/2016 2 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 ½
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 1
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2118 2111 ½
2014/2015 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 ½
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 1
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 0
2014/2015 3 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 1
2014/2015 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 ½
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 1
2014/2015 7 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 1
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 1
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1865 1877 1
2014/2015 4 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 1
2014/2015 3 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 ½
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 0
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 1
2014/2015 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2037 2045 0
2014/2015 9 B TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Šplíchal Petr Unichess B 1990 2009 1
2014/2015 7 B TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2045 2054 1
2014/2015 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Škára Vladimír Unichess A 2195 2161 0
2014/2015 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2225 2236 0
2014/2015 1 B TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim 2203 2202 0
2014/2015 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 0
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 1
2014/2015 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 ½
2014/2015 8 B TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 ½
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 1
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín B 1959 1925 1
2014/2015 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 0
2014/2015 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 1
2014/2015 3 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 1
2014/2015 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 1
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 0
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 0
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Miesbauer Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 2 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 0
2013/2014 1 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 ½
2013/2014 11 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1962 1982 0
2013/2014 9 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 1
2013/2014 8 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 1
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1943 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 1
2013/2014 1 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 1
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 ½
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 ½
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 0
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 ½
2013/2014 1 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 ½
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2024 2145 Nídl Petr QCC České Budějovice 2203 2195 ½
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2024 2145 Kadeřábek Jiří ŠK AD Jičín 2173 2185 1
2013/2014 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2024 2145 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 0
2013/2014 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2024 2145 Leite Oralová Catarina ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2145 0
2013/2014 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2024 2145 Matějka Petr TJ Bohemians Praha 2088 2083 1
2012/2013 11 B TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 0
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 1
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 1
2012/2013 8 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 ½
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 1
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 1
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2295 2313 0
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 0
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 1
2012/2013 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1977 1946 ½
2012/2013 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 1
2012/2013 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 ½
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa D 2009 2008 ½
2012/2013 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1959 1967 1
2012/2013 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1814 1853 1
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2095 2064 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 0
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 ½
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 ½
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha C 1386 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Marek Dominik ŠKM Lanškroun 1281 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 ½
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy 1727 1793 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1934 1951 ½
2012/2013 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Suchomel Jan TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Novotná Barbora Desko Liberec B 1546 1670 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1697 1782 0
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 1
2011/2012 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Pražák Matouš Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 ½
2011/2012 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 1
2011/2012 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 0
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 1
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1766 1812 1
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1508 1
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1763 1768 ½
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Zima Jan Desko Liberec B 1874 1939 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Novák Oliver 2222 ŠK Polabiny D 1329 1
2011/2012 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Havelka Josef TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 ½
2011/2012 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 0
2011/2012 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 1
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Krám Jiří ŠK Lípa D 1896 1883 1
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 0
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 ½
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1850 1851 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 ½
2011/2012 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 1
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 ½
2011/2012 11 Č TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 ½
2011/2012 10 B TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 0
2011/2012 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 0
2011/2012 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 ½
2011/2012 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 0
2011/2012 6 B TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 1
2011/2012 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 0
2011/2012 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 ½
2011/2012 1 B TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2153 2150 0
2010/2011 11 B Sokol Hradec Králové 1729 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1464 1
2010/2011 10 Č Sokol Hradec Králové 1729 Krátký Matěj Sokol Praha-Kobylisy B 1250 1
2010/2011 9 B Sokol Hradec Králové 1729 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy A 1635 1
2010/2011 8 Č Sokol Hradec Králové 1729 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1657 ½
2010/2011 7 B Sokol Hradec Králové 1729 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1339 1
2010/2011 6 Č Sokol Hradec Králové 1729 Šulc Marek ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1443 1
2010/2011 5 B Sokol Hradec Králové 1729 Sion David TJ Štefanydes Polička 1584 ½
2010/2011 4 B Sokol Hradec Králové 1729 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 ½
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1729 Novák Jan Desko Liberec B 1450 ½
2010/2011 2 B Sokol Hradec Králové 1729 Kučera Tomáš 1. Novoborský ŠK 1391 ½
2010/2011 1 Č Sokol Hradec Králové 1729 Novotná Barbora Desko Liberec C 1604 1
2010/2011 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1772 1
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1965 0
2010/2011 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1572 1
2010/2011 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Charvát Václav ŠK Lípa C 1650 1
2010/2011 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1777 ½
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1742 1
2010/2011 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí 1502 1
2010/2011 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1836 0
2010/2011 11 Č Sokol Hradec Králové 1729 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice B 1879 ½
2010/2011 10 B Sokol Hradec Králové 1729 Pyka Roman TJ Hronov 2075 0
2010/2011 9 Č Sokol Hradec Králové 1729 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1763 ½
2010/2011 7 Č Sokol Hradec Králové 1729 Doseděl Jiří ŠK Polymar Lípa A 2124 0
2010/2011 5 Č Sokol Hradec Králové 1729 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 0
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1729 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 ½
2010/2011 2 B Sokol Hradec Králové 1729 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice A 1998 ½
2010/2011 1 Č Sokol Hradec Králové 1729 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1843 1
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové B 1597 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 1
2009/2010 6 B Sokol Hradec Králové B 1597 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 1
2009/2010 5 Č Sokol Hradec Králové B 1597 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 0
2009/2010 4 B Sokol Hradec Králové B 1597 Killar Dominik TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 3 Č Sokol Hradec Králové B 1597 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 ½
2009/2010 2 Č Sokol Hradec Králové B 1597 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 1 B Sokol Hradec Králové B 1597 Jireš Michal ŠŠ Panda Rychnov C 1250 1
2009/2010 10 Č Sokol Hradec Králové 1597 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1812 0
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové 1597 Chvátil Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1
2009/2010 3 Č Sokol Hradec Králové 1597 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1643 ½
2009/2010 11 B Sokol Hradec Králové 1597 Píro Michael Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 1
2009/2010 10 Č Sokol Hradec Králové 1597 Řezníček Dominik 2222 Polabiny "B" 1594 1
2009/2010 9 Č Sokol Hradec Králové 1597 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1369 1
2009/2010 8 B Sokol Hradec Králové 1597 Rošková Kateřina 2222 Polabiny "A" 1580 1
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové 1597 Chvátil Šimon Jiskra Jaroměř 1000 1
2009/2010 6 B Sokol Hradec Králové 1597 Lutfalibayov Kamil Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 5 Č Sokol Hradec Králové 1597 Kábrt Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1515 1
2009/2010 4 Č Sokol Hradec Králové 1597 Novák Jan Desko Liberec "B" 1457 0
2009/2010 3 B Sokol Hradec Králové 1597 Marek Dominik ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1292 1
2009/2010 2 Č Sokol Hradec Králové 1597 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1316 1
2009/2010 1 B Sokol Hradec Králové 1597 Lisý Jiří Novoborská šachová akademie 1250 1
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Kánský Jiří Jiskra Nový Bydžov C 1100 1
2008/2009 10 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Kašparová Veronika DDM Třebechovice 1
2008/2009 9 B Sokol Hradec Králové B 1250 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1252 1
2008/2009 6 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Vít Ondřej Červený Kostelec 1
2008/2009 4 B Sokol Hradec Králové B 1250 Hartman Vítek Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 3 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Heřman Ondřej Panda Rychnov C 1250 0
2008/2009 2 B Sokol Hradec Králové B 1250 Matras Vojtěch M Team Jaroměř 1100 0
2008/2009 1 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK N. Bydžov B 1000 1
2008/2009 10 B Sokol Hradec Králové 1250 Dostál Libor Panda Rychnov n.Kn. B 1250 1
2008/2009 9 Č Sokol Hradec Králové 1250 Dunglová Natálie SK Žamberk 1367 0
2008/2009 8 B Sokol Hradec Králové 1250 Peřina Lukáš Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2008/2009 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Hofman Oskar 2222 + ALFA Pardubice 1000 1
2008/2009 6 B Sokol Hradec Králové 1250 Dick Adam TJ Sokol Praha - Kobylisy 1250 1
2008/2009 5 Č Sokol Hradec Králové 1250 Gabriel Patrik Auto Škoda Ml. Boleslav 1250 0
2008/2009 2 B Sokol Hradec Králové 1250 Pajerský Michal ŠŠ Desko Liberec A 1460 0
2007/2008 11 Č Sokol Hradec Králové A 1250 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1688 ½
2007/2008 10 B Sokol Hradec Králové A 1250 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1754 0
2007/2008 7 B Sokol Hradec Kr. B 1250 Dostál Libor Panda Rychnov C 1100 1
2007/2008 6 Č Sokol Hradec Kr. B 1250 Jirsa Zdeněk Panda Rychnov D 1100 1
2007/2008 5 Č Sokol Hradec Kr. B 1250 Preclík Tomáš ŠK Dobruška 1
2007/2008 4 B Sokol Hradec Kr. B 1250 Kukla Jiří DDM Týniště 1
2007/2008 3 B Sokol Hradec Kr. B 1250 Kemr Radek ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 2 Č Sokol Hradec Kr. B 1250 Frýda Jan Jiskra N. Bydžov C 1000 1
2007/2008 1 B Sokol Hradec Kr. B 1250 Nyklová Markéta DDM Třebechovice 1
2006/2007 9 Č Sokol Hradec Králové B Machek Jan Lázně Bělohrad A 0
2006/2007 8 B Sokol Hradec Králové B Žiga Vít Lázně Bělohrad B 0
2006/2007 7 B Sokol Hradec Králové B Šimerda Jan Panda Rychnov C 1
2006/2007 6 B Sokol Hradec Králové B Hartman Vítek Panda Rychnov B 0
2006/2007 5 B Sokol Hradec Králové B Freisleben Jakub Jiskra Jaroměř B 0
2006/2007 4 Č Sokol Hradec Králové B Žitná Aneta DDM Třebechovice 0