Hráč Skokan Zdeněk

Skokan Zdeněk

User Pic
Jméno: Skokan Zdeněk
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1890
Elo mezinárodní: 1922
ID: 765
FIDE ID: 334324
Rok narození: 1935
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1927 1904 Koblížek Lubomír AVZO Frant. Lázně A 1720 1741 ½
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1921 1904 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role A 1781 1742 1
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1923 1905 Chura Michal TJ Sp.Horní Slavkov 1869 1887 ½
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1921 1905 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 0
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1921 1905 David Ladislav TJ Tašovice B 1714 1723 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1921 1905 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1809 1786 ½
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1929 1920 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1768 1905 ½
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1929 1920 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1906 1896 ½
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1923 1920 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary D 2032 2064 0
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1923 1920 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1792 1789 ½
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1924 1915 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1766 1763 ½
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1929 1920 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1709 1734 ½
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1923 1920 Burč Zdeněk AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1873 1901 1
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1924 1915 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2148 2147 0
2016/2017 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1912 1876 ½
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1820 1829 ½
2016/2017 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 ½
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1904 1897 0
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1912 1876 ½
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Burč Zdeněk AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1867 1884 ½
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov A 1879 1933 ½
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 ½
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1951 1958 0
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1913 1944 1
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 Šimandl Libor TJ Ostrov A 1896 1935 ½
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary C 1776 1787 ½
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary D 2074 2054 0
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1778 1737 ½
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1913 1944 ½
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1995 1956 ½
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 ½
2014/2015 10 AVZO Františkovy Lázně 2007 2010 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1830 1902 ½
2014/2015 8 AVZO Františkovy Lázně 2007 2010 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1975 2014 ½
2014/2015 5 AVZO Františkovy Lázně 2007 2010 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 ½
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1848 1815 ½
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Molnár Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 ½
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 1
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Latislav Milan TJ Ostrov B 1670 1
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 David Ladislav TJ Tašovice B 1721 1756 1
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš A 1754 ½
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1720 ½
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 ½
2014/2015 1 ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 1
2013/2014 6 AVZO Františkovy Lázně 1987 1997 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub C 1812 1845 1
2013/2014 5 AVZO Františkovy Lázně 1987 1997 Varga Ivan TJ Tašovice 1914 1935 1
2013/2014 10 ŠK K-servis Cheb 1987 1997 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary C 1656 1
2013/2014 9 ŠK K-servis Cheb 1987 1997 Adamovič Igor TJ Olympie Hroznětín C 1000 1
2013/2014 1 ŠK K-servis Cheb 1987 1997 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 1
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Cheb 1987 2002 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1530 1
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Cheb 1987 2002 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov B 1250 1
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Cheb 1987 2002 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1515 1
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Cheb 1987 2002 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1343 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Cheb 1987 2002 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1557 1612 1
2012/2013 7 AVZO Františkovy Lázně 1987 2002 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1792 1788 1
2012/2013 5 AVZO Františkovy Lázně 1987 2002 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 ½
2012/2013 2 AVZO Františkovy Lázně 1987 2002 Šimandl Libor TJ Ostrov 1875 0
2012/2013 1 AVZO Františkovy Lázně 1987 2002 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1700 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Cheb 2003 Harašta Ivan Spartak Chodov C 1100 1
2011/2012 3 Lokomotiva Cheb 2003 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1632 1
2011/2012 2 Lokomotiva Cheb 2003 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO D 1556 1
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 2003 Ježek Josef Baník Habartov B 1916 1915 ½
2011/2012 5 AVZO Františkovy Lázně 2003 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1654 1
2011/2012 2 AVZO Františkovy Lázně 2003 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1709 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Cheb A 2014 Zikeš Václav TJ Tašovice 2009 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Cheb A 2014 Přibyl Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2011 1
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb A 2014 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2002 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb A 2014 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2025 0
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 2014 Most Zdeněk Baník Habartov A 2126 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb A 2014 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1835 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb A 2014 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1960 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb A 2014 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2303 0
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb A 2014 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2016 0
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 2014 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1620 ½
2010/2011 2 AVZO Františkovy Lázně 2014 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1780 1
2010/2011 1 AVZO Františkovy Lázně 2014 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1970 ½
2009/2010 10 AVZO Františkovy Lázně 2053 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1841 ½
2009/2010 9 AVZO Františkovy Lázně 2053 Leiner Raimund TJ Tašovice B 1974 1
2009/2010 7 AVZO Františkovy Lázně 2053 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 ½
2009/2010 5 AVZO Františkovy Lázně 2053 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1768 ½
2009/2010 4 AVZO Františkovy Lázně 2053 Koller Martin Spartak Chodov 1746 1
2009/2010 2 AVZO Františkovy Lázně 2053 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1830 0
2009/2010 1 AVZO Františkovy Lázně 2053 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1824 ½
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 ½
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Maglia Pavel TJ Tašovice 1985 ½
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role 2332 0
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2106 0
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2104 0
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2066 ½
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Holeš Michal ŠKGlobal Sokolov 1897 1
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Cheb 2053 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov 1922 ½
2008/2009 8 Lokomotiva Cheb A 2043 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2039 1
2008/2009 7 Lokomotiva Cheb A 2043 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz C 2338 0
2008/2009 6 Lokomotiva Cheb A 2043 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2068 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Cheb A 2043 Maglia Pavel TJ Tašovice A 2017 ½
2008/2009 4 Lokomotiva Cheb A 2043 Pokora Lubomír Baník Habartov A 1904 1
2008/2009 3 Lokomotiva Cheb A 2043 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 1907 1
2008/2009 2 Lokomotiva Cheb A 2043 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2118 ½
2008/2009 1 Lokomotiva Cheb A 2043 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2093 0
2007/2008 9 Lokomotiva Cheb 2055 Hlaváček Tomáš Tietz Karlovy Vary B 1830 1
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 2055 Kaigl Arnošt TJ Slavoj Kynšperk 1844 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Cheb 2055 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1922 1
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb 2055 Liška Jiří Ing. TJ Ostrov 1903 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 2055 Ungr Daniel Baník Habartov 2078 0
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb 2055 Vanko Jiří Global Sokolov 2143 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 2055 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2210 0
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 2055 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1991 ½
2006/2007 11 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1953 ½
2006/2007 7 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 Baník Habartov B 1
2006/2007 6 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1762 ½
2006/2007 5 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1790 1
2006/2007 2 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1755 1
2006/2007 8 Lokomotiva Cheb 2055 Rothanzl Pavel Baník Chemacryl Sokolov B 1920 1
2006/2007 7 Lokomotiva Cheb 2055 Vojtěch Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2166 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Cheb 2055 Hagarová Zuzana TJ Ostrov 2389 0
2006/2007 5 Lokomotiva Cheb 2055 Pokora Lubomír Baník Habartov 1982 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Cheb 2055 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1947 1
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 2055 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1803 1
2006/2007 1 Lokomotiva Cheb 2055 Lorenc Tomáš Šachový klub Karlovy Vary 2137 0
2005/2006 7 Slavoj Kynšperk 2063 Vítek Václav ŠK Mar.Lázně 1946 1
2005/2006 5 Slavoj Kynšperk 2063 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1671 1
2005/2006 4 Slavoj Kynšperk 2063 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1670 ½
2005/2006 2 Slavoj Kynšperk 2063 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 0
2005/2006 1 Slavoj Kynšperk 2063 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1756 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Cheb 2063 Přibyl Jaroslav BCH Sokolov 2073 0
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 2063 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lázně 2166 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 2063 Tichý Štěpán Tietz K.Vary B 1917 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Cheb 2063 Ciprian Jiří TJ Ostrov 2060 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 2063 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary 2011 1
2005/2006 2 Lokomotiva Cheb 2063 Chura Michal Sp.H.Slavkov 1911 1
2005/2006 1 Lokomotiva Cheb 2063 Pittermann Jan Global Sokolov 1829 1
2004/2005 9 Lokomotiva Cheb 2089 Maglia Pavel AVZO Fr.Lazne 2050 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Cheb 2089 Turner Oldřich AVZO Fr.Lazne 1761 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 2089 Hüttner Miloš Tietz K.Vary B 1780 1
2004/2005 5 Lokomotiva Cheb 2089 Šimandl Libor TJ Ostrov 1779 1
2004/2005 4 Lokomotiva Cheb 2089 Fuksa Miroslav SK Karlovy Vary 1925 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Cheb 2089 Kurfürst Oldřich Sp. H.Slavkov 1918 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 2089 Vanko Jiří Banik Eastman 2145 1
2004/2005 9 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Čontoš Václav Caissa Nová Role 2038 ½
2004/2005 8 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1887 1
2004/2005 6 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Varga Ivan TJ Tašovice 1801 0
2004/2005 4 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Toth Ludvík B Eastman SokolovB 1816 0
2004/2005 3 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1925 1
2004/2005 2 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Thurnwald Antonín Čechie Dalovice 1597 1
2004/2005 1 TJ Slavoj Kynšperk 2089 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 1936 ½
2003/2004 8 Lokomotiva Cheb 2071 Nový Daniel KŠ Tietz B 1927 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 2071 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lázně 2125 ½
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb 2071 Kurfürst Oldřich Sp.Horní Slavkov 1893 1
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb 2071 Hlaváč František Baník Eastman B 2068 1
2003/2004 4 Lokomotiva Cheb 2071 Soukup Jiří KŠ Tietz B 2156 ½
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb 2071 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2058 ½
2003/2004 2 Lokomotiva Cheb 2071 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1890 ½
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb 2071 Ungr Daniel Baník Habartov 2126 ½