Hráč Kaňák Filip

Kaňák Filip

User Pic
Jméno: Kaňák Filip
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1982
Elo mezinárodní: 1993
ID: 31293
FIDE ID: 358150
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha C 1993 1982 Spurný Ondřej GROP - B 2103 2099 ½
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha C 1993 1982 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2225 2207 ½
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha C 1993 1982 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 ½
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha C 1993 1982 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1905 1899 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1966 1950 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 2060 2054 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha E 1993 1982 Bainhofner Jiří ŠK Praha - Smíchov B 1769 1686 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha E 1993 1982 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1689 1717 1
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha E 1993 1982 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1846 1895 ½
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha E 1993 1982 Katzer Radovan Steinitz - Makabi 1818 1846 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2004 2013 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2265 2260 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2004 2013 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2169 2197 0
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 2004 2013 Firla Stanislav SK Stonava 1910 1951 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 2004 2013 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1877 1865 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 2004 2013 Miszczak Dariusz Rychvaldský šachový oddíl "A" 2064 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 2004 2013 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 0
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2050 2017 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2089 2105 ½
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1825 1859 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Radecki Petr Viktorie Bohumín 2070 2010 0
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 Trombík Karel Baník Havířov "B" 2000 2005 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1834 ½
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Kukuczka Milan TŽ Třinec "C" 1977 1947 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 1960 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2027 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1924 1838 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2042 2057 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Baran Rostislav Sokol Brušperk 1942 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1987 1999 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 1982 1952 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov „A“ 1998 2036 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1982 1952 Gil Karel Baník Havířov "B" 1869 1868 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1982 1952 Kondula Dominik Slavoj Poruba "C" 1825 1877 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1982 1952 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1982 1952 Hromada Pavel Orel Opava "A" 2174 2203 0
2013/2014 7 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Filip Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1864 1914 1
2013/2014 6 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Hurdzan Tomáš TJ Sokol Klatovy 1870 1911 0
2013/2014 5 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Hanzlík Daniel Chess Most 1772 1832 1
2013/2014 4 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 ½
2013/2014 3 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 ½
2013/2014 2 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 ½
2013/2014 1 BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 1
2013/2014 11 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Plesník Miroslav BŠŠ F-M "F" 1907 1852 ½
2013/2014 10 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Milat Patrik BŠŠ F-M "G" 2006 2020 0
2013/2014 8 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1883 1846 1
2013/2014 7 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 ½
2013/2014 5 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Soural Jiří Sokol Dobrá "C" 1663 1
2013/2014 3 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1925 1928 0
2013/2014 1 BŠŠ F-M "H" 1831 1878 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1678 1653 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1744 1740 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1558 1708 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1946 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1736 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1831 1878 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1931 2004 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1831 1878 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1831 1878 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Pražák Matouš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1744 Smolík Vojtěch TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Daněk Daniel ŠK Duras BVK - Královo Pole 1802 1859 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1697 1754 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 0
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1744 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 1
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1744 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1871 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1744 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1849 0
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 0
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1715 1796 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1866 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1840 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1840 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1457 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1840 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 1