Hráč Melich Jindřich

Melich Jindřich

User Pic
Jméno: Melich Jindřich
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2061
Elo mezinárodní: 2046
ID: 419
FIDE ID: 305758
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 12 TJ Pankrác C 2046 2061 Vacek Radomír GROP - B 2036 2029 ½
2018/2019 11 TJ Pankrác C 2046 2061 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 1930 1972 1
2018/2019 10 TJ Pankrác C 2046 2061 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha C 1854 1876 1
2018/2019 8 TJ Pankrác C 2046 2061 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2146 0
2018/2019 7 TJ Pankrác C 2046 2061 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2250 2226 0
2018/2019 6 TJ Pankrác C 2046 2061 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1928 1989 ½
2018/2019 5 TJ Pankrác C 2046 2061 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2062 0
2018/2019 4 TJ Pankrác C 2046 2061 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2141 2136 1
2018/2019 3 TJ Pankrác C 2046 2061 Sedláček Tomáš Dukla B 2021 2038 1
2018/2019 2 TJ Pankrác C 2046 2061 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2095 2092 ½
2018/2019 1 TJ Pankrác C 2046 2061 Řezníček Tomáš TJ Pankrác D 2230 2230 ½
2018/2019 10 TJ Pankrac B 2016 2052 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2131 2143 ½
2018/2019 3 TJ Pankrac B 2016 2053 Janáček Jaroslav SK Mahrla Praha 2029 2010 ½
2017/2018 11 TJ Pankrác C 2046 2061 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1897 1901 1
2017/2018 10 TJ Pankrác C 2046 2061 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 1983 1995 0
2017/2018 9 TJ Pankrác C 2046 2061 Strnad Jakub TJ Kobylisy C 2007 2013 ½
2017/2018 8 TJ Pankrác C 2046 2061 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2095 2092 1
2017/2018 7 TJ Pankrác C 2046 2061 Nový Filip ŠK Mahrla Praha A 2170 2150 ½
2017/2018 6 TJ Pankrác C 2046 2061 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 1962 1977 ½
2017/2018 5 TJ Pankrác C 2046 2061 Sochor Tomáš TJ Kobylisy B 1786 1787 1
2017/2018 4 TJ Pankrác C 2046 2061 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2001 2013 ½
2017/2018 3 TJ Pankrác C 2046 2061 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2057 2045 ½
2017/2018 2 TJ Pankrác C 2046 2061 Seifarth Robert ŠK DP Praha B - EA Hotels 2214 2199 0
2017/2018 1 TJ Pankrác C 2046 2061 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1940 1959 ½
2017/2018 4 TJ Pankrac B 2036 2062 Gdovin Ján SACHklub Pisek 2025 2042 ½
2016/2017 11 TJ Pankrác C 2032 2072 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 1
2016/2017 10 TJ Pankrác C 2032 2072 Popper Tomáš Unichess C 2033 2032 1
2016/2017 9 TJ Pankrác C 2032 2072 GROP B 1
2016/2017 7 TJ Pankrác C 2032 2072 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 1
2016/2017 6 TJ Pankrác C 2032 2072 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1897 1922 0
2016/2017 5 TJ Pankrác C 2032 2072 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 1
2016/2017 4 TJ Pankrác C 2032 2072 Paulovič Tomáš Sokol Kobylisy B 2091 2058 1
2016/2017 3 TJ Pankrác C 2032 2072 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 1
2016/2017 2 TJ Pankrác C 2032 2072 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 0
2016/2017 1 TJ Pankrác C 2032 2072 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 ½
2016/2017 6 TJ Praha - Pankrác B 2036 2062 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2085 2080 ½
2016/2017 4 TJ Praha - Pankrác B 2036 2062 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz B 1881 1891 ½
2016/2017 2 TJ Praha - Pankrác B 2036 2062 Korsa Jiří TJ Tatran Podbořany 1835 1869 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác D 2027 2072 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1622 1753 1
2015/2016 10 TJ Pankrác D 2027 2072 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2165 2160 0
2015/2016 9 TJ Pankrác D 2027 2072 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 1
2015/2016 8 TJ Pankrác D 2027 2072 Dvořák Bohumil USK Praha A 1970 1970 ½
2015/2016 7 TJ Pankrác D 2027 2072 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy D 1787 1
2015/2016 6 TJ Pankrác D 2027 2072 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2019 2038 0
2015/2016 5 TJ Pankrác D 2027 2072 Nevoral Lukáš Unichess D 1840 1866 0
2015/2016 4 TJ Pankrác D 2027 2072 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1969 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác D 2027 2072 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½
2015/2016 2 TJ Pankrác D 2027 2072 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1924 1917 1
2015/2016 1 TJ Pankrác D 2027 2072 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1
2015/2016 9 TJ Pankrác B 2032 2072 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 1
2015/2016 8 TJ Pankrác B 2032 2072 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 ½
2015/2016 6 TJ Pankrác B 2032 2072 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 0
2015/2016 11 TJ Pankrác C 2027 2072 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1684 1738 1
2015/2016 9 TJ Pankrác C 2027 2072 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2077 2083 0
2015/2016 8 TJ Pankrác C 2027 2072 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 A 1923 1973 1
2015/2016 7 TJ Pankrác C 2027 2072 Nosek Filip TJ Bohemians Praha C 1981 1970 ½
2015/2016 5 TJ Pankrác C 2027 2072 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha A 2098 2102 ½
2015/2016 4 TJ Pankrác C 2027 2072 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2099 2089 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác C 2027 2072 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1638 1724 1
2015/2016 2 TJ Pankrác C 2027 2072 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy B 1871 1864 ½
2015/2016 1 TJ Pankrác C 2027 2072 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 1
2014/2015 11 TJ Pankrác D 2073 2100 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 1
2014/2015 10 TJ Pankrác D 2073 2100 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2085 1
2014/2015 8 TJ Pankrác D 2073 2100 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 2058 2072 1
2014/2015 7 TJ Pankrác D 2073 2100 Vogl Milan USK Praha A 1856 ½
2014/2015 6 TJ Pankrác D 2073 2100 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 0
2014/2015 4 TJ Pankrác D 2073 2100 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1968 2005 0
2014/2015 3 TJ Pankrác D 2073 2100 Buchl Marek Bohemians Praha D 1921 1881 1
2014/2015 2 TJ Pankrác D 2073 2100 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1901 1896 ½
2014/2015 1 TJ Pankrác D 2073 2100 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 0
2014/2015 11 TJ Pankrác C 2073 2100 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2035 2037 0
2014/2015 10 TJ Pankrác C 2073 2100 Kalous Miroslav Bohemians Praha C 2070 2058 1
2014/2015 9 TJ Pankrác C 2073 2100 Kučera Tomáš GROP B 1995 1978 ½
2014/2015 8 TJ Pankrác C 2073 2100 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 ½
2014/2015 7 TJ Pankrác C 2073 2100 Holub Jan SK Loko Praha A 2115 2110 1
2014/2015 6 TJ Pankrác C 2073 2100 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2001 1982 1
2014/2015 5 TJ Pankrác C 2073 2100 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2074 2081 0
2014/2015 4 TJ Pankrác C 2073 2100 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2030 2043 1
2014/2015 3 TJ Pankrác C 2073 2100 Chrobák Martin Unichess ČSOB D 1670 1
2014/2015 2 TJ Pankrác C 2073 2100 Lamser Jan Unichess ČSOB C 2147 2132 0
2014/2015 1 TJ Pankrác C 2073 2100 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2176 2177 ½
2013/2014 11 TJ Pankrác D 2083 2092 Červenka Petr Stavby mostů Praha A 1932 1942 ½
2013/2014 10 TJ Pankrác D 2083 2092 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 1
2013/2014 8 TJ Pankrác D 2083 2092 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1753 1765 ½
2013/2014 7 TJ Pankrác D 2083 2092 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1948 1927 1
2013/2014 6 TJ Pankrác D 2083 2092 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1969 1
2013/2014 5 TJ Pankrác D 2083 2092 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2069 2055 0
2013/2014 4 TJ Pankrác D 2083 2092 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 1
2013/2014 3 TJ Pankrác D 2083 2092 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 ½
2013/2014 2 TJ Pankrác D 2083 2092 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2092 2090 ½
2013/2014 1 TJ Pankrác D 2083 2092 Vrbata Zbyněk ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2317 2293 ½
2013/2014 10 TJ Pankrác C 2083 2092 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 0
2013/2014 8 TJ Pankrác C 2083 2092 Drahorád Daniel Bohemians Praha D 2024 2000 ½
2013/2014 7 TJ Pankrác C 2083 2092 Hála Martin TJ Praga Praha A 1971 1969 1
2013/2014 6 TJ Pankrác C 2083 2092 Pavlíček Petr SK Loko Praha A 1975 1963 1
2013/2014 5 TJ Pankrác C 2083 2092 Vávra Jan Sokol Praha-Vršovice B 2058 2056 ½
2013/2014 4 TJ Pankrác C 2083 2092 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 1
2013/2014 3 TJ Pankrác C 2083 2092 Špaček Michal ŠK PORG A 2017 2012 ½
2013/2014 2 TJ Pankrác C 2083 2092 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1991 1985 1
2013/2014 1 TJ Pankrác C 2083 2092 Salač Jiří TJ Pankrác B 2119 2111 ½
2012/2013 11 TJ Pankrác B 2089 2098 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2068 2065 ½
2012/2013 10 TJ Pankrác B 2089 2098 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2045 2081 ½
2012/2013 8 TJ Pankrác B 2089 2098 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1929 1907 ½
2012/2013 7 TJ Pankrác B 2089 2098 Grill Roman ŠACHklub Písek 2190 2190 1
2012/2013 5 TJ Pankrác B 2089 2098 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 1
2012/2013 4 TJ Pankrác B 2089 2098 Hulín Petr SK OAZA Praha 2049 2055 1
2012/2013 2 TJ Pankrác B 2089 2098 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2034 2045 0
2012/2013 1 TJ Pankrác B 2089 2098 Zemek Petr SFiala Gambit Jihlava 1937 1961 0
2011/2012 11 TJ Pankrác B 2149 2140 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 ½
2011/2012 10 TJ Pankrác B 2149 2140 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov C 1942 1942 1
2011/2012 9 TJ Pankrác B 2149 2140 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2146 2185 0
2011/2012 8 TJ Pankrác B 2149 2140 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1718 1790 ½
2011/2012 5 TJ Pankrác B 2149 2140 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad B 2051 2086 0
2008/2009 11 TJ Pankrác Praha B 2091 Routner Jakub TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2087 1
2008/2009 6 TJ Pankrác Praha B 2091 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 1
2008/2009 5 TJ Pankrác Praha B 2091 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2085 1
2008/2009 2 TJ Pankrác Praha B 2091 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 B 2176 0
2007/2008 11 TJ Pankrác B 2085 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov Praha A 2086 ½
2007/2008 10 TJ Pankrác B 2085 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 1931 1
2007/2008 8 TJ Pankrác B 2085 Bernáth Štefan Sokol Tábor A 1970 0
2007/2008 3 TJ Pankrác B 2085 Sokol Plzeň 1 C 1
2007/2008 2 TJ Pankrác B 2085 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 0
2007/2008 1 TJ Pankrác B 2085 Strejc Josef ŠK ALVA Pb Příbram A 2163 1
2006/2007 11 Praga Praha B 2081 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň A 1956 1
2006/2007 10 Praga Praha B 2081 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2067 ½
2006/2007 9 Praga Praha B 2081 Hašek Václav Sokol Tábor B 2085 0
2006/2007 8 Praga Praha B 2081 Blecha Milan Sokol Plzeň LetnáA 2168 ½
2006/2007 7 Praga Praha B 2081 Riedl Max Sokol Domažlice A 2142 ½
2006/2007 5 Praga Praha B 2081 Stluka Petr Alva Pb Příbram A 2181 ½
2006/2007 3 Praga Praha B 2081 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 0
2006/2007 2 Praga Praha B 2081 Krischke Arnold Praga Praha A 2079 1
2006/2007 1 Praga Praha B 2081 Heyda Jan QCC Č.Budějovice A 2147 ½
2005/2006 11 TJ Praga Praha B 2071 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny 2010 ½
2005/2006 10 TJ Praga Praha B 2071 Kastner Vojtěch TJ Synthesia Pardubice B 1988 1
2005/2006 9 TJ Praga Praha B 2071 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2112 ½
2005/2006 8 TJ Praga Praha B 2071 Vaněček Stanislav Sokol Emerge Mladá Boleslav 1981 0
2005/2006 7 TJ Praga Praha B 2071 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 2006 1
2005/2006 6 TJ Praga Praha B 2071 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2183 ½
2005/2006 4 TJ Praga Praha B 2071 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2025 ½
2005/2006 3 TJ Praga Praha B 2071 Nováček Josef TJ Pankrác B 2167 1
2005/2006 2 TJ Praga Praha B 2071 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou 1953 0
2005/2006 1 TJ Praga Praha B 2071 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 ½
2004/2005 5 TJ PankrácB" 2056 Lamser Jan ŠK ČSOBB" 2205 0
2003/2004 10 TJ Pankrác B" 2096 Kšána Václav Marty Baník Most 1981 ½
2003/2004 9 TJ Pankrác B" 2096 Maršálek Luboš TJ Spol.Neratovice 1957 1
2003/2004 6 TJ Pankrác B" 2096 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2176 0
2003/2004 5 TJ Pankrác B" 2096 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 0
2003/2004 4 TJ Pankrác B" 2096 Jína Jiří ŠK Čes.LípaA" 2112 0
2003/2004 2 TJ Pankrác B" 2096 Klátil Karel SK Demas DěčínA" 2042 0
2003/2004 1 TJ Pankrác B" 2096 Petrák Robert ŠK SmíchovA" 2012 0