Hráč Urban Tomáš

Urban Tomáš

User Pic
Jméno: Urban Tomáš
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1802
ID: 26266
FIDE ID: 349887
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice "D" 1794 1805 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 0
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice "D" 1794 1805 Jerman Richard ŠO TP Nova Kladno "A" 2059 2029 0
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice "D" 1787 1805 Cozl David Český Lev Kolešovice "C" 1963 1965 0
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice B 1794 1805 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2033 2022 0
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice B 1794 1805 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou B 2067 2075 0
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice B 1794 1805 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany A 1840 1827 1
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice B 1787 1805 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2078 2066 ½
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 1811 1798 Vopálka Filip Spartak Vlašim B 1295 1178 ½
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 1771 1805 Kučera Tomáš TJ Kralupy nad Vltavou A 1958 1981 ½
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 1800 1798 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1814 1826 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 1800 1798 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1840 1860 1
2018/2019 9 Český Lev Kolešovice B 1790 1798 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1790 1802 ½
2018/2019 8 Český Lev Kolešovice B 1790 1798 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1783 1782 1
2018/2019 7 Český Lev Kolešovice B 1777 1798 Štěpánek Svatopluk Sokol Hostivice A 1787 1808 1
2018/2019 6 Český Lev Kolešovice B 1777 1798 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1894 1838 ½
2018/2019 5 Český Lev Kolešovice B 1762 1805 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1752 1
2018/2019 4 Český Lev Kolešovice B 1762 1805 Vaňková Veronika ŠK Rakovník A 1542 1570 1
2018/2019 3 Český Lev Kolešovice B 1771 1805 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1716 1700 0
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 1771 1805 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1684 1692 ½
2018/2019 1 Český Lev Kolešovice B 1779 1805 Kabát Josef TJ Neratovice D 1834 1837 0
2018/2019 9 Český lev Kolešovice C 1800 1798 Lánský Petr TJ Kralupy nad Vltavou C 1689 1669 1
2018/2019 8 Český lev Kolešovice C 1790 1798 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1691 1
2018/2019 7 Český lev Kolešovice C 1790 1798 Trejbal Jindřich ŠK Velvary 1855 1943 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice C 1777 1798 Obrázek Karel TJ Hostivice B 1773 1777 0
2018/2019 5 Český lev Kolešovice C 1777 1798 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1872 1929 0
2018/2019 4 Český lev Kolešovice C 1762 1805 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2085 2095 0
2018/2019 3 Český lev Kolešovice C 1771 1805 Framberk Jan ŠK Liběhrad B 1992 1985 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice C 1779 1805 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1898 1877 ½
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 1784 1785 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1812 1809 0
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 1779 1785 Saxl Jiří Příbram Baník A 1759 1790 0
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1779 1785 Novák Vítězslav ŠK Kralupy A 1978 1957 1
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice C 1770 1785 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1869 1892 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice C 1770 1785 Trejbal Jindřich ŠK Velvary A 1859 1965 ½
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice C 1770 1785 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1819 1818 ½
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice C 1779 1785 Matouš Rudolf TJ Hostivice B 1825 1835 0
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice C 1779 1785 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2094 2061 ½
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice C 1779 1785 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1778 1757 1
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice C 1786 1799 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1930 1900 1
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 1784 1785 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1827 1834 ½
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 1779 1785 Štěpánek Svatopluk TJ Hostivice A 1789 1807 ½
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 1770 1785 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1926 1910 1
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1770 1785 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1966 1976 0
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice B 1770 1785 Zvolenský David JAWA Brodce A 1890 1874 ½
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice B 1770 1785 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2079 2049 0
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1779 1785 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1616 1646 ½
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice B 1779 1785 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2010 1995 0
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 1779 1785 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 ½
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 1786 1799 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky B 1830 1810 0
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 ½
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 ½
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 ½
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Aron Oto Caissa Úholičky B 1758 1786 0
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 1
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1606 1
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 ½
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Štěrba Erik ŠK Kralupy A 1808 1987 1
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Minařík Petr ŠK Merkur Kladno A 1839 1843 ½
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 ½
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Břečka František Sokol na Mělníce A 1907 1908 1
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Škoda Adam TJ Neratovice C 1811 1836 0
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 0
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 1763 1784 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole 1791 1783 1
2015/2016 10 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1876 1
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1645 1
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1740 ½
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1795 1775 1
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1781 1780 0
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 Hofner František ŠK Velvary A 1788 1764 0
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1858 1845 ½
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Krůta Jaroslav TJ Neratovice C 1693 ½
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Král Pavel JAWA Brodce A 1802 1802 ½
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1859 1897 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Odnoha David Sokol na Mělníce A 1666 0
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 ½
2014/2015 1 Český Lev Kolešovice A 1781 1799 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1923 1928 0
2014/2015 7 TJ Český Lev Kolešovice B 1781 1799 Zadina Tomáš TJ Jince B 1749 ½
2014/2015 5 TJ Český Lev Kolešovice B 1781 1799 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice C 1504 1469 1
2014/2015 4 TJ Český Lev Kolešovice B 1781 1799 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1617 1
2014/2015 3 TJ Český Lev Kolešovice B 1781 1799 Jelagin Konstantin ŠK Kovohutě Příbram 1909 1885 ½
2014/2015 2 TJ Český Lev Kolešovice B 1781 1799 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1562 ½
2014/2015 10 ŠK Rakovník B 1781 1799 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1739 1
2014/2015 9 ŠK Rakovník B 1781 1799 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 0
2013/2014 7 ŠK Rakovník B 1827 1852 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1632 1781 0
2013/2014 6 ŠK Rakovník B 1827 1852 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 ½
2013/2014 3 ŠK Rakovník B 1827 1852 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 2092 2051 ½
2013/2014 1 ŠK Rakovník B 1827 1852 Zadina Jiří ŠK Jince A 1822 0
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 0
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Pitra Karel Spartak Vlašim B 1635 1
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 ½
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1871 1946 ½
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 0
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 0
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1894 1867 0
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1777 1839 ½
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 1827 1852 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad A 1659 1686 1
2013/2014 9 Šachový klub Rakovník 1827 1852 Horák Vladimír Dolní Kralovice 1992 1970 ½
2013/2014 5 Šachový klub Rakovník 1827 1852 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1890 1866 0
2012/2013 7 ŠK Rakovník B 1837 1848 Třešňák Lukáš TJ Jince A 1758 1843 ½
2012/2013 6 ŠK Rakovník B 1837 1848 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1842 ½
2012/2013 5 ŠK Rakovník B 1837 1848 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1683 1677 1
2012/2013 4 ŠK Rakovník B 1837 1848 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1808 1822 1
2012/2013 3 ŠK Rakovník B 1837 1848 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1779 1833 ½
2012/2013 1 ŠK Rakovník B 1837 1848 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1673 1
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1943 2024 0
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1903 1922 ½
2012/2013 8 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1883 1918 ½
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 1
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1927 1897 0
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1899 1878 ½
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1799 1967 1
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Břečka František Sokol na Mělníce A 1928 1938 0
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 0
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice A 1837 1848 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno A 1959 1910 0
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Kastner Jan Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 0
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda 1748 ½
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 1977 1
2011/2012 8 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 0
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Rynt Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 2059 1969 0
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 0
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 1
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1923 1916 0
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1923 1
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1872 ½
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice A 1788 1845 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1920 1954 1
2011/2012 11 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2038 ½
2011/2012 9 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 ½
2011/2012 8 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Erban Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 0
2011/2012 7 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 0
2011/2012 6 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Strnad Pavel ŠOTP NOVA Kladno "A" 1892 1827 1
2011/2012 5 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad "B" 1612 1701 0
2011/2012 4 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 1
2011/2012 3 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 2033 0
2011/2012 2 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 0
2011/2012 1 ŠK Rakovník "B" 1788 1845 Němec David Slovan Velvary 2026 1999 0
2010/2011 11 Český lev Kolešovice A 1751 Parpel Petr TJ Neratovice B 1832 ½
2010/2011 10 Český lev Kolešovice A 1751 Lánský Petr ŠK Kralupy B 1783 1
2010/2011 9 Český lev Kolešovice A 1751 Růžička Václav ŠK Kladno B 1666 ½
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 1751 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 1
2010/2011 7 Český lev Kolešovice A 1751 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda A 1652 ½
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 1751 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1917 ½
2010/2011 5 Český lev Kolešovice A 1751 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 1751 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1831 ½
2010/2011 3 Český lev Kolešovice A 1751 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1878 0
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 1751 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 0
2010/2011 1 Český lev Kolešovice A 1751 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice A 1851 ½
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice A 1708 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1596 1
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice A 1708 Müller Jan ŠK Rakovník B 1825 0
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice A 1708 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 0
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice A 1708 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1768 ½
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice A 1708 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1857 1
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice A 1708 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1720 1
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice A 1708 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram B 1852 1
2009/2010 4 Český Lev Kolešovice A 1708 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 ½
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice A 1708 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 1
2009/2010 2 Český Lev Kolešovice A 1708 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1791 ½
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice B 1708 Hofner František ŠO Stochov 1853 0
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice B 1708 Aron Oto Caissa Úholičky D 1746 1
2008/2009 10 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1590 Kupka Marek ŠO TP NOVA Kladno "B" 1629 1
2008/2009 8 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1590 Žák Jiří TJ Sokol Zlonice 1561 0
2008/2009 4 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1590 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice "C" 1
2008/2009 3 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1590 Hatašová Michaela Caissa Úholičky "D" 1561 0
2008/2009 1 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1590 Duong David SK DDM Slaný "B" 1
2008/2009 11 Český Lev Kolešovice A 1590 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 ½
2008/2009 10 Český Lev Kolešovice A 1590 Honzík Jiří ŠO Stochov 1571 0
2008/2009 9 Český Lev Kolešovice A 1590 Turický David ŠK Zdice A 1602 1
2008/2009 8 Český Lev Kolešovice A 1590 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1864 0
2008/2009 7 Český Lev Kolešovice A 1590 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1872 0
2008/2009 6 Český Lev Kolešovice A 1590 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1750 ½
2008/2009 5 Český Lev Kolešovice A 1590 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 0
2008/2009 4 Český Lev Kolešovice A 1590 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1889 1
2008/2009 3 Český Lev Kolešovice A 1590 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 ½
2008/2009 2 Český Lev Kolešovice A 1590 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník A 1573 1
2008/2009 1 Český Lev Kolešovice A 1590 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 1
2007/2008 11 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1762 0
2007/2008 10 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Švach Jan ŠK Řevnice A 1585 0
2007/2008 9 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Valter Karel ŠK Alva Příbram C 1580 0
2007/2008 8 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Gutman Petr ŠK Kladno D 2145 0
2007/2008 7 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Doubek Martin ŠK Kladno C 1782 0
2007/2008 5 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Kraus Roman Šachový klub Příbram-Baník A 1606 1
2007/2008 4 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice A 1964 ½
2007/2008 3 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Červenka Antonín ŠO Stochov 1752 ½
2007/2008 2 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1663 ½
2007/2008 1 TJ Český Lev Kolešovice A 1565 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1873 0
2006/2007 11 TJ Český lev Kolešovice 1537 Tóth Václav NOVA Kladno A 1679 1
2006/2007 10 TJ Český lev Kolešovice 1537 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník A 1617 ½
2006/2007 9 TJ Český lev Kolešovice 1537 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1707 0
2006/2007 8 TJ Český lev Kolešovice 1537 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram C 1745 0
2006/2007 6 TJ Český lev Kolešovice 1537 Hochman Jan ŠK Kladno C 1752 0
2006/2007 5 TJ Český lev Kolešovice 1537 Homola Karel ŠK Rakovník B 1761 ½
2006/2007 4 TJ Český lev Kolešovice 1537 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1689 0
2006/2007 3 TJ Český lev Kolešovice 1537 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1738 0
2006/2007 2 TJ Český lev Kolešovice 1537 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1723 1
2006/2007 1 TJ Český lev Kolešovice 1537 Růžička Václav ŠK Kladno D 1788 0
2005/2006 11 TJ Kolešovice 1474 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 0
2005/2006 10 TJ Kolešovice 1474 Kraus Roman SOU Příbram A 1647 1
2005/2006 9 TJ Kolešovice 1474 Homola Karel ŠK Rakovník B 1782 0
2005/2006 8 TJ Kolešovice 1474 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 7 TJ Kolešovice 1474 Šmíd Ondřej Lokomotiva BerounA 1777 0
2005/2006 6 TJ Kolešovice 1474 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1750 0
2005/2006 5 TJ Kolešovice 1474 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 1
2005/2006 4 TJ Kolešovice 1474 Zadina Jiří TJ Jince A 1510 ½
2005/2006 3 TJ Kolešovice 1474 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 1
2005/2006 2 TJ Kolešovice 1474 Vokatý František SK DDM Slaný A 1796 0
2005/2006 1 TJ Kolešovice 1474 Červenka Antonín ŠO Stochov 1773 ½
2004/2005 11 Č. Lev Kolešovice 1361 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1
2004/2005 10 Č. Lev Kolešovice 1361 Doubek Martin ŠK Kladno C 1667 1
2004/2005 9 Č. Lev Kolešovice 1361 Hataš Radim Caissa Úholičky B 1305 1
2004/2005 8 Č. Lev Kolešovice 1361 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 1
2004/2005 7 Č. Lev Kolešovice 1361 Honzík Jiří ŠO Stochov 0
2004/2005 6 Č. Lev Kolešovice 1361 Slapnička Karel Easy E Kralupy C 0
2004/2005 5 Č. Lev Kolešovice 1361 Falta Ivan ŠK Kladno D 1723 0
2004/2005 4 Č. Lev Kolešovice 1361 Bartoš Pavel Sokol Libčice 1597 1
2004/2005 3 Č. Lev Kolešovice 1361 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1667 1
2004/2005 2 Č. Lev Kolešovice 1361 Řezníček Jiří Sokol Hostivice 1776 1