Hráč Rangl Zdeněk

Rangl Zdeněk

User Pic
Jméno: Rangl Zdeněk
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1761
Elo mezinárodní: 0
ID: 10268
FIDE ID: 363405
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1674 ½
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 1
2016/2017 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 1685 0
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 1
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1765 Zbořil Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1994 1977 0
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1765 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 0
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1765 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 0
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1765 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1955 1960 0
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1765 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1606 1788 0
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 1
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov B 1685 ½
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1765 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1410 ½
2014/2015 9 TJ Jiskra Aš A 1754 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz D 1801 1840 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Aš A 1754 Baumann Roland TJ Ostrov B 1666 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Aš A 1754 Lipták Zdeněk TJ Baník Sokolov ŠO B 1644 1637 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Aš A 1754 David Ladislav TJ Tašovice B 1721 1756 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Aš A 1754 Dub Miroslav Baník Habartov B 1917 1956 1
2014/2015 4 TJ Jiskra Aš A 1754 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 ½
2014/2015 3 TJ Jiskra Aš A 1754 Molnár Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 1
2014/2015 2 TJ Jiskra Aš A 1754 Jirka František ŠK Karlovy Vary B 1884 ½
2014/2015 1 TJ Jiskra Aš A 1754 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 ½
2013/2014 11 TJ Jiskra Aš 1725 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1935 1971 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Aš 1725 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1694 1655 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Aš 1725 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Aš 1725 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1731 1
2013/2014 6 TJ Jiskra Aš 1725 Baumann Roland TJ Ostrov 1000 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Aš 1725 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 1
2013/2014 4 TJ Jiskra Aš 1725 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1895 1912 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Aš 1725 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1790 1794 0
2013/2014 2 TJ Jiskra Aš 1725 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2061 1977 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Aš 1725 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1972 1952 ½
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 1725 Harašta Ivan Spartak Chodov 1100 0
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb A 1751 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1385 0
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb A 1751 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1667 0
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 1751 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1667 ½
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1751 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1619 1
2010/2011 2 ŠK Mariánské Lázně 1751 Hloušek Milan TJ Baník Hexion Sokolov C 1672 ½
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 1751 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1928 0
2009/2010 7 Lokomotiva Cheb B 1743 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 6 Lokomotiva Cheb B 1743 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1767 0
2009/2010 5 Lokomotiva Cheb B 1743 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1687 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Cheb B 1743 Müller Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 0
2009/2010 2 Lokomotiva Cheb B 1743 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1664 1
2009/2010 1 Lokomotiva Cheb B 1743 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov B 1782 1
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 1743 Růžička Dušan Baník Habartov B 1
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 1743 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1618 0
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 1743 Kužvart Jan ŠK Karlovy Vary C 1359 1
2009/2010 8 ŠK Mariánské Lázně 1743 Mestl Martin Spartak Chodov 1
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 1743 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1591 ½
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 1743 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B 1
2009/2010 5 ŠK Mariánské Lázně 1743 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1655 1
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1743 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1812 1
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 1743 Končil Albert Baník Hexion Sokolov C 1
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1743 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1747 1
2009/2010 1 ŠK Mariánské Lázně 1743 Máca Aleš TJ Ostrov B 1478 1
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 1736 Firýt Antonín TJ Jiskra Aš 1
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1736 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1720 1
2008/2009 9 ŠK Mariánské Lázně 1736 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1785 0
2008/2009 8 ŠK Mariánské Lázně 1736 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1495 1
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 1736 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1665 1
2008/2009 6 ŠK Mariánské Lázně 1736 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary C 1250 1
2008/2009 5 ŠK Mariánské Lázně 1736 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1273 1
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 1736 Latislav Milan TJ Ostrov 1650 1
2008/2009 2 ŠK Mariánské Lázně 1736 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1736 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1610 0
2007/2008 11 ŠK Mariánské Lázně 1747 Zábrodský Zdeněk Global Sokolov B 1716 ½
2007/2008 2 ŠK Mariánské Lázně 1747 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 0
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1762 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1638 ½
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1762 Dub Miroslav Baník Habartov B 1797 0
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 1762 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1662 ½
2006/2007 6 ŠK Mariánské Lázně 1762 Skokan Zdeněk Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 ½
2006/2007 1 ŠK Mariánské Lázně 1762 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1794 0
2006/2007 9 Lokomotiva Cheb 1762 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 1948 0
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1756 Otmar Bedřich ŠK Kar.Vary B 1683 1
2005/2006 6 ŠK Mar.Lázně 1756 Varga Ivan TJ Tašovice 1777 0
2004/2005 10 Lokomotiva Cheb 1736 Nový Daniel Tietz K.Vary A 1930 1
2004/2005 9 Lokomotiva Cheb 1736 Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lazne 1811 0
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 1736 Obrátil Jan Tietz K.Vary B 1764 0
2004/2005 5 Lokomotiva Cheb 1736 Reitinger Ivan TJ Ostrov 1405 1
2004/2005 9 ŠK Mariánské Lázně 1736 Heis Vladimír Spartak Chodov 1702 1
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 1736 Müller Vladimír TJ Tašovice 1609 ½
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 1736 Eliáš Miroslav B Eastman SokolovB 2090 0
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 1736 Čechie Dalovice 1
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 1736 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1760 1
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 1736 Hlaváček Tomáš KŠ-Tietz C 1713 0
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 1736 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1733 1
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 1736 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1749 1
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 1736 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk 0
2003/2004 9 Slovan Mar.Lázně 1751 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1724 ½
2003/2004 8 Slovan Mar.Lázně 1751 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1782 1
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1751 Zoufalý Petr B Eastman SokolovC 1692 1
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1751 Müller Miloš KŠ-Tietz C 1695 1
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1751 Müller Vladimír TJ Tašovice 1608 1
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 1751 Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lázně 1817 0
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb 1751 Koutecký Jiří Baník Eastman B 1717 0
2003/2004 4 Lokomotiva Cheb 1751 Hajšman Ladislav KŠ Tietz B 1766 0
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb 1751 Jirka František ŠK Karlovy Vary 1843 0
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb 1751 Dub Miroslav Baník Habartov 1795 0