Hráč Koudelka Ivan

Koudelka Ivan

User Pic
Jméno: Koudelka Ivan
Oddíl: ŠK Český Brod
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2005
Elo mezinárodní: 2003
ID: 896
FIDE ID: 342793
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Český Brod A 2011 1987 Kacafírek Miroslav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1904 1882 0
2018/2019 10 ŠK Český Brod A 2011 1987 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 F 1737 1781 1
2018/2019 9 ŠK Český Brod A 1996 1987 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1867 1850 1
2018/2019 8 ŠK Český Brod A 1996 1987 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1940 1920 1
2018/2019 7 ŠK Český Brod A 1983 1987 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1772 1806 1
2018/2019 6 ŠK Český Brod A 1983 1987 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1940 1960 1
2018/2019 5 ŠK Český Brod A 1990 2000 Matys Jakub KŠ Říčany 1925 E 1743 1779 ½
2018/2019 4 ŠK Český Brod A 1990 2000 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem F 1948 1929 ½
2018/2019 3 ŠK Český Brod A 1985 2000 Sobotka Jiří Sokol Kolín B 1892 1876 ½
2018/2019 2 ŠK Český Brod A 1985 2000 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1913 1914 1
2018/2019 1 ŠK Český Brod A 1998 2000 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1876 1915 0
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Janda Pavel USK Praha A 2115 2112 0
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Melmuk Petr Dukla C 2029 2031 0
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2044 0 0
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2393 2372 ½
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1939 1965 0
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2007 2003 ½
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2146 1
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Petras Milan Šachový klub Bohnice - A 1987 1997 1
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Mukashev Assan ŠK AURORA 2259 2246 0
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Kohout Vratislav LISA A 1962 1977 1
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2229 2218 0
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Horký Pavel Kbel.�ach. reprezentace A 1984 2024 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 2108 2122 0
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Hořínek Karel �K Bohnice A 1952 1978 1
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Růžička Aleš �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 ½
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Novák Václav �K Loko Praha B 2048 2027 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 ½
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Hrbek Štěpán TJ Kobylisy E 2013 2026 0
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Kalivoda Jaroslav �K Sokol Vy�ehrad E 2026 2038 ½
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Musil Miroslav �O Praga Praha A 2007 2003 ½
2017/2018 11 ŠK Český Brod A 1977 2003 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem F 1962 1928 ½
2017/2018 10 ŠK Český Brod A 1988 2003 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1959 1960 0
2017/2018 9 ŠK Český Brod A 1999 2003 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1893 1932 0
2017/2018 8 ŠK Český Brod A 1999 2003 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice D 2075 2068 ½
2017/2018 7 ŠK Český Brod A 1999 2003 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.Jiz. B 1998 1994 ½
2017/2018 6 ŠK Český Brod A 1999 2003 Seifert Milan TJ Sokol Sendražice A 1992 2030 ½
2017/2018 5 ŠK Český Brod A 1988 2003 Jaček Miloslav Šachklub města Dobrovice B 1922 1965 ½
2017/2018 4 ŠK Český Brod A 1988 2003 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1943 1950 0
2017/2018 3 ŠK Český Brod A 1988 2003 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 1
2017/2018 2 ŠK Český Brod A 1988 2003 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1982 1974 ½
2017/2018 1 ŠK Český Brod A 2015 2016 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2118 2122 0
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 ½
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2048 2027 1
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 ½
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Hrbek Štěpán TJ Kobylisy E 2013 2026 0
2016/2017 2 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2026 2038 ½
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha D 2003 2005 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2007 2003 ½
2016/2017 11 ŠK Český Brod A 2040 2029 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 1880 1913 0
2016/2017 10 ŠK Český Brod A 2040 2029 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2005 1999 1
2016/2017 9 ŠK Český Brod A 2040 2029 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1926 1939 0
2016/2017 8 ŠK Český Brod A 2040 2029 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 ½
2016/2017 7 ŠK Český Brod A 2040 2029 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 1
2016/2017 6 ŠK Český Brod A 2040 2029 Doležal Jan Bohemia Poděbrady A 1961 1967 ½
2016/2017 5 ŠK Český Brod A 2040 2029 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 0
2016/2017 3 ŠK Český Brod A 2040 2029 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 1
2016/2017 2 ŠK Český Brod A 2040 2029 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½
2016/2017 1 ŠK Český Brod A 2040 2029 Maláč Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1991 2001 ½
2015/2016 11 ŠK Český Brod A 2040 2029 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2072 2082 0
2015/2016 10 ŠK Český Brod A 2040 2029 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou B 1980 1999 ½
2015/2016 9 ŠK Český Brod A 2040 2029 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1992 1977 ½
2015/2016 8 ŠK Český Brod A 2040 2029 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 ½
2015/2016 7 ŠK Český Brod A 2040 2029 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 ½
2015/2016 6 ŠK Český Brod A 2040 2029 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 1
2015/2016 5 ŠK Český Brod A 2040 2029 Vojta Tomáš Spartak Vlašim C 2377 2365 0
2015/2016 4 ŠK Český Brod A 2040 2029 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1880 1913 ½
2015/2016 3 ŠK Český Brod A 2040 2029 Kubíček Robert ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 0
2015/2016 2 ŠK Český Brod A 2040 2029 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 1959 2107 1
2015/2016 1 ŠK Český Brod A 2040 2029 Soural Karel Sokol Struhařov A 2062 2023 0
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 0
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2242 2244 0
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2036 2037 0
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Doležal Martin Unichess D 2228 2191 0
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice B 2154 2167 ½
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Kubíček Robert ŠK Loko Praha B 2129 2125 ½
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2172 2131 1
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Štolc Martin Viktoria Žižkov B 2039 2043 ½
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Nováček Josef TJ Pankrác D 2162 2203 0
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha D 2044 2029 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1828 1920 1
2014/2015 11 Sokol Český Brod A 2057 2029 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1968 1965 0
2014/2015 10 Sokol Český Brod A 2057 2029 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 ½
2014/2015 9 Sokol Český Brod A 2057 2029 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 0
2014/2015 7 Sokol Český Brod A 2057 2029 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 1
2014/2015 6 Sokol Český Brod A 2057 2029 Havlík František KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 0
2014/2015 5 Sokol Český Brod A 2057 2029 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1795 1848 0
2014/2015 4 Sokol Český Brod A 2057 2029 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 1
2014/2015 3 Sokol Český Brod A 2057 2029 Evan Jan Sokol Struhařov A 2062 2016 1
2014/2015 2 Sokol Český Brod A 2057 2029 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 2002 1993 ½
2014/2015 1 Sokol Český Brod A 2057 2029 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2060 2103 ½
2014/2015 11 Bohemians Praha D 2057 2029 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 ½
2014/2015 10 Bohemians Praha D 2057 2029 Jaščenko Olga Unichess ČSOB E 2164 2107 1
2014/2015 9 Bohemians Praha D 2057 2029 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 0
2014/2015 6 Bohemians Praha D 2057 2029 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 0
2014/2015 5 Bohemians Praha D 2057 2029 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 0
2014/2015 4 Bohemians Praha D 2057 2029 Melmuk Petr Sokol Vršovice C 2035 2052 1
2014/2015 3 Bohemians Praha D 2057 2029 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2084 2092 1
2014/2015 2 Bohemians Praha D 2057 2029 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 ½
2014/2015 1 Bohemians Praha D 2057 2029 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 1
2013/2014 11 Sokol Český Brod 2052 2058 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky "B" 1804 1809 ½
2013/2014 10 Sokol Český Brod 2052 2058 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1965 1983 0
2013/2014 9 Sokol Český Brod 2052 2058 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice "B" 1883 1861 1
2013/2014 8 Sokol Český Brod 2052 2058 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1988 1936 1
2013/2014 7 Sokol Český Brod 2052 2058 Suchý František ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 ½
2013/2014 6 Sokol Český Brod 2052 2058 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav 1950 1987 ½
2013/2014 5 Sokol Český Brod 2052 2058 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk "B" 2005 1990 0
2013/2014 4 Sokol Český Brod 2052 2058 Souček Milan Sokol Kolín "C" 2088 2096 1
2013/2014 3 Sokol Český Brod 2052 2058 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora "B" 1866 1871 ½
2013/2014 2 Sokol Český Brod 2052 2058 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 0
2013/2014 1 Sokol Český Brod 2052 2058 Šoltys Roman ŠK Města Dobrovice "D" 1715 1726 ½
2013/2014 11 Bohemians Praha C 2052 2058 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2069 2083 1
2013/2014 10 Bohemians Praha C 2052 2058 Hoffmann Rudolf TJ Pankrác C 2128 2123 0
2013/2014 9 Bohemians Praha C 2052 2058 Procházka Jiří TJ Praga Praha A 2162 2166 1
2013/2014 8 Bohemians Praha C 2052 2058 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2184 2186 0
2013/2014 6 Bohemians Praha C 2052 2058 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 0
2013/2014 5 Bohemians Praha C 2052 2058 Krátký Jiří ŠK PORG A 2184 2165 0
2013/2014 3 Bohemians Praha C 2052 2058 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 1
2012/2013 11 Sokol Český Brod A 2032 2030 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2051 2049 1
2012/2013 10 Sokol Český Brod A 2032 2030 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1856 1873 ½
2012/2013 9 Sokol Český Brod A 2032 2030 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 0
2012/2013 8 Sokol Český Brod A 2032 2030 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 2078 2055 ½
2012/2013 7 Sokol Český Brod A 2032 2030 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2069 2075 ½
2012/2013 6 Sokol Český Brod A 2032 2030 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2233 2286 1
2012/2013 5 Sokol Český Brod A 2032 2030 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 1988 1972 ½
2012/2013 4 Sokol Český Brod A 2032 2030 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 1
2012/2013 3 Sokol Český Brod A 2032 2030 Vesecký Martin Sokol Kolín C 2142 2148 ½
2012/2013 2 Sokol Český Brod A 2032 2030 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 ½
2012/2013 1 Sokol Český Brod A 2032 2030 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1979 1
2011/2012 11 Sokol Český Brod A 2012 2008 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 ½
2011/2012 10 Sokol Český Brod A 2012 2008 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1981 ½
2011/2012 9 Sokol Český Brod A 2012 2008 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 ½
2011/2012 7 Sokol Český Brod A 2012 2008 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 0
2011/2012 6 Sokol Český Brod A 2012 2008 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 1
2011/2012 5 Sokol Český Brod A 2012 2008 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1942 1928 ½
2011/2012 4 Sokol Český Brod A 2012 2008 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 ½
2011/2012 3 Sokol Český Brod A 2012 2008 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 1
2011/2012 2 Sokol Český Brod A 2012 2008 Soural Jan Sokol Struhařov A 2213 2228 ½
2011/2012 1 Sokol Český Brod A 2012 2008 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 0
2010/2011 11 Sokol Český Brod A 2005 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 0
2010/2011 10 Sokol Český Brod A 2005 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 0
2010/2011 9 Sokol Český Brod A 2005 Srba Milan Sokol Struhařov A 2180 1
2010/2011 8 Sokol Český Brod A 2005 Eisner Michal Sokol Pečky A 2064 ½
2010/2011 7 Sokol Český Brod A 2005 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1924 ½
2010/2011 6 Sokol Český Brod A 2005 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 0
2010/2011 5 Sokol Český Brod A 2005 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 1
2010/2011 4 Sokol Český Brod A 2005 Hora Milan Sokol Nymburk A 2149 0
2010/2011 3 Sokol Český Brod A 2005 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.l. B 2138 ½
2010/2011 1 Sokol Český Brod A 2005 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2010 ½
2009/2010 11 Sokol Český Brod 2018 Beneš Petr Sokol Kolín B 2162 0
2009/2010 10 Sokol Český Brod 2018 Snížek Květoslav Kutná Hora B 2013 ½
2009/2010 9 Sokol Český Brod 2018 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2051 0
2009/2010 8 Sokol Český Brod 2018 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2102 ½
2009/2010 7 Sokol Český Brod 2018 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2140 0
2009/2010 6 Sokol Český Brod 2018 Fencl Pavel JOLY Lysá n.L. D 1884 1
2009/2010 5 Sokol Český Brod 2018 Janíček Jindřich JOLY Lysá n.L. C 2082 ½
2009/2010 4 Sokol Český Brod 2018 Koyš Milan Kostelec n.Č.l. 2057 ½
2009/2010 3 Sokol Český Brod 2018 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2048 0
2009/2010 2 Sokol Český Brod 2018 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav 1975 1
2009/2010 1 Sokol Český Brod 2018 Baran Peter Sokol na Mělníce 2062 ½
2009/2010 8 Sokol Český Brod B 2018 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany D 1756 ½
2009/2010 6 Sokol Český Brod B 2018 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany F 1654 1
2009/2010 2 Sokol Český Brod B 2018 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 0
2008/2009 10 Sokol Český Brod B 2013 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1930 ½
2008/2009 9 Sokol Český Brod B 2013 Pavlíček Jan Sokol Pečky A 1767 1
2008/2009 8 Sokol Český Brod B 2013 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1759 1
2008/2009 6 Sokol Český Brod B 2013 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1600 1
2008/2009 4 Sokol Český Brod B 2013 Forman Miroslav Kostelec nad Černými lesy B 1934 1
2008/2009 3 Sokol Český Brod B 2013 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1922 0
2008/2009 2 Sokol Český Brod B 2013 Innemann František Spartak Vlašim B 1924 ½
2008/2009 1 Sokol Český Brod B 2013 Macek Kamil Sokol Kolín C 1891 1
2008/2009 11 Sokol Český Brod 2013 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2256 0
2008/2009 10 Sokol Český Brod 2013 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2095 0
2008/2009 9 Sokol Český Brod 2013 Koper Štefan Kostelec n.Č.lesy 2049 ½
2008/2009 8 Sokol Český Brod 2013 Jandourek Lukáš Sokol Bakov n.J. 2223 0
2008/2009 7 Sokol Český Brod 2013 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2046 0
2008/2009 6 Sokol Český Brod 2013 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2133 0
2008/2009 5 Sokol Český Brod 2013 Jeřábek Jindřich AŠ Mladá Boleslav 2076 1
2008/2009 4 Sokol Český Brod 2013 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 2045 ½
2008/2009 3 Sokol Český Brod 2013 Kacafírek Miroslav Sokol na Mělníce 1977 1
2008/2009 2 Sokol Český Brod 2013 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1955 ½
2008/2009 1 Sokol Český Brod 2013 Kožený Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Český Brod B 1955 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Český Brod B 1955 Linhart Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1707 1
2007/2008 9 TJ Sokol Český Brod B 1955 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2053 1
2007/2008 8 TJ Sokol Český Brod B 1955 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1651 1
2007/2008 6 TJ Sokol Český Brod B 1955 Kukral Ota AŠ Mladá Boleslav C 1520 0
2007/2008 5 TJ Sokol Český Brod B 1955 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 1
2007/2008 3 TJ Sokol Český Brod B 1955 Jarý Josef Sokol Brandýs n/L A 1928 1
2007/2008 2 TJ Sokol Český Brod B 1955 Bednařík Radovan ŠK Kostelec n/ČL B 1990 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Český Brod B 1955 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1738 ½
2007/2008 11 Sokol Český Brod 1955 Masák Radim Sokol Nymburk 1936 1
2007/2008 10 Sokol Český Brod 1955 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. D 1870 1
2007/2008 9 Sokol Český Brod 1955 Keller Daniel Sokol Sendražice 2139 ½
2007/2008 8 Sokol Český Brod 1955 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1941 ½
2007/2008 7 Sokol Český Brod 1955 Bednařík Radovan Kostelec nad Č.lesy 1990 ½
2007/2008 6 Sokol Český Brod 1955 Kučera Vladimír Neratovice B 2067 ½
2007/2008 5 Sokol Český Brod 1955 Beneš Petr Sokol Kolín B 2149 0
2007/2008 4 Sokol Český Brod 1955 Jirk Aleš Joly Lysá n.L. C 2133 1
2007/2008 3 Sokol Český Brod 1955 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2064 1
2007/2008 2 Sokol Český Brod 1955 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 ½
2007/2008 1 Sokol Český Brod 1955 Žáček Zdeněk Auto Škoda Mladá Boleslav 2075 0
2006/2007 11 Sokol Český Brod A 1994 Buřil Petr BIOMEDICA Říčany D 2057 ½
2006/2007 9 Sokol Český Brod A 1994 Skácel Jan TJ Sokol Benešov B 2070 0
2006/2007 8 Sokol Český Brod A 1994 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 ½
2006/2007 7 Sokol Český Brod A 1994 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1961 0
2006/2007 6 Sokol Český Brod A 1994 Vít Martin BIOMEDICA Říčany E 1956 ½
2006/2007 5 Sokol Český Brod A 1994 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1851 0
2006/2007 4 Sokol Český Brod A 1994 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1843 ½
2006/2007 3 Sokol Český Brod A 1994 Novotný Roman TJ Stadion Kutná Hora B 1872 1
2006/2007 2 Sokol Český Brod A 1994 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1689 1
2006/2007 1 Sokol Český Brod A 1994 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1796 1
2006/2007 9 Sokol Č. Brod C 1994 Lejnar Karel Sokol Pečky D 1882 ½
2006/2007 8 Sokol Č. Brod C 1994 Kalík Jan DDM Kolín 1884 ½
2006/2007 7 Sokol Č. Brod C 1994 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky C 1798 ½
2006/2007 6 Sokol Č. Brod C 1994 Marek Pavel TJ S. Sendražice B 1627 ½
2006/2007 4 Sokol Č. Brod C 1994 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1526 0
2006/2007 3 Sokol Č. Brod C 1994 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1548 1
2006/2007 2 Sokol Č. Brod C 1994 Vesecký Martin Sokol Pečky E 1567 1
2006/2007 1 Sokol Č. Brod C 1994 Fabián Vladimír Sokol Č. Brod B 1791 1
2005/2006 11 Sokol Český Brod A 1970 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany D 1647 ½
2005/2006 9 Sokol Český Brod A 1970 Gergelits Václav Sokol Neveklov 2033 1
2005/2006 8 Sokol Český Brod A 1970 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 ½
2005/2006 7 Sokol Český Brod A 1970 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1796 1
2005/2006 6 Sokol Český Brod A 1970 Vít Martin Biomedica Říčany E 1959 ½
2005/2006 5 Sokol Český Brod A 1970 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany 1804 ½
2005/2006 3 Sokol Český Brod A 1970 Koyš Milan Sokol Benešov B 2109 0
2005/2006 2 Sokol Český Brod A 1970 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2055 ½
2005/2006 1 Sokol Český Brod A 1970 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2026 1
2005/2006 10 Sokol Český Brod C 1970 Žák Zbyněk Sokol Pečky E 1858 1
2005/2006 9 Sokol Český Brod C 1970 Zrůstová Helena DDM Kolín 1518 1
2005/2006 8 Sokol Český Brod C 1970 Štegl Petr Sokol Pečky C 1816 1
2005/2006 7 Sokol Český Brod C 1970 Švondr Michal Joly Lysá E 1895 1
2005/2006 6 Sokol Český Brod C 1970 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1937 0
2005/2006 4 Sokol Český Brod C 1970 Jelínek Jan Kostelec n.Č.l. C 1478 1
2005/2006 2 Sokol Český Brod C 1970 Valtr Tomáš Joly Lysá D 1798 1
2005/2006 1 Sokol Český Brod C 1970 Tesař Patrik Sokol Nymburk C 1
2004/2005 11 Sokol Český Brod A 1980 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 2009 1
2004/2005 8 Sokol Český Brod A 1980 Růžička Zdeněk Kostelec n/ČL A 2128 ½
2004/2005 7 Sokol Český Brod A 1980 Pištík Petr Sokol Nymburk A 2130 ½
2004/2005 6 Sokol Český Brod A 1980 Novák Václav Bohemia PoděbradyA 2003 0
2004/2005 5 Sokol Český Brod A 1980 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2017 0
2004/2005 2 Sokol Český Brod A 1980 Mejzlík Ondřej TRW A. Vlašim A 2165 0
2004/2005 1 Sokol Český Brod A 1980 Skácel Jan Sokol Benešov A 2035 0
2003/2004 11 Sokol Český Brod A 1967 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1955 1
2003/2004 10 Sokol Český Brod A 1967 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1851 1
2003/2004 9 Sokol Český Brod A 1967 Masák Radim Sokol Nymburk A 1956 ½
2003/2004 8 Sokol Český Brod A 1967 Vinklárek Ondřej Stad. Kutná Hora A 1955 ½
2003/2004 7 Sokol Český Brod A 1967 Eisner Michal Sokol Pečky A 1952 1
2003/2004 6 Sokol Český Brod A 1967 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany A 2141 ½
2003/2004 5 Sokol Český Brod A 1967 Fišer Jiří Sokol Benešov A 2128 ½
2003/2004 4 Sokol Český Brod A 1967 Růžička Zdeněk Kostelec n/ČL A 2157 0
2003/2004 3 Sokol Český Brod A 1967 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2064 ½
2003/2004 2 Sokol Český Brod A 1967 Jirk Aleš Joly Lysá n/L B 2138 0
2003/2004 1 Sokol Český Brod A 1967 Holub Milan Jawa Brodce A 2133 0