Hráč Pokrupa Marek

Pokrupa Marek

User Pic
Jméno: Pokrupa Marek
Oddíl: Krásnodvorská MYSLIVNA
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2182
Elo mezinárodní: 2169
ID: 1357
FIDE ID: 307386
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Garde Kaznějov A 2169 2182 Chaluš Karel ŠK Přeštice B 2036 1977 1
2018/2019 11 ŠK Garde Kaznějov A 2176 2178 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně A 2025 2049 ½
2018/2019 7 ŠK Garde Kaznějov A 2172 2178 Hladík Pavel TJ Plzeň Košutka z.s. B 1950 1986 ½
2018/2019 6 ŠK Garde Kaznějov A 2172 2178 Chaluš Karel SK Petřín Plzeň B 2027 2003 1
2018/2019 2 ŠK Garde Kaznějov A 2169 2168 Herejk Petr ŠK 64 Plzeň B 2178 2163 ½
2018/2019 10 TJ Tatran Podbořany 2176 2178 Fedorov Evgenii ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2239 0 0
2018/2019 3 TJ Tatran Podbořany 2169 2168 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny 1864 1853 1
2018/2019 1 TJ Tatran Podbořany 2157 2168 Haman Jakub ŠK Kladno 2222 2226 1
2018/2019 9 Krásnodvorská Myslivna 2176 2178 Havliš Dominik TJ Sokol Údlice "D" 1656 1655 1
2018/2019 8 Krásnodvorská Myslivna 2174 2178 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1713 1722 1
2018/2019 5 Krásnodvorská Myslivna 2172 2178 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1801 1797 1
2017/2018 6 KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 2179 2177 Protiva Miloslav ŠK UNION LOUNY "D" 1708 1700 1
2017/2018 10 ŠK Magic Žatec"A" 2172 2177 Wichs Jakub Šachy Povrly 2032 2025 ½
2017/2018 9 ŠK Magic Žatec"A" 2172 2177 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2037 2009 1
2017/2018 3 ŠK Magic Žatec"A" 2172 2177 Häusler Milan ŠK Šachy Chlumec"A" 2026 2013 1
2017/2018 1 ŠK Magic Žatec"A" 2155 2138 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1994 1993 0
2017/2018 8 TJ Tatran Podbořany z.s. 2181 2177 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2157 2153 0
2017/2018 7 TJ Tatran Podbořany z.s. 2179 2177 Krajíc Karel CHESS Most 2055 2051 1
2017/2018 6 TJ Tatran Podbořany z.s. 2179 2177 Rakovský Adam TJ Sokol Praha-Vršovice 2122 2065 1
2017/2018 5 TJ Tatran Podbořany z.s. 2172 2177 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1930 1950 1
2017/2018 4 TJ Tatran Podbořany z.s. 2172 2177 Haman Jakub ŠK Kladno 2220 2211 1
2017/2018 3 TJ Tatran Podbořany z.s. 2172 2177 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 2144 2117 ½
2017/2018 2 TJ Tatran Podbořany z.s. 2172 2177 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 1
2017/2018 1 TJ Tatran Podbořany z.s. 2155 2138 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha "B" 2015 2018 1
2016/2017 9 TJ Plzeň Košutka 2181 2177 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 0
2016/2017 7 TJ Plzeň Košutka 2179 2177 Čáp Adam ŠK Kladno 2199 2201 0
2016/2017 5 TJ Plzeň Košutka 2172 2177 Carlsson Pontus ŠK DP Praha 2443 0 0
2016/2017 4 TJ Plzeň Košutka 2172 2177 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2362 2370 0
2016/2017 3 TJ Plzeň Košutka 2172 2177 Palek Miroslav Sokol Domažlice 2152 0 0
2016/2017 2 TJ Plzeň Košutka 2172 2177 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2341 2324 0
2016/2017 1 TJ Plzeň Košutka 2155 2138 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2346 2354 ½
2015/2016 11 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 0
2015/2016 10 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 1
2015/2016 7 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 0
2015/2016 6 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Kovář Vojtěch Unichess C 2346 2341 0
2015/2016 5 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 0
2015/2016 4 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Novák Pavel Šakal Kozolupy 2353 2336 0
2015/2016 3 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2340 1000 ½
2015/2016 2 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 1
2015/2016 1 TJ Plzeň Košutka 2153 2169 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2210 2234 ½
2014/2015 10 ŠAKAL Kozolupy B 2142 2142 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2247 2248 ½
2014/2015 9 ŠAKAL Kozolupy B 2142 2142 Kuba Stanislav ŠK Kdyně 2174 2131 1
2014/2015 8 ŠAKAL Kozolupy B 2142 2142 Šmucr Radek Loko Plzeň B 1573 1
2014/2015 11 ŠK Gordic 2142 2142 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 1
2014/2015 6 ŠK Gordic 2142 2142 Hollan Petr SK OAZA Praha 2124 2059 1
2014/2015 4 ŠK Gordic 2142 2142 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 0
2014/2015 5 TJ Šakal Kozolupy 2142 2142 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 ½
2014/2015 3 TJ Šakal Kozolupy 2142 2142 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 2150 0
2014/2015 1 TJ Šakal Kozolupy 2142 2142 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1868 1909 1
2013/2014 10 ŠAKAL Kozolupy 2183 2186 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad B 2077 2069 0
2013/2014 8 ŠAKAL Kozolupy 2183 2186 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 0
2013/2014 6 ŠAKAL Kozolupy B 2183 2186 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1873 1917 0
2013/2014 5 ŠAKAL Kozolupy B 2183 2186 Mařík Miroslav Košutka B 1817 1
2013/2014 4 ŠAKAL Kozolupy B 2183 2186 Kuba Stanislav Kdyně 2186 2174 1
2013/2014 1 ŠAKAL Kozolupy B 2183 2186 Kadeřávek Jan Košutka A 2126 2111 ½
2013/2014 7 ŠK Gordic 2183 2186 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 0
2013/2014 3 ŠK Gordic 2183 2186 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2236 2217 0
2013/2014 2 ŠK Gordic 2183 2186 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2238 2227 ½
2013/2014 1 ŠK Gordic 2183 2186 Blažek Jiří Sokol Tábor 2171 2164 ½
2012/2013 11 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Klement Lukáš ŠK Teplice 2262 2259 0
2012/2013 10 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 0
2012/2013 9 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 ½
2012/2013 8 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 0
2012/2013 7 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Pogan Nikolas ŠK Tachov 2240 0
2012/2013 5 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Krajíc Karel Chess Most B 2057 2048 ½
2012/2013 4 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 ½
2012/2013 3 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň-Letná 2090 2082 1
2012/2013 2 ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2158 2160 ½
2012/2013 11 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2224 2224 0
2012/2013 10 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 0
2012/2013 9 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 0
2012/2013 7 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Beil Zdeněk Tatran Litovel “B“ 2253 2235 1
2012/2013 6 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 1
2012/2013 4 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 0
2012/2013 2 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 1
2012/2013 1 ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 1
2011/2012 11 ŠK Líně 2222 2198 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2050 2113 ½
2011/2012 10 ŠK Líně 2222 2198 Mezera Lukáš ŠK Český Krumlov 2040 2065 1
2011/2012 9 ŠK Líně 2222 2198 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2178 2182 0
2011/2012 6 ŠK Líně 2222 2198 Novak Petr Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2218 1
2011/2012 5 ŠK Líně 2222 2198 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2343 2335 ½
2011/2012 4 ŠK Líně 2222 2198 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2158 2164 1
2011/2012 2 ŠK Líně 2222 2198 Klicnar Martin Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 ½
2011/2012 1 ŠK Líně 2222 2198 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 2259 2261 ½
2011/2012 10 Šakal Kozolupy 2222 2198 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 0
2011/2012 7 Šakal Kozolupy 2222 2198 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 1
2011/2012 6 Šakal Kozolupy 2222 2198 Večerka Pavel ERA-Poštovní spořitelna B 2091 2066 0
2011/2012 3 Šakal Kozolupy 2222 2198 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 ½
2011/2012 2 Šakal Kozolupy 2222 2198 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2255 2250 ½
2010/2011 11 Šakal Kozolupy 2199 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2010/2011 9 Šakal Kozolupy 2199 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2127 ½
2010/2011 7 Šakal Kozolupy 2199 Matějka Petr TJ Bohemians Praha 2151 1
2010/2011 5 Šakal Kozolupy 2199 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2205 1
2010/2011 2 Šakal Kozolupy 2199 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2213 0
2010/2011 10 SK Line A 2199 Petrová Kristýna SSK HerNyr 2318 ½
2010/2011 9 SK Line A 2199 Houška Jiří Sokol Plzen Letna A 2186 ½
2010/2011 8 SK Line A 2199 Borkovec Milan Sokol Tabor A 2247 0
2010/2011 7 SK Line A 2199 Trepka Jan Sokol Tabor B 2159 0
2010/2011 5 SK Line A 2199 Chalupa Ivan Sokol Vysehrad B 2161 ½
2010/2011 4 SK Line A 2199 Svoboda Václav OAZA Praha 2266 ½
2010/2011 3 SK Line A 2199 Císler Petr Sokol Domazlice 2236 1
2010/2011 2 SK Line A 2199 Šimeček Bohumil SK Cesky Krumlov 2190 1
2010/2011 1 SK Line A 2199 Česal Jaroslav Sokol Plzen 1 2258 ½
2009/2010 9 ŠK Karlovy Vary A 2195 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role 2332 1
2009/2010 6 ŠK Karlovy Vary A 2195 Eliáš Miroslav Baník HEXION Sokolov 2106 ½
2009/2010 2 ŠK Karlovy Vary A 2195 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2106 ½
2009/2010 1 ŠK Karlovy Vary A 2195 Vlasák Lukáš ŠK Karlovy Vary B 2183 0
2009/2010 11 ŠK Líně A 2195 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2309 0
2009/2010 10 ŠK Líně A 2195 Burdík Lubomír SK Viktoria Žižkov A 2237 ½
2009/2010 9 ŠK Líně A 2195 Chura Jan TJ Bohemians Praha B 2229 ½
2009/2010 8 ŠK Líně A 2195 Wasserbauer Radek TJ Spartak Žebrák A 2061 ½
2009/2010 7 ŠK Líně A 2195 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2313 1
2009/2010 5 ŠK Líně A 2195 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2260 ½
2009/2010 4 ŠK Líně A 2195 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy A 2336 ½
2009/2010 2 ŠK Líně A 2195 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2215 0
2009/2010 1 ŠK Líně A 2195 Folk Petr Sokol Plzeň 1 A 2180 ½
2008/2009 10 ŠK Líně C 2189 Tochor Jiří Kdyně A 2057 0
2008/2009 8 ŠK Líně C 2189 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy B 2038 ½
2008/2009 7 ŠK Líně C 2189 Daněk Václav Loko Plzeň B 1956 1
2008/2009 6 ŠK Líně C 2189 Váchal Josef Sokol Postřekov A 1856 1
2008/2009 5 ŠK Líně C 2189 Císler Michal SŠK HeřNýř B 1967 ½
2008/2009 3 ŠK Líně C 2189 Šnaidr Jiří TJ Košutka B 1976 1
2008/2009 1 ŠK Líně C 2189 Chmelík David Šakal Kozolupy B 2144 1
2008/2009 11 Sokol Plzeň - Letná 2189 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 ½
2008/2009 10 Sokol Plzeň - Letná 2189 Pertlová Soňa 1. Novoborský ŠK B"" 2239 ½
2008/2009 9 Sokol Plzeň - Letná 2189 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 ½
2008/2009 8 Sokol Plzeň - Letná 2189 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2008/2009 7 Sokol Plzeň - Letná 2189 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 1
2008/2009 6 Sokol Plzeň - Letná 2189 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2259 0
2008/2009 2 Sokol Plzeň - Letná 2189 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 0
2008/2009 1 Sokol Plzeň - Letná 2189 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2273 ½
2007/2008 6 Letná B 2179 Soukup Alois Košutka 2091 ½
2007/2008 5 Letná B 2179 Racek Jiří ZČE Plzeň 2095 ½
2007/2008 2 Letná B 2179 Turner Jan Tachov 2343 ½
2007/2008 1 Letná B 2179 Císler Petr Domažlice A 2207 ½
2007/2008 11 ŠK Karlovy Vary A Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 9 ŠK Karlovy Vary A Chura Jan Bohemians Praha B 0
2007/2008 8 ŠK Karlovy Vary A Mašek Miroslav ŠK DA Praha A 1
2007/2008 5 ŠK Karlovy Vary A Bujak Michal ŠK Ústí n.L ½
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary A Šimek Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary A Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary A Volf Jaromír ŠK Rakovník 1
2006/2007 11 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2213 1
2006/2007 10 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2212 0
2006/2007 9 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Císler Petr Sokol Domažlice A 2191 ½
2006/2007 8 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Bebiak Jozef Praga Praha B 2145 1
2006/2007 7 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 C 2213 ½
2006/2007 6 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram A 2280 ½
2006/2007 5 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Kopta Pavel Sokol Kobylisy A 2342 ½
2006/2007 4 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice B 2311 0
2006/2007 3 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Sharashenidze Akaki Praga Praha A 2284 0
2006/2007 2 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Šimek Petr QCC Č.Budějovice A 2321 1
2006/2007 1 Sokol Plzeň LetnáA 2176 Janočko Petr Lokomotiva Plzeň A 2089 0
2006/2007 8 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2165 1
2006/2007 7 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Eliáš Miroslav Baník Chemacryl Sokolov B 2093 1
2006/2007 5 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Štoček Jiří TJ Ostrov 2524 0
2006/2007 4 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Ungr Daniel Baník Habartov 2117 0
2006/2007 3 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 2044 1
2006/2007 1 Šachový klub Karlovy Vary 2176 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2048 ½
2005/2006 9 DDM Kar.Vary 2154 Folta Jaroslav Slavoj Kynšperk 1990 1
2005/2006 8 DDM Kar.Vary 2154 Zikeš Václav TJ Tašovice 1992 ½
2005/2006 6 DDM Kar.Vary 2154 Eliáš Miroslav Chemacryl Sok. B 2080 0
2005/2006 5 DDM Kar.Vary 2154 Most Zdeněk Baník Habartov B 2124 1
2005/2006 3 DDM Kar.Vary 2154 Hüttner Miloš Tietz K.Vary C 1971 1
2005/2006 1 DDM Kar.Vary 2154 Leiner Raimund ŠK Kar.Vary B 2018 0
2005/2006 8 Sokol Plzeň I C 2154 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 1
2005/2006 4 Sokol Plzeň I C 2154 Pletánek Jan ŠK ČSOB 2226 ½
2005/2006 3 Sokol Plzeň I C 2154 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá n.L. 2013 ½
2004/2005 10 Sokol Plzeň Letná 2151 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram 2293 0
2004/2005 9 Sokol Plzeň Letná 2151 Krischke Arnold ŠK Kladno 2133 1
2004/2005 8 Sokol Plzeň Letná 2151 Turner Radek Sokol Domažlice 2093 ½
2004/2005 6 Sokol Plzeň Letná 2151 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2180 ½
2004/2005 5 Sokol Plzeň Letná 2151 Havlík Jan Sokol Rekol Písek 2185 ½
2004/2005 3 Sokol Plzeň Letná 2151 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2165 1
2004/2005 2 Sokol Plzeň Letná 2151 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2203 ½
2004/2005 8 ŠO DDM Kar.Vary A 2151 Pinkas Pavel TJ Jiskra Nejdek 1817 0
2004/2005 6 ŠO DDM Kar.Vary A 2151 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1604 1
2004/2005 5 ŠO DDM Kar.Vary A 2151 Sýkora Robert TJ Caissa N.Role B 1760 ½
2004/2005 2 ŠO DDM Kar.Vary A 2151 Rödig Jan TJ Olymp.Hroznětín 1
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Mazánek Kamil ŠK Kladno 2185 0
2003/2004 10 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Gdovin Ján Sokol Písek 2231 ½
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2170 0
2003/2004 8 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Chura Jan Bohemians Praha B 2213 ½
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2175 0
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 0
2003/2004 3 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2196 1
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Hlaváček Jiří ŠK Alva Příbram 2220 0
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 Přibyl Jaroslav Baník Eastman Sokolov 2010 0
2003/2004 10 Líně A 2132 Balcar Martin Domažlice B 2113 1
2003/2004 9 Líně A 2132 Chaluš Karel Letná B 2094 1
2003/2004 7 Líně A 2132 Šott Pavel Klatovy B 2107 ½
2003/2004 6 Líně A 2132 Racek Jiří Spálené Poříčí 2129 1
2003/2004 5 Líně A 2132 Kříž Luboš Union Plzeň 2081 1
2003/2004 4 Líně A 2132 Mařík Petr Líně B 2128 ½
2003/2004 3 Líně A 2132 Baumruk Josef Přeštice A 2001 1
2003/2004 2 Líně A 2132 Váchal Josef Sokol Plzeň I C 2139 ½
2003/2004 1 Líně A 2132 Blecha Miroslav Loko Plzeň 2115 0