Hráč Kotek Daniel

Kotek Daniel

User Pic
Jméno: Kotek Daniel
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2206
Elo mezinárodní: 2199
ID: 253
FIDE ID: 306479
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2200 2208 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2174 2185 ½
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2190 2208 Sochor Jiří Šachy Povrly 2196 2206 1
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2193 2202 Gallik Miroslav Sportis Svádov/Olšinky"A" 2024 2021 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2203 2208 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2203 2208 Janda Jiří TJ Kobylisy 2106 2122 ½
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2189 2202 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2019 1985 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2189 2202 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz "A" 2123 2108 1
2017/2018 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 Forman Štěpán TJ Neratovice "C" 2274 2304 0
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2214 2224 Rubeš Jan ŠK Teplice 2313 2288 0
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2214 2224 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2362 2390 0
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2221 2224 Babička Michal SK Děčín 2010 2030 0
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2221 2224 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2145 2162 1
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 0
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 Štross František Sokol Bakov nad Jizerou 2274 2285 0
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 0
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 ½
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2236 2235 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2119 2136 1
2016/2017 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 0
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 ½
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2016/2017 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 ½
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Richterová Nataša TJ Jiskra Hořice 2187 2104 1
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 ½
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 0
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Kameník Martin Chess Most"B" 1937 1983 0
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2049 2035 1
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 1
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Klement Lukáš Sokol Údlice"A" 2210 2234 1
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 0
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 1
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2155 2103 1
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2208 2218 0
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 ½
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 1
2014/2015 9 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2283 0
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 0
2014/2015 6 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Škuthan Jiří CHESS MOST "B" 1940 2013 ½
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2250 2261 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Studnička Tomáš Šachklub AD Jičín "C" 2359 2378 1
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2160 2160 1
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1952 1969 0
2013/2014 9 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Horák Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2175 2176 1
2013/2014 7 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 ½
2013/2014 6 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK "C" 2103 2103 1
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 ½
2013/2014 3 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 0
2013/2014 2 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2156 2166 1
2013/2014 1 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 Vevera Radek TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2120 2118 1
2012/2013 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1996 1953 1
2012/2013 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 Vyhnálek Bohuslav ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2134 1
2012/2013 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2050 2054 1
2012/2013 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 Duczynski Martin ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 ½
2011/2012 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2270 2262 Kánský Pavel SK Děčín 2108 2118 1
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2270 2262 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 ½
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2280 Vondra Zbyněk ŠK Kladno"A" 2144 ½
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2280 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2271 0
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2280 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 0
2007/2008 10 ŠK Ústí n.L Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 1
2007/2008 9 ŠK Ústí n.L Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Cichý Miroslav Marty Baník Most 1
2007/2008 7 ŠK Ústí n.L Srba Milan Bohemians Praha B 1
2007/2008 6 ŠK Ústí n.L Orság Milan ŠK DA Praha A 0
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Hagarová Zuzana ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 4 ŠK Ústí n.L Ungr Daniel Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 3 ŠK Ústí n.L Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov ½
2007/2008 2 ŠK Ústí n.L Šimek Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 1 ŠK Ústí n.L Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2006/2007 11 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Trapl Jindřich Bonex Teplice"A" 2335 ½
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2269 0
2006/2007 9 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Ungr Daniel Baník Chemakryl Sokolov 2117 1
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2158 0
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Havránek Miroslav SK Děčín "A" 2193 1
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Kuba Jindřich ČSOB"B" 2245 ½
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2270 0
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Srba Milan Bohemians Praha "B" 2222 1
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Bargel Martin TJ Neratovice 2147 1
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Soukup Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 ½
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 ½
2006/2007 11 ŠK Dům armády Praha 2299 Votava Jan Holdia DP Praha 2531 0
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2299 Pačovský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2277 ½
2006/2007 2 ŠK Dům armády Praha 2299 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2301 0
2005/2006 11 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Kozák Miloš ŠK ČSOBB"" 2245 0
2005/2006 10 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2307 1
2005/2006 9 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Vágner Tomáš Marty Most 2237 1
2005/2006 8 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Soukup Jiří KŠT K.VaryA"" 2189 0
2005/2006 7 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 2372 1
2005/2006 6 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2176 1
2005/2006 5 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Louček Vlastimil ŠK Louny 2192 1
2005/2006 4 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2135 1
2005/2006 3 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2230 1
2005/2006 2 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Vrána Jan 1.Novoborský B"" 2172 1
2005/2006 1 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 Šleich Jan SK Demas DěčínA"" 2292 1
2004/2005 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2247 1
2004/2005 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Choleva Zdeněk Caissa Úholičky 2235 0
2004/2005 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Wokurka Karel TJ Krásná Lípa 2164 1
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2303 0
2004/2005 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Srba Milan TJ Bohemians B" 2222 1
2004/2005 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Pick Štěpán TJ PankrácB" 2244 1
2004/2005 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Paganik Pavel Marty Baník Most 2260 ½
2004/2005 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Černík Lukáš Neratovice Nazguls 2187 1
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice A 2390 1
2004/2005 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Pokorný Petr ŠK ČSOBB" 2281 0
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 Cvek Robert 1.Novoborský ŠKA" 2487 0
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2292 Cífka Stanislav ŠK Holdia DP B 2310 ½
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2292 Táborský Rostislav Bohemians "A" 2204 ½
2003/2004 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 ŠK SmíchovA" 1
2003/2004 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Paganik Pavel Marty Baník Most 2219 1
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Gregor Jiří TJ Spol.Neratovice 2296 ½
2003/2004 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Kopal Josef Desko LiberecA" 2291 1
2003/2004 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Maláč Petr Sok.Emer.Ml.BolB" 2041 ½
2003/2004 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Petr Jan TJ Pankrác B" 2206 ½
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Horák Michal TJ Loko MostA" 2316 ½
2003/2004 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Boreš Roman ŠK Čes.LípaA" 2220 ½
2003/2004 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Trapl Jindřich Bonex TepliceA" 2392 1
2003/2004 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2222 0
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2300 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 ½
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2300 Kučera Petr TJ Slávie Turnov 2318 ½