Hráč Brejník Gustav

Brejník Gustav

User Pic
Jméno: Brejník Gustav
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2084
Elo mezinárodní: 2190
ID: 35123
FIDE ID: 362662
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2128 2115 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2086 2109 ½
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2117 2115 Horák Aleš TJ Sokol Údlice"B" 2079 2096 1
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2117 2115 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2106 2072 1
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2139 2115 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2084 2106 0
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2139 2115 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2077 2064 ½
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2142 2115 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1950 1939 ½
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2076 2095 Reitinger Petr ŠK Union Louny"B" 1950 2015 1
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2067 2095 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2071 2090 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2082 2095 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2033 2029 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2117 2115 Hons Tomáš ŠK UNION Louny 2016 1985 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2117 2115 Vágner Tomáš CHESS Most 2212 2178 0
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2139 2115 Freisler Pavel ŠK Kladno 2232 2199 0
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2139 2115 Krutský Martin ŠK Teplice 2099 2079 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2115 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany 2243 2214 1
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2115 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2119 2113 0
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2076 2095 Valeš Václav SK Děčín 2153 2139 1
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2076 2095 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2228 2266 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2095 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2022 2020 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2095 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2192 2177 ½
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2095 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2221 2162 ½
2017/2018 7 TJ Kobylisy 2117 2065 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 1992 1997 0
2017/2018 6 TJ Kobylisy 2117 2065 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 0
2017/2018 5 TJ Kobylisy 2117 2065 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2057 2097 1
2017/2018 4 TJ Kobylisy 2117 2065 Voříšek Jakub Spartak Vlašim 2167 1932 0
2017/2018 3 TJ Kobylisy 2081 2065 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2170 2212 ½
2017/2018 2 TJ Kobylisy 2124 2065 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2083 1987 0
2017/2018 1 TJ Kobylisy 2050 2038 Sýkora Marek Desko Liberec 2041 1980 0
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2066 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2135 2121 0
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2095 2065 Wichs Jakub Šachy Povrly 2041 2025 1
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2095 2065 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1901 1865 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2081 2065 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O 2216 2206 ½
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2081 2065 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1977 1956 ½
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 Krušelj Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2012 0 ½
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2143 2103 0
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2050 2038 Tureček Václav ŠK Šachy Chlumec"A" 1853 1904 1
2017/2018 7 TJ Kobylisy 2081 2065 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2170 2212 ½
2017/2018 6 TJ Kobylisy 2081 2065 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2059 1987 0
2017/2018 5 TJ Kobylisy 2124 2065 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1930 1904 1
2017/2018 4 TJ Kobylisy 2050 2038 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1917 1874 0
2017/2018 3 TJ Kobylisy 2050 2038 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 ½
2017/2018 2 TJ Kobylisy 2050 2038 Sýkora Marek Desko Liberec 2041 1980 0
2017/2018 1 TJ Kobylisy 2050 2038 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1775 1751 1
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2117 2065 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2270 2278 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2058 2066 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2065 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2098 2079 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2065 Boreš Roman SK Děčín 2130 2116 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2081 2065 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov 2088 2079 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2081 2065 Jandourek Lukáš TJ Neratovice "C" 2233 2228 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2181 2153 1
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2197 2196 0
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 Erban Dušan ŠK Spartak Ústí n. L. 2038 2058 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2050 2038 Janouš Petr ŠK SLAVIA Liberec 2023 1981 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Soukal Vladimír SK ŠACHY Chlumec "B" 1995 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1831 1813 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1946 2001 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1932 1927 1
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 1
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1955 1931 ½
2015/2016 9 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Kubánek Martin SVAH Vseborice 1855 1906 0
2015/2016 8 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Lešák Jiří SK Decin "C" 1936 1966 ½
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Erban Dušan SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 ½
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1772 1791 ½
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Kostišče Ján Sportis Svadov-Olsinky "A" 1753 1748 1
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Holub Josef SK Slavie Decin 1717 1765 1
2015/2016 3 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Hrdina Stanislav SK Mosad Ceska Kamenice 1623 1650 1
2015/2016 2 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Weiss Petr TJ CSAD Libouchec 1846 1821 1
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 Pechek Jan SK SACHY Chlumec "B" 1793 1887 1
2015/2016 11 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1500 1399 1
2015/2016 10 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad A 1607 1557 1
2015/2016 9 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Gárská Lenka Spartak Chodov 1575 1523 1
2015/2016 8 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha Smí­chov 1721 1758 1
2015/2016 7 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Hložek David ŠK 64 Plzeň 1651 1643 1
2015/2016 6 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Hung Do Spartak Ústí­ n. Labem 1733 1733 1
2015/2016 5 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Piskač Marek ŠK Teplice 1661 1662 1
2015/2016 4 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Sabov Patrik Union Louny 1284 1238 1
2015/2016 3 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1804 1781 ½
2015/2016 2 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Škoda Jiří Dynamo ZČE Plzeň 1587 1389 1
2015/2016 1 Slavoj Litoměřice 1854 1851 Pelnář Jan Sokol Domažlice 1762 1739 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Ullmann Adam CHESS Most B 1614 1
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1626 1605 1
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy A 1699 1822 1
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Reljič Michael Sokol Praha - Kobylisy B 1637 1
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 1900 1865 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Bui Tien Long TJ Sokol Domažlice 1410 1412 1
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1514 1508 ½
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1653 1761 ½
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí n.L. 1629 1662 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 Krutský Martin ŠK Teplice 1953 1989 0
2014/2015 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 0
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1761 1761 ½
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1796 1787 1
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Malina Josef Sportis Svádov - Olšinky "B" 1840 1862 1
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Jirásek Jiří ŠK Teplice "C" 1922 1907 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1764 1806 0
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 Hlavatý Radek Sportis Svádov - Olšinky "A" 1933 1951 0
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 0
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1938 1900 0
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 0
2013/2014 6 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1923 1982 ½
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 1
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 0
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 1
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 0
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 Vrchotka Josef ŠK Teplice "B" 2001 2012 1
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 0
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Krutský Martin ŠK Teplice 1760 1778 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Škuthan Radek CHESS Most C 1429 1
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Kapila Patrick Sokol Buštěhrad B 1675 1586 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1517 1704 ½
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Bui Tien Long SŠK HeřNýř 1367 1
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Krupička Josef ŠK Praha Smíchov 1879 1901 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Kadlec Daniel CHESS Most B 1712 1760 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1583 1628 1
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 0
2012/2013 6 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1763 1763 0
2012/2013 5 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 0
2012/2013 1 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 0
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice 1777 1778 Simon Lukáš ŠK Kralupy 1573 ½
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice 1777 1778 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1488 1565 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice 1777 1778 Seják Michal ŠK Líně 1650 1711 1
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Beránek Miroslav ASK Lovosice 1810 1844 1
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Ondřich Jan Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 ½
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Málek Jiří Slavia SČE Děčín 1859 1859 0
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 1
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Ladra Antonín SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1743 1
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1789 1789 1
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1830 0
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 Sláma Lukáš SVAH Všebořice "A" 1554 1
2012/2013 7 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 0
2012/2013 4 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Kalista Radek TJ Sokol Klatovy 1448 1627 1
2012/2013 3 TJ Sokol Údlice 1777 1778 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 ½
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Ladra Antonín TJ Chlumec "B" 1744 1
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Beran Petr ŠK Teplice "C" 1468 1494 ½
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Chudina Jan TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1441 1
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Chudý Edvard ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1451 ½
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Florián Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1485 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Vodehnal Václav TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1673 1
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 Freimann Milan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1673 1
2011/2012 11 ŠK Teplice 1597 Bruna Martin ŠK Tachov 1449 1
2011/2012 10 ŠK Teplice 1597 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1579 1627 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice 1597 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1531 1
2011/2012 8 ŠK Teplice 1597 Sivák Matěj Chess Most C 1250 1
2011/2012 7 ŠK Teplice 1597 Fryček David Chess Most B 1555 1
2011/2012 6 ŠK Teplice 1597 Pham Roman Chess Most D 1250 1
2011/2012 5 ŠK Teplice 1597 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1364 1
2011/2012 4 ŠK Teplice 1597 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice 1597 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy 1594 1
2011/2012 2 ŠK Teplice 1597 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy A 1773 1
2011/2012 1 ŠK Teplice 1597 Macner David ŠK Sokol Klatovy B 1316 1
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice 1597 Weber David TJ Sokol Údlice B 1250 1
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice 1597 Abraham Tomáš CHESS Most E 1250 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice 1597 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1100 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice 1597 Mašek Martin SK Teplice B 1100 1
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice 1597 Jakubjanski Tomáš KŠ Štětí 1000 1
2010/2011 3 Štětí 1467 Svoboda Josef Chlumec B 1730 0
2010/2011 2 Štětí 1467 Chudina Jan Svádov-Olšinky D 1429 1
2010/2011 5 KŠ Štětí 1467 Štěpán Šimon TJ Svah Všebořice 1657 0
2010/2011 3 KŠ Štětí 1467 Svoboda Václav TJ Chlumec"C" 1658 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 1467 Průša Václav Sokol Údlice B 1250 ½
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 1467 Pech David DDM Most C 1250 ½
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 1467 Duong David Sokol Buštěhrad 1585 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 1467 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1424 ½
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 1467 Sliva Michal Spartak Ústín.L. 1460 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 1467 Kadlec Daniel DDM Most B 1253 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 1467 Srba Michael Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 1467 Brunová Blanka ŠK DDM Planá 1386 1
2009/2010 7 KŠ Štětí Goč Petr Sp.Ústí n.L."D" 1100 1
2008/2009 4 KŠ Štětí Černilová Barbora Sp.Ústí"F" 1000 1
2008/2009 2 KŠ Štětí Horák Jan TJ Start Karko UL 1613 0