Hráč Brčák Marek

Brčák Marek

User Pic
Jméno: Brčák Marek
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1890
Elo mezinárodní: 1893
ID: 15326
FIDE ID: 335916
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Tábor B 1943 1931 Hlavsa Filip ŠACHklub NN Písek B 1821 1856 0
2018/2019 5 Sokol Tábor B 1943 1931 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 1943 1911 ½
2018/2019 2 Sokol Tábor B 1932 1932 Kellner Petr DDM Písek B 1953 1928 1
2018/2019 1 Sokol Tábor B 1944 1932 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1889 1865 0
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 1
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Dolínek Vladimír Dukla D 1936 1925 ½
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2050 2053 1
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1941 1960 ½
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla B 1712 1771 1
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha E 1726 1725 1
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad E 1870 1847 ½
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1763 1747 1
2017/2018 11 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Šrol Pavel �K Bohnice A 1852 1858 ½
2017/2018 10 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Matějka Vladimír �K DP Praha C - V�FS I 1941 1945 ½
2017/2018 9 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Krischke Arnold �K Loko Praha B 1999 2000 ½
2017/2018 8 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Poborský Josef USK Praha A 1857 1854 0
2017/2018 7 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1905 1917 1
2017/2018 6 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2114 2125 0
2017/2018 5 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Hašpl Miroslav �K Sokol Vy�ehrad E 2043 2038 ½
2017/2018 4 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Bečvář Pavel �O Praga Praha A 1670 1749 1
2017/2018 3 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Zámorský Ladislav Kbel.�ach. reprezentace A 1804 1840 1
2017/2018 2 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Zeman Martin �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 1
2017/2018 1 �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1890 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2018 1993 1
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1890 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1890 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 1
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1890 Bechyně Jaroslav ŠK Loko Praha A 1976 2000 ½
2017/2018 11 ŠS Bechyně 1895 1903 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1869 1814 1
2017/2018 10 ŠS Bechyně 1894 1903 Hašek Václav Sokol Tábor B 1923 1916 ½
2017/2018 8 ŠS Bechyně 1904 1903 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1888 1920 0
2017/2018 4 ŠS Bechyně 1894 1903 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1792 1734 0
2017/2018 3 ŠS Bechyně 1894 1903 Placer Sebastian QCC České Budějovice B 1884 1825 ½
2017/2018 2 ŠS Bechyně 1916 1913 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2073 2049 ½
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1905 1917 1
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2114 2125 0
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2043 2038 ½
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1670 1749 1
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1804 1840 1
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 1
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2018 1993 1
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1879 1890 Zeman Matyáš ČZ Strakonice C 1988 1978 0
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1879 1890 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 ½
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1879 1890 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 ½
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1879 1890 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1922 1879 ½
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1879 1890 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 ½
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1879 1890 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1929 1927 0
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1879 1890 Dvořák Pavel Jiskra Třeboň 1706 1766 0
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 1879 1890 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 0
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1879 1890 Šimeček Josef Šk Písek B 1930 1936 ½
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 1879 1890 Mejta František DDM Písek B 1867 1867 1
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1879 1890 Říčař František ŠK Blanský les 1726 1726 ½
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1879 1890 Dvořák Pavel Jiskra Třeboň 1706 1766 1
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Kučera Jan LISA A 1938 1939 ½
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 0
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 1
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Koyš Milan Sokol Praha Vršovice C 2129 2113 ½
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 1
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 0
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Netík Josef SK OAZA Praha B 1882 1857 ½
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1951 1949 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 0
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 0
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 0
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 ½
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2052 2062 0
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Sedláček Tomáš SK LISA A 2112 2111 0
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 0
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1791 1895 ½
2014/2015 11 TJ Praga Praha B 1937 1935 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 1972 2091 0
2014/2015 10 TJ Praga Praha B 1937 1935 Strnad Václav SK OAZA Praha C 2157 2139 0
2014/2015 9 TJ Praga Praha B 1937 1935 Královský Martin Unichess ČSOB E 1990 1997 ½
2014/2015 8 TJ Praga Praha B 1937 1935 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 ½
2014/2015 7 TJ Praga Praha B 1937 1935 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 ½
2014/2015 4 TJ Praga Praha B 1937 1935 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 0
2014/2015 3 TJ Praga Praha B 1937 1935 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 0
2014/2015 2 TJ Praga Praha B 1937 1935 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 0
2014/2015 1 TJ Praga Praha B 1937 1935 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 0
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 1893 1890 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2095 2049 1
2014/2015 10 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Hrubý Milan Sokol Tábor 2103 2097 0
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1824 1723 1
2014/2015 8 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Vít Přemysl ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 1
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1893 1900 ½
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Steinbauer Filip QCC České Budějovice B 1720 1839 ½
2014/2015 5 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1774 1778 ½
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 1960 1931 ½
2014/2015 2 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1969 0
2014/2015 1 Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 Šimeček Josef Šachklub Písek B 1906 1935 ½
2013/2014 11 TJ Praga Praha C 1903 1915 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2015 2022 ½
2013/2014 10 TJ Praga Praha C 1903 1915 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 ½
2013/2014 9 TJ Praga Praha C 1903 1915 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2032 2025 1
2013/2014 8 TJ Praga Praha C 1903 1915 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 2003 2016 ½
2013/2014 7 TJ Praga Praha C 1903 1915 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice B 1767 ½
2013/2014 6 TJ Praga Praha C 1903 1915 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy D 1594 1920 1
2013/2014 5 TJ Praga Praha C 1903 1915 Jarrah Kamal ŠK PORG C 2041 2026 0
2013/2014 4 TJ Praga Praha C 1903 1915 Bárta Miroslav SK Loko Praha C 1962 1986 0
2013/2014 3 TJ Praga Praha C 1903 1915 Horyna Josef Sokol Praha-Vršovice D 1878 1900 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha C 1903 1915 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi A 2185 0
2013/2014 1 TJ Praga Praha C 1903 1915 Černý Richard ŠK Černý Baron B 1899 1
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 Brát Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1916 1953 1
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 Filipec Tomáš TJ Pankrác E 1843 1
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1968 1970 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 ½
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1926 ½
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1896 1926 1
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Sýkora Ladislav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1881 1896 1
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1890 1827 0
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Růžička Tomáš DDM Písek B 1760 1735 1
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Blatský Libor ČZ Strakonice B 1902 1
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Lauko Marián Šk Český Krumlov 1872 1920 0
2013/2014 4 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1928 1915 1
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Lomský Radek Qcc České Budějovice B 1784 1769 ½
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1788 1804 1
2013/2014 1 Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1931 1933 1
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1885 1879 Hřídel Marek Šachklub Písek "B" 1908 0
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1885 1879 Medek Rudolf TJ Silon Sezimovo Ústí 1520 1
2012/2013 9 ŠS Bechyně B 1885 1879 Šimek Vladimír ŠACHklub Písek C 1715 0
2012/2013 5 ŠS Bechyně B 1885 1879 Landa Jiří DDM Písek 1913 1914 0
2011/2012 10 ŠS Bechyně B 1879 1868 Wimberský Antonín Tatran Prachatice 1887 1887 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1879 1868 Jeníček Jaromír Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1811 1815 ½
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1879 1868 Rončák Václav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1838 1815 1
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1879 1868 Hřídel Marek Šachklub Písek C 1925 ½
2011/2012 1 ŠS Bechyně B 1879 1868 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1766 0
2011/2012 11 ŠS Bechyně 1879 1868 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1976 1937 ½
2011/2012 10 ŠS Bechyně 1879 1868 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1685 ½
2011/2012 9 ŠS Bechyně 1879 1868 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 ½
2011/2012 7 ŠS Bechyně 1879 1868 Lomský Radek SK Royal České Budějovice 1778 1731 1
2011/2012 6 ŠS Bechyně 1879 1868 Petkov Andon Spartak Soběslav 1877 1795 1
2011/2012 4 ŠS Bechyně 1879 1868 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1941 1895 0
2011/2012 2 ŠS Bechyně 1879 1868 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2005 2003 0
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně B 1852 Němec Roman ČZ Strakonice C 1713 1
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně B 1852 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1736 1
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1852 Dvořák Pavel QCC České Budějovice D 1676 ½
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně B 1852 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1898 ½
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně B 1852 Maryška Václav ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1904 ½
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně B 1852 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1995 1
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 1852 Krystián Josef Spartak Počátky 1721 1
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1852 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1966 ½
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 1852 Tatran Prachatice 1
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně 1852 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1820 0
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně 1852 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1890 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně 1852 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1933 ½
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně 1852 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1739 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně 1852 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí 1955 ½
2009/2010 8 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Krbúšik Marián Sokol Tabor B 1941 ½
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Kříha Pavel ROYAL Ceske Budejovice 1876 1
2009/2010 6 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Žáček Jiří CZ Strakonice A 1850 ½
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Hřídel Marek Sokol Platan Pisek B 1875 0
2009/2010 3 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici 1714 0
2009/2010 1 REALITY HORNAK Bechyne 1902 Frnoch Vojtěch CZ Strakonice B 1710 ½
2009/2010 11 SS Bechyne 1902 Dort Pavel QCC C. Budejovice C 1819 0
2009/2010 10 SS Bechyne 1902 Kouba Pavel QCC C. Budejovice D 1680 1
2009/2010 8 SS Bechyne 1902 Melmuk Petr Spartak Pocatky 2060 0
2009/2010 7 SS Bechyne 1902 Königsmark Václav Slovan Jindrichuv Hradec B 1704 1
2009/2010 6 SS Bechyne 1902 Šlajs Vlastimil Spartak Sobeslav 1962 ½
2009/2010 5 SS Bechyne 1902 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1939 0
2009/2010 4 SS Bechyne 1902 Mošnička Jan Silon Sezimovo Usti 1888 0
2009/2010 2 SS Bechyne 1902 Vlach Martin Sokol Pisek C 1934 0
2008/2009 10 Sachový spolek Bechyne B 1960 Chalupský Josef QCC Ceské Budejovice C 1809 1
2008/2009 9 Sachový spolek Bechyne B 1960 Straka Zdeněk Sokol Tabor D 1881 0
2008/2009 8 Sachový spolek Bechyne B 1960 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1785 1
2008/2009 7 Sachový spolek Bechyne B 1960 Mařík Miloslav TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 ½
2008/2009 6 Sachový spolek Bechyne B 1960 Petkov Andon Spartak Sobeslav 1818 1
2008/2009 5 Sachový spolek Bechyne B 1960 Pahorecký Jiří SK Ceský Krumlov B 1882 0
2008/2009 4 Sachový spolek Bechyne B 1960 Novotný Pavel Silon Sezimovo Usti 1840 1
2008/2009 3 Sachový spolek Bechyne B 1960 Soucha Štěpán CZ Strakonice B 1825 ½
2008/2009 2 Sachový spolek Bechyne B 1960 Mejta František Sokol DDM Pisek 1818 ½
2008/2009 1 Sachový spolek Bechyne B 1960 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1845 0
2008/2009 8 Sokol Tabor C 1960 Richtr Zdeněk Royal Ceske Budejovice 2142 0
2008/2009 7 Sokol Tabor C 1960 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Usti 1880 ½
2008/2009 6 Sokol Tabor C 1960 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1969 0
2008/2009 4 Sokol Tabor C 1960 Janovský Martin Traxler Veseli n.Luzn. 1970 0
2008/2009 3 Sokol Tabor C 1960 Veselý Roman CZ Strakonice 2014 0
2008/2009 2 Sokol Tabor C 1960 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1951 0
2007/2008 8 Sokol Tábor D 1770 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1928 0
2007/2008 6 Sokol Tábor D 1770 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí B 1720 1
2007/2008 5 Sokol Tábor D 1770 Krška Vojtěch ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1727 0
2007/2008 3 Sokol Tábor D 1770 Bílý Jiří TJ Spartak Počátky 1943 1
2007/2008 2 Sokol Tábor D 1770 Petkov Andon Spartak Soběslav 1830 0
2007/2008 1 Sokol Tábor D 1770 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1857 1
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Knotek Petr ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 1
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Ducho Pavel SPARTAK Sez. Ústí "B" 1478 1
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Hejl Vojtěch BESEDA Veselí n/Luž. "C" 1
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Kadlecová Andrea ŠACHklub Tábor "A"- dorostenci 1533 1
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Otradovec Michal SOKOL Tábor junioři 1660 0
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Tajmr Vladimír SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1487 1
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně "B" 1770 Ouška Marcel Reality Horňák Bechyně "C" 0
2006/2007 9 SOKOL Tábor junióři 1702 Krátký Milan SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1594 ½
2006/2007 8 SOKOL Tábor junióři 1702 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor "A" 1924 1
2006/2007 7 SOKOL Tábor junióři 1702 Königsmark Václav SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1767 1
2006/2007 5 SOKOL Tábor junióři 1702 Bernáth Štefan REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 0
2006/2007 4 SOKOL Tábor junióři 1702 Zabloudil František SILON Sezimovo Ústí "A" 1930 1
2006/2007 3 SOKOL Tábor junióři 1702 Grulo Jan BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1613 1
2006/2007 2 SOKOL Tábor junióři 1702 Pytlik Ladislav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1606 0
2006/2007 1 SOKOL Tábor junióři 1702 Budil Miloslav SOKOL Tábor senióři 1803 ½
2006/2007 11 Sokol Tábor C 1702 Říha Václav QCC České Budějovice B 1556 0
2006/2007 10 Sokol Tábor C 1702 Petráněk Marian Spartak MAS Sezimovo Ústí 1566 0
2006/2007 9 Sokol Tábor C 1702 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1784 1
2006/2007 8 Sokol Tábor C 1702 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1767 ½
2006/2007 7 Sokol Tábor C 1702 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov A 1970 0
2006/2007 6 Sokol Tábor C 1702 Marhoun Václav QCC České Budějovice C 1807 ½
2006/2007 5 Sokol Tábor C 1702 Šťastný Vratislav Reality Horňák Bechyně 1916 0
2006/2007 4 Sokol Tábor C 1702 Petkov Andon ŠK Týn nad Vltavou 1802 0
2006/2007 3 Sokol Tábor C 1702 Matějka Radek Sokol Platan Písek 1887 0
2006/2007 2 Sokol Tábor C 1702 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice 1816 ½
2006/2007 1 Sokol Tábor C 1702 Drda Jaroslav ŠK Český Krumlov B 1700 0
2005/2006 11 Sokol Tábor "D" 1573 Franz Jan Sokol Písek "C" 1434 1
2005/2006 10 Sokol Tábor "D" 1573 Šourek Vladimír Spartak Soběslav "A" 1613 1
2005/2006 8 Sokol Tábor "D" 1573 Sýkora Ladislav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1719 0
2005/2006 6 Sokol Tábor "D" 1573 Lomský Radek TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1688 1
2005/2006 5 Sokol Tábor "D" 1573 Lacina Filip TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1516 0
2005/2006 3 Sokol Tábor "D" 1573 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice "C" 1807 1
2005/2006 2 Sokol Tábor "D" 1573 Kohout Jan Šachklub Velešín "A" 1514 ½
2005/2006 1 Sokol Tábor "D" 1573 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí 1496 1
2004/2005 7 Tábor 1479 Tesař Martin Zlín 1788 ½
2004/2005 6 Tábor 1479 Hrabal Michal Grygov 1657 0
2004/2005 3 Tábor 1479 Tyle Jan OAZA Praha 1642 ½
2004/2005 7 Tábor 1468 Tyle Jan OAZA Praha 1869 ½
2004/2005 6 Tábor 1468 Inquort Vít Vyšehrad 1
2003/2004 11 Sokol Tábor A 1468 Brabenec Jan Bohemians Praha 1
2003/2004 10 Sokol Tábor A 1468 Synková Barbora Alva Pb Příbram 1
2003/2004 9 Sokol Tábor A 1468 Moravčík Václav Týn n. Vlt. 1
2003/2004 8 Sokol Tábor A 1468 Vyskup Petr Slavoj ČB B 1
2003/2004 7 Sokol Tábor A 1468 Kubínová Zuzana Spartak Vlašim 1
2003/2004 6 Sokol Tábor A 1468 Šulista Daniel Řemdih Strmilov 1581 ½
2003/2004 5 Sokol Tábor A 1468 Tesař Miloslav Union Plzeň C 1
2003/2004 4 Sokol Tábor A 1468 Sladovník Roman TJ Jince 1
2003/2004 3 Sokol Tábor A 1468 Černý Pavel ŠK Líně 1
2003/2004 2 Sokol Tábor A 1468 Major Robert Sokol Klatovy 1403 1