Hráč Šmíd Pavel

Šmíd Pavel

User Pic
Jméno: Šmíd Pavel
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1960
Elo mezinárodní: 1941
ID: 39692
FIDE ID: 382213
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Č TJ Kobylisy 1976 1960 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 0
2018/2019 2 B TJ Kobylisy 1976 1960 Rolinek Dominik Klub šachistů Říčany 1925 1957 1958 0
2018/2019 1 Č TJ Kobylisy 1976 1960 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 2000 1990 1
2018/2019 2 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1941 1960 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2077 2110 1
2018/2019 1 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1976 1960 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"B" 2231 2206 0
2018/2019 1 B ŠK Teplice 1976 1960 Přibylová Sofie ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1973 1974 0
2017/2018 10 Č Spartak Ústí n.L. A 1922 1945 Kodet Jaromír ŠK Karlovy Vary B 1344 1268 1
2017/2018 9 Č Spartak Ústí n.L. A 1922 1945 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad B 1085 1206 1
2017/2018 8 B Spartak Ústí n.L. A 1955 1945 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1459 1536 1
2017/2018 7 Č Spartak Ústí n.L. A 1955 1945 Nguyen Thai Dang Vi ŠK Praha Smíchov 1404 1372 1
2017/2018 6 Č Spartak Ústí n.L. A 1870 1945 Škuthan Radek ŠK Teplice 1658 1569 1
2017/2018 5 B Spartak Ústí n.L. A 1870 1945 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1638 1662 1
2017/2018 4 Č Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 Toman Jan Spartak Ústí n.L. B 0 1266 1
2017/2018 3 B Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 Lang David Sokol Buštěhrad A 1487 1551 0
2017/2018 2 Č Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1491 1506 1
2017/2018 1 B Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 Stejskal Michal ŠK Libštát 1483 1513 1
2017/2018 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 1945 Mittelbach Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1945 1932 0
2017/2018 10 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 Volák Jan Chess Most"B" 1898 1872 ½
2017/2018 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 1
2017/2018 8 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1857 1945 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1968 1988 1
2017/2018 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1857 1945 Klátil Karel Šachy Povrly 1977 1968 0
2017/2018 6 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1955 1945 Tímr Jan ŠK Magic Žatec"A" 1774 1778 0
2017/2018 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1955 1945 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O 1801 1797 0
2017/2018 4 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice"B" 1715 1769 1
2017/2018 3 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"A" 1617 1661 1
2017/2018 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 Papay Marek SK Děčín"B" 1950 1990 0
2017/2018 1 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1853 1826 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2005 2012 1
2017/2018 9 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1857 1945 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1753 1795 1
2017/2018 8 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1857 1945 Černý Jakub SK Děčín "C" 1964 1953 0
2017/2018 6 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1955 1945 Bublík František ŠK Teplice "B" 1848 1851 0
2017/2018 5 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 0
2017/2018 4 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1909 1904 1
2017/2018 3 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2027 2030 0
2017/2018 2 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1970 1956 1
2017/2018 1 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1853 1826 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1876 1903 0
2017/2018 10 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1870 1945 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1903 1902 1
2017/2018 7 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1955 1945 Papay Jindřich SK Děčín 1953 1969 0
2016/2017 8 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1558 1548 Vojtěchovský Vojtěch ŠK Slavie Děčín 1653 1705 1
2016/2017 5 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1558 1548 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1711 1709 1
2016/2017 4 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1558 1548 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1846 1821 1
2016/2017 1 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1558 1548 Pechek Jan SK ŠACHY Chlumec "B" 1793 1887 1
2015/2016 9 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1558 1548 Weiss Pavel TJ CSAD Libouchec 1699 1694 1
2015/2016 4 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1558 1548 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1774 1740 0
2015/2016 3 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1558 1548 Vodehnal Václav Sportis Svadov-Olsinky "A" 1694 1745 0
2015/2016 1 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1558 1548 Fajfr Jaroslav SK Mosad Ceska Kamenice 1594 1629 1
2015/2016 9 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 0
2015/2016 7 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 0
2015/2016 6 Č ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1685 1639 0
2015/2016 4 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 Mrišová Eliška ASK Lovosice"B" 1543 1496 0
2015/2016 11 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 1648 1675 0
2015/2016 10 B Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Kůsa Jakub Spartak Chodov 1497 1551 0
2015/2016 9 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Varga Hynek Sokol Domažlice 1357 1395 0
2015/2016 8 B Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad A 1653 1567 0
2015/2016 7 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad B 1435 1417 1
2015/2016 6 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1408 1577 ½
2015/2016 5 B Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Žáčik Adam Union Louny 1189 1
2015/2016 4 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Mašek Martin ŠK Teplice 1368 1327 ½
2015/2016 3 B Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Stepanyshyn Jan Dynamo ZČE Plzeň 1258 1
2015/2016 2 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Málková Adriana ŠK 64 Plzeň 1440 1435 1
2015/2016 1 B Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 Nguyen Tien Dung ŠK Praha Smí­chov 1380 1393 1
2014/2015 11 B Spartak Ústí n.L. 1526 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1337 1
2014/2015 10 Č Spartak Ústí n.L. 1526 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2014/2015 9 B Spartak Ústí n.L. 1526 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice 1311 ½
2014/2015 8 B Spartak Ústí n.L. 1526 CHESS Most B 1
2014/2015 7 Č Spartak Ústí n.L. 1526 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1204 1
2014/2015 6 Č Spartak Ústí n.L. 1526 Pravda Kryštof Sokol Praha - Kobylisy A 1574 1696 0
2014/2015 3 Č Spartak Ústí n.L. 1526 Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň 1331 ½
2014/2015 2 B Spartak Ústí n.L. 1526 Vydra Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1141 1
2014/2015 1 Č Spartak Ústí n.L. 1526 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad B 1452 0
2014/2015 8 Č ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Piskač Marek ŠK Teplice "D" 1495 1515 0
2014/2015 7 Č ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 0
2014/2015 6 B ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Diviš Jiří SK Děčín "D" 1782 1738 1
2014/2015 5 Č ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Lasík Petr Bystřanští jezdci "B" 1661 1641 0
2014/2015 4 B ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Mrišo Miloš ASK Lovosice "B" 1749 1741 0
2014/2015 3 Č ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 1
2014/2015 2 B ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "D" 1835 1844 0
2014/2015 1 Č ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 Král Jaromír Sportis Svádov - Olšinky "C" 1721 1721 0
2013/2014 1 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem "B" 1348 Zeman Pavel ŠK Teplice B 1236 1
2013/2014 9 Č Sp.Ústí n.L."C" 1348 Zeman Josef Bystřanští jezdci"B" 1000 ½
2013/2014 5 B Sp.Ústí n.L."C" 1348 Zeman Filip ŠK Teplice"E" 1331 0
2013/2014 2 Č Sp.Ústí n.L."C" 1348 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1000 1
2013/2014 11 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Vydra Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1250 1
2013/2014 10 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Hrbek Tomáš ŠK Praha Smíchov 1266 0
2013/2014 9 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1523 0
2013/2014 8 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Tvrdík Šimon CHESS Most B 1250 1
2013/2014 7 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Kovář Martin CHESS Most C 1000 1
2013/2014 6 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad B 1250 0
2013/2014 5 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad A 1352 1490 0
2013/2014 4 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Kufel Pavol ŠK Teplice 1250 1
2013/2014 3 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Kačírek Jakub ŠK Karlovy Vary 1000 1
2013/2014 2 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 Klásek Jindřich SŠK HeřNýř 1100 1
2012/2013 5 B ŠK Spartak Ústí A 1000 Drda Šimon CHESS Most D 1100 1
2012/2013 3 Č ŠK Spartak Ústí A 1000 Šnábl Šimon TJ Sokol Údlice B 1100 1
2012/2013 2 B ŠK Spartak Ústí A 1000 Kufel Pavol ŠK Teplice B 1250 1
2012/2013 1 Č ŠK Spartak Ústí A 1000 Vlasáková Alena ŠK Spartak Ústí B 1000 1
2012/2013 10 B ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Maščák Milan ŠK Teplice"E" 1610 1610 0
2012/2013 9 Č ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Birtus Rudolf TJ Start Karko ÚL 1601 1
2012/2013 7 Č ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 0
2012/2013 6 B ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1250 0
2012/2013 4 B ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Zábranský Roman Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 1 Č ŠK Spartak Ústí"C" 1000 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1321 0