Hráč Folta Václav

Folta Václav

User Pic
Jméno: Folta Václav
Oddíl: AVZO-STSČ Františkovy Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1946
Elo mezinárodní: 1891
ID: 7565
FIDE ID: 336319
Rok narození: 1941
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 AVZO Františkovy Lázně A 1895 1947 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov A 2062 2053 0 soutěž
2019/2020 10 AVZO Františkovy Lázně A 1899 1947 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1955 1930 ½ soutěž
2019/2020 9 AVZO Františkovy Lázně A 1901 1947 Čontoš Václav KŠ Tietz C 2169 2145 0 soutěž
2019/2020 7 AVZO Františkovy Lázně A 1901 1947 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role A 2401 2365 0 soutěž
2019/2020 6 AVZO Františkovy Lázně A 1890 1947 Míšek Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1910 1922 ½ soutěž
2019/2020 5 AVZO Františkovy Lázně A 1890 1950 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov A 1915 1916 1 soutěž
2019/2020 3 AVZO Františkovy Lázně A 1880 1950 Kůsa Jakub TJ Olympie Hroznětín A 2182 2157 0 soutěž
2019/2020 2 AVZO Františkovy Lázně A 1880 1950 Přibyl Jaroslav Global Sokolov A 1976 1998 1 soutěž
2019/2020 1 AVZO Františkovy Lázně A 1889 1950 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1931 1924 0 soutěž
2018/2019 9 AVZO Frant. Lázně A 1892 1960 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary C 2161 2118 0 soutěž
2018/2019 7 AVZO Frant. Lázně A 1898 1960 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 2036 2028 0 soutěž
2018/2019 5 AVZO Frant. Lázně A 1897 1960 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1935 1921 ½ soutěž
2018/2019 3 AVZO Frant. Lázně A 1904 1975 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2016 1993 0 soutěž
2018/2019 1 AVZO Frant. Lázně A 1923 1975 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role A 1942 1970 0 soutěž
2017/2018 9 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 1965 1 soutěž
2017/2018 8 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2215 2197 0 soutěž
2017/2018 4 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 0 soutěž
2017/2018 3 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role A 1881 1891 1 soutěž
2017/2018 2 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 Špreňar Petr Šachový klub Valdštejn Cheb A 2191 2106 0 soutěž
2017/2018 1 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1920 1980 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2222 2199 0 soutěž
2015/2016 11 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 2063 2037 0 soutěž
2015/2016 10 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Eliáš Miroslav Baník Sokolov ŠO A 2081 2111 1 soutěž
2015/2016 9 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 0 soutěž
2015/2016 8 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 ½ soutěž
2015/2016 6 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 ½ soutěž
2015/2016 5 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Koller Martin ŠK Spartak Chodov A 1858 1828 ½ soutěž
2015/2016 4 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1995 1956 ½ soutěž
2015/2016 2 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1951 1958 ½ soutěž
2015/2016 1 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1913 1944 0 soutěž
2014/2015 11 AVZO Františkovy Lázně 2004 Ungr Daniel TJ Baník Habartov A 2123 2119 ½ soutěž
2014/2015 10 AVZO Františkovy Lázně 2004 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1848 1848 ½ soutěž
2014/2015 9 AVZO Františkovy Lázně 2004 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1895 1917 1 soutěž
2014/2015 8 AVZO Františkovy Lázně 2004 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1796 1 soutěž
2014/2015 7 AVZO Františkovy Lázně 2004 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov A 1859 1848 1 soutěž
2014/2015 6 AVZO Františkovy Lázně 2004 Koller Martin ŠK Spartak Chodov A 1847 1806 1 soutěž
2014/2015 2 AVZO Františkovy Lázně 2004 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2079 2083 0 soutěž
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 2016 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1766 0 soutěž
2010/2011 9 AVZO Františkovy Lázně 2047 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1838 0 soutěž
2010/2011 8 AVZO Františkovy Lázně 2047 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1651 ½ soutěž
2010/2011 7 AVZO Františkovy Lázně 2047 Šteinfeld Jan TJ Baník Hexion Sokolov C 1763 1 soutěž
2010/2011 6 AVZO Františkovy Lázně 2047 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1775 1 soutěž
2010/2011 5 AVZO Františkovy Lázně 2047 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1779 ½ soutěž
2010/2011 4 AVZO Františkovy Lázně 2047 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1752 0 soutěž
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 2047 Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín 1543 1 soutěž
2010/2011 2 AVZO Františkovy Lázně 2047 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1714 ½ soutěž
2010/2011 1 AVZO Františkovy Lázně 2047 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 1 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva Cheb A 2062 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 2051 0 soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Cheb A 2062 Dub Miroslav Baník Habartov A 1966 1 soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva Cheb A 2062 Most Zdeněk ŠK Global Sokolov A 2131 0 soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Cheb A 2062 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2095 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Slavoj Kynšperk 2059 Wimmer Miroslav TJ Tašovice 2116 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Slavoj Kynšperk 2059 Postl Petr Tietz Karlovy Vary B 1794 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Slavoj Kynšperk 2059 Kučera Petr TJ Ostrov 1985 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Slavoj Kynšperk 2059 Vanko Jiří Global Sokolov 2143 0 soutěž
2006/2007 11 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1948 1 soutěž
2006/2007 10 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Vojtěch Jaroslav TJ Tašovice 2166 0 soutěž
2006/2007 9 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Toth Ludvík Baník Chemacryl Sokolov C 1842 1 soutěž
2006/2007 8 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2100 ½ soutěž
2006/2007 7 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Baník Habartov B 1 soutěž
2006/2007 6 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1941 1 soutěž
2006/2007 5 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2008 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1871 ½ soutěž
2006/2007 2 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1837 1 soutěž
2006/2007 1 Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Cheb 2048 Hlaváč Rudolf AVZO Františkovy Lázně 2092 0 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Cheb 2048 Štoček Jiří TJ Ostrov 2524 0 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Cheb 2048 Blodig Reinhard Baník Habartov 2210 0 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Cheb 2048 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 2002 0 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 2048 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1954 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Cheb 2048 Pokrupa Marek Šachový klub Karlovy Vary 2176 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavoj Kynšperk 2053 Eliáš Miroslav Chemacryl Sok. B 2080 ½ soutěž
2005/2006 8 Slavoj Kynšperk 2053 Hüttner Miloš Tietz K.Vary C 1971 1 soutěž
2005/2006 7 Slavoj Kynšperk 2053 Šíbl Václav ŠK Mar.Lázně 1921 ½ soutěž
2005/2006 6 Slavoj Kynšperk 2053 Leiner Raimund ŠK Kar.Vary B 2018 1 soutěž
2005/2006 5 Slavoj Kynšperk 2053 Latislav Milan TJ Ostrov B 1789 1 soutěž
2005/2006 4 Slavoj Kynšperk 2053 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1697 1 soutěž
2005/2006 2 Slavoj Kynšperk 2053 Zikeš Václav TJ Tašovice 1992 ½ soutěž
2005/2006 1 Slavoj Kynšperk 2053 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1875 ½ soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Cheb 2053 Pokora Lubomír Baník Habartov 1985 ½ soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 2053 Čontoš Václav Tietz K.Vary B 2105 0 soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Cheb 2053 Fryč Miroslav TJ Ostrov 2147 0 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 2053 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2074 0 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Cheb 2053 Kovář Petr Sp.H.Slavkov 2109 ½ soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Cheb 2053 Hlaváč František Global Sokolov 2037 ½ soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Cheb 2052 Hlaváč Rudolf Banik Eastman 2150 0 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Cheb 2052 Maglia Pavel AVZO Fr.Lazne 2050 1 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 2052 Tichý Štěpán Tietz K.Vary B 1914 1 soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Cheb 2052 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1908 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Cheb 2052 Wimmer Miroslav SK Karlovy Vary 2056 ½ soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Cheb 2052 Soukup Jiří Tietz K.Vary A 2171 ½ soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Cheb 2052 Kovář Petr Sp. H.Slavkov 2149 ½ soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 2052 Hlaváč Rudolf Banik Eastman 2150 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Tichý Štěpán KŠ-Tietz C 1914 ½ soutěž
2004/2005 6 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Maglia Pavel TJ Tašovice 2050 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 1968 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Ondreját Miroslav B Eastman SokolovB 2105 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2056 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Filip Miroslav Čechie Dalovice 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Slavoj Kynšperk 2052 Šíbl Václav ŠK Mariánské Lázně 1899 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Chodov 2046 Koutecký Jiří B Eastman SokolovC 1717 1 soutěž
2003/2004 7 Spartak Chodov 2046 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1804 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak Chodov 2046 Šulc Jiří Slovan Mar.Lázně 1868 1 soutěž
2003/2004 4 Spartak Chodov 2046 Martinkovych Fr. Spartak H.SlavkovB 1779 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Chodov 2046 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 1978 1 soutěž
2003/2004 2 Spartak Chodov 2046 Maglia Pavel TJ Tašovice 2032 0 soutěž
2003/2004 1 Spartak Chodov 2046 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2047 ½ soutěž
2003/2004 9 Baník Habartov 2046 Kratochvíl Jakub Baník Eastman B 1995 0 soutěž
2003/2004 6 Baník Habartov 2046 Skoupý Jiří KŠ Tietz B 1896 1 soutěž
2003/2004 5 Baník Habartov 2046 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2058 ½ soutěž
2003/2004 4 Baník Habartov 2046 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1907 0 soutěž
2003/2004 3 Baník Habartov 2046 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 0 soutěž
2003/2004 2 Baník Habartov 2046 Hlaváč Rudolf AVZO Fr.Lázně 2192 0 soutěž
2003/2004 1 Baník Habartov 2046 Viták Pavel Lokomotiva Cheb 2160 1 soutěž