Hráč Panoš Jan

Panoš Jan

User Pic
Jméno: Panoš Jan
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1851
Elo mezinárodní: 1851
ID: 13784
FIDE ID: 323578
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1853 1847 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1979 1968 0
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1853 1847 Kohout Jiří AVZO Frant. Lázně A 1653 1644 1
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1855 1847 Fryč Miroslav KŠ Tietz Karlovy Vary C 2185 2176 0
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1858 1854 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1778 1784 0
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1868 1854 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1850 1855 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1868 1854 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1882 1864 0
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1856 1854 Kurfürst Oldřich TJ Sp.Horní Slavkov 1941 1913 1
2017/2018 9 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1502 1480 1
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 Ornet Tomáš TJ Ostrov 1625 1671 1
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2030 1999 ½
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2170 2156 0
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Jungwirth Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 1
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1821 1829 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2052 2064 0
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Přibyl Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1973 1963 0
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 1
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 1
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Kohout Jiří AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1651 1665 1
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 1
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Ehlich Vladislav TJ Tašovice A 1867 1909 0
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 0
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1679 1655 1
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Dub Tomáš TJ Baník Habartov A 1779 1867 0
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Baumann Roland TJ Ostrov A 1638 1684 1
2013/2014 10 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary B 2028 1982 1
2013/2014 9 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš 1725 1
2013/2014 8 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1839 1874 1
2013/2014 7 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Smrčka Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1922 ½
2013/2014 5 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1852 1738 1
2013/2014 4 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1867 1846 0
2013/2014 3 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1776 1746 0
2013/2014 2 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1999 ½
2013/2014 1 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1694 1655 ½
2012/2013 9 ŠK Mariánské Lázně 1840 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1723 1
2012/2013 8 ŠK Mariánské Lázně 1840 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1718 1
2012/2013 7 ŠK Mariánské Lázně 1840 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1761 ½
2012/2013 6 ŠK Mariánské Lázně 1840 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1700 1
2012/2013 5 ŠK Mariánské Lázně 1840 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1862 0
2012/2013 4 ŠK Mariánské Lázně 1840 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1835 1776 1
2012/2013 3 ŠK Mariánské Lázně 1840 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1733 ½
2012/2013 2 ŠK Mariánské Lázně 1840 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1779 1
2012/2013 1 ŠK Mariánské Lázně 1840 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1758 1
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 1807 Koller Martin Spartak Chodov 1858 1703 1
2011/2012 8 ŠK Mariánské Lázně 1807 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1813 1814 1
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 1807 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1959 1937 1
2011/2012 6 ŠK Mariánské Lázně 1807 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1692 1
2011/2012 5 ŠK Mariánské Lázně 1807 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 1
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 1807 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov C 1927 0
2011/2012 3 ŠK Mariánské Lázně 1807 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 1
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 1807 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1715 ½
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 1838 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně 2047 1
2010/2011 8 ŠK Mariánské Lázně 1838 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1775 1
2010/2011 7 ŠK Mariánské Lázně 1838 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1855 0
2010/2011 6 ŠK Mariánské Lázně 1838 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1752 ½
2010/2011 5 ŠK Mariánské Lázně 1838 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1649 0
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 1838 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1714 1
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1838 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 1
2010/2011 2 ŠK Mariánské Lázně 1838 Rothanzl Pavel TJ Baník Hexion Sokolov C 1913 0
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 1838 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2106 0
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 1830 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 ½
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 1830 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 ½
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 1830 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1634 ½
2009/2010 8 ŠK Mariánské Lázně 1830 Srba Stanislav Spartak Chodov 1761 0
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 1830 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1796 1
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 1830 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 0
2009/2010 5 ŠK Mariánské Lázně 1830 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1642 ½
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1830 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2018 ½
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 1830 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1793 1
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1830 Skokan Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 2053 1
2009/2010 1 ŠK Mariánské Lázně 1830 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1869 0
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 1831 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1734 1
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1831 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov B 1729 0
2008/2009 9 ŠK Mariánské Lázně 1831 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1771 0
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 1831 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1748 1
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 1831 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1795 1
2008/2009 3 ŠK Mariánské Lázně 1831 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1778 1
2008/2009 2 ŠK Mariánské Lázně 1831 Dub Miroslav Baník Habartov B 1966 0
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1831 Beneš Jan TJ Tašovice B 1931 1
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 1915 Stehlík Jan TJ Slavoj Kynšperk 1522 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 1915 Dub Tomáš Baník Habartov 1890 1
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 1915 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1731 ½
2007/2008 11 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hlaváč František Global Sokolov B 1992 ½
2007/2008 10 ŠK Mariánské Lázně 1915 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary C 1639 1
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 1915 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1693 0
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 1915 Šíbl Václav Baník Habartov B 1966 ½
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1950 0
2007/2008 6 ŠK Mariánské Lázně 1915 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1685 1
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1786 ½
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 1915 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1731 0
2007/2008 2 ŠK Mariánské Lázně 1915 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1804 0
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 1915 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1941 Makaj Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 2037 1
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1941 Heis Vladimír ŠK Caissa Nová Role 1690 1
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1941 Pokora Lubomír Baník Habartov B 1982 ½
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 1941 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1828 1
2006/2007 6 ŠK Mariánské Lázně 1941 Folta Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 0
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1941 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1737 ½
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1941 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1769 ½
2006/2007 3 ŠK Mariánské Lázně 1941 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 ½
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1941 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1784 ½
2006/2007 1 ŠK Mariánské Lázně 1941 Zikeš Václav TJ Tašovice 1981 ½
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1966 Pospíšil Adolf ŠK Kar.Vary B 1727 1
2005/2006 8 ŠK Mar.Lázně 1966 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1670 ½
2005/2006 7 ŠK Mar.Lázně 1966 Kaboň Jan Slavoj Kynšperk 1993 0
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1966 Cee Josef Spartak Chodov 1722 0
2005/2006 4 ŠK Mar.Lázně 1966 Makaj Jiří Chemacryl Sok. B 2011 0
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1966 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1880 1
2005/2006 2 ŠK Mar.Lázně 1966 Šetka Vlastimil DDM Kar.Vary 1732 1
2005/2006 1 ŠK Mar.Lázně 1966 Müller Miloš Tietz K.Vary C 1670 1
2004/2005 9 ŠK Mariánské Lázně 2010 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1711 ½
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 2010 Krupař Petr TJ Tašovice 1713 1
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 2010 Makaj Jiří B Eastman SokolovB 2027 1
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 2010 Čechie Dalovice 1
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 2010 Nový Daniel Caissa Nová Role 1930 1
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 2010 Hajšman Martin KŠ-Tietz C 1671 0
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 2010 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1832 1
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 2010 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1762 1
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 2010 Kaigl Arnošt TJ Slavoj Kynšperk 1867 ½
2003/2004 9 Slovan Mar.Lázně 1676 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1757 1
2003/2004 8 Slovan Mar.Lázně 1676 Fric Pavel Caissa Nová Role 1843 ½
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1676 Benda Jindřich B Eastman SokolovC 1677 0
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1676 Hlaváček Tomáš KŠ-Tietz C 1735 ½
2003/2004 5 Slovan Mar.Lázně 1676 Folta Jaroslav Spartak Chodov 2037 0
2003/2004 3 Slovan Mar.Lázně 1676 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 0
2003/2004 2 Slovan Mar.Lázně 1676 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1821 0
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1676 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1743 ½