Hráč Panoš Jan

Panoš Jan

User Pic
Jméno: Panoš Jan
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1864
Elo mezinárodní: 1862
ID: 13784
FIDE ID: 323578
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Valdštějn Cheb A 1859 1862 Krejčík Jiří KŠ Tietz C 2111 2097 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Valdštějn Cheb A 1867 1862 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2136 2127 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Valdštějn Cheb A 1867 1862 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role A 1936 1957 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštějn Cheb A 1866 1851 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 0 1660 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Valdštějn Cheb A 1855 1851 Hlaváč František Global Sokolov A 1903 1876 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštějn Cheb A 1844 1851 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1807 1813 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštějn Cheb A 1844 1851 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov A 1929 1930 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštějn Cheb A 1851 1851 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1944 1923 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1853 1847 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1979 1968 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1853 1847 Kohout Jiří AVZO Frant. Lázně A 1653 1644 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1855 1847 Fryč Miroslav KŠ Tietz Karlovy Vary C 2185 2176 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1858 1854 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1778 1784 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1868 1854 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1850 1855 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1868 1854 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1882 1864 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1856 1854 Kurfürst Oldřich TJ Sp.Horní Slavkov 1941 1913 1 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1502 1480 1 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 Ornet Tomáš TJ Ostrov 1625 1671 1 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2030 1999 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2170 2156 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 Jungwirth Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 1 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1821 1829 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2052 2064 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Přibyl Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1973 1963 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Kohout Jiří AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1651 1665 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Ehlich Vladislav TJ Tašovice A 1867 1909 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1679 1655 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Dub Tomáš TJ Baník Habartov A 1779 1867 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 Baumann Roland TJ Ostrov A 1638 1684 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary B 2028 1982 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš 1725 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1839 1874 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Smrčka Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1922 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1852 1738 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1867 1846 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1776 1746 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1999 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Mariánské Lázně 1834 1837 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1694 1655 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Mariánské Lázně 1840 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1723 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Mariánské Lázně 1840 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1718 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Mariánské Lázně 1840 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1761 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Mariánské Lázně 1840 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1700 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Mariánské Lázně 1840 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1862 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Mariánské Lázně 1840 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1835 1776 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Mariánské Lázně 1840 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1733 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Mariánské Lázně 1840 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1779 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Mariánské Lázně 1840 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1758 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 1807 Koller Martin Spartak Chodov 1858 1703 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Mariánské Lázně 1807 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1813 1814 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 1807 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1959 1937 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Mariánské Lázně 1807 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1692 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Mariánské Lázně 1807 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 1807 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov C 1927 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Mariánské Lázně 1807 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 1807 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1715 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 1838 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně 2047 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Mariánské Lázně 1838 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1775 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Mariánské Lázně 1838 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1855 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Mariánské Lázně 1838 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1752 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Mariánské Lázně 1838 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1649 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 1838 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1714 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1838 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Mariánské Lázně 1838 Rothanzl Pavel TJ Baník Hexion Sokolov C 1913 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 1838 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2106 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 1830 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 1830 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 1830 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1634 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Mariánské Lázně 1830 Srba Stanislav Spartak Chodov 1761 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 1830 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1796 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 1830 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Mariánské Lázně 1830 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1642 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1830 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2018 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 1830 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1793 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1830 Skokan Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 2053 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Mariánské Lázně 1830 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1869 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 1831 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1734 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1831 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov B 1729 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Mariánské Lázně 1831 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1771 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 1831 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1748 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 1831 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1795 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Mariánské Lázně 1831 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1778 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Mariánské Lázně 1831 Dub Miroslav Baník Habartov B 1966 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1831 Beneš Jan TJ Tašovice B 1931 1 soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 1915 Stehlík Jan TJ Slavoj Kynšperk 1522 ½ soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 1915 Dub Tomáš Baník Habartov 1890 1 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 1915 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1731 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hlaváč František Global Sokolov B 1992 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Mariánské Lázně 1915 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary C 1639 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 1915 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1693 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 1915 Šíbl Václav Baník Habartov B 1966 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1950 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Mariánské Lázně 1915 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1685 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 1915 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1786 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 1915 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1731 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Mariánské Lázně 1915 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1804 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 1915 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1941 Makaj Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 2037 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1941 Heis Vladimír ŠK Caissa Nová Role 1690 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1941 Pokora Lubomír Baník Habartov B 1982 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 1941 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1828 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Mariánské Lázně 1941 Folta Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1941 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1737 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1941 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1769 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Mariánské Lázně 1941 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1941 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1784 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Mariánské Lázně 1941 Zikeš Václav TJ Tašovice 1981 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1966 Pospíšil Adolf ŠK Kar.Vary B 1727 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Mar.Lázně 1966 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1670 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Mar.Lázně 1966 Kaboň Jan Slavoj Kynšperk 1993 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1966 Cee Josef Spartak Chodov 1722 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Mar.Lázně 1966 Makaj Jiří Chemacryl Sok. B 2011 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1966 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1880 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Mar.Lázně 1966 Šetka Vlastimil DDM Kar.Vary 1732 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Mar.Lázně 1966 Müller Miloš Tietz K.Vary C 1670 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Mariánské Lázně 2010 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1711 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 2010 Krupař Petr TJ Tašovice 1713 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 2010 Makaj Jiří B Eastman SokolovB 2027 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 2010 Čechie Dalovice 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 2010 Nový Daniel Caissa Nová Role 1930 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 2010 Hajšman Martin KŠ-Tietz C 1671 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 2010 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1832 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 2010 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1762 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 2010 Kaigl Arnošt TJ Slavoj Kynšperk 1867 ½ soutěž
2003/2004 9 Slovan Mar.Lázně 1676 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1757 1 soutěž
2003/2004 8 Slovan Mar.Lázně 1676 Fric Pavel Caissa Nová Role 1843 ½ soutěž
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1676 Benda Jindřich B Eastman SokolovC 1677 0 soutěž
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1676 Hlaváček Tomáš KŠ-Tietz C 1735 ½ soutěž
2003/2004 5 Slovan Mar.Lázně 1676 Folta Jaroslav Spartak Chodov 2037 0 soutěž
2003/2004 3 Slovan Mar.Lázně 1676 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 0 soutěž
2003/2004 2 Slovan Mar.Lázně 1676 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1821 0 soutěž
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1676 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1743 ½ soutěž