Hráč Vítek Václav

Vítek Václav

User Pic
Jméno: Vítek Václav
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1912
Elo mezinárodní: 1906
ID: 1161
FIDE ID: 303070
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1906 1911 Pěč Jiří AVZO Frant. Lázně A 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1912 1911 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1656 1698 ½
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1922 1946 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO A 1922 1876 0
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1906 1911 Molnár Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1729 1734 ½
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1912 1911 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary B 1781 1789 1
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1922 1946 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1643 1646 1
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1993 1969 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1943 1965 ½
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1989 1969 Ehlich Vladislav TJ Tašovice B 1772 1840 1
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1599 1574 1
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 Kůsa Jakub KŠ Tietz Karlovy Vary D 1895 1825 ½
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1869 1
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1741 1729 ½
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1984 1965 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1838 1798 ½
2017/2018 9 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1995 1969 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1585 1611 0
2017/2018 8 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1995 1969 David Ladislav TJ Tašovice A 1717 1731 1
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1993 1969 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1573 1599 1
2017/2018 5 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1989 1969 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role A 1753 1797 1
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1984 1965 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1779 1849 1
2016/2017 9 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1798 1805 ½
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov B 1866 1840 1
2016/2017 7 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1753 ½
2016/2017 6 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1913 1935 ½
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 ½
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 ½
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1776 1787 1
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 ½
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 1
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1679 1708 1
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 Latislav Milan TJ Ostrov A 1650 1
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1861 1
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary C 1843 1806 ½
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov ŠO B 1893 1830 1
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 1
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1606 1788 1
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 1
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 ½
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 ½
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 1
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1761 1
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Soukup Jiří TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 0
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov B 1835 1869 0
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Baumann Roland TJ Ostrov B 1666 ½
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2014 1953 0
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Heinrich František TJ Jiskra Aš A 1889 1
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Jirka František ŠK Karlovy Vary B 1884 ½
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1830 1902 0
2014/2015 1 ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2068 2092 0
2013/2014 10 ŠK K-servis Cheb 2049 2026 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary C 1250 1
2013/2014 6 ŠK K-servis Cheb 2049 2026 Latislav Martin TJ Ostrov B 1567 1
2013/2014 5 ŠK K-servis Cheb 2049 2026 Kirsch Aleš TJ Jiskra Aš B 1000 1
2013/2014 4 ŠK K-servis Cheb 2049 2026 Ordoš Aleš Karlovarský šachklub Tietz E 1100 1
2013/2014 1 ŠK K-servis Cheb 2049 2026 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO C 1530 1542 1
2013/2014 10 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1926 1903 1
2013/2014 9 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1950 1981 1
2013/2014 8 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1972 2010 0
2013/2014 7 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 0
2013/2014 5 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Mestl Martin ŠK Spartak Chodov 1838 1852 ½
2013/2014 3 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1972 1952 ½
2013/2014 2 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1935 1971 0
2013/2014 1 ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 Molnár Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 1
2012/2013 9 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1721 1
2012/2013 8 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1903 1882 1
2012/2013 7 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1854 1811 1
2012/2013 5 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Skokan Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1987 2002 ½
2012/2013 4 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1965 1945 ½
2012/2013 3 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1927 1886 1
2012/2013 2 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Most Zdeněk Baník Habartov B 2055 2023 1
2012/2013 1 ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1814 1
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 2030 Mestl Martin Spartak Chodov 1785 1
2011/2012 8 ŠK Mariánské Lázně 2030 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2015 1975 0
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 2030 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2232 0
2011/2012 5 ŠK Mariánské Lázně 2030 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1897 0
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 2030 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov C 1859 1752 0
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 2030 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 2003 1990 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Cheb A 2009 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb A 2009 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2048 0
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 2009 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 1991 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb A 2009 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1697 1
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb A 2009 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1914 1
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 2009 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 ½
2010/2011 8 ŠK Mariánské Lázně 2009 Most Zdeněk Baník Habartov B 2126 1
2010/2011 7 ŠK Mariánské Lázně 2009 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 1
2010/2011 5 ŠK Mariánské Lázně 2009 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1620 1
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 2009 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1780 0
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 2009 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2016 1
2010/2011 2 ŠK Mariánské Lázně 2009 Toth Ludvík TJ Baník Hexion Sokolov C 1834 1
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 2009 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1802 0
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 2025 Most Zdeněk Baník Habartov B 2126 0
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 2025 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1904 1
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 2025 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1793 0
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 2025 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2018 ½
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 2025 Leiner Raimund TJ Tašovice B 1974 1
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 2025 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1952 1
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 2025 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 2106 0
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 2025 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2232 0
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Cheb 2025 Musil Miroslav TJ Tašovice 1918 1
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Cheb 2025 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2017 1
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Cheb 2025 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1911 0
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Cheb 2025 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov 1993 0
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 2053 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1809 1
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 2053 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1890 1
2008/2009 8 ŠK Mariánské Lázně 2053 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1907 1
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 2053 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1870 1
2008/2009 6 ŠK Mariánské Lázně 2053 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1667 ½
2008/2009 5 ŠK Mariánské Lázně 2053 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1604 0
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 2053 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1972 ½
2008/2009 3 ŠK Mariánské Lázně 2053 Koller Martin TJ Spartak Chodov 1622 1
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 2053 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2017 1
2008/2009 8 Lokomotiva Cheb A 2053 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1911 0
2008/2009 5 Lokomotiva Cheb A 2053 David Ladislav TJ Tašovice A 1694 ½
2008/2009 3 Lokomotiva Cheb A 2053 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1812 0
2008/2009 2 Lokomotiva Cheb A 2053 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1969 ½
2008/2009 1 Lokomotiva Cheb A 2053 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1959 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Cheb 2059 Musil Miroslav Tietz Karlovy Vary B 1783 1
2007/2008 6 Lokomotiva Cheb 2059 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1759 1
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb 2059 Nechyba Ilja TJ Ostrov 1932 1
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 2059 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 2030 1
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 2059 Hlaváč Rudolf AVZO Františkovy Lázně 2100 ½
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 2059 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2022 ½
2007/2008 10 ŠK Mariánské Lázně 2059 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1646 0
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 2059 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2118 0
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 2059 Dub Miroslav Baník Habartov B 1925 ½
2007/2008 6 ŠK Mariánské Lázně 2059 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1541 1
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 2059 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1900 1
2007/2008 4 ŠK Mariánské Lázně 2059 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1851 1
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 2059 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1851 1
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 2059 Dušek Jaroslav TJ Jiskra Aš 1
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1944 Toth Ludvík Baník Chemacryl Sokolov C 1842 0
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1944 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1782 ½
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 1944 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1923 1
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1944 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 2044 1
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1944 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1837 1
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1944 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1948 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Cheb 1944 Toth Ludvík Baník Chemacryl Sokolov B 1842 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Cheb 1944 Maglia Pavel AVZO Františkovy Lázně 1963 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Cheb 1944 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1986 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Cheb 1944 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1857 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 1944 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1836 1
2006/2007 1 Lokomotiva Cheb 1944 Leiner Raimund Šachový klub Karlovy Vary 2008 ½
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1946 Košek Lubomír ŠK Kar.Vary B 1795 1
2005/2006 8 ŠK Mar.Lázně 1946 Musil Miroslav Caissa Nová Role 1782 ½
2005/2006 7 ŠK Mar.Lázně 1946 Skokan Zdeněk Slavoj Kynšperk 2063 0
2005/2006 6 ŠK Mar.Lázně 1946 Zikeš Václav TJ Tašovice 1992 0
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1946 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1875 0
2005/2006 4 ŠK Mar.Lázně 1946 Ondreját Miroslav Chemacryl Sok. B 2149 ½
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1946 Most Zdeněk Baník Habartov B 2124 ½
2005/2006 2 ŠK Mar.Lázně 1946 Lorencová Věra DDM Kar.Vary 1946 0
2005/2006 1 ŠK Mar.Lázně 1946 Hlaváček Tomáš Tietz K.Vary C 1729 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Cheb 1946 Vanko Jiří BCH Sokolov 2119 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 1946 Turner Oldřich AVZO Fr.Lázně 1783 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 1946 Bicek Richard Tietz K.Vary B 2106 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 1946 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1918 1
2005/2006 1 Lokomotiva Cheb 1946 Lusk Miloslav Global Sokolov 1816 1
2004/2005 10 Lokomotiva Cheb 1936 Soukup Jiří Tietz K.Vary A 2171 0
2004/2005 9 Lokomotiva Cheb 1936 Kaboň Jan AVZO Fr.Lazne 1995 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Cheb 1936 Kratochvíl Jakub Banik Eastman 2057 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Cheb 1936 Kaboň Jan AVZO Fr.Lazne 1995 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 1936 Hajšman Ladislav Tietz K.Vary B 1749 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Cheb 1936 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1694 1
2004/2005 4 Lokomotiva Cheb 1936 Jirka František SK Karlovy Vary 1872 1
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 1936 Přibyl Jaroslav Banik Eastman 2046 0
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 1936 Zikeš Václav TJ Tašovice 2011 1
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 1936 Zbořil Jaroslav B Eastman SokolovB 1957 0
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 1936 Čechie Dalovice 1
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 1936 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1780 ½
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 1936 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1795 1
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 1936 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2054 0
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 1936 Skokan Zdeněk TJ Slavoj Kynšperk 2089 ½
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1950 Koutecký Jiří B Eastman SokolovC 1717 ½
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1950 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1804 1
2003/2004 3 Slovan Mar.Lázně 1950 Kurfürst Oldřich Spartak H.SlavkovB 1893 0
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1950 Maglia Pavel TJ Tašovice 2032 0
2003/2004 8 Lokomotiva Cheb 1950 Postl Petr KŠ Tietz B 1816 1
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 1950 Maglia Pavel AVZO Fr.Lázně 2032 ½
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb 1950 Martinkovych Fr. Sp.Horní Slavkov 1779 1
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb 1950 Ondreját Miroslav Baník Eastman B 2046 0
2003/2004 4 Lokomotiva Cheb 1950 Nový Daniel KŠ Tietz B 1927 ½
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb 1950 Čontoš Václav ŠK Karlovy Vary 2013 ½
2003/2004 2 Lokomotiva Cheb 1950 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1661 1
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb 1950 Folta Jaroslav Baník Habartov 2037 0