Hráč Miturová Magdaléna

Miturová Magdaléna

User Pic
Jméno: Miturová Magdaléna
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: WIM
Elo národní: 2213
Elo mezinárodní: 2219
ID: 16131
FIDE ID: 330221
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Slavoj Český Těšín 2209 2213 Viták Pavel ŠK Vsetín 2226 2226 1 soutěž
2019/2020 9 SK OAZA Praha B 2185 2202 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2199 2186 0 soutěž
2019/2020 4 SK OAZA Praha B 2169 2211 Tesař Patrik Sokol Kolín 2101 2060 1 soutěž
2019/2020 3 SK OAZA Praha B 2169 2211 Sýkora Marek ŠK Zikuda Turnov C 2092 2127 ½ soutěž
2019/2020 11 Slavoj Český Těšín 2190 2202 Walek Milan TŽ Třinec 2312 2283 1 soutěž
2019/2020 10 Slavoj Český Těšín 2190 2202 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2569 2551 0 soutěž
2019/2020 4 Slavoj Český Těšín 2172 2211 Černý David Panda Rychnov n. K. 2163 2108 0 soutěž
2019/2020 3 Slavoj Český Těšín 2169 2211 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba "B" 2410 0 0 soutěž
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín 2169 2211 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2188 2205 1 soutěž
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín 2179 2211 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2177 2178 0 soutěž
2018/2019 11 Slavoj Cesky Tesin 2230 2214 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2286 2290 0 soutěž
2018/2019 10 Slavoj Cesky Tesin 2230 2214 Pýchová Nela Moravska Slavia Brno 2165 2199 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavoj Cesky Tesin 2224 2214 Šmíd Miroslav Siesta Solution Unichess A 2265 2257 1 soutěž
2018/2019 4 Slavoj Cesky Tesin 2211 2204 Sodoma Jan SK ZIKUDA Turnov 2330 2358 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha D - VŠFS II 2216 2215 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2355 2351 0 soutěž
2017/2018 10 Slavoj Český Těšín 2229 2215 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2161 2169 ½ soutěž
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín 2229 2215 Bažant Petr ŠK Staré Město 2219 2229 0 soutěž
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2225 2215 Dvořák Adam Lokomotiva Brno A 2195 2215 ½ soutěž
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín 2216 2215 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2169 2157 1 soutěž
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín 2229 2215 Walek Milan TŽ Třinec 2293 2258 ½ soutěž
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2198 2196 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2255 2259 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Neratovice "C" 2229 2215 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2108 2142 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Neratovice "C" 2198 2196 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2266 2178 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2153 2149 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2123 2118 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Krátký Jiří GROP Classical Chess 2165 2155 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2247 2217 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2017 2038 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Jelínek Michal SK OAZA Praha C 2158 2156 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Formánek Martin Sokol Kobylisy D 2154 2155 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2331 2272 ½ soutěž
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 1 soutěž
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2134 2146 1 soutěž
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Valenta Vít TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 0 soutěž
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2271 ½ soutěž
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 1 soutěž
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 1 soutěž
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0 soutěž
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 1 soutěž
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Rada Miroslav Unichess E 1903 1893 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2195 2194 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Franěk Jan TJ Bohemians Praha F 1937 2012 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 1 soutěž
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 ½ soutěž
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Pala Vladimír Sokol Hošťálková 2242 2197 ½ soutěž
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 0 soutěž
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 0 soutěž
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½ soutěž
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 ½ soutěž
2015/2016 1 Slavoj Český Těšín 2157 2151 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2189 2184 0 soutěž
2014/2015 10 GROP C 2107 2071 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1968 ½ soutěž
2014/2015 9 GROP C 2107 2071 Nosek Filip Bohemians Praha F 1999 2002 1 soutěž
2014/2015 8 GROP C 2107 2071 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 1 soutěž
2014/2015 6 GROP C 2107 2071 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 2011 2017 1 soutěž
2014/2015 2 GROP C 2107 2071 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1971 1959 0 soutěž
2014/2015 1 GROP C 2107 2071 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 0 soutěž
2014/2015 8 GROP B 2107 2071 Rada Miroslav Unichess ČSOB D 1853 1889 ½ soutěž
2014/2015 7 GROP B 2107 2071 Jaščenko Olga Unichess ČSOB C 2164 2107 0 soutěž
2014/2015 2 GROP B 2107 2071 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad C 2058 2072 1 soutěž
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1818 1854 1 soutěž
2014/2015 10 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 1 soutěž
2014/2015 9 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 1 soutěž
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 1 soutěž
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1773 1773 1 soutěž
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Skočková Kateřina Orel Opava "A" 1766 1872 1 soutěž
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/P 2003 2024 ½ soutěž
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 1 soutěž
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1948 1953 1 soutěž
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1943 1988 ½ soutěž
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 2107 2071 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2048 2043 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK PORG B 2101 2093 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1932 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK PORG B 2101 2093 Laube Milan ŠK Sokol Vyšehrad D 2024 2102 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG B 2101 2093 Klímek Petr TJ Pankrác E 1849 1862 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG B 2101 2093 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG B 2101 2093 Petras Milan ŠK Bohnice A 1996 2002 ½ soutěž
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 2101 2093 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1955 1994 0 soutěž
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 2101 2093 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 0 soutěž
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 2101 2093 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 0 soutěž
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 2101 2093 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 ½ soutěž
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 2101 2093 Čujdík Jiří SK Stonava 2011 2022 1 soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2101 2093 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 ½ soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2101 2093 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 0 soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2101 2093 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel “B“ 2096 2131 0 soutěž
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 0 soutěž
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2152 2156 0 soutěž
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 ½ soutěž
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2169 2196 ½ soutěž
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 0 soutěž
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2134 2200 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 ½ soutěž
2012/2013 7 Slavoj Český Těšín 2134 2200 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1954 2000 ½ soutěž
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2134 2200 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2040 1 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2079 2095 ½ soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2019 2018 1 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 1 soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2074 2046 ½ soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2117 2151 ½ soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1974 1986 0 soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 1997 2012 0 soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2042 2069 0 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2120 2096 ½ soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec "C" 2042 2004 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 ½ soutěž
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2055 2062 ½ soutěž
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2006 2020 1 soutěž
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 ½ soutěž
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Holeksa Miloš Baník Havířov A 2057 2021 ½ soutěž
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2061 2103 1 soutěž
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1867 1 soutěž
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 Pilch Roman TŽ Třinec 2136 2133 ½ soutěž
2010/2011 7 Slavoj Český Těšín 2134 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1800 1 soutěž
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2134 Holub Tomáš Jäkl Karviná "C" 1664 1 soutěž
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 2134 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1850 1 soutěž
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2134 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1923 1 soutěž
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 2119 0 soutěž
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 ½ soutěž
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 ½ soutěž
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2209 1 soutěž
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2244 ½ soutěž
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 ½ soutěž
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2109 1 soutěž
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 ½ soutěž
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Špererová Kateřina ŠK Sokol Klatovy 1664 1 soutěž
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 1 soutěž
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 1 soutěž
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Kawulok Marek SK Slavia Orlová 1966 ½ soutěž
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Přibyl Radek ŠK Lokomotiva Brno 1761 ½ soutěž
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 1 soutěž
2009/2010 11 BŠŠ FM B 1982 Kawulok Marek TŽ Třinec C 1966 ½ soutěž
2009/2010 10 BŠŠ FM B 1982 Melecký Jaroslav ŠK MSA Dolní Benešov A 2047 1 soutěž
2009/2010 9 BŠŠ FM B 1982 Milián Milan Slavoj Bruntál 1880 1 soutěž
2009/2010 8 BŠŠ FM B 1982 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2295 0 soutěž
2009/2010 7 BŠŠ FM B 1982 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2055 1 soutěž
2009/2010 6 BŠŠ FM B 1982 Kulišťák Milan Zbrojovka Vsetín 2006 1 soutěž
2009/2010 5 BŠŠ FM B 1982 Baier Pavel Baník Havířov 2204 ½ soutěž
2009/2010 3 BŠŠ FM B 1982 Šamu Pavel TJ Mittal B 1960 0 soutěž
2009/2010 2 BŠŠ FM B 1982 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2004 0 soutěž
2009/2010 1 BŠŠ FM B 1982 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 ½ soutěž
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Kawulok Marek SK Slavia Orlova 1966 ½ soutěž
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1932 1 soutěž
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Macháň Jan ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 ½ soutěž
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Přibyl Radek ŠK Lokomotiva Brno 1761 ½ soutěž
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1782 1 soutěž
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Plevák Petr ŠK Staré Město 1685 1 soutěž
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 1 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec D 1982 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2043 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec D 1982 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 ½ soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec D 1982 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 1 soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec D 1982 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov C 2046 ½ soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec D 1982 Rambousek Jan Slezan Opava B 2061 1 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec D 1982 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory A 2134 1 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec D 1982 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2109 0 soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec D 1982 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 ½ soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1866 ½ soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 1 soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec E 2032 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 ½ soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec E 2032 Konečný Vladimír Jäkl Karviná B 1933 1 soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec E 2032 Baran Rostislav Sokol Dobrá B 1918 ½ soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec E 2032 Tchuř Pavel Viktoria Bohumín 1921 1 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec E 2032 Plinta Emil SK Stonava 2181 1 soutěž
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 1 soutěž
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 1 soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1866 ½ soutěž
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1376 1 soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2032 Suchomelová Simona Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 1 soutěž
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2032 Pyš Zbyněk Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1935 1 soutěž
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2032 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín 1876 1 soutěž
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 0 soutěž
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 0 soutěž
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Sabolová Gabriela TJ Bonex Teplice 1780 ½ soutěž
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 0 soutěž
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 ½ soutěž
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1 soutěž
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 1 soutěž
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0 soutěž
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 ½ soutěž
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1 soutěž
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 0 soutěž
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 0 soutěž
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 1 soutěž
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 1 soutěž
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1 soutěž
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Rosenbaum Vít Biomedica Říčany 1829 ½ soutěž
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 ½ soutěž
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Alaverdyan Argam Montako Kralupy 1658 ½ soutěž
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 ½ soutěž
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 0 soutěž
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Kůs Martin Š.O. TJ Chrudim 1661 1 soutěž
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1868 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1773 0 soutěž
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 ½ soutěž
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 0 soutěž
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Pecha Tomáš BŠS Frýdek-Místek A 1956 0 soutěž
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Kůs Martin Š.O. TJ Chrudim 1661 1 soutěž
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 0 soutěž
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 0 soutěž
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1868 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1 soutěž
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Barannikov Jaroslav TJ LOKOMOTIVA MOST 1620 0 soutěž
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Kastnerová Zuzana TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 1 soutěž
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Nguyen Dinh Phong ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1656 1 soutěž
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Němec Václav OAZA PRAHA 1679 0 soutěž
2005/2006 11 SK Slavia Orlová C 1544 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1660 ½ soutěž
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 1544 Schoupal Edvard TŽ Třinec D 1999 0 soutěž
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 1544 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá B 1734 ½ soutěž
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 1544 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín 1840 0 soutěž
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 1544 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice A 1908 0 soutěž
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 1544 Matusiak Marcin SK Slavia Orlová D 1250 0 soutěž
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 1544 Langnerová Karolína Slavia Havířov A 1402 ½ soutěž
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál A 1969 0 soutěž
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov A 1879 0 soutěž
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Chliapas Nikos LaborTech Ostrava B 2017 ½ soutěž
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Valíčková Petra TŽ Třinec C 1945 0 soutěž
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Vízner Jaroslav Baníl Havířov B 1951 1 soutěž
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 Mrákota Zdeněk Slezan Opava B 1676 1 soutěž
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Lamser Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1551 ½ soutěž
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Kostka Michal ZŠ BRANKOVICE 1492 1 soutěž
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Rodshtein Tereza ŠK ZLÍN 1936 0 soutěž
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Šmíd Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1879 0 soutěž
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Novosadová Kristýna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 1 soutěž
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Čižinský Petr LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 1 soutěž
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 Kolašín Jan A64 GRYGOV 1468 ½ soutěž
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Vojtík Jakub ŠK SŠŠ St.Město B 1 soutěž
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Kouřil Jakub ŠK ZŠ Brankovice B 1 soutěž
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Pokorný Petr TJ F.-S.Napajedla 1 soutěž
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Rafaja Marek TJ Sok.Postoupky A 1278 1 soutěž
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Pfeffer Erik ŠK Boršice 1275 1 soutěž
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Ryšavý Jindřich TJ Sok.Postoupky B 1 soutěž
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Lovecký Radek ŠK Hodonín 1 soutěž
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM C 1471 Otáhal Josef Tatran Poštorná 1 soutěž
2003/2004 9 BŠŠ+DDM FM B 1287 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1641 0 soutěž
2003/2004 8 BŠŠ+DDM FM B 1287 Závada Jakub Sokol Jedovnice 1 soutěž
2003/2004 7 BŠŠ+DDM FM B 1287 Premus Jan ŠK Boršice 1 soutěž
2003/2004 6 BŠŠ+DDM FM B 1287 Brož Michael ŠK ZŠ Brankovice B 0 soutěž
2003/2004 5 BŠŠ+DDM FM B 1287 Mikuláštík David SŠŠ Staré Město B 1 soutěž
2003/2004 4 BŠŠ+DDM FM B 1287 Vybíral Jan Sokol Postoupky C 1 soutěž