Hráč Dubanský Bohuslav

Dubanský Bohuslav

User Pic
Jméno: Dubanský Bohuslav
Oddíl: TJ Bohemians Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2219
Elo mezinárodní: 2223
ID: 1355
FIDE ID: 309010
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 GROP - B 2224 2219 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2119 2136 ½ soutěž
2019/2020 8 GROP - B 2224 2219 Velitshko Ihor ŠK Viktoria Žižkov A 2189 ½ soutěž
2019/2020 5 GROP - B 2224 2219 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2374 2376 ½ soutěž
2019/2020 3 GROP - B 2224 2219 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2182 2172 0 soutěž
2019/2020 2 GROP - B 2224 2219 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Bohemians 2232 2219 Borkovec Milan Sokol Tábor 2218 2233 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Bohemians 2224 2219 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha 2169 2173 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Bohemians 2239 2230 Kandrik Antonín Šachový klub Příbram-Baník 2068 2088 0 soutěž
2018/2019 13 GROP - B 2240 2229 Vičar Petr TJ Pankrác D 2112 2111 ½ soutěž
2018/2019 10 GROP - B 2240 2229 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2166 2152 1 soutěž
2018/2019 8 GROP - B 2240 2229 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2330 2319 0 soutěž
2018/2019 7 GROP - B 2240 2229 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2120 2202 1 soutěž
2018/2019 6 GROP - B 2240 2229 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2349 2321 ½ soutěž
2018/2019 5 GROP - B 2240 2229 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2140 2150 0 soutěž
2018/2019 4 GROP - B 2240 2229 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha 2240 2229 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník 2142 2135 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha 2232 2232 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2142 2201 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha 2244 2232 Ježek Jan Šachový klub Líně 2171 2189 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha C 2230 2221 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2075 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha 2230 2221 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2201 2200 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha 2239 2221 Kuba Jindřich Bartos Unichess 2306 2301 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha 2241 2228 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2221 2207 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace 2230 2219 Šplíchal Petr Unichess D 1964 1980 1 soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace 2230 2219 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E ½ soutěž
2016/2017 8 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 0 soutěž
2016/2017 4 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Procházka Jiří SK AD JC Smichov 2136 2160 1 soutěž
2016/2017 1 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 ½ soutěž
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace 2230 2219 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov B 2182 2184 1 soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace 2230 2219 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy D 2113 2109 1 soutěž
2015/2016 11 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Bartoš Alois Sokol Tábor 1976 2027 1 soutěž
2015/2016 10 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 ½ soutěž
2015/2016 4 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Fiala Jan ŠACHklub Písek 1996 2027 1 soutěž
2015/2016 1 Bohemians Texbase.cz Praha 2230 2219 Skřivánek Jan ŠK Dopravní podnik Praha B 2201 2167 1 soutěž
2014/2015 11 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Boleslav Petr GROP D 2075 2026 1 soutěž
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Kopta Pavel Sokol Kobylisy D 2283 2275 1 soutěž
2014/2015 8 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Lesage Milan Sokol Vršovice D 1931 1939 ½ soutěž
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 ½ soutěž
2014/2015 5 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Novák Václav SK Loko Praha C 2047 2048 1 soutěž
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 1 soutěž
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 1 soutěž
2014/2015 2 Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Bohemians Praha 2231 2197 Škára Vladimír Unichess A 2195 2161 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bohemians Praha 2231 2197 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2135 2128 ½ soutěž
2013/2014 8 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha C 1948 1927 1 soutěž
2013/2014 6 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy E 1594 1920 1 soutěž
2013/2014 5 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1832 1 soutěž
2013/2014 4 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 ½ soutěž
2013/2014 3 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Fiala Jan Sokol Praha-Vršovice F 1792 1 soutěž
2013/2014 1 Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Bohemians Praha 2248 2206 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Bohemians Praha 2248 2206 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B 2200 2189 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Bohemians Praha 2248 2206 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2115 2123 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Bohemians Praha 2248 2206 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2187 2186 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2432 2404 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha 2245 2197 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2299 2335 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Bohemians Praha 2237 2187 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Bohemians Praha 2237 2187 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2369 2370 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Bohemians Praha 2237 2187 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2436 2417 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Bohemians Praha 2230 Petr Jan TJ Pankrác 2199 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Bohemians Praha 2230 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2187 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Bohemians Praha 2230 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2259 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Bohemians Praha 2236 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Bohemians Praha 2240 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2392 0 soutěž
2006/2007 11 Bohemians Praha 2234 Řezníček Jan TJ ŠO Chrudim 2274 ½ soutěž
2006/2007 4 Bohemians Praha 2234 Chrz Pavel 1. Novoborský ŠK B"" 2130 1 soutěž
2005/2006 8 Bohemians Praha 2229 Jenč Milan ŠAKAL Kozolupy 1911 0 soutěž
2005/2006 4 Bohemians Praha 2229 Gášek Stanislav ŠK Alva Pb Příbram 1819 0 soutěž
2005/2006 2 Bohemians Praha 2229 Malý Filip TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 ½ soutěž
2004/2005 7 Neratovice Nazguls 2229 Schula Michal TJ PankrácB" 2245 0 soutěž
2004/2005 5 Neratovice Nazguls 2229 Schauer Jiří TJ Bonex Teplice A 2214 ½ soutěž
2004/2005 1 Neratovice Nazguls 2229 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2153 ½ soutěž
2004/2005 11 Bohemians "A" 2229 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 ½ soutěž
2004/2005 4 Bohemians "A" 2229 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2187 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK SmíchovA" 2209 Crha Pavel Sok.Emer.Ml.BolB" 2004 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Bohemians 2209 Folková Martina Sokol Plzeň I B 2182 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Bohemians 2209 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad B 2078 1 soutěž