Hráč Jungwirth Jindřich

Jungwirth Jindřich

User Pic
Jméno: Jungwirth Jindřich
Oddíl: AVZO-STSČ Františkovy Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1705
Elo mezinárodní: 1654
ID: 17896
FIDE ID: 387118
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 AVZO Frant. Lázně A 1660 1705 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary C 2014 1920 0
2018/2019 8 AVZO Frant. Lázně A 1660 1705 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1916 1913 0
2018/2019 7 AVZO Frant. Lázně A 1665 1705 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO A 1843 1864 0
2018/2019 5 AVZO Frant. Lázně A 1651 1705 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov A 1797 1772 1
2018/2019 4 AVZO Frant. Lázně A 1655 1705 Kurfürst Oldřich TJ Sp.Horní Slavkov 1912 1913 0
2018/2019 3 AVZO Frant. Lázně A 1659 1705 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1908 1890 0
2018/2019 1 AVZO Frant. Lázně A 1649 1705 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1653 1693 1
2017/2018 8 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 0
2017/2018 6 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1655 1701 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1917 1912 0
2017/2018 5 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1642 1701 Latislav Milan TJ Ostrov 1758 1799 1
2017/2018 3 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 ½
2017/2018 2 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 Panoš Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1854 1829 0
2017/2018 1 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1640 1702 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1889 1906 ½
2015/2016 11 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1606 1788 0
2015/2016 10 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Přibyl Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1973 1963 1
2015/2016 9 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2031 2016 0
2015/2016 8 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 0
2015/2016 7 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1912 1876 0
2015/2016 6 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 0
2015/2016 5 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 ½
2015/2016 4 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Krupař Petr TJ Tašovice A 1894 1838 0
2015/2016 2 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1774 1776 ½
2015/2016 1 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 Dub Tomáš TJ Baník Habartov A 1779 1867 1
2014/2015 11 AVZO Františkovy Lázně 1687 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov A 2019 2014 ½
2014/2015 9 AVZO Františkovy Lázně 1687 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1879 1809 ½
2014/2015 8 AVZO Františkovy Lázně 1687 Jirka František TJ Ostrov A 1884 ½
2014/2015 7 AVZO Františkovy Lázně 1687 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1810 1767 ½
2014/2015 6 AVZO Františkovy Lázně 1687 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1835 0
2014/2015 4 AVZO Františkovy Lázně 1687 Maglia Pavel TJ Tašovice 2014 1953 0
2014/2015 3 AVZO Františkovy Lázně 1687 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1998 1987 ½
2014/2015 2 AVZO Františkovy Lázně 1687 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1804 1768 0
2013/2014 7 AVZO Františkovy Lázně 1675 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2044 2037 0
2013/2014 6 AVZO Františkovy Lázně 1675 Halla Josef Karlovarský šachklub C 1729 1706 0
2013/2014 5 AVZO Františkovy Lázně 1675 Kopecký František TJ Tašovice 1772 1772 ½
2013/2014 4 AVZO Františkovy Lázně 1675 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1811 1830 1
2013/2014 2 AVZO Františkovy Lázně 1675 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov 2002 2022 0
2013/2014 1 AVZO Františkovy Lázně 1675 Ungr Daniel TJ Baník Habartov 2112 2102 0
2013/2014 3 AVZO Františkovy Lázně 1675 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1754 1
2013/2014 2 AVZO Františkovy Lázně 1675 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov 2002 2022 0
2012/2013 8 AVZO Františkovy Lázně 1676 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1732 1735 0
2012/2013 7 AVZO Františkovy Lázně 1676 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1694 0
2012/2013 6 AVZO Františkovy Lázně 1676 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1737 1
2012/2013 5 AVZO Františkovy Lázně 1676 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1761 1
2012/2013 3 AVZO Františkovy Lázně 1676 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1714 0
2012/2013 2 AVZO Františkovy Lázně 1676 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1707 ½
2012/2013 1 AVZO Františkovy Lázně 1676 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1683 ½
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 1698 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1743 0
2011/2012 8 AVZO Františkovy Lázně 1698 Koller Martin Spartak Chodov 1858 1703 ½
2011/2012 6 AVZO Františkovy Lázně 1698 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1864 0
2011/2012 4 AVZO Františkovy Lázně 1698 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1701 1660 0
2011/2012 2 AVZO Františkovy Lázně 1698 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 0
2011/2012 1 AVZO Františkovy Lázně 1698 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 2040 1976 ½
2010/2011 9 AVZO Františkovy Lázně 1704 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1766 0
2010/2011 8 AVZO Františkovy Lázně 1704 Beneš Jan ŠK Caissa Nová Role 1754 0
2010/2011 6 AVZO Františkovy Lázně 1704 Vachulka Václav Baník Habartov B 1659 0
2010/2011 5 AVZO Františkovy Lázně 1704 Husák Vasil TJ Ostrov 1598 1
2010/2011 4 AVZO Františkovy Lázně 1704 Vávra David Spartak Chodov 1542 ½
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 1704 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1657 1
2010/2011 2 AVZO Františkovy Lázně 1704 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary B 1629 1
2010/2011 1 AVZO Františkovy Lázně 1704 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1401 1
2009/2010 11 AVZO Františkovy Lázně 1723 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1876 0
2009/2010 9 AVZO Františkovy Lázně 1723 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1645 ½
2009/2010 8 AVZO Františkovy Lázně 1723 Latislav Martin TJ Ostrov B 1512 0
2009/2010 7 AVZO Františkovy Lázně 1723 Kasal Radek Baník Habartov B 1579 0
2009/2010 6 AVZO Františkovy Lázně 1723 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1777 0
2009/2010 5 AVZO Františkovy Lázně 1723 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1709 1
2009/2010 3 AVZO Františkovy Lázně 1723 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1686 ½
2009/2010 2 AVZO Františkovy Lázně 1723 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1866 1
2009/2010 1 AVZO Františkovy Lázně 1723 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1677 ½
2008/2009 9 AVZO Františkovy Lázně 1732 Šulc Jiří Lokomotiva Cheb A 1931 ½
2008/2009 8 AVZO Františkovy Lázně 1732 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 2006 0
2008/2009 7 AVZO Františkovy Lázně 1732 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1644 1
2008/2009 6 AVZO Františkovy Lázně 1732 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz B 1931 0
2008/2009 5 AVZO Františkovy Lázně 1732 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz C 2021 0
2008/2009 4 AVZO Františkovy Lázně 1732 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2118 0
2008/2009 2 AVZO Františkovy Lázně 1732 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary A 1542 0
2008/2009 1 AVZO Františkovy Lázně 1732 Střela Petr TJ Tašovice A 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Vojtěch Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2171 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1887 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1875 0
2007/2008 6 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 ½
2007/2008 5 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Halla Josef Tietz Karlovy Vary B 1729 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1859 0
2007/2008 3 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1899 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Havlíček František Baník Habartov 1753 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Kynšperk 1714 Holeš Michal Global Sokolov 1741 1
2006/2007 11 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz C 1512 ½
2006/2007 10 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1794 1
2006/2007 9 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov C 1721 ½
2006/2007 8 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1638 1
2006/2007 7 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Baník Habartov B 1
2006/2007 6 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1624 0
2006/2007 5 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1715 0
2006/2007 3 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1721 1
2006/2007 2 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Votruba František TJ Ostrov B 1598 1
2006/2007 1 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary C 1631 1
2006/2007 1 Lokomotiva Cheb 1710 Lusk Jiří Šachový klub Karlovy Vary 1662 0
2005/2006 11 Slavoj Kynšperk 1744 Holeš Michal Chemacryl Sok. B 1647 ½
2005/2006 10 Slavoj Kynšperk 1744 Tomáš Josef Baník Habartov B 1683 0
2005/2006 9 Slavoj Kynšperk 1744 Lorencová Věra DDM Kar.Vary 1946 0
2005/2006 8 Slavoj Kynšperk 1744 Obrátil Jan Tietz K.Vary C 1738 0
2005/2006 7 Slavoj Kynšperk 1744 Šott Václav ŠK Mar.Lázně 1998 0
2005/2006 6 Slavoj Kynšperk 1744 Pospíšil Adolf ŠK Kar.Vary B 1727 ½
2005/2006 5 Slavoj Kynšperk 1744 Kůs Antonín TJ Ostrov B 1
2005/2006 4 Slavoj Kynšperk 1744 Roman Jiří Caissa Nová Role 1606 0
2005/2006 2 Slavoj Kynšperk 1744 Müller Vladimír TJ Tašovice 1614 1
2005/2006 1 Slavoj Kynšperk 1744 Vávra David Spartak Chodov 1535 ½
2004/2005 9 TJ Slavoj Kynšperk Sýkora Robert Caissa Nová Role 1760 ½
2004/2005 7 TJ Slavoj Kynšperk Hlaváček Tomáš KŠ-Tietz C 1713 0
2004/2005 6 TJ Slavoj Kynšperk Janeček Dieter TJ Tašovice 1625 ½
2004/2005 5 TJ Slavoj Kynšperk Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1832 1
2004/2005 4 TJ Slavoj Kynšperk Tomaščín Petr B Eastman SokolovB 1796 1
2004/2005 3 TJ Slavoj Kynšperk Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1837 0
2004/2005 2 TJ Slavoj Kynšperk Jetenský Tomáš Čechie Dalovice ½
2004/2005 1 TJ Slavoj Kynšperk Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1736 1