Hráč Míšek Jan

Míšek Jan

User Pic
Jméno: Míšek Jan
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1912
Elo mezinárodní: 1894
ID: 5498
FIDE ID: 356077
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1902 1922 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1885 1865 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1912 1922 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1437 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1910 1922 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1929 1923 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1898 1913 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1649 1751 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1898 1913 Partl Miloslav TJ Sokol Teplá 1829 1824 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1898 1913 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1882 1881 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1896 1913 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Valdštějn Cheb A 1900 1922 Fryč Miroslav KŠ Tietz C 2175 2156 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Valdštějn Cheb A 1902 1922 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2196 2156 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Valdštějn Cheb A 1912 1922 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role A 2401 2365 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštějn Cheb A 1912 1922 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov A 1904 1918 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštějn Cheb A 1910 1922 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně A 1890 1947 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštějn Cheb A 1910 1913 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín A 1988 1971 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Valdštějn Cheb A 1898 1913 Přibyl Jaroslav Global Sokolov A 1961 1998 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštějn Cheb A 1898 1913 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1940 1924 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštějn Cheb A 1898 1913 Klímek Petr TJ Baník Sokolov A 1846 1857 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštějn Cheb A 1896 1913 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1954 1940 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1897 1905 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2032 1999 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1897 1905 Peuker František AVZO Frant. Lázně A 1701 1741 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1896 1905 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role A 1714 1763 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1896 1905 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary C 2148 2118 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1897 1896 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO A 1856 1870 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1885 1896 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1924 1948 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1885 1896 Hlaváč František TJ Baník Habartov A 1933 1924 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1884 1896 Kovář Petr TJ Sp.Horní Slavkov 1918 1920 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1897 1905 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1605 1562 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1896 1905 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1783 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1896 1905 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1905 1868 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1896 1905 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1796 1784 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1897 1896 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1936 1924 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1897 1896 Radics Robert ŠK Spartak Chodov A 1826 1857 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1884 1896 Partl Miloslav TJ Sokol Teplá 1838 1848 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1872 1904 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1686 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1886 1904 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1576 1571 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 0 1680 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 Hüttner Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 2026 1999 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1832 1807 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov 1360 1363 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1887 1904 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1739 1697 ½ soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1876 1904 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1585 1614 1 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1876 1904 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1661 1688 1 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1872 1904 Baumann Roland TJ Ostrov 1618 1680 1 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1872 1904 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz C 1894 1825 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1886 1904 Radics Robert ŠK Caissa Nová Role A 1755 1789 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1876 1904 Pokora Lubomír Baník Habartov A 1892 1875 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1876 1904 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2220 2198 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1876 1904 Kaigl Arnošt AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1787 1810 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1887 1904 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2053 2030 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1957 1972 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1994 1977 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1632 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1995 1956 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1861 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Eliáš Miroslav Baník Sokolov ŠO A 2081 2111 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1842 1881 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1843 1806 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Jungwirth Jindřich AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1995 1956 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2079 2097 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1897 1917 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1820 1829 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1833 1831 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1767 1689 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1685 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov B 1798 1805 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO B 1836 1876 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1795 1761 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1646 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1682 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 Kůsa Jakub KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 1 soutěž
2014/2015 11 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1848 1815 ½ soutěž
2014/2015 10 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Tezner Vincenc ŠK Caissa Nová Role 1508 1 soutěž
2014/2015 8 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Baumann Roland TJ Ostrov A 1666 1 soutěž
2014/2015 7 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1811 1812 ½ soutěž
2014/2015 6 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 ½ soutěž
2014/2015 5 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1 soutěž
2014/2015 4 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Zikeš Václav TJ Tašovice 2066 2014 0 soutěž
2014/2015 2 AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1921 1891 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1769 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1605 1530 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1627 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1655 1634 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš A 1673 1716 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary B 1734 1679 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1595 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1776 1758 1 soutěž
2013/2014 6 AVZO Františkovy Lázně 1938 1896 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub C 1732 1693 1 soutěž
2013/2014 4 AVZO Františkovy Lázně 1938 1896 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1831 1800 ½ soutěž
2013/2014 1 AVZO Františkovy Lázně 1938 1896 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov 1892 1890 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1431 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1502 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1612 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK K-servis Cheb 1938 1896 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov C 1000 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Latislav Martin TJ Ostrov B 1543 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Dudek Jan TJ Tašovice B 1000 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1988 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1453 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Hajšman Martin Karlovarský šachklub D 1644 1654 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub E 2002 1976 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1755 1 soutěž
2012/2013 9 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1823 1721 1 soutěž
2012/2013 8 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov B 1859 1758 ½ soutěž
2012/2013 7 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1733 1 soutěž
2012/2013 6 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1779 ½ soutěž
2012/2013 5 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 1 soutěž
2012/2013 4 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1721 ½ soutěž
2012/2013 3 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1718 ½ soutěž
2012/2013 2 AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1770 1 soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Cheb 1901 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1509 ½ soutěž
2011/2012 5 Lokomotiva Cheb 1901 Randák Richard ŠK Karlovy Vary C 1250 1 soutěž
2011/2012 4 Lokomotiva Cheb 1901 Vlasák Marcel Spartak Chodov C 1637 1 soutěž
2011/2012 3 Lokomotiva Cheb 1901 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1685 ½ soutěž
2011/2012 2 Lokomotiva Cheb 1901 Lipták Zdeněk TJ Baník Sokolov ŠO D 1591 1 soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Cheb 1901 Srba Stanislav Spartak Chodov B 1767 1 soutěž
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 1901 Dub Tomáš Baník Habartov B 1768 1868 ½ soutěž
2011/2012 8 AVZO Františkovy Lázně 1901 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1768 1 soutěž
2011/2012 7 AVZO Františkovy Lázně 1901 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 1 soutěž
2011/2012 6 AVZO Františkovy Lázně 1901 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2015 1975 0 soutěž
2011/2012 5 AVZO Františkovy Lázně 1901 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1770 ½ soutěž
2011/2012 4 AVZO Františkovy Lázně 1901 Rams Milan TJ Ostrov B 1685 ½ soutěž
2011/2012 3 AVZO Františkovy Lázně 1901 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov C 1859 1752 1 soutěž
2011/2012 2 AVZO Františkovy Lázně 1901 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 ½ soutěž
2010/2011 9 Lokomotiva Cheb A 1938 Krupař Petr TJ Tašovice 1810 0 soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Cheb A 1938 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2142 ½ soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb A 1938 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1887 1 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb A 1938 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2033 ½ soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 1938 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1791 ½ soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb A 1938 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1760 ½ soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb A 1938 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1934 ½ soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb A 1938 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1970 0 soutěž
2010/2011 8 AVZO Františkovy Lázně 1938 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1679 ½ soutěž
2010/2011 6 AVZO Františkovy Lázně 1938 Dub Tomáš Baník Habartov B 1835 0 soutěž
2010/2011 4 AVZO Františkovy Lázně 1938 Heis Vladimír Spartak Chodov 1691 ½ soutěž
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 1938 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1555 1 soutěž
2010/2011 2 AVZO Františkovy Lázně 1938 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1721 ½ soutěž
2010/2011 1 AVZO Františkovy Lázně 1938 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1697 ½ soutěž
2009/2010 10 AVZO Františkovy Lázně 1915 Končil Albert Baník Hexion Sokolov C 1 soutěž
2009/2010 9 AVZO Františkovy Lázně 1915 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 1 soutěž
2009/2010 7 AVZO Františkovy Lázně 1915 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1737 1 soutěž
2009/2010 5 AVZO Františkovy Lázně 1915 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary C 1723 1 soutěž
2009/2010 4 AVZO Františkovy Lázně 1915 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1782 1 soutěž
2009/2010 1 AVZO Františkovy Lázně 1915 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1642 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Eliáš Miroslav Baník HEXION Sokolov 2106 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1791 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Cheb 1915 David Ladislav TJ Tašovice 1706 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Nový Daniel ŠK Caissa Nová Role 2069 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2010 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1916 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1974 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Folta Jaroslav ŠKGlobal Sokolov 1921 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Cheb 1915 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1780 1 soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Cheb A 1913 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1694 1 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva Cheb A 1913 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1938 0 soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva Cheb A 1913 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2123 ½ soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva Cheb A 1913 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2028 ½ soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva Cheb A 1913 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1627 1 soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Cheb A 1913 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 2006 1 soutěž
2008/2009 3 Lokomotiva Cheb A 1913 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1749 ½ soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva Cheb A 1913 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1890 0 soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Cheb A 1913 Jirka František ŠK Karlovy Vary A 1898 ½ soutěž
2007/2008 9 Lokomotiva Cheb 1882 Molnár Ladislav Tietz Karlovy Vary B 1780 ½ soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Cheb 1882 Trojáček Pavel TJ Tašovice 2085 ½ soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 1882 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1720 1 soutěž
2007/2008 6 Lokomotiva Cheb 1882 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1859 ½ soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb 1882 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1899 1 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 1882 Pokora Lubomír Baník Habartov 1961 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb 1882 Hlaváč František Global Sokolov 1992 ½ soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 1882 Vojtěch Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2171 ½ soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 1882 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1887 ½ soutěž
2006/2007 11 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1854 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 1 soutěž
2006/2007 9 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1854 Koutecký Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 1753 1 soutěž
2006/2007 7 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1854 Baník Habartov B 1 soutěž
2006/2007 2 Slavoj Kynšperk nad Ohří 1854 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1645 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Cheb 1854 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2165 ½ soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Cheb 1854 Kvěš Martin Baník Chemacryl Sokolov B 1715 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Cheb 1854 Kaboň Jan AVZO Františkovy Lázně 2013 ½ soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Cheb 1854 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1882 ½ soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Cheb 1854 Dub Tomáš Baník Habartov 1870 ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Cheb 1854 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1810 0 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 1854 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1770 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Cheb 1854 Lorencová Věra Šachový klub Karlovy Vary 1969 ½ soutěž
2005/2006 2 Slavoj Kynšperk 1843 David Ladislav TJ Tašovice 1721 1 soutěž
2005/2006 1 Slavoj Kynšperk 1843 Heis Vladimír Spartak Chodov 1681 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Cheb 1843 Klímek Petr BCH Sokolov 1857 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 1843 Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lázně 1812 ½ soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Cheb 1843 Dub Miroslav Baník Habartov 1781 ½ soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 1843 Hlaváček Tomáš Tietz K.Vary B 1729 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Cheb 1843 Husák Vasil TJ Ostrov 1598 ½ soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 1843 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary 1727 1 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Cheb 1843 Staněk Jaroslav Sp.H.Slavkov 1781 ½ soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Cheb 1857 Surňák Peter Tietz K.Vary A 1946 0 soutěž
2004/2005 9 Lokomotiva Cheb 1857 Bambousek Zdeněk AVZO Fr.Lazne 1692 1 soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Cheb 1857 Zbořil Jaroslav Banik Eastman 1957 0 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Cheb 1857 Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lazne 1811 ½ soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 1857 Hajšman Martin Tietz K.Vary B 1671 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Cheb 1857 Košek Lubomír SK Karlovy Vary 1749 ½ soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Cheb 1857 Bicek Richard Tietz K.Vary A 1873 ½ soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Cheb 1857 Janíček Josef Sp. H.Slavkov 1740 ½ soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 1857 Zbořil Jaroslav Banik Eastman 1957 0 soutěž
2003/2004 8 Lokomotiva Cheb 1873 Tichý Štěpán KŠ Tietz B 1854 ½ soutěž
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 1873 Kaboň Jan AVZO Fr.Lázně 1999 0 soutěž
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb 1873 Hanzlík Mojmír Sp.Horní Slavkov 1818 1 soutěž
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb 1873 Lusk Miloslav Baník Eastman B 1821 ½ soutěž
2003/2004 4 Lokomotiva Cheb 1873 Lorencová Věra KŠ Tietz B 1865 0 soutěž
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb 1873 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2047 0 soutěž
2003/2004 2 Lokomotiva Cheb 1873 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1806 ½ soutěž
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb 1873 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1919 1 soutěž