Hráč Pospíšil Martin

Pospíšil Martin

User Pic
Jméno: Pospíšil Martin
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2075
Elo mezinárodní: 2034
ID: 28710
FIDE ID: 333646
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2050 2087 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1814 1812 0
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 Vevera Radek Caissa Úholičky 1997 2014 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 ½
2015/2016 11 Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2073 2075 0
2015/2016 9 Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 ½
2015/2016 4 Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 Loskot Petr Sokol Tábor 2111 2071 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 ½
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2041 2044 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 Jaček Miloslav Šachklub města Dobrovice 2005 2006 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 Innemann František Spartak Vlašim B 1884 1863 1
2014/2015 8 TJ Sokol Praha-Vršovice 2062 2112 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Praha-Vršovice 2062 2112 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 0
2014/2015 1 TJ Sokol Praha-Vršovice 2062 2112 Šperl Hynek ŠK Tachov 2043 2051 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 Skála Jaromír TJ Bohemia Poděbrady 2008 2007 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1987 1984 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1943 1971 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2097 2098 1
2013/2014 8 Sokol Praha Vršovice 2038 2088 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2080 2111 ½
2013/2014 5 Sokol Praha Vršovice 2038 2088 Jaroš Martin ŠAKAL Kozolupy 2204 2204 ½
2013/2014 4 Sokol Praha Vršovice 2038 2088 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 1
2013/2014 3 Sokol Praha Vršovice 2038 2088 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Otradovec Luboš Sokol Tábor B 1852 1846 1
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2221 2204 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2187 2193 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2083 2071 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Zemek Petr SFiala Gambit Jihlava 1937 1961 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2144 2137 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 Petr Jan TJ Bohemians Praha B 2016 2008 ½
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Královo Pole 2038 1595 ½
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Sion David TJ Štefanydes Polička 1778 1929 ½
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Šimoník Adam SK Boršice 1885 1921 1
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Spaček Oliver ŠK Staré Město 1907 1779 1
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Papay Marek Chess Most 1922 1949 ½
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Lhotka Jiří Desko Liberec 1966 2023 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 ½
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 1
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Papay Marek Chess Most 1922 1949 ½
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Lhotka Jiří Desko Liberec 1966 2023 1
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 2055 2081 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2081 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2081 Keller Daniel TJ Sokol Nymburk 2142 2131 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2081 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2081 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 2055 2081 Stoklasa Jan TRW autoelektronika Vlašim 2188 2177 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 2055 2081 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2113 2105 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2055 2081 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2078 2086 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1858 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Bednář Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1398 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1844 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice 1721 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1719 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1831 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Krčil Aleš PROTECT.CZ Humpolec 1742 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1705 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 B 1541 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha B 1453 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1934 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2186 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Beneš Petr Sokol Kolín B 2159 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav 2142 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2198 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Vávra Jan JAWA Brodce 2074 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2060 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2085 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2187 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1924 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2046 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.l. B 2138 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Petras Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2091 ½
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany E 1910 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 ½
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1910 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 0
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1910 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2043 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1910 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1920 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany E 1910 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1987 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany E 1910 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2045 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany E 1910 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 1
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1910 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1955 1
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany E 1910 Krejčí Martin BIOMEDICA Říčany D 1846 ½
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany E 1910 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1598 1
2009/2010 11 Biomedica Říčany A 1910 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1938 ½
2009/2010 10 Biomedica Říčany A 1910 Sedlář Vít ŠK Duras BVK Brno A 1880 1
2009/2010 9 Biomedica Říčany A 1910 Jána Martin Jiskra Humpolec 1775 1
2009/2010 8 Biomedica Říčany A 1910 Šimon Adam Jiskra Havlíčkův Brod 1656 1
2009/2010 7 Biomedica Říčany A 1910 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1843 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany A 1910 Rous Daniel ŠK Smíchov - Praha A 1761 ½
2009/2010 5 Biomedica Říčany A 1910 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor 1724 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany A 1910 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice 1548 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany A 1910 Žádník Jiří Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany A 1910 Filip Lukáš Spartak Vlašim B 1573 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1819 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 1
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1819 Náplava Pavel SK Boršice 1968 1
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1819 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1760 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1819 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1819 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1819 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1819 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 ½
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 1819 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2088 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1819 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2200 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 1819 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1666 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1819 Noha Petr Pyrit Příbram B 1695 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1819 Hájek Jiří Sokol Hostivice A ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1819 Havlíček Pavel Biomedica Říčany D 1786 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1819 Tuma Jakub ŠK Most 2132 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1819 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 1
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1819 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1819 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1819 Bílek Martin SK OAZA Praha 1969 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1819 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1819 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 ½
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1643 Glaserová Lucie QCC DKV Č. Budějovice 1450 ½
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1643 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1913 1
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1643 Šneiberg Kryštof ŠK Smíchov - Praha 1616 ½
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1643 Švach Jan ŠK Řevnice 1585 0
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1643 Navrátil Robert SK OAZA Praha B 1000 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1643 Chmel Kristián TJ Sokol Kobylisy 1718 0
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 1643 Válek Tomáš Sokol Tábor 1756 0
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 1643 Staněk Michal Šachklub Tábor 1250 1
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1643 Vychopeň Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1403 ½
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1643 Ševčíková Marie ŠK Duras BVK - Královo Pole 1605 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1643 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1786 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1643 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1631 ½
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1643 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1862 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1643 Zamrazil Jan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 ½
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1643 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1
2006/2007 11 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1528 ½
2006/2007 10 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1409 1
2006/2007 7 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Bárta Jakub Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 6 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice A 1574 1
2006/2007 5 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1463 1
2006/2007 3 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Žák Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1387 1
2006/2007 2 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1383 0
2006/2007 1 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 Lapúník Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1303 1
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1376 Švára Petr TJ Sokol Pečky B 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany F 1376 Vinař Luboš ŠK KDJS Sedlčany B 1
2005/2006 1 Biomedica Říčany E 1250 Frischmann Otto Jawa Brodce B 1489 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany F 1250 Česánek Jaroslav SK Kamenice 1
2005/2006 5 Biomedica Říčany F 1250 Bleha Lukáš Spartak Vlašim C 1250 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany F 1250 Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1500 ½
2005/2006 2 Biomedica Říčany F 1250 Turek František Biomedica Říčany G 1538 1