Hráč Jacko Pavel

Jacko Pavel

User Pic
Jméno: Jacko Pavel
Oddíl: TJ Baník Sokolov ŠO
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1560
Elo mezinárodní: 0
ID: 14924
FIDE ID: 355925
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Baník Sokolov A 0 1560 Brtva Pavel AVZO Františkovy Lázně A 0 1698 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Baník Sokolov A 0 1560 Bártová Eva TJ Olympie Hroznětín A 0 1243 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Baník Sokolov A 0 1560 Červenka Ervín TJ Baník Habartov A 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Baník Sokolov A 0 1552 Očenášek Jan KŠ Tietz C 1376 1593 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Baník Sokolov A 0 1552 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1728 1695 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Baník Sokolov A 0 1552 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role A 1693 1747 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Baník Sokolov A 0 1552 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštějn Cheb A 1608 1592 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Global Sokolov 1581 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Global Sokolov 1581 Horna Sáva TJ Sokol Teplá ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Global Sokolov 1581 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1000 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Global Sokolov 1581 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Global Sokolov 1581 Rudy Dominik TJ Jiskra Aš 1213 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Global Sokolov 1581 Kůsa Petr KŠ Tietz Karlovy Vary E 1000 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Global Sokolov 1581 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Global Sokolov 1581 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Global Sokolov 1581 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín 1357 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Global Sokolov 1581 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov B 1575 1523 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Global Sokolov 1581 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Global Sokolov 1581 Ordoš Aleš KŠ Tietz Karlovy Vary D 1216 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Global Sokolov 1581 Vachulka Jiří TJ Baník Habartov B 1606 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Global Sokolov 1603 Halla Josef Karlovarský šachklub C 1729 1706 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Global Sokolov B 1603 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Global Sokolov B 1603 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1654 1670 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Global Sokolov B 1603 Špererová Kateřina ŠK Spartak Chodov 1688 1703 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Global Sokolov B 1603 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov B 1674 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Global Sokolov B 1603 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Global Sokolov B 1603 Nouri Ali ŠK Mariánské Lázně 1000 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Global Sokolov B 1603 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1546 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Global Sokolov 1602 Nesilovský Vladimír TJ Caissa Nová Role 1000 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Global Sokolov B 1602 Baník Habartov B 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Global Sokolov B 1602 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1613 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Global Sokolov B 1602 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín 1343 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Global Sokolov B 1602 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov 1988 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Global Sokolov B 1602 Husák Vasil TJ Ostrov 1598 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Global Sokolov B 1602 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1551 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Global Sokolov B 1602 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1810 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Global Sokolov B 1602 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1732 1735 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Global Sokolov A 1583 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Global Sokolov A 1583 Hrbek Ivan Baník Habartov 1000 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Global Sokolov A 1583 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov A 1792 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Global Sokolov B 1583 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1506 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Global Sokolov B 1583 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1515 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Global Sokolov B 1583 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1611 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Global Sokolov B 1583 Stuška Jan Spartak Chodov 1250 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Global Sokolov B 1583 Macho Miloslav ŠK Mariánské Lázně 1711 1 soutěž
2009/2010 9 ŠKGlobal Sokolov 1591 Stránský Pavel ŠK Karlovy Vary B 1250 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Global Sokolov B 1591 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary C 1666 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Global Sokolov B 1591 Mestl Martin Spartak Chodov 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Global Sokolov B 1591 Střela Petr TJ Tašovice B 1629 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Global Sokolov B 1591 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1743 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Global Sokolov B 1591 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš 1485 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Global Sokolov B 1591 Kvěš Jiří Baník Hexion Sokolov C 1363 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Global Sokolov B 1591 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Global Sokolov B 1591 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1623 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Global Sokolov B 1591 Růžička Dušan Baník Habartov B ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov B 1594 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov B 1594 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1587 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov B 1594 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary C 1250 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov B 1594 Latislav Martin TJ Ostrov 1477 0 soutěž
2007/2008 7 Global Sokolov 1598 Kasal Radek Baník Habartov 1577 ½ soutěž
2007/2008 11 Global Sokolov B 1598 ŠK Mariánské Lázně 1 soutěž
2007/2008 9 Global Sokolov B 1598 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2007/2008 8 Global Sokolov B 1598 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov C 1568 0 soutěž
2007/2008 7 Global Sokolov B 1598 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1265 1 soutěž
2007/2008 4 Global Sokolov B 1598 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1638 0 soutěž
2007/2008 3 Global Sokolov B 1598 Košťálek Bohumil TJ Olympie Hroznětín ½ soutěž
2007/2008 2 Global Sokolov B 1598 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1694 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Global Sokolov B 1614 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1264 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Global Sokolov B 1614 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Global Sokolov B 1614 Krupař Petr TJ Tašovice 1732 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Global Sokolov B 1614 Hloušek Milan Baník Chemacryl Sokolov C 1689 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Global Sokolov B 1614 Osvald Pavel ŠK Caissa Nová Role 1756 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Global Sokolov B 1614 Kasal Radek Baník Habartov B 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Global Sokolov B 1614 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1624 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Global Sokolov B 1614 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1715 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Global Sokolov B 1614 Kuželka Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1713 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Global Sokolov B 1614 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1362 0 soutěž
2005/2006 9 Global Sokolov 1601 Hanzlík Mojmír Sp.H.Slavkov 1785 ½ soutěž
2005/2006 7 Global Sokolov 1601 Ondreját Miroslav BCH Sokolov 2149 0 soutěž
2005/2006 6 Global Sokolov 1601 Uherek Jindřich AVZO Fr.Lázně 1595 1 soutěž
2005/2006 2 Global Sokolov 1601 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1918 0 soutěž
2005/2006 5 Global Sokolov B 1601 Rosendorf Oldřich BCH Sokolov C 1490 ½ soutěž
2005/2006 4 Global Sokolov B 1601 Dušek Jaroslav TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2005/2006 3 Global Sokolov B 1601 Škrabák Šimon BCH Sokolov D 1 soutěž
2005/2006 2 Global Sokolov B 1601 Zícha Radoslav Spartak Chodov B 1305 1 soutěž
2004/2005 7 Global Sokolov B 1577 Kuželka Václav B.Habartov B 1679 1 soutěž
2004/2005 6 Global Sokolov B 1577 Koliáš Filip Banik Eastman D 1 soutěž
2004/2005 5 Global Sokolov B 1577 Koller Martin Sp.Chodov B 1 soutěž
2004/2005 3 Global Sokolov B 1577 Kohout Jiří AVZO Fr.Lazne B 1721 0 soutěž
2004/2005 2 Global Sokolov B 1577 Tejček Bohumil Banik Eastman C 1673 1 soutěž
2004/2005 1 Global Sokolov B 1577 Krejčí Tomáš Jiskra As 1676 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Global Sokolov 1577 Kurák Josef B Eastman SokolovB 1587 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Global Sokolov 1577 Jahodka Josef KŠ-Tietz C ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Global Sokolov 1577 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1638 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Global Sokolov 1551 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1625 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Global Sokolov 1551 Pošvář Jiří Caissa Nová Role 1594 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Global Sokolov 1551 Zoufalý Petr B Eastman SokolovC 1692 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Global Sokolov 1551 Egri Tomáš KŠ-Tietz C 1557 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Global Sokolov 1551 Hrdlička Luboš Slovan Mar.Lázně 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Global Sokolov 1551 Komoráí Radek Spartak H.SlavkovB ½ soutěž
2003/2004 7 Global Sokolov B 1551 Klepal Martin Sokol Teplá 1546 1 soutěž
2003/2004 6 Global Sokolov B 1551 Strejček Pavel Lokomotiva Cheb B 1599 1 soutěž
2003/2004 5 Global Sokolov B 1551 Scharschmied Horst Baník Habartov B 1768 1 soutěž
2003/2004 4 Global Sokolov B 1551 Hladký Petr ml. Baník Eastman D 1 soutěž
2003/2004 2 Global Sokolov B 1551 Novomestský Miloš Slavoj Kynšperk ½ soutěž
2003/2004 1 Global Sokolov B 1551 Priesol Tomáš Spartak Chodov B 1 soutěž