Hráč Uherek Jindřich

Uherek Jindřich

User Pic
Jméno: Uherek Jindřich
Oddíl: AVZO-STSČ Františkovy Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1540
Elo mezinárodní: 1507
ID: 5715
FIDE ID: 387185
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 AVZO Frant. Lázně A 1513 1529 Šimeček Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1808 1821 0
2018/2019 7 AVZO Frant. Lázně A 1503 1529 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO A 1704 1668 ½
2018/2019 5 AVZO Frant. Lázně A 1476 1529 Vachulka Václav TJ Baník Habartov A 1602 1552 1
2018/2019 4 AVZO Frant. Lázně A 1469 1531 Tichý Josef TJ Sp.Horní Slavkov 1603 1643 ½
2018/2019 3 AVZO Frant. Lázně A 1477 1531 David Ladislav TJ Tašovice A 1714 1723 0
2017/2018 9 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 Doležálek Čestmír Baník Habartov A 1755 1815 0
2017/2018 8 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 0
2017/2018 7 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1513 1540 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1587 1611 0
2017/2018 6 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1513 1540 David Ladislav TJ Tašovice A 1712 1731 0
2017/2018 5 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1507 1540 Grieč Milan TJ Ostrov 1612 1574 ½
2017/2018 4 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 Tegda Vojtěch Karlovarský šachklub Tietz C 0 1167 1
2017/2018 3 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 Nesilovský Vladimír ŠK Caissa Nová Role A 0 0 1
2017/2018 1 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1507 1539 ŠK Karlovy Vary A 1
2015/2016 11 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1778 1737 0
2015/2016 10 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Rothanzl Pavel Baník Sokolov ŠO A 1836 1876 0
2015/2016 9 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Grieč Milan ŠK Caissa Nová Role 1628 1597 ½
2015/2016 8 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Šimeček Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1809 1831 0
2015/2016 7 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 0
2015/2016 6 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 0
2015/2016 4 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1706 1710 ½
2015/2016 3 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 0
2015/2016 2 AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 Lavička Miroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1920 1943 0
2014/2015 11 AVZO Františkovy Lázně 1553 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov A 1980 0
2014/2015 4 AVZO Františkovy Lázně 1553 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 0
2014/2015 3 AVZO Františkovy Lázně 1553 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO A 1906 0
2013/2014 7 AVZO Františkovy Lázně 1561 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1754 0
2013/2014 3 AVZO Františkovy Lázně 1561 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary 1787 1777 ½
2013/2014 2 AVZO Františkovy Lázně 1561 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1849 1862 0
2013/2014 1 AVZO Františkovy Lázně 1561 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov 1771 0
2013/2014 2 AVZO Františkovy Lázně 1561 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov 1776 1746 0
2012/2013 9 AVZO Františkovy Lázně 1561 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1250 1
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 1565 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1641 1
2011/2012 8 AVZO Františkovy Lázně 1565 Vlasák Marcel Spartak Chodov 1637 0
2011/2012 6 AVZO Františkovy Lázně 1565 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1678 0
2011/2012 5 AVZO Františkovy Lázně 1565 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1657 0
2011/2012 4 AVZO Františkovy Lázně 1565 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1559 ½
2011/2012 3 AVZO Františkovy Lázně 1565 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov C 1728 1696 1
2011/2012 2 AVZO Františkovy Lázně 1565 Nesilovský Vladimír ŠK Caissa Nová Role 1000 1
2011/2012 1 AVZO Františkovy Lázně 1565 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1598 0
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb B 1570 Rosendorf Oldřich TJ Baník Hexion Sokolov D 1481 1
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb B 1570 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz D 1000 1
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb B 1570 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb B 1570 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1534 0
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb B 1570 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1100 ½
2010/2011 7 AVZO Františkovy Lázně 1570 Lipták Zdeněk TJ Baník Hexion Sokolov C 1427 1
2010/2011 6 AVZO Františkovy Lázně 1570 Kasal Radek Baník Habartov B 1582 0
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 1570 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín 1000 ½
2009/2010 10 AVZO Františkovy Lázně 1574 Kvěš Jiří Baník Hexion Sokolov C 1363 1
2009/2010 9 AVZO Františkovy Lázně 1574 Janeček Dieter TJ Tašovice B 1619 0
2009/2010 8 AVZO Františkovy Lázně 1574 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1623 1
2009/2010 5 AVZO Františkovy Lázně 1574 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary C 1574 0
2009/2010 4 AVZO Františkovy Lázně 1574 Cee Stanislav Spartak Chodov 1804 ½
2009/2010 1 AVZO Františkovy Lázně 1574 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1655 0
2008/2009 9 AVZO Františkovy Lázně 1581 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb A 1870 0
2008/2009 8 AVZO Františkovy Lázně 1581 Dub Tomáš Baník Habartov A 1864 0
2008/2009 7 AVZO Františkovy Lázně 1581 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1807 0
2008/2009 6 AVZO Františkovy Lázně 1581 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1685 0
2008/2009 5 AVZO Františkovy Lázně 1581 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1988 ½
2008/2009 4 AVZO Františkovy Lázně 1581 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2006 0
2007/2008 9 AVZO Františkovy Lázně 1589 Kaigl Jakub TJ Slavoj Kynšperk 1
2007/2008 8 AVZO Františkovy Lázně 1589 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov ½
2007/2008 7 AVZO Františkovy Lázně 1589 Husák Vasil TJ Ostrov 1608 0
2007/2008 6 AVZO Františkovy Lázně 1589 Vachulka Jiří Baník Habartov 1538 0
2007/2008 5 AVZO Františkovy Lázně 1589 Pešek Petr Global Sokolov 1877 ½
2007/2008 4 AVZO Františkovy Lázně 1589 Musil Miroslav Tietz Karlovy Vary B 1783 0
2007/2008 3 AVZO Františkovy Lázně 1589 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov B 1882 ½
2007/2008 1 AVZO Františkovy Lázně 1589 Kopecký František TJ Tašovice ½
2006/2007 9 AVZO Františkovy Lázně 1589 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 2002 0
2006/2007 5 AVZO Františkovy Lázně 1589 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 1953 0
2006/2007 4 AVZO Františkovy Lázně 1589 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov B 1721 0
2006/2007 2 AVZO Františkovy Lázně 1589 Čornyj Milan TJ Ostrov 1456 1
2005/2006 9 AVZO Fr.Lázně 1595 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary 1614 1
2005/2006 8 AVZO Fr.Lázně 1595 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb 1610 0
2005/2006 7 AVZO Fr.Lázně 1595 Kacr Zbyněk Sp.H.Slavkov 1670 ½
2005/2006 6 AVZO Fr.Lázně 1595 Jacko Pavel Global Sokolov 1601 0
2005/2006 5 AVZO Fr.Lázně 1595 Ondreját Miroslav BCH Sokolov 2149 0
2005/2006 3 AVZO Fr.Lázně 1595 Tomaščín Petr Baník Habartov 1768 0
2005/2006 2 AVZO Fr.Lázně 1595 Hüttner Miloš Tietz K.Vary B 1971 0
2004/2005 10 AVZO Fr.Lazne 1580 Ondreját Miroslav Banik Eastman 2105 0
2004/2005 9 AVZO Fr.Lazne 1580 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1920 0
2004/2005 8 AVZO Fr.Lazne 1580 Bicek Richard Tietz K.Vary A 1873 0
2004/2005 6 AVZO Fr.Lazne 1580 Gruss Horst Tietz K.Vary A 1968 0
2004/2005 5 AVZO Fr.Lazne 1580 Hajšman Martin Tietz K.Vary B 1671 ½
2004/2005 4 AVZO Fr.Lazne 1580 Staněk Jaroslav Sp. H.Slavkov 1773 0
2004/2005 3 AVZO Fr.Lazne 1580 Pavelka František TJ Ostrov 1417 1
2004/2005 2 AVZO Fr.Lazne 1580 Ondreját Miroslav Banik Eastman 2105 0
2004/2005 1 AVZO Fr.Lazne 1580 Varga Ivan SK Karlovy Vary 1801 1
2003/2004 9 AVZO Fr.Lázně 1577 Hajšman Ladislav KŠ Tietz B 1766 ½
2003/2004 4 AVZO Fr.Lázně 1577 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary ½
2003/2004 3 AVZO Fr.Lázně 1577 Papánek David TJ Ostrov 1646 ½