Hráč Plomitzer Gustav

Plomitzer Gustav

User Pic
Jméno: Plomitzer Gustav
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1728
Elo mezinárodní: 0
ID: 5703
FIDE ID: 395900
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov A 1722 Latislav Milan TJ Ostrov A 1650 ½
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov A 1722 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 0
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov A 1722 Hodík Petr AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1639 1
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov A 1722 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1601 1
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov A 1722 Kopecký František TJ Tašovice A 1752 1738 1
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov B 1722 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2031 2016 0
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov B 1722 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb B 1648 1675 0
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov B 1722 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1811 1785 1
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov B 1722 Kůsa Jakub KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 1
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov B 1722 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 1
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov B 1722 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1767 1689 1
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov B 1722 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov A 1719 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1961 1969 0
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov A 1719 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1953 1953 0
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov A 1719 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1736 ½
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov A 1719 Dub Tomáš TJ Baník Habartov A 1765 1871 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov A 1719 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 0
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov 1701 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1587 1
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov 1701 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1788 1635 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov 1701 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1715 1748 ½
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1701 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 1613 1
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1701 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 1614 1
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1701 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1612 0
2013/2014 2 ŠK Spartak Chodov 1701 Latislav Milan TJ Ostrov 1645 ½
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1701 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1593 1
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov 1736 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1000 1
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov 1736 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1732 1735 0
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov 1736 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1718 0
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov 1736 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1694 ½
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov 1736 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1707 0
2012/2013 2 ŠK Spartak Chodov 1736 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1838 0
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov 1736 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 0
2011/2012 9 Spartak Chodov 1717 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 0
2011/2012 7 Spartak Chodov 1717 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1657 1
2011/2012 6 Spartak Chodov 1717 Ornet Tomáš TJ Ostrov B 1627 ½
2011/2012 5 Spartak Chodov 1717 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov C 1671 1
2011/2012 4 Spartak Chodov 1717 Hajšman Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1735 1786 1
2011/2012 2 Spartak Chodov 1717 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1743 1
2011/2012 1 Spartak Chodov 1717 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 0
2010/2011 9 Spartak Chodov 1736 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1678 0
2010/2011 8 Spartak Chodov 1736 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1771 0
2010/2011 7 Spartak Chodov 1736 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov B 1774 1
2010/2011 4 Spartak Chodov 1736 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1966 0
2010/2011 3 Spartak Chodov 1736 Dub Miroslav Baník Habartov B 1938 0
2010/2011 2 Spartak Chodov 1736 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1822 0
2009/2010 7 TJ Spartak Chodov B 1782 Müller Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 1
2009/2010 6 TJ Spartak Chodov B 1782 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1664 0
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov B 1782 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov B 1782 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1767 1
2009/2010 2 TJ Spartak Chodov B 1782 Frai Patrik TJ Spartak Chodov C 1250 1
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov B 1782 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb B 1743 0
2009/2010 10 Spartak Chodov 1782 Krupař Petr TJ Tašovice B 1797 0
2009/2010 8 Spartak Chodov 1782 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 ½
2009/2010 7 Spartak Chodov 1782 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1642 1
2009/2010 6 Spartak Chodov 1782 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov B 1819 0
2009/2010 5 Spartak Chodov 1782 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1793 0
2009/2010 4 Spartak Chodov 1782 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1915 0
2009/2010 3 Spartak Chodov 1782 Latislav Martin TJ Ostrov B 1512 0
2009/2010 2 Spartak Chodov 1782 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 0
2008/2009 11 TJ Spartak Chodov 1778 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1771 1
2008/2009 10 TJ Spartak Chodov 1778 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1812 1
2008/2009 7 TJ Spartak Chodov 1778 Škoda Adam TJ Sokol Teplá 1666 1
2008/2009 4 TJ Spartak Chodov 1778 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1797 0
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov 1778 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1831 0
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov 1778 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1734 0
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov 1778 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1969 ½
2007/2008 11 TJ Spartak Chodov 1741 Dušek Tomáš TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 10 TJ Spartak Chodov 1741 Hlaváč František Global Sokolov B 1992 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Chodov 1741 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary C 1650 1
2007/2008 8 TJ Spartak Chodov 1741 Fric Pavel ŠK Caissa Nová Role 1993 ½
2007/2008 7 TJ Spartak Chodov 1741 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1852 0
2007/2008 6 TJ Spartak Chodov 1741 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1830 0
2007/2008 5 TJ Spartak Chodov 1741 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1685 1
2007/2008 3 TJ Spartak Chodov 1741 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1740 1
2007/2008 2 TJ Spartak Chodov 1741 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 0
2007/2008 1 TJ Spartak Chodov 1741 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1778 1
2006/2007 11 ŠK Caissa Nová Role 1714 Dub Miroslav Baník Habartov B 1797 ½
2006/2007 7 ŠK Caissa Nová Role 1714 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1871 0
2006/2007 6 ŠK Caissa Nová Role 1714 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1645 ½
2006/2007 5 ŠK Caissa Nová Role 1714 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 ½
2006/2007 3 ŠK Caissa Nová Role 1714 Zikeš Václav TJ Tašovice 1981 ½
2006/2007 2 ŠK Caissa Nová Role 1714 Makaj Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 2037 0
2006/2007 11 Sp.Chodov A 1714 Škoda Adam Sokol Teplá 1519 1
2006/2007 10 Sp.Chodov A 1714 Rosendorf Oldřich BCH Sokolov D 1489 1
2006/2007 9 Sp.Chodov A 1714 Jetenský Tomáš Čechie Dalovice 1
2006/2007 8 Sp.Chodov A 1714 Hujsl Jan Ol.Hroznětín A ½
2006/2007 6 Sp.Chodov A 1714 Baník Habartov C 1
2006/2007 5 Sp.Chodov A 1714 Firýt Lukáš Jiskra Aš 1
2006/2007 3 Sp.Chodov A 1714 Sedlák Josef Ol.Hroznětín B 1
2006/2007 2 Sp.Chodov A 1714 Koller Martin Sp.Chodov B 1460 1
2006/2007 1 Sp.Chodov A 1714 Novotná Kristýna ŠK Draci D 1485 1
2005/2006 11 Spartak Chodov 1756 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 ½
2005/2006 9 Spartak Chodov 1756 Eliáš Miroslav Chemacryl Sok. B 2080 0
2005/2006 8 Spartak Chodov 1756 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1979 0
2005/2006 7 Spartak Chodov 1756 Lorencová Věra DDM Kar.Vary 1946 0
2005/2006 6 Spartak Chodov 1756 Hlaváček Tomáš Tietz K.Vary C 1729 0
2005/2006 5 Spartak Chodov 1756 Šulc Jiří ŠK Mar.Lázně 1944 0
2005/2006 4 Spartak Chodov 1756 Hladeček Miloslav ŠK Kar.Vary B 1825 0
2005/2006 3 Spartak Chodov 1756 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1671 1
2005/2006 2 Spartak Chodov 1756 Fric Pavel Caissa Nová Role 1916 0
2005/2006 1 Spartak Chodov 1756 Skokan Zdeněk Slavoj Kynšperk 2063 ½
2005/2006 5 Global Sokolov 1756 Kuželka Václav Baník Habartov 1721 ½
2005/2006 3 Global Sokolov 1756 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1732 0
2004/2005 9 Spartak Chodov 1711 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 2010 ½
2004/2005 8 Spartak Chodov 1711 Kaigl Arnošt TJ Slavoj Kynšperk 1867 1
2004/2005 7 Spartak Chodov 1711 Zikeš Václav TJ Tašovice 2011 0
2004/2005 6 Spartak Chodov 1711 Zbořil Jaroslav B Eastman SokolovB 1957 0
2004/2005 5 Spartak Chodov 1711 Jetenský Tomáš Čechie Dalovice 1
2004/2005 4 Spartak Chodov 1711 Nový Daniel Caissa Nová Role 1930 ½
2004/2005 3 Spartak Chodov 1711 Hajšman Ladislav KŠ-Tietz C 1749 0
2004/2005 2 Spartak Chodov 1711 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1795 0
2004/2005 1 Spartak Chodov 1711 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1629 ½
2003/2004 9 Spartak Chodov 1732 Musil Miroslav Caissa Nová Role 1790 ½
2003/2004 8 Spartak Chodov 1732 Benda Jindřich B Eastman SokolovC 1677 0
2003/2004 7 Spartak Chodov 1732 Bicek Richard KŠ-Tietz C 1773 0
2003/2004 5 Spartak Chodov 1732 Tišer Jiří Slovan Mar.Lázně 1773 1
2003/2004 4 Spartak Chodov 1732 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 ½
2003/2004 3 Spartak Chodov 1732 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1757 ½
2003/2004 2 Spartak Chodov 1732 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1743 0
2003/2004 1 Spartak Chodov 1732 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1724 0