Hráč Postupa Martin

Postupa Martin

User Pic
Jméno: Postupa Martin
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2056
Elo mezinárodní: 2050
ID: 13538
FIDE ID: 325210
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Pankrác "B" 2045 2056 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha 1750 1794 ½
2019/2020 1 TJ Pankrac 2045 2056 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2104 2177 1
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 2085 2099 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2285 2274 0
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 2085 2099 Hora Milan DDM Sokol Nymburk A 2126 2152 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 2080 2099 Kawulok Marek Cayman Pharma Neratovice C 2198 2193 1
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 2098 2099 Vrabec Miloš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2113 2118 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice A 2134 2087 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2116 2125 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 2117 2087 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2172 2167 ½
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 2117 2087 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou B 2267 2253 0
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice A 2091 2087 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2354 2342 1
2018/2019 9 GROP - B 2050 2056 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2063 2061 ½
2018/2019 3 GROP - B 2050 2056 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2145 2133 0
2018/2019 11 TJ Pankrac B 2085 2099 Srba Milan Sokol Praha Vrsovice 2180 2152 1
2018/2019 9 TJ Pankrac B 2080 2099 Viták Jiří TJ Desko Liberec 2157 2167 0
2018/2019 6 TJ Pankrac B 2098 2099 Košnář Martin SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2120 0
2018/2019 5 TJ Pankrac B 2134 2087 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2104 2102 0
2018/2019 4 TJ Pankrac B 2134 2087 Lochman Václav Sokol Mlada Boleslav 1976 1991 0
2018/2019 3 TJ Pankrac B 2117 2087 Hába Zdeněk SK Mahrla Praha 2163 2164 1
2018/2019 2 TJ Pankrac B 2117 2087 Fiedler Bedřich SK Lipa 2108 2102 1
2018/2019 1 TJ Pankrac B 2091 2087 Jančařík Antonín SK JOLY Lysa nad Labem D 2076 2082 1
2017/2018 11 GROP Classical Chess 2050 2056 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 1
2017/2018 9 GROP Classical Chess 2050 2056 Mukashev Assan ŠK Aurora 2262 2246 0
2017/2018 6 GROP Classical Chess 2050 2056 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1970 1974 1
2017/2018 1 GROP Classical Chess 2050 2056 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1993 1992 0
2017/2018 11 TJ Pankrac B 2102 2076 Hála Viktor Sokol Kolin 2032 2012 0
2017/2018 10 TJ Pankrac B 2096 2076 Koubová Anna Marie Unichess Vyletna 1943 1885 1
2017/2018 9 TJ Pankrac B 2094 2076 Zvára David TJ Spartak Vlasim 2150 2150 ½
2017/2018 8 TJ Pankrac B 2094 2076 Fojtů Jan Klub sachistu Ricany 1925 2116 2120 ½
2017/2018 7 TJ Pankrac B 2077 2076 Olejníček Jiří Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1994 1998 1
2017/2018 6 TJ Pankrac B 2077 2076 Hron Robert Gambit Jihlava 2059 2072 1
2017/2018 4 TJ Pankrac B 2096 2076 Klicnar Martin SACHklub Pisek 2148 2121 0
2017/2018 2 TJ Pankrac B 2096 2076 Ptáčník Pavel Sokol Tabor 2084 2056 1
2016/2017 10 GROP B 2096 2098 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2063 2037 1
2016/2017 9 GROP B 2096 2098 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 0
2016/2017 8 GROP B 2096 2098 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 ½
2016/2017 6 GROP B 2096 2098 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 0
2016/2017 5 GROP B 2096 2098 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 0
2016/2017 4 GROP B 2096 2098 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 1
2016/2017 3 GROP B 2096 2098 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 1
2016/2017 2 GROP B 2096 2098 Šplíchal Petr Unichess C 1964 1980 ½
2016/2017 1 GROP B 2096 2098 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1945 1909 ½
2016/2017 11 GROP Praha 2096 2098 Mitura Karel TJ Neratovice 2117 2147 0
2016/2017 10 GROP Praha 2096 2098 Plešek Jiří TJ Pankrac 2183 2183 0
2016/2017 9 GROP Praha 2096 2098 Kabelka Ondřej SK AD JC Smichov 1912 1861 0
2016/2017 8 GROP Praha 2096 2098 Vaněk Petr SK Sokol Vysehrad 2111 2116 1
2016/2017 7 GROP Praha 2096 2098 Rodshtein Tereza SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 0
2016/2017 5 GROP Praha 2096 2098 Grundman Václav 2222 SK Polabiny 2033 2046 1
2016/2017 3 GROP Praha 2096 2098 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2137 2138 1
2016/2017 5 TJ Praha - Pankrác B 2096 2076 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2192 2186 ½
2016/2017 3 TJ Praha - Pankrác B 2096 2076 Seifarth Robert ŠK DP Praha 2152 2143 1
2016/2017 2 TJ Praha - Pankrác B 2096 2076 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany 2135 2121 ½
2015/2016 11 GROP B 2113 2098 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 1
2015/2016 10 GROP B 2113 2098 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2188 2183 1
2015/2016 9 GROP B 2113 2098 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 ½
2015/2016 8 GROP B 2113 2098 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1997 2005 1
2015/2016 7 GROP B 2113 2098 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2039 2043 ½
2015/2016 6 GROP B 2113 2098 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2221 2225 1
2015/2016 5 GROP B 2113 2098 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy C 1804 1871 1
2015/2016 9 TJ Pankrác B 2096 2098 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2204 2215 0
2015/2016 5 TJ Pankrác B 2096 2098 Žák Zbyněk Sokol Kolín 1992 1977 ½
2015/2016 4 TJ Pankrác B 2096 2098 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 0
2015/2016 1 TJ Pankrác B 2096 2098 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 1
2015/2016 11 GROP Praha 2096 2098 Havelka Jan TJ Neratovice 2167 2117 1
2015/2016 9 GROP Praha 2096 2098 Forman Štěpán AD Jičín 2292 2302 ½
2015/2016 6 GROP Praha 2096 2098 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2089 2062 0
2015/2016 5 GROP Praha 2096 2098 Nejdl Eduard QCC České Budějovice 2002 2002 1
2015/2016 4 GROP Praha 2096 2098 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny 2305 2289 0
2015/2016 3 GROP Praha 2096 2098 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy 2111 2107 0
2015/2016 2 GROP Praha 2096 2098 Kuba Jindřich Unichess 2264 2249 ½
2014/2015 11 GROP B 2060 2058 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1589 1759 1
2014/2015 10 GROP B 2060 2058 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2026 2027 1
2014/2015 8 GROP B 2060 2058 Čížek Martin Unichess ČSOB D 1978 1995 1
2014/2015 7 GROP B 2060 2058 Hruška Jan Unichess ČSOB C 2147 2139 1
2014/2015 6 GROP B 2060 2058 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2176 2177 0
2014/2015 5 GROP B 2060 2058 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2097 2075 1
2014/2015 4 GROP B 2060 2058 Daniel Martin Bohemians Praha C 2087 2073 0
2014/2015 3 GROP B 2060 2058 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2030 2043 1
2014/2015 2 GROP B 2060 2058 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 1
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 ½
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2217 2214 0
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 1
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2169 2169 0
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1949 1960 1
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 ½
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 ½
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Vlach Karel Caissa Úholičky 2128 2135 1
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice 2060 2058 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 ½
2014/2015 11 ŠK GROP Praha 2060 2058 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1773 1826 1
2014/2015 9 ŠK GROP Praha 2060 2058 Kostroun Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1884 1915 1
2014/2015 8 ŠK GROP Praha 2060 2058 Stehlík Jiří Sokol Kolín 1887 1890 ½
2014/2015 7 ŠK GROP Praha 2060 2058 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 1973 1976 1
2014/2015 6 ŠK GROP Praha 2060 2058 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 ½
2014/2015 5 ŠK GROP Praha 2060 2058 Horák Vladimír Dolní Kralovice 1972 1953 1
2014/2015 3 ŠK GROP Praha 2060 2058 Motáček Vladimír Silko Gambit Jihlava 2061 2017 1
2014/2015 2 ŠK GROP Praha 2060 2058 Brychta David ŠK Gordic 2142 2134 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2008 2000 ½
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2182 2234 ½
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2219 2217 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2151 2152 0
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2225 2217 ½
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2139 2124 ½
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Rýdl Jiří TJ Neratovice B 2122 2210 1
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1972 1964 1
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice 2054 2063 Framberk Jan Caissa Úholičky 2016 2009 1
2013/2014 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 0
2013/2014 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Hašek Václav Sokol Tábor 2015 2010 1
2013/2014 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1959 1940 1
2013/2014 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Bína Josef ŠK Gordic 2154 2155 0
2013/2014 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Ondráček Ondřej Sparta Kutná Hora 2119 2123 ½
2013/2014 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Miskolczi Vítězslav ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2092 2096 1
2013/2014 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Koubek Václav ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 ½
2013/2014 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 0
2013/2014 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 1
2013/2014 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 Vesecký Martin Sokol Kolín 2129 2131 0
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2004 2038 0
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 Hrabal Ivan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1913 1946 ½
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 1
2012/2013 2 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 ½
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 Matyska Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 ½
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem B 2061 2095 Toulec Stanislav Sokol Praha - Vršovice 2116 2110 ½
2011/2012 11 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Fajman Petr ŠK Mahrla Praha 2269 2270 0
2011/2012 10 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2158 2157 0
2011/2012 9 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Zimák Karel ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 1
2011/2012 8 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 ERA-Poštovní spořitelna B 1
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Wolf Vilém Šakal Kozolupy 2029 1967 ½
2011/2012 6 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Čmiko Jakub OAZA Praha 2052 2044 ½
2011/2012 5 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 1
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 0
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem C 1973 2048 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1877 1906 1
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem "B" 2049 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "B" 1958 ½
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem "B" 2049 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2004 ½
2010/2011 2 JOLY Lysá nad Labem "B" 2049 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2028 1
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2049 ½
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Fiala Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1886 ½
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 1
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2120 0
2010/2011 5 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Jandourek Lukáš ŠK Kralupy nad Vltavou 2180 0
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2204 ½
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2040 1
2010/2011 2 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Sládek Oldřich JAWA Brodce 2056 1
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem C 2049 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2112 ½
2009/2010 11 ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1788 1
2009/2010 7 ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 Frolek Pavel TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 1
2009/2010 6 ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1794 1
2009/2010 4 ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice A 2053 ½
2009/2010 2 ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 Klain Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2004 1
2009/2010 11 JOLY Lysá n.L. D 2024 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. 2157 0
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. D 2024 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2091 ½
2009/2010 9 JOLY Lysá n.L. D 2024 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav 2049 1
2009/2010 8 JOLY Lysá n.L. D 2024 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2165 1
2009/2010 7 JOLY Lysá n.L. D 2024 Beneš Petr Sokol Kolín B 2162 0
2009/2010 6 JOLY Lysá n.L. D 2024 Moravec Vít Sokol Český Brod 2053 0
2009/2010 5 JOLY Lysá n.L. D 2024 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2131 ½
2009/2010 4 JOLY Lysá n.L. D 2024 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2102 ½
2009/2010 3 JOLY Lysá n.L. D 2024 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2154 0
2009/2010 2 JOLY Lysá n.L. D 2024 Vrkota Miloš Kutná Hora B 2100 ½
2009/2010 1 JOLY Lysá n.L. D 2024 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2117 ½
2008/2009 11 JOLY Lysá n.L. C 1963 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav 1992 ½
2008/2009 10 JOLY Lysá n.L. C 1963 Kučera Vladimír Sokol na Mělníce 1970 1
2008/2009 9 JOLY Lysá n.L. C 1963 Stehlík Jiří Sokol Sendražice 1857 1
2008/2009 8 JOLY Lysá n.L. C 1963 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav 1963 0
2008/2009 7 JOLY Lysá n.L. C 1963 Černovský Jiří Kutná Hora 2130 ½
2008/2009 6 JOLY Lysá n.L. C 1963 Vesecký Martin Bohemia Poděbrady 1928 ½
2008/2009 4 JOLY Lysá n.L. C 1963 Burda Roman Sokol Bakov n.J. 2067 1
2008/2009 2 JOLY Lysá n.L. C 1963 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 ½
2008/2009 1 JOLY Lysá n.L. C 1963 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1799 1
2008/2009 11 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Drábek Vojtěch TJ Sokol Brandýs n/L. A 2148 0
2008/2009 10 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1961 1
2008/2009 9 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2023 0
2008/2009 8 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Michalčák Lubomír TJ Sokol Pečky B 2043 ½
2008/2009 7 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1970 0
2008/2009 6 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/J B 1988 0
2008/2009 5 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1646 1
2008/2009 4 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1913 0
2008/2009 3 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav C 1917 1
2008/2009 2 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Hampl Jiří Auto Škoda Ml.Boleslav B 1963 1
2008/2009 1 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1887 1
2007/2008 10 Joly Lysá n.L. D 2094 Valtera Jiří Sokol Český Brod 2004 0
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. D 2094 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 1
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. D 2094 Kryšpín Libor Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 0
2007/2008 7 Joly Lysá n.L. D 2094 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice 2110 0
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. D 2094 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2134 0
2007/2008 5 Joly Lysá n.L. D 2094 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.lesy 2117 ½
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. D 2094 Netušil Jaroslav Neratovice B 2090 ½
2007/2008 1 Joly Lysá n.L. D 2094 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2126 0
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Černík Lukáš TJ Neratovice 2143 0
2007/2008 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Moravec Michal Sokol Kolín 2275 0
2007/2008 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov B"" 2240 ½
2007/2008 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Daneš Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora 2201 0
2007/2008 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Svoboda Václav TJ Tourist Biomedica Říčany 2194 0
2007/2008 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 0
2007/2008 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 ½
2007/2008 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Hála Bohumil TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 0
2007/2008 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2255 0
2006/2007 11 Joly Lysá D 1941 Hanibal Kamil ŠK měs.Dobrovice A 1935 0
2006/2007 9 Joly Lysá D 1941 Horký Pavel Čelakovice A 1974 1
2006/2007 8 Joly Lysá D 1941 Rigo Imrich Sokol Bakov B 1937 ½
2006/2007 7 Joly Lysá D 1941 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 2073 0
2006/2007 5 Joly Lysá D 1941 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 ½
2006/2007 4 Joly Lysá D 1941 Kepšta Martin Sokol Tišice B 1
2006/2007 3 Joly Lysá D 1941 Rychtář Pavel SE Mladá BoleslavC 1999 ½
2006/2007 2 Joly Lysá D 1941 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs nL A 2007 1
2006/2007 1 Joly Lysá D 1941 Macek Kamil Sokol Pečky A 1908 1
2005/2006 7 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 0
2005/2006 6 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 ½
2005/2006 5 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 ½
2005/2006 4 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Zeinert Michal LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 ½
2005/2006 9 Joly Lysá C 1843 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1776 ½
2005/2006 8 Joly Lysá C 1843 Gabriel Jan Sok.Polabí Kolín C 1866 ½
2005/2006 7 Joly Lysá C 1843 Macek Kamil Bohemia PoděbradyB 1930 0
2005/2006 5 Joly Lysá C 1843 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1975 ½
2005/2006 4 Joly Lysá C 1843 Vocilka Jiří St.Kutná Hora B 1845 ½
2005/2006 3 Joly Lysá C 1843 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice B 1480 ½
2005/2006 2 Joly Lysá C 1843 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1838 ½
2005/2006 1 Joly Lysá C 1843 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1760 1
2005/2006 11 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Klein Milan S.E. Ml.Boleslav B 1942 ½
2005/2006 10 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Bargel Martin NeratoviceVyvolení 2102 0
2005/2006 9 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Abraham Karel ŠK Kladno B 1909 0
2005/2006 8 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice 1863 1
2005/2006 7 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Saxl Jiří Alva Pb Příbram B 1791 0
2005/2006 6 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Vlček Marek Caissa Úholičky A 1873 1
2005/2006 5 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Hampl Jiří TJ Auto Škoda MB A 1727 ½
2005/2006 4 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Gruber Miloš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1878 0
2005/2006 2 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1782 0
2005/2006 1 ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 Hovorka Jakub Spartak Žebrák A 1991 0
2005/2006 7 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 0
2005/2006 6 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 1
2005/2006 5 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 ½
2005/2006 4 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 1
2005/2006 3 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 1
2005/2006 2 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Cuhra Martin SOKOL TÁBOR 1996 1
2005/2006 1 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 1
2004/2005 7 Lysá nad Labem 1889 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 0
2004/2005 6 Lysá nad Labem 1889 Beil Ondřej Bruntál 1938 1
2004/2005 5 Lysá nad Labem 1889 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 0
2004/2005 4 Lysá nad Labem 1889 Zeinert Michal Brno 2115 1
2004/2005 3 Lysá nad Labem 1889 Chlad Lukáš Plzeň B 1503 1
2004/2005 2 Lysá nad Labem 1889 Vacek Miroslav České Budějovice 1724 1
2004/2005 1 Lysá nad Labem 1889 Böhm Jan Vyšehrad 1914 1
2004/2005 11 Joly Lysá C 1889 Hybner Martin Sokol Bakov B 1862 0
2004/2005 10 Joly Lysá C 1889 Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1655 1
2004/2005 9 Joly Lysá C 1889 Pilinský Michal Sokol Tišice A 1797 0
2004/2005 7 Joly Lysá C 1889 Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1759 1
2004/2005 5 Joly Lysá C 1889 Střelba Ivo AERO Odolená VodaA 1829 1
2004/2005 4 Joly Lysá C 1889 Linhart Ondřej Čelakovice A 1
2004/2005 3 Joly Lysá C 1889 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 0
2004/2005 2 Joly Lysá C 1889 Kopřiva Petr Sokol Brandýs A 1940 0
2004/2005 1 Joly Lysá C 1889 Klain Václav Sokol Emerge MB C 1920 0
2004/2005 11 Joly Lysá n.L. B 1889 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1727 0
2004/2005 8 Joly Lysá n.L. B 1889 Hložek Jan AŠ Ml.Boleslav A 1832 0
2004/2005 1 Joly Lysá n.L. B 1889 Vaněček Jiří E.E.Kralupy n.V. A 2039 0
2004/2005 7 Lysá nad Labem 1699 Chlad Lukáš Plzeň B 1458 1
2004/2005 6 Lysá nad Labem 1699 Kříž Daniel Plzeň A 1747 1
2004/2005 5 Lysá nad Labem 1699 Pospíšil Aleš Liberec 1678 0
2004/2005 4 Lysá nad Labem 1889 Hejl Jaroslav Tábor 1933 0
2004/2005 3 Lysá nad Labem 1889 Vacek Miroslav České Budějovice 1724 1
2004/2005 2 Lysá nad Labem 1889 Böhm Jan Vyšehrad 1914 1
2004/2005 1 Lysá nad Labem 1889 Tyle Jan OAZA Praha 1642 ½
2004/2005 9 Jis. RMKS N.Bydzov 1889 Uhlíř Jakub Sokol Hradec Kral. 1
2004/2005 8 Jis. RMKS N.Bydzov 1889 Zahradník Tomáš Panda Aqua Rychnov 1
2003/2004 4 Sokol Joly Lysá nad Labem 1699 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1358 1
2003/2004 3 Sokol Joly Lysá nad Labem 1699 Pokorny Jakub Sokol Bedrichov 1441 ½
2003/2004 2 Sokol Joly Lysá nad Labem 1699 Ha Tuan Ngoc Josef Jiskra Ústí nad Orlicí 1
2003/2004 1 Sokol Joly Lysá nad Labem 1699 Šimek Zdeněk Loko C. Trebova 1522 1
2003/2004 11 Joly Lysá C 1699 Valenta Karel ŠK měs.Dobrovice A 1494 1
2003/2004 10 Joly Lysá C 1699 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1624 1
2003/2004 7 Joly Lysá C 1699 Drahota Aleš Sokol Nymburk B 1
2003/2004 6 Joly Lysá C 1699 Suchomel Oldřich Sokol Bakov B 1541 1
2003/2004 5 Joly Lysá C 1699 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice B ½
2003/2004 4 Joly Lysá C 1699 Utratil Ferdinand Sokol Tišice A 1551 1
2003/2004 3 Joly Lysá C 1699 Hataj Tomáš Autoškoda Ml.Bol.B 1
2003/2004 9 Joly Lysá n/L D 1699 Zima Tomáš Sokol Nymburk C 1829 1
2003/2004 8 Joly Lysá n/L D 1699 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice C 1662 1
2003/2004 7 Joly Lysá n/L D 1699 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice E 1344 1
2003/2004 6 Joly Lysá n/L D 1699 Šubrt Miroslav ŠK Karbo Benátky B 1646 ½
2003/2004 5 Joly Lysá n/L D 1699 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1592 1
2003/2004 4 Joly Lysá n/L D 1699 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky C 1701 1
2003/2004 3 Joly Lysá n/L D 1699 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1660 ½
2003/2004 2 Joly Lysá n/L D 1699 Kuda Lukáš Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 1 Joly Lysá n/L D 1699 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1531 1