Hráč Soukup Jiří

Soukup Jiří

User Pic
Jméno: Soukup Jiří
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2368
Elo mezinárodní: 2395
ID: 4318
FIDE ID: 310840
Rok narození: 1982
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 Caissa Nová Role A 2395 2368 Míšek Jan Valdštejn Cheb A 1894 1912 1 soutěž
2021/2022 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2395 2368 Kotyk Václav ŠK Kladno 2151 2145 1 soutěž
2021/2022 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2395 2368 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2253 2239 0 soutěž
2021/2022 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2394 2368 Babička Michal SK Děčín 1979 1975 1 soutěž
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2396 2365 Pokrupa Marek Český Lev Kolešovice 2187 2187 1 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2396 2365 Haman Jakub ŠK Kladno 2214 2220 0 soutěž
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2401 2365 Babička Michal SK Děčín 2028 2032 1 soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2401 2365 Krutský Martin ŠK Teplice 2083 2070 ½ soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2398 2365 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2209 2214 1 soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2398 2359 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2136 2132 1 soutěž
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2398 2359 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice 2097 0 1 soutěž
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2398 2359 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy "A" 2355 2349 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Caissa Nová Role A 2396 2365 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary A 2285 2244 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Caissa Nová Role A 2401 2365 Míšek Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1912 1922 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Caissa Nová Role A 2401 2365 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně A 1901 1947 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Caissa Nová Role A 2398 2359 Přibyl Jaroslav Global Sokolov A 1949 1998 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Caissa Nová Role A 2398 2359 Klímek Petr TJ Baník Sokolov A 1846 1857 1 soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2394 2366 Plischki Sebastian ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2413 0 0 soutěž
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2402 2366 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2127 2131 1 soutěž
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2402 2366 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2186 2201 0 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2405 2366 Čáp Adam ŠK Kladno 2259 2249 1 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2385 2343 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2364 2353 1 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2385 2343 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2283 2274 1 soutěž
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2368 2343 Macháň Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2293 2281 1 soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2366 2343 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz "B" 2011 2081 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Caissa Nová Role A 2402 2366 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 2036 2028 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Caissa Nová Role A 2405 2366 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary A 2236 2254 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Caissa Nová Role A 2368 2343 Kovář Petr TJ Sp.Horní Slavkov 1917 1920 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Caissa Nová Role A 2368 2343 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2016 1993 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1961 1958 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2097 2112 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Caissa Nová Role A 2334 2344 Dub Miroslav Baník Habartov A 1943 1965 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Caissa Nová Role A 2362 2344 Tiller Jaroslav Šachový klub Valdštejn Cheb A 2100 0 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2220 2198 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 2370 2354 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1918 1914 1 soutěž
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 ½ soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2334 2344 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2212 2189 1 soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz 2334 2344 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2372 2370 ½ soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2362 2344 Čáp Adam ŠK Kladno 2199 2201 0 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 0 soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Horák Michal CHESS Most 2351 2325 0 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz A 2360 2344 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2443 2428 0 soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2175 2212 ½ soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz A 2362 2344 Carlsson Pontus ŠK DP Praha 2450 0 ½ soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz A 2362 2344 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2361 2370 ½ soutěž
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2202 2213 1 soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2327 2361 0 soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2362 2359 0 soutěž
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz A 2370 2354 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2033 1981 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2135 2119 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Folta Václav AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov A 1879 1933 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1995 1956 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1951 1958 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Ungr Daniel TJ Baník Habartov A 2122 2121 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 2063 2037 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Eliáš Miroslav Baník Sokolov ŠO A 2081 2111 1 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½ soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 1 soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 1 soutěž
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 1 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Juřek Josef Šakal Kozolupy 2286 2242 1 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2203 2219 1 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 0 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 1 soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1976 1976 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Vítek Václav ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš A 1913 1941 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Baumann Roland TJ Ostrov B 1666 1 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 1 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 0 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 0 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2718 2726 0 soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Oral Tomáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Nguyen Thai Dai Van Unichess A 2256 2266 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 ½ soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 0 soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½ soutěž
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 ½ soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 0 soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 0 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 1 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 0 soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½ soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½ soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 0 soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1903 1882 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2118 2121 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2118 2121 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov 2076 2101 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2048 2011 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Vanko Jiří TJ Tašovice 1972 1952 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Dub Miroslav Baník Habartov 1944 1948 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Holeš Michal ŠK Global Sokolov 1941 1965 1 soutěž
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 1 soutěž
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 1 soutěž
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2154 2178 ½ soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 1 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 ½ soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 1 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 ½ soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 1 soutěž
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1946 1979 ½ soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2018 2008 1 soutěž
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov A 2053 2009 1 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Most Zdeněk Baník Habartov 2112 2098 1 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2116 2123 ½ soutěž
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2105 2148 ½ soutěž
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Seifarth Robert ŠK Kralupy 2221 2196 1 soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Kratochvíl Jakub TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2102 ½ soutěž
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2202 2188 ½ soutěž
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 1 soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 1 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 1 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½ soutěž
2010/2011 11 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2024 ½ soutěž
2010/2011 10 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 ½ soutěž
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2142 1 soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Hadraba Vladimír ŠK Viamont Teplice 2225 0 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2374 ½ soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 1 soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2230 0 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 ½ soutěž
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 ½ soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz 2303 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 1 soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 1 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2039 1 soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Hlaváč Rudolf TJ Tašovice 2103 1 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2002 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2014 1 soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1835 1 soutěž
2009/2010 11 Karlovarský Tietz A 2332 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 0 soutěž
2009/2010 10 Karlovarský Tietz A 2332 Paganik Pavel Slovan Jirkov 2294 1 soutěž
2009/2010 9 Karlovarský Tietz A 2332 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK C 2259 0 soutěž
2009/2010 8 Karlovarský Tietz A 2332 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2235 0 soutěž
2009/2010 7 Karlovarský Tietz A 2332 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2153 0 soutěž
2009/2010 5 Karlovarský Tietz A 2332 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 1 soutěž
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2332 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 1 soutěž
2009/2010 3 Karlovarský Tietz A 2332 Pletánek Jan SK Děčín A 2242 1 soutěž
2009/2010 2 Karlovarský Tietz A 2332 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 1 soutěž
2009/2010 1 Karlovarský Tietz A 2332 Vlasák Lukáš Karlovarský Tietz B 2183 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Caissa Nová Role 2332 Pokrupa Marek ŠK Karlovy Vary A 2195 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Caissa Nová Role 2332 Skokan Zdeněk TJ Lokomotiva Cheb 2053 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Caissa Nová Role 2332 Kratochvíl Jakub Baník HEXION Sokolov 2115 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Caissa Nová Role 2332 Vlasák Lukáš ŠK Karlovy Vary B 2183 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Caissa Nová Role 2332 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 1 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Most Zdeněk ŠK Global Sokolov A 2131 1 soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2043 1 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1969 1 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 2051 1 soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 1907 1 soutěž
2008/2009 11 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Cichý Miroslav Marty Baník Most 2131 1 soutěž
2008/2009 10 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Bargel Martin TJ Neratovice 2133 1 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2351 ½ soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Srba Milan TJ Bohemians Praha"B" 2205 0 soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2280 1 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Fryč Miroslav Baník Hexion Sokolov 2138 ½ soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Gregor Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2277 0 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK"C" 2324 1 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 2272 1 soutěž
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 ½ soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2282 1 soutěž
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 0 soutěž
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 0 soutěž
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 ½ soutěž
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1 soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 1 soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2319 1 soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK B"" 2492 0 soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 0 soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2385 0 soutěž
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 ½ soutěž
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2265 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 ½ soutěž
2006/2007 11 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Černík Lukáš TJ Neratovice 2207 1 soutěž
2006/2007 10 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2270 ½ soutěž
2006/2007 9 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 0 soutěž
2006/2007 8 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Trapl Jindřich Bonex Teplice"A" 2335 0 soutěž
2006/2007 7 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2269 1 soutěž
2006/2007 6 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Ungr Daniel Baník Chemakryl Sokolov 2117 1 soutěž
2006/2007 5 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2158 ½ soutěž
2006/2007 4 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Havránek Miroslav SK Děčín "A" 2193 1 soutěž
2006/2007 3 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Kuba Jindřich ČSOB"B" 2245 ½ soutěž
2006/2007 2 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 ½ soutěž
2006/2007 1 KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Srba Milan Bohemians Praha "B" 2222 1 soutěž
2005/2006 11 KŠT K.VaryA"" 2189 Louček Vlastimil ŠK Louny 2192 ½ soutěž
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 2189 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2230 ½ soutěž
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 2189 Kotek Daniel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 1 soutěž
2005/2006 7 KŠT K.VaryA"" 2189 Šleich Jan SK Demas DěčínA"" 2292 1 soutěž
2005/2006 6 KŠT K.VaryA"" 2189 Kozák Miloš ŠK ČSOBB"" 2245 ½ soutěž
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 2189 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2307 ½ soutěž
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 2189 Vágner Tomáš Marty Most 2237 0 soutěž
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 2189 Vrána Jan 1.Novoborský B"" 2172 ½ soutěž
2005/2006 2 KŠT K.VaryA"" 2189 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 2372 1 soutěž
2005/2006 1 KŠT K.VaryA"" 2189 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2176 1 soutěž
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 2171 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 1936 1 soutěž
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 2171 Hlaváč Rudolf Banik Eastman 2150 ½ soutěž
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 2171 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 1 soutěž
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 2171 Wimmer Miroslav SK Karlovy Vary 2056 1 soutěž
2004/2005 6 Tietz K.Vary A 2171 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 ½ soutěž
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 2171 Kovář Petr Sp. H.Slavkov 2149 ½ soutěž
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 2171 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 1 soutěž
2004/2005 3 Tietz K.Vary A 2171 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2052 ½ soutěž
2004/2005 2 Tietz K.Vary A 2171 Postl Petr Tietz K.Vary B 1849 1 soutěž
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 2171 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1923 1 soutěž
2004/2005 11 Baník Habartov 2171 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2322 ½ soutěž
2004/2005 9 Baník Habartov 2171 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2262 0 soutěž
2004/2005 7 Baník Habartov 2171 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2212 0 soutěž
2004/2005 6 Baník Habartov 2171 Turner Jan Sokol Domažlice 2346 ½ soutěž
2004/2005 5 Baník Habartov 2171 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2107 ½ soutěž
2004/2005 4 Baník Habartov 2171 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0 soutěž
2004/2005 3 Baník Habartov 2171 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2240 1 soutěž
2004/2005 2 Baník Habartov 2171 Pekárek Petr Sokol Tábor B 2127 1 soutěž
2004/2005 1 Baník Habartov 2171 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Skřivánek Jan ŠK Kladno 2141 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Roj Miroslav Sokol Písek 2210 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2311 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Zvára Petr Bohemians Praha B 2347 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2202 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Hausner Ivan DP Holdia Praha B 2408 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Novák Pavel Sokol Klatovy 2319 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Stluka Petr ŠK Alva Příbram 2224 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Ondreját Miroslav Baník Eastman Sokolov 2046 ½ soutěž
2003/2004 10 KŠ Tietz B 2156 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 1 soutěž
2003/2004 9 KŠ Tietz B 2156 Kohl Jaroslav AVZO Fr.Lázně 1951 1 soutěž
2003/2004 8 KŠ Tietz B 2156 Viták Pavel Lokomotiva Cheb 2160 1 soutěž
2003/2004 7 KŠ Tietz B 2156 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1907 1 soutěž
2003/2004 6 KŠ Tietz B 2156 Blodig Reinhard Baník Habartov 2211 0 soutěž
2003/2004 5 KŠ Tietz B 2156 Trojáček Pavel AVZO Fr.Lázně 2076 1 soutěž
2003/2004 4 KŠ Tietz B 2156 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb 2071 ½ soutěž
2003/2004 3 KŠ Tietz B 2156 Kratochvíl Jakub Baník Eastman B 1995 1 soutěž
2003/2004 2 KŠ Tietz B 2156 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 1 soutěž
2003/2004 1 KŠ Tietz B 2156 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2058 1 soutěž