Hráč Šulc Jiří

Šulc Jiří

User Pic
Jméno: Šulc Jiří
Oddíl: ŠK Mariánské Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 1956
ID: 8770
FIDE ID: 321079
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2013/2014 9 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1853 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz D 1727 1785 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1790 1794 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2061 1977 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov B 1853 1781 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Ježek Josef TJ Baník Habartov B 1865 1881 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1726 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Mariánské Lázně 1924 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1000 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Mariánské Lázně 1924 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1802 1745 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Mariánské Lázně 1924 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1770 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Mariánské Lázně 1924 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1862 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Mariánské Lázně 1924 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1949 1921 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Mariánské Lázně 1924 Toth Ludvík TJ Baník Sokolov B 1845 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Mariánské Lázně 1924 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1792 1788 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Mariánské Lázně 1924 Ježek Josef Baník Habartov B 1865 1890 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Mariánské Lázně 1924 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1823 1721 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 1923 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1768 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Mariánské Lázně 1923 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1864 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 1923 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Mariánské Lázně 1923 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1829 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Mariánské Lázně 1923 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1701 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 1923 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov C 1835 1749 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 1923 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 2040 1976 0 soutěž
2010/2011 9 Lokomotiva Cheb A 1927 David Ladislav TJ Tašovice 1680 1 soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb A 1927 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1824 0 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb A 1927 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1754 1 soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 1927 Tomáš Josef Baník Habartov A 1756 ½ soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb A 1927 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1550 1 soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb A 1927 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1714 1 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb A 1927 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1802 ½ soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb A 1927 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov A 1774 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 1927 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1966 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Mariánské Lázně 1927 Dub Miroslav Baník Habartov B 1938 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Mariánské Lázně 1927 Šimandl Libor TJ Ostrov 1911 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Mariánské Lázně 1927 Srba Stanislav Spartak Chodov 1769 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Mariánské Lázně 1927 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1678 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 1927 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1771 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1927 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1970 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Mariánské Lázně 1927 Kvěš Martin TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 1927 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1817 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 1913 Dub Miroslav Baník Habartov B 1946 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 1913 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1778 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 1913 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1709 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Mariánské Lázně 1913 Koller Martin Spartak Chodov 1746 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 1913 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1927 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 1913 Krupař Petr TJ Tašovice B 1797 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Mariánské Lázně 1913 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1824 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1913 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2060 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 1913 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1933 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1913 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2085 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Mariánské Lázně 1913 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1890 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Hlaváč Rudolf Baník HEXION Sokolov 2087 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1683 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Střela Petr TJ Tašovice 1629 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1714 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1804 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Hlaváč František ŠKGlobal Sokolov 1927 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Cheb 1913 Tomáš Josef TJ Baník Habartov 1745 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 1931 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1601 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1931 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1969 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Mariánské Lázně 1931 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1851 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Mariánské Lázně 1931 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1812 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 1931 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1770 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Mariánské Lázně 1931 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary C 1924 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Mariánské Lázně 1931 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1764 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1931 Krupař Petr TJ Tašovice B 1766 ½ soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Cheb A 1931 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1732 ½ soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva Cheb A 1931 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1895 ½ soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva Cheb A 1931 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 2038 0 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva Cheb A 1931 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1915 ½ soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva Cheb A 1931 Jancurová Zdeňka TJ Tašovice A 1 soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Cheb A 1931 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1797 1 soutěž
2008/2009 3 Lokomotiva Cheb A 1931 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1 soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva Cheb A 1931 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1904 0 soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Cheb A 1931 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1919 0 soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb 1887 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1797 1 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 1887 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1852 ½ soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 1887 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1772 1 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 1887 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov B 1882 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Mariánské Lázně 1887 Holeš Michal Global Sokolov B 1741 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 1887 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1783 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 1887 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1852 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně 1887 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1830 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 1887 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1928 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Mariánské Lázně 1887 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1797 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 1887 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1778 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 1887 Firýt Lukáš TJ Jiskra Aš 1783 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1884 Rothanzl Pavel Baník Chemacryl Sokolov C 1920 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1884 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1720 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1884 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1986 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 1884 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1790 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1884 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1871 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1884 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1755 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1884 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1953 1 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Cheb 1884 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov B 1721 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 1884 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1651 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1944 Lečbych Václav ŠK Kar.Vary B 1650 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Mar.Lázně 1944 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1764 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Mar.Lázně 1944 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1697 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Mar.Lázně 1944 Kaigl Arnošt Slavoj Kynšperk 1844 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1944 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1756 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Mar.Lázně 1944 Toth Ludvík Chemacryl Sok. B 1849 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1944 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1979 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Mar.Lázně 1944 Vaněk Bohuslav DDM Kar.Vary 1965 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Mar.Lázně 1944 Hajšman Martin Tietz K.Vary C 1672 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 1944 Peuker František AVZO Fr.Lázně 1808 ½ soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 1944 Hajšman Ladislav Tietz K.Vary B 1764 0 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 1944 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary 1825 0 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Cheb 1944 Wiedermann Jan Global Sokolov 1724 ½ soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Cheb 1998 Lorenc Tomáš Tietz K.Vary A 2112 0 soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Cheb 1998 Most Zdeněk Banik Eastman 2100 0 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Cheb 1998 Wintr Stanislav AVZO Fr.Lazne 1964 ½ soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Cheb 1998 Vlasák Lukáš SK Karlovy Vary 1887 1 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Cheb 1998 Čontoš Václav Tietz K.Vary A 2038 ½ soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Cheb 1998 Martinkovych Fr. Sp. H.Slavkov 1798 1 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 1998 Ondreját Miroslav Banik Eastman 2105 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Mariánské Lázně 1998 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1887 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 1998 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1756 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 1998 Toth Ludvík B Eastman SokolovB 1816 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 1998 Čechie Dalovice 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 1998 Čontoš Václav Caissa Nová Role 2038 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 1998 Hajšman Ladislav KŠ-Tietz C 1749 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 1998 Jirka František ŠK Global Sokolov 1872 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 1998 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1629 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 1998 Folta Jaroslav TJ Slavoj Kynšperk 1949 1 soutěž
2003/2004 9 Slovan Mar.Lázně 1868 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1598 0 soutěž
2003/2004 8 Slovan Mar.Lázně 1868 Nový Daniel Caissa Nová Role 1927 0 soutěž
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1868 Kocour Zdeněk B Eastman SokolovC 1850 1 soutěž
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1868 Hajšman Martin KŠ-Tietz C 1697 1 soutěž
2003/2004 5 Slovan Mar.Lázně 1868 Folta Václav Spartak Chodov 2046 0 soutěž
2003/2004 3 Slovan Mar.Lázně 1868 Havlíček František Spartak H.SlavkovB 1695 ½ soutěž
2003/2004 2 Slovan Mar.Lázně 1868 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 1978 1 soutěž
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1868 Zikeš Václav TJ Tašovice 2016 1 soutěž
2003/2004 8 Lokomotiva Cheb 1868 Krejčík Jiří KŠ Tietz B 2148 0 soutěž
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 1868 Wintr Stanislav AVZO Fr.Lázně 1960 1 soutěž
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb 1868 Staněk Jaroslav Sp.Horní Slavkov 1785 1 soutěž
2003/2004 4 Lokomotiva Cheb 1868 Tichý Štěpán KŠ Tietz B 1854 0 soutěž
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb 1868 Štádler Pavel ŠK Karlovy Vary 1920 0 soutěž
2003/2004 2 Lokomotiva Cheb 1868 Jíra Zdeněk TJ Ostrov 1514 0 soutěž
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb 1868 Pokora Lubomír Baník Habartov 1890 0 soutěž