Hráč Růžička Václav

Růžička Václav

User Pic
Jméno: Růžička Václav
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1999
Elo mezinárodní: 2027
ID: 25795
FIDE ID: 332135
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 6 Č ŠK Kladno 2065 2007 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 1
2011/2012 5 Č ŠK Kladno 2065 2007 Chmelík Jiří MARTY Baník Most 2040 2061 1
2011/2012 4 B ŠK Kladno 2065 2007 Volek Radomír ŠK Kralupy 2066 2072 ½
2010/2011 3 B ŠK Kladno 2030 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 ½
2010/2011 2 Č ŠK Kladno 2030 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 ½
2010/2011 1 Č ŠK Kladno 2030 Braun Marek Desko Liberec 2153 ½
2010/2011 9 B ŠK Kladno 2030 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 0
2010/2011 8 Č ŠK Kladno 2030 Švarc Roman ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 0
2010/2011 7 B ŠK Kladno 2030 Pecháček Stanislav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2131 ½
2010/2011 6 Č ŠK Kladno 2030 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 ½
2010/2011 5 B ŠK Kladno 2030 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 0
2010/2011 4 Č ŠK Kladno 2030 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 1
2010/2011 3 B ŠK Kladno 2030 Erban Dušan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 ½
2010/2011 2 Č ŠK Kladno 2030 Hlaváč Rudolf TJ Baník Hexion Sokolov 2103 1
2010/2011 1 Č ŠK Kladno 2030 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 ½
2010/2011 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Fiala Robert JOLY Lysá nad Labem C 2287 0
2010/2011 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2205 ½
2010/2011 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2217 0
2010/2011 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Chmiel Pavel JAWA Brodce 2262 0
2010/2011 4 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Plíva Vojtěch Šachový klub Rakovník 2024 1
2010/2011 2 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 A 2196 0
2010/2011 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1943 ½
2010/2011 7 B ŠK Kladno 2030 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 ½
2010/2011 6 Č ŠK Kladno 2030 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 5 Č ŠK Kladno 2030 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 4 B ŠK Kladno 2030 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 1
2010/2011 3 Č ŠK Kladno 2030 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 ½
2010/2011 2 B ŠK Kladno 2030 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 1 Č ŠK Kladno 2030 Braun Marek Desko Liberec 2153 ½
2009/2010 7 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Kawulok Marek SK Slavia Orlová 1966 ½
2009/2010 6 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 5 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 ½
2009/2010 4 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Náplava Pavel SK Boršice 1914 1
2009/2010 3 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 0
2009/2010 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 ½
2009/2010 1 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 1830 1
2009/2010 11 Č ŠK Kladno A 2082 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0
2009/2010 10 B ŠK Kladno A 2082 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 ½
2009/2010 9 Č ŠK Kladno A 2082 Vozka Pavel SK Děčín A 2245 0
2009/2010 8 B ŠK Kladno A 2082 Krejčík Jiří Karlovarský Tietz A 2163 ½
2009/2010 7 Č ŠK Kladno A 2082 Hlaváček Tomáš Karlovarský Tietz B 2010 1
2009/2010 6 B ŠK Kladno A 2082 Schula Michal Sokol Praha Kobylisy 2275 0
2009/2010 5 Č ŠK Kladno A 2082 Paganik Pavel Slovan Jirkov 2294 1
2009/2010 4 B ŠK Kladno A 2082 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK C 2156 0
2009/2010 3 B ŠK Kladno A 2082 Körschner Miroslav ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 1
2009/2010 2 Č ŠK Kladno A 2082 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 0
2009/2010 1 B ŠK Kladno A 2082 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 0
2009/2010 6 Č ŠK Kladno 2082 Toman Ondřej Sokol Údlice B 1845 0
2009/2010 5 B ŠK Kladno 2082 Škuthan Jiří ŠK Most B 1510 1
2009/2010 4 Č ŠK Kladno 2082 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 1
2009/2010 11 B ŠK Kladno B 2082 Popelka Pavel Kralupy n.Vltavou B 1809 1
2009/2010 10 Č ŠK Kladno B 2082 Havlík František Biomedica Říčany C 2037 0
2009/2010 9 B ŠK Kladno B 2082 Stluka František Pyrit Příbram 2158 ½
2009/2010 7 B ŠK Kladno B 2082 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2153 ½
2009/2010 6 Č ŠK Kladno B 2082 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 0
2009/2010 5 B ŠK Kladno B 2082 Fojtů Jan Biomedica Říčany B 2091 0
2009/2010 4 Č ŠK Kladno B 2082 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2370 0
2009/2010 3 B ŠK Kladno B 2082 Nosek Filip Sokol Struhařov 2015 1
2009/2010 1 Č ŠK Kladno B 2082 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 1
2009/2010 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1935 ½
2009/2010 6 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Mazur Dominik ŠK Most 1616 1
2009/2010 4 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 0
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Krejčí Martin TJ Spartak Vlašim 1846 0
2009/2010 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 ½
2009/2010 1 B ŠK Sokol Klatovy 2082 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 1830 1
2008/2009 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 0
2008/2009 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 1
2008/2009 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 0
2008/2009 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 0
2008/2009 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Bednář Marcel ŠK Most 2210 0
2008/2009 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 ½
2008/2009 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 ½
2008/2009 11 Č Biomedica Říčany C 2043 Palas Aleš ŠK Kralupy 2080 ½
2008/2009 10 B Biomedica Říčany C 2043 Doležel Radovan Pyrit Příbram B 2102 1
2008/2009 9 Č Biomedica Říčany C 2043 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1929 ½
2008/2009 8 B Biomedica Říčany C 2043 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 ½
2008/2009 7 B Biomedica Říčany C 2043 Zdeněk Petr Spartak Žebrák 2093 ½
2008/2009 6 Č Biomedica Říčany C 2043 Petras Milan Biomedica Říčany D 2049 1
2008/2009 5 B Biomedica Říčany C 2043 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2341 1
2008/2009 4 Č Biomedica Říčany C 2043 Vevera Radek Caissa Úholičky 2070 0
2008/2009 3 B Biomedica Říčany C 2043 Kozlovský Libor Rakovník 1994 0
2008/2009 11 B ŠK Kladno"A" 2043 Kurka František ŠK Teplice 2070 ½
2008/2009 10 Č ŠK Kladno"A" 2043 Klement Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 0
2008/2009 9 B ŠK Kladno"A" 2043 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2071 1
2008/2009 8 Č ŠK Kladno"A" 2043 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2074 0
2008/2009 7 B ŠK Kladno"A" 2043 Mazánek Kamil Slovan Jirkov"A" 2135 1
2008/2009 6 Č ŠK Kladno"A" 2043 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 1
2008/2009 5 B ŠK Kladno"A" 2043 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha"B" 2179 ½
2008/2009 4 Č ŠK Kladno"A" 2043 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2051 0
2008/2009 3 B ŠK Kladno"A" 2043 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 0
2008/2009 2 Č ŠK Kladno"A" 2043 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 ½
2008/2009 1 Č ŠK Kladno"A" 2043 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 1
2008/2009 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 1
2008/2009 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Bednář Marcel ŠK Most 2210 0
2008/2009 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 1
2008/2009 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 ½
2008/2009 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2043 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 ½
2008/2009 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2043 Kouba Václav Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 1
2007/2008 7 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 1
2007/2008 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Dvořák Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 2036 0
2007/2008 5 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 1
2007/2008 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 1
2007/2008 3 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1745 1
2007/2008 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 0
2007/2008 1 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Šrejber Michal Jiskra Hořice 1926 0
2007/2008 11 B ŠK Kladno B 1920 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2161 1
2007/2008 10 Č ŠK Kladno B 1920 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2144 0
2007/2008 8 B ŠK Kladno B 1920 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1976 0
2007/2008 7 Č ŠK Kladno B 1920 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 0
2007/2008 6 B ŠK Kladno B 1920 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2123 1
2007/2008 3 Č ŠK Kladno B 1920 Žamboch Roman MONTAKO Kralupy n.V. A 2014 1
2007/2008 2 B ŠK Kladno B 1920 Soukal Roman Alva Příbram B 1913 ½
2007/2008 1 Č ŠK Kladno B 1920 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 ½
2007/2008 11 B ŠK Kladno D 1920 Kabát Jiří ŠO Stochov 1832 1
2007/2008 10 Č ŠK Kladno D 1920 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun A 1951 ½
2007/2008 9 B ŠK Kladno D 1920 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1
2007/2008 8 Č ŠK Kladno D 1920 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1890 1
2007/2008 7 Č ŠK Kladno D 1920 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 0
2007/2008 6 B ŠK Kladno D 1920 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 0
2007/2008 5 Č ŠK Kladno D 1920 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 1
2007/2008 4 B ŠK Kladno D 1920 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2009 1
2007/2008 3 Č ŠK Kladno D 1920 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1866 ½
2007/2008 2 B ŠK Kladno D 1920 Habada Jindřich ŠK Kladno C 1908 ½
2007/2008 1 Č ŠK Kladno D 1920 Pelikán Tomáš Šachový klub Příbram-Baník A 1894 1
2007/2008 7 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 0
2007/2008 6 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Šrejber Michal Jiskra Hořice 1926 0
2007/2008 5 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Sochorová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 0
2007/2008 4 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1745 1
2007/2008 3 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 1
2007/2008 2 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½
2007/2008 1 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 0
2006/2007 7 Č Biomedica Říčany 1885 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 1
2006/2007 6 B Biomedica Říčany 1885 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2006/2007 5 Č Biomedica Říčany 1885 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 0
2006/2007 4 B Biomedica Říčany 1885 Půlpán Jakub Š.O. TJ Chrudim 1762 0
2006/2007 3 B Biomedica Říčany 1885 Burcal Miroslav TJ Union Plzeň 1626 1
2006/2007 2 Č Biomedica Říčany 1885 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 1
2006/2007 1 Č Biomedica Říčany 1885 Otradovec Michal Sokol Tábor 1500 ½
2006/2007 11 B ŠK Kladno D 1885 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 1646 ½
2006/2007 10 Č ŠK Kladno D 1885 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1919 1
2006/2007 8 Č ŠK Kladno D 1885 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1921 1
2006/2007 7 Č ŠK Kladno D 1885 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1827 ½
2006/2007 5 Č ŠK Kladno D 1885 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1787 1
2006/2007 4 B ŠK Kladno D 1885 Hoch Václav ŠK Alva Pb Příbram C 1781 0
2006/2007 2 B ŠK Kladno D 1885 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1862 ½
2006/2007 1 Č ŠK Kladno D 1885 Hejda Václav TJ Český lev Kolešovice 1893 ½
2006/2007 11 Č ŠK Kladno "B" 1885 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2122 ½
2006/2007 10 B ŠK Kladno "B" 1885 Soukal Roman ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 ½
2006/2007 9 Č ŠK Kladno "B" 1885 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 0
2006/2007 7 B ŠK Kladno "B" 1885 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 1
2006/2007 6 Č ŠK Kladno "B" 1885 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 0
2006/2007 4 Č ŠK Kladno "B" 1885 Horák Otakar Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 1
2006/2007 3 B ŠK Kladno "B" 1885 Burda Roman ŠK Kralupy nad Vltavou A 2015 ½
2006/2007 2 Č ŠK Kladno "B" 1885 Jeníček Jiří ŠK Kladno "A" 2068 1
2006/2007 1 B ŠK Kladno "B" 1885 Doležal Vít TJ Sokol Mělník A 1917 0
2006/2007 7 Č Biomedica Říčany 1885 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 1
2006/2007 6 B Biomedica Říčany 1885 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 ½
2006/2007 5 B Biomedica Říčany 1885 Burcal Miroslav TJ Union Plzeň 1626 1
2006/2007 4 Č Biomedica Říčany 1885 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2056 0
2006/2007 3 Č Biomedica Říčany 1885 Otradovec Michal Sokol Tábor 1500 ½
2006/2007 2 Č Biomedica Říčany 1885 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 1
2006/2007 1 B Biomedica Říčany 1885 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 ½
2005/2006 11 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Vacek Aleš TJ Spartak Pelhřimov 1492 ½
2005/2006 10 Č TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1416 1
2005/2006 9 Č TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Otradovec Michal Slavoj České Budějovice C 1250 1
2005/2006 8 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Waage Herbert Slavoj České Budějovice D 1250 1
2005/2006 7 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 1
2005/2006 6 Č TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1494 1
2005/2006 5 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1456 1
2005/2006 4 Č TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Žák Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1381 ½
2005/2006 3 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Hurych Martin TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1478 1
2005/2006 2 B TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice B 1250 1
2005/2006 1 Č TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1545 1
2005/2006 11 B ŠK Kladno D 1577 Falta Ivan ŠK Kladno C 1724 1
2005/2006 10 Č ŠK Kladno D 1577 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 1
2005/2006 7 B ŠK Kladno D 1577 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1762 ½
2005/2006 6 Č ŠK Kladno D 1577 Rédl Václav TJ Kolešovice 1628 ½
2005/2006 5 Č ŠK Kladno D 1577 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1587 ½
2005/2006 4 B ŠK Kladno D 1577 Kála Ondřej SK DDM Slaný A 1
2005/2006 3 Č ŠK Kladno D 1577 Orel Aleš NOVA Kladno A 1661 ½
2005/2006 2 B ŠK Kladno D 1577 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1397 1
2005/2006 11 B ŠK Kladno E 1577 Janatka Radek Sokol Mělník B 0
2005/2006 10 Č ŠK Kladno E 1577 Vrána Karel Sokol Tišice B 1650 0
2005/2006 9 B ŠK Kladno E 1577 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1768 0
2005/2006 8 Č ŠK Kladno E 1577 Korbel Jiří Kralupy n/Vlt D 1439 1
2005/2006 7 B ŠK Kladno E 1577 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1593 ½
2005/2006 6 Č ŠK Kladno E 1577 Bouda Karel DDM Slaný B 1723 1
2005/2006 5 Č ŠK Kladno E 1577 Padevět Pavel Merkur Kladno 1802 1
2005/2006 4 B ŠK Kladno E 1577 Huml Antonín Sokol Buštěhrad B 1456 0
2005/2006 3 Č ŠK Kladno E 1577 Hrdlička Jan Sokol Zlonice 0
2005/2006 2 B ŠK Kladno E 1577 Brož Martin NOVA Kladno B 1600 1
2005/2006 1 Č ŠK Kladno E 1577 Hataš Radim Caissa Úholičky D 1350 1
2004/2005 11 B ŠK Kladno D 1568 Žamboch Jiří Easy E Kralupy C 1425 1
2004/2005 10 Č ŠK Kladno D 1568 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1
2004/2005 9 Č ŠK Kladno D 1568 Bartoš Pavel Sokol Libčice 1597 ½
2004/2005 7 Č ŠK Kladno D 1568 Zvára Tomáš Sokol Hostivice 1652 ½
2004/2005 6 B ŠK Kladno D 1568 Pospíšil Evžen Easy E Kralupy B 1815 0
2004/2005 3 Č ŠK Kladno D 1568 Aron Oto Caissa Úholičky B 1526 ½
2004/2005 7 Č ŠK Kladno F 1568 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1571 1
2004/2005 6 B ŠK Kladno F 1568 Hrdlička Jan TJ Sokol Zlonice 0
2004/2005 5 Č ŠK Kladno F 1568 Bačo Ján Merkur Kladno 1737 ½
2004/2005 4 B ŠK Kladno F 1568 Brož Martin NOVA Kladno B 1606 ½
2004/2005 3 Č ŠK Kladno F 1568 Křížek Jaroslav ŠK Kladno E 1689 1
2004/2005 2 B ŠK Kladno F 1568 Hrubý Tomáš Caissa Úholičky D 1
2004/2005 1 Č ŠK Kladno F 1568 Leník Jiří Slovan Velvary 1679 0
2004/2005 8 B ŠK Kladno 1568 Řehák Jakub Lokomotiva Most A 1554 0
2004/2005 7 Č ŠK Kladno 1568 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 1
2004/2005 6 B ŠK Kladno 1568 Buk Jan Sokol Buštěhrad 1389 ½
2004/2005 5 B ŠK Kladno 1568 Rybka Jakub Bohemians Praha 1464 1
2004/2005 4 Č ŠK Kladno 1568 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1595 1
2004/2005 3 B ŠK Kladno 1568 Frydrýn Zdeněk DDM Karlovy Vary 1451 1
2004/2005 2 Č ŠK Kladno 1568 Priesol Tomáš Spartak Chodov 1410 ½
2004/2005 1 B ŠK Kladno 1568 Jakubíček Tomáš Desko Liberec C 1394 0