Hráč Reitingerová Iveta

Reitingerová Iveta

User Pic
Jméno: Reitingerová Iveta
Oddíl: ŠK UNION Louny
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 2049
Elo mezinárodní: 2065
ID: 10942
FIDE ID: 323640
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK UNION Louny 2064 2062 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2069 1
2018/2019 10 ŠK UNION Louny 2064 2062 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2086 2095 0
2018/2019 9 ŠK UNION Louny 2068 2062 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz "A" 2151 2140 ½
2018/2019 8 ŠK UNION Louny 2068 2062 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2207 2165 0
2018/2019 7 ŠK UNION Louny 2085 2062 Rous Daniel ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2209 2217 0
2018/2019 6 ŠK UNION Louny 2085 2062 Holý Filip CHESS Most 2079 2061 0
2018/2019 5 ŠK UNION Louny 2085 2041 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2137 2142 0
2018/2019 4 ŠK UNION Louny 2085 2041 Krušelj Daniel ŠK Teplice 2023 0 1
2018/2019 3 ŠK UNION Louny 2066 2041 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2244 2228 1
2018/2019 2 ŠK UNION Louny 2066 2041 Formánek Martin TJ Kobylisy 2252 2241 ½
2018/2019 1 ŠK UNION Louny 2052 2041 Boreš Miroslav SK Děčín 2187 2191 1
2017/2018 11 ŠK Union Louny"A" 2057 2005 Begy Jan ŠK Magic Žatec"A" 1789 1692 1
2017/2018 10 ŠK Union Louny"A" 2034 2005 Gruss Petr ŠO TJ Klášterec n.O 1689 1698 1
2017/2018 9 ŠK Union Louny"A" 2034 2005 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 1
2017/2018 8 ŠK Union Louny"A" 2006 2005 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1947 1932 1
2017/2018 7 ŠK Union Louny"A" 2006 2005 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2043 2066 1
2017/2018 3 ŠK Union Louny"A" 2034 2005 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1697 1690 ½
2017/2018 2 ŠK Union Louny"A" 2034 2005 Valenta Petr Sportis Svádov-Olšinky"A" 1806 1859 1
2017/2018 1 ŠK Union Louny"A" 2008 2007 Klátil Karel Šachy Povrly 1973 1958 0
2017/2018 7 ŠK Union Louny "B" 2009 2005 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1651 1666 1
2017/2018 6 ŠK Union Louny "B" 2009 2005 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci 1800 1861 ½
2017/2018 5 ŠK Union Louny "B" 2034 2005 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1851 1797 1
2017/2018 4 ŠK Union Louny "B" 2034 2005 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1961 1942 1
2017/2018 10 CHESS Most 2034 2005 Kopřiva Martin TJ Šakal Kozolupy 2088 2080 1
2017/2018 9 CHESS Most 2006 2005 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2073 2072 ½
2017/2018 8 CHESS Most 2006 2005 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1894 1881 1
2017/2018 3 CHESS Most 2034 2005 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2028 2036 1
2017/2018 2 CHESS Most 2034 2005 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 0
2017/2018 1 CHESS Most 2008 2007 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2171 2160 0
2016/2017 9 ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 ½
2016/2017 7 ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 Volák Jan CHESS MOST "C" 1838 1815 0
2016/2017 4 ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1868 1874 ½
2016/2017 3 ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 2126 2114 ½
2016/2017 2 ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1809 1817 1
2015/2016 11 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Kalužný Matyáš Sokol Údlice"A" 2126 2114 0
2015/2016 10 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2062 2034 0
2015/2016 9 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Papay Marek SK Děčín"B" 1974 1995 ½
2015/2016 8 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 ½
2015/2016 7 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Kameník Martin Chess Most"B" 1937 1983 ½
2015/2016 6 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1763 1778 1
2015/2016 4 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 1
2015/2016 3 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 ½
2015/2016 2 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Tureček Václav SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 1
2015/2016 1 ŠK Union Louny"A" 2037 2040 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2022 2067 0
2014/2015 11 Union Louny "A" 1998 2004 Černíková Alena Šachy Povrly 1995 1992 1
2014/2015 10 Union Louny "A" 1998 2004 Babička Michal SK Děčín "B" 1858 2071 ½
2014/2015 8 Union Louny "A" 1998 2004 Kudrlička Ladislav Teplice "B" 2035 2046 0
2014/2015 7 Union Louny "A" 1998 2004 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 ½
2014/2015 6 Union Louny "A" 1998 2004 Valenta Petr Chess Most "C" 1900 1894 1
2014/2015 5 Union Louny "A" 1998 2004 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 1
2014/2015 4 Union Louny "A" 1998 2004 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1922 1907 1
2014/2015 3 Union Louny "A" 1998 2004 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 1
2014/2015 2 Union Louny "A" 1998 2004 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1983 2015 1
2014/2015 1 Union Louny "A" 1998 2004 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 1
2011/2012 10 SK Děčín 2002 2009 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 0
2010/2011 9 SK Děčín 2009 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2009/2010 11 SK Děčín A 1999 Šišák Richard Slovan Jirkov 2060 ½
2009/2010 10 SK Děčín A 1999 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK C 2185 ½
2009/2010 2 SK Děčín A 1999 Holeš Michal Karlovarský Tietz B 1897 1
2008/2009 7 SK Děčín"A" 2008 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1891 1
2008/2009 6 SK Děčín"A" 2008 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 1
2008/2009 5 SK Děčín"A" 2008 Král David ŠK Teplice"B" 1988 0
2008/2009 4 SK Děčín"A" 2008 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1917 ½
2008/2009 3 SK Děčín"A" 2008 Šulc František Sj.Litoměřice"A" 1736 1
2008/2009 2 SK Děčín"A" 2008 Radvanovský Petr ŠK Sp.Ústí"C" 1
2008/2009 1 SK Děčín"A" 2008 Hozda David ŠK Most"A" 2016 0
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2008 Hozda David Marty Baník Most 2016 ½
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2008 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2201 0
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2008 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1780 1
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2008 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz"A" 1980 1
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2008 Skála Kamil Slovan Jirkov"A" 1933 ½
2007/2008 10 SK Děčín A 1912 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 1
2007/2008 9 SK Děčín A 1912 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 1
2007/2008 8 SK Děčín A 1912 Kostišče Ján TJ Svádov-Olšinky A 1729 1
2007/2008 7 SK Děčín A 1912 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1976 1
2007/2008 6 SK Děčín A 1912 Wilhelm Oldřich TJ Sj.Litoměřice A 1758 1
2007/2008 5 SK Děčín A 1912 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 ½
2007/2008 4 SK Děčín A 1912 Boháč Vlastimil ŠK Most A 1664 1
2007/2008 3 SK Děčín A 1912 Košťál Jindřich ŠK Louny A 1993 ½
2007/2008 2 SK Děčín A 1912 Pekař František SK Děčín B 1830 ½
2007/2008 1 SK Děčín A 1912 Král David TJ Bonex Teplice B 1989 1
2007/2008 8 ŠK Most B 1912 Švarc Roman ŠK Merkur Kadaň A 2116 1
2007/2008 7 ŠK Most B 1912 Skála Kamil ŠK Most C 1909 1
2007/2008 6 ŠK Most B 1912 Paluch Rostislav Slovan Jirkov B 2020 0
2007/2008 5 ŠK Most B 1912 Císař Jiří TJ Klášterec n.O. A 1901 1
2007/2008 4 ŠK Most B 1912 Šišák Richard ŠK Union Louny B 2029 ½
2007/2008 3 ŠK Most B 1912 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice A 2277 0
2007/2008 2 ŠK Most B 1912 Kindl František TJ Sokol Údlice B 1854 ½
2007/2008 1 ŠK Most B 1912 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 ½
2006/2007 11 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Král David TJ Bonex Teplice "B" 1941 0
2006/2007 10 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2001 1
2006/2007 9 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1916 1
2006/2007 8 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Řehák Jakub ŠK Most"A" 1861 ½
2006/2007 7 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Líbal František SK Děčín"B" 1975 ½
2006/2007 6 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 1
2006/2007 5 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 0
2006/2007 4 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Rudolf Petr TJ Slovan Jirkov 1872 1
2006/2007 3 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 1
2006/2007 2 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Hořan Tomáš Lokomotiva Most "B" 1781 ½
2006/2007 1 ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 0
2006/2007 9 ŠK Most B 1933 Majerik Vladimír Union Louny B 1909 ½
2006/2007 7 ŠK Most B 1933 Liška Jiří Ing. Merkur Kadaň A 1952 0
2006/2007 6 ŠK Most B 1933 Matoušek Josef Magic Žatec B 1564 1
2006/2007 5 ŠK Most B 1933 Horák Petr Magic Žatec A 1685 1
2006/2007 4 ŠK Most B 1933 Císař Jiří Klášterec n.O. A 1922 1
2006/2007 2 ŠK Most B 1933 Magát Josef Sokol Údlice B 2001 ½
2006/2007 1 ŠK Most B 1933 Tuma Jakub ŠK Most C 1884 0
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 0
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 ½
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 ½
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Jurčík Martin BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 1
2005/2006 11 TJ Loko MostA"" 2008 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0
2005/2006 9 TJ Loko MostA"" 2008 Bicek Richard KŠT K.VaryA"" 2106 0
2005/2006 7 TJ Loko MostA"" 2008 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2053 1
2005/2006 5 TJ Loko MostA"" 2008 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1948 1
2005/2006 3 TJ Loko MostA"" 2008 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 0
2005/2006 2 TJ Loko MostA"" 2008 Klátil Karel SK Demas DěčínA"" 2101 1
2005/2006 1 TJ Loko MostA"" 2008 Plšek Pavel ŠK ČSOBB"" 2137 ½
2005/2006 11 CHP Litvínov 2008 Kindl František Sokol Údlice 1981 1
2005/2006 10 CHP Litvínov 2008 Wilhelm Oldřich Sj.LitoměřiceB"" 1674 ½
2005/2006 9 CHP Litvínov 2008 Kovář Ladislav Sj.LitoměřiceA"" 1944 0
2005/2006 8 CHP Litvínov 2008 Batelková Lucie Sp.Ústí n.LC"" 1678 1
2005/2006 7 CHP Litvínov 2008 Němec Petr Sp.Ustí n.L.B"" 2014 0
2005/2006 6 CHP Litvínov 2008 Zbončák Josef Union LounyB"" 1546 1
2005/2006 5 CHP Litvínov 2008 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1880 ½
2005/2006 4 CHP Litvínov 2008 Fořt Aleš Slávia DěčínA"" 1685 1
2005/2006 3 CHP Litvínov 2008 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 1
2005/2006 2 CHP Litvínov 2008 Rödl Martin Loko MostB"" 2113 0
2005/2006 1 CHP Litvínov 2008 Seliger Bedřich Bonex TepliceB"" 1981 1
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 ½
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 0
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 1
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 ½
2005/2006 3 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Růžička Aleš SOKOL TÁBOR 1907 ½
2005/2006 2 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 0
2005/2006 1 TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 ½
2004/2005 9 TJ SSZŠ Litvínov 1871 Netušil Jaroslav Neratovice Nazguls 2019 0
2004/2005 8 TJ SSZŠ Litvínov 1871 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 1
2004/2005 11 CHP Litvínov 1871 Chaloupka František Sj.Litoměřice "A" 1948 1
2004/2005 10 CHP Litvínov 1871 Urbanský Jaroslav Bystřanští jezd "A" 1633 1
2004/2005 9 CHP Litvínov 1871 Maščák Milan Glaverbel Teplice 1601 ½
2004/2005 8 CHP Litvínov 1871 Kindl František Sokol Údlice "A" 1968 ½
2004/2005 7 CHP Litvínov 1871 Polenský Vladislav SK Demas Děčín "B" 1934 0
2004/2005 6 CHP Litvínov 1871 Vlček Josef Bonex Teplice "B" 1943 ½
2004/2005 4 CHP Litvínov 1871 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L. "B" 1942 ½
2004/2005 3 CHP Litvínov 1871 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 ½
2004/2005 2 CHP Litvínov 1871 Holub Josef Slavia SČE Děčín "A" 1782 0
2004/2005 1 CHP Litvínov 1871 Hozda David Loko Most "B" 1830 0
2004/2005 11 Lokomotiva Most A 1871 Štefan Jan Bohemians Praha 1790 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Most A 1871 Škopan Martin Desko Liberec B 1606 1
2004/2005 9 Lokomotiva Most A 1871 Sirota Sergej Desko Liberec C 1650 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Most A 1871 Novák Vít ŠK Kladno 1657 1
2004/2005 7 Lokomotiva Most A 1871 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1328 1
2004/2005 6 Lokomotiva Most A 1871 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B ½
2004/2005 5 Lokomotiva Most A 1871 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1887 1
2004/2005 4 Lokomotiva Most A 1871 Pozdníček Richard DDM Karlovy Vary 1501 1
2003/2004 10 SSZŠ Litvínov 1828 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1734 ½
2003/2004 9 SSZŠ Litvínov 1828 Strauss Jindřich SK Demas Děčín 1935 1
2003/2004 8 SSZŠ Litvínov 1828 Sekanina Josef Loko Ústí n.L. 1752 0
2003/2004 7 SSZŠ Litvínov 1828 Brázda Antonín ŠK Union Louny 1752 1
2003/2004 5 SSZŠ Litvínov 1828 Polívka Jaroslav Sokol Údlice 1763 1
2003/2004 4 SSZŠ Litvínov 1828 Vašíček Milan Glaverbel Teplice 1700 0
2003/2004 3 SSZŠ Litvínov 1828 Spejchal Josef Sj.Litoměřice 1843 1
2003/2004 2 SSZŠ Litvínov 1828 Král David Bonex Teplice 1858 1
2003/2004 1 SSZŠ Litvínov 1828 Gašpar Zdeněk Tatran Podbořany 1811 1
2003/2004 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Budil Zdeněk TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1940 0
2003/2004 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Mikeš Roman ŠK MAGIC ŽATEC B 1464 1
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Volek Radomír ŠK UNION LOUNY B 1889 1
2003/2004 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 1
2003/2004 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Nechyba Ilja SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1952 0
2003/2004 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Louda Oldřich TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1799 1
2003/2004 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1800 0
2003/2004 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Švarc Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1577 1
2003/2004 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 Čechura Miroslav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1558 0