Hráč Černoch Vít

Černoch Vít

User Pic
Jméno: Černoch Vít
Oddíl: Šachový klub Jičín z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1904
ID: 10336
FIDE ID: 23708298
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Kbel.šach. reprezentace A 1928 1953 Kovaĺ Michal USK Praha B 2027 1 soutěž
2019/2020 4 Kbel.šach. reprezentace A 1928 1953 Maříková Jana Unichess Ž 2145 2143 0 soutěž
2019/2020 2 Kbel.šach. reprezentace A 1928 1953 Krutina Ivan Dukla E 1851 1904 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK AD Jičín 1928 1953 Žák Zbyněk Sokol Kolín 1941 1926 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK AD Jičín 1928 1953 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2123 2118 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK AD Jičín 1927 1982 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2026 2029 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK AD Jičín 1957 1982 Novák Jan Desko Liberec 1980 2017 0 soutěž
2019/2020 10 Šachový klub Jičín B 1903 1953 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1921 1730 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Jičín B 1897 1953 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 1985 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Jičín B 1897 1953 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1897 1821 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Jičín B 1897 1953 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem 1651 1662 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Jičín B 1928 1953 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2150 2143 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Jičín B 1928 1982 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1862 1875 0 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Jičín B 1927 1982 Cibulka Josef TJ Hronov 1860 1924 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Jičín B 1957 1982 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 1910 1934 0 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Jičín B 1957 1982 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1971 1986 0 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Jičín B 1962 1982 Hyška Pavel ŠK Lomnice nad Popelkou 1775 1794 ½ soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 Turková Karolína ŠK DP Praha E - VŠFS 1996 0 ½ soutěž
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2027 0 0 soutěž
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 1 soutěž
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 Sviták David SK OAZA Praha D 2017 2032 ½ soutěž
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha F 1994 1997 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK AD Jičín B 1970 1982 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2036 2036 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK AD Jičín B 1949 1982 Dvořák Milan Panda Rychnov n.K. B 1801 1783 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK AD Jičín B 1949 1982 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2110 2114 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK AD Jičín B 1939 1982 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1923 1927 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK AD Jičín B 1939 1982 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK AD Jičín B 1955 1982 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1971 1966 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK AD Jičín B 1955 1982 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1900 1900 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK AD Jičín B 1961 1979 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1907 1911 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK AD Jičín B 1957 1979 Láska Tomáš ŠK Lomnice n.P. 1838 1885 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK AD Jičín B 1957 1979 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1838 1832 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK AD Jičín B 1944 1979 Němec Otakar ŠK Lípa B 1886 1893 ½ soutěž
2018/2019 10 SK AD Jicin 1949 1982 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1981 1988 ½ soutěž
2018/2019 8 SK AD Jicin 1939 1982 Kožený Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2015 2028 0 soutěž
2018/2019 7 SK AD Jicin 1955 1982 Kroužel Jaroslav TJ Pankrac B 2087 2082 0 soutěž
2018/2019 6 SK AD Jicin 1955 1982 Crha Josef Sokol Mlada Boleslav 2006 2016 ½ soutěž
2018/2019 5 SK AD Jicin 1961 1979 Janáček Jaroslav SK Mahrla Praha 2033 2010 0 soutěž
2018/2019 4 SK AD Jicin 1961 1979 Kourek Jozef SK Lipa 2103 2083 0 soutěž
2018/2019 3 SK AD Jicin 1957 1979 Valtr Tomáš SK JOLY Lysa nad Labem D 1948 1949 1 soutěž
2018/2019 2 SK AD Jicin 1957 1979 Kohout Vratislav Sokol Praha Vrsovice 1983 1996 ½ soutěž
2018/2019 1 SK AD Jicin 1944 1979 Bargel Martin TJ Neratovice B 2117 2104 1 soutěž
2017/2018 10 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1797 1 soutěž
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1886 1881 1 soutěž
2017/2018 7 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 2006 1 soutěž
2017/2018 5 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1885 1858 1 soutěž
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 ½ soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1913 1926 1 soutěž
2017/2018 11 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1857 1909 1 soutěž
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1917 1918 ½ soutěž
2017/2018 6 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1927 1914 ½ soutěž
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1889 1899 ½ soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Čuchna Martin ŠK Loko Praha B 1887 1881 1 soutěž
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 Dvořák Aleš USK Praha A 1717 1757 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1916 1904 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1969 1934 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1904 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1944 1969 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1891 1904 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2047 2039 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1891 1904 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1872 1868 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1886 1904 Grečný Karol Sokol Kolín B 1887 1900 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1886 1904 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2081 2092 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1904 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 2002 1998 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1904 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1893 1895 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1904 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1907 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1942 1920 0 soutěž
2016/2017 11 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2011 1952 ½ soutěž
2016/2017 10 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 ½ soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D ½ soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Turková Karolína ŠK DP Praha B 1970 0 soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 1 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2003 2020 0 soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 0 soutěž
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Hruška Pavel Unichess E 1946 1963 ½ soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace B 1706 Procházka Jiří ŠK Praha - Smíchov B 2136 2160 0 soutěž
2016/2017 11 Kbel.šach. reprezentace 1706 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha D 1990 1994 ½ soutěž
2016/2017 10 Kbel.šach. reprezentace 1706 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2109 2123 0 soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace 1706 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 ½ soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace 1706 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace 1706 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 0 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace 1706 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 2064 2039 ½ soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace 1706 Buchl Marek TJ Bohemians Praha E 1878 1857 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace 1706 Smola Radko Unichess D 1309 1 soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace 1706 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1874 1849 1 soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 ½ soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1831 1821 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 Čuchna Martin ŠK Loko Praha B 1906 1892 1 soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 Dvořák Aleš USK Praha A 1814 1747 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Neratovice D 1706 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 1 soutěž
2016/2017 10 TJ Neratovice D 1706 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Neratovice D 1706 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1727 1758 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Neratovice D 1706 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Neratovice D 1706 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2054 2066 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Neratovice D 1706 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Neratovice D 1706 Jerman Richard Český Lev Kolešovice A 2095 2125 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Neratovice D 1706 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2213 2198 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Neratovice D 1706 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Neratovice D 1706 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Neratovice D 1706 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2070 2025 ½ soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Šaroun Radek SK OAZA Praha F 1960 1943 1 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 0 soutěž
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad I 1646 1648 1 soutěž
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy 1606 1 soutěž
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 1 soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Kučera Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 0 soutěž
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1919 ½ soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace C 1706 Steiner Juraj Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 0 soutěž
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 0 soutěž
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 0 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 ½ soutěž
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice E 1800 ½ soutěž
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 0 soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1897 1922 ½ soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Lizner Jaroslav TJ Pankrác F 2031 2015 1 soutěž
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Popper Tomáš Unichess F 2033 2032 1 soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace B 1706 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2087 2062 0 soutěž
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace 1706 Čuchna Martin ŠK Loko Praha B 1853 1855 1 soutěž
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace 1706 Zeman Martin Viktoria Žižkov B 1942 1947 0 soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace 1706 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2032 2072 0 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1706 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1 soutěž
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace 1706 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1775 1747 ½ soutěž
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace 1706 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 2008 2032 1 soutěž
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace 1706 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha D 1871 1917 ½ soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace 1706 Kvasnička Ladislav USK Praha A 1768 1792 1 soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace 1706 Hykš Martin Unichess D 1959 1934 0 soutěž
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn A 1578 0 soutěž
2014/2015 8 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Maiorov Nikita Sokol Vršovice D ½ soutěž
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Trčka Bohdan ŠK Smíchov M 1594 ½ soutěž
2014/2015 5 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Katsianikos Konstantinos SK Loko Praha C 1697 1 soutěž
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 1 soutěž
2014/2015 2 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Stankev Martin ŠK Černý Baron A 1801 1848 0 soutěž
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace A 1681 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1823 1802 0 soutěž
2014/2015 11 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1610 0 soutěž
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Schmidt Karel DDM Praha 6 C 1718 1593 1 soutěž
2014/2015 8 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Růžička Filip ŠK PORG A 1202 1 soutěž
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Přichystal Zdeněk ŠK Smíchov D 1602 1 soutěž
2014/2015 6 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Benda Jiří SK Loko Praha D 1677 ½ soutěž
2014/2015 5 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Pokorný Jiří SK Újezd nad Lesy A 1391 1 soutěž
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Spěvák Jan Bohemians Praha G 1790 ½ soutěž
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Špirhanzl Radek ŠK Praha 4 B 1582 1 soutěž
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace B 1681 Kučera Jan Holdia DP Praha D 1797 1851 1 soutěž