Hráč Řehák Jiří

Řehák Jiří

User Pic
Jméno: Řehák Jiří
Oddíl: TJ Spartak Letohrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1834
Elo mezinárodní: 1790
ID: 2506
FIDE ID: 338079
Rok narození: 1950
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Spartak Letohrad 1806 1834 Václavík Patrik ŠK Svitavy 1590 1625 0 soutěž
2019/2020 8 USK Praha C 1776 1790 Hořínek Karel ŠK Bohnice D 1952 1978 0 soutěž
2019/2020 7 USK Praha C 1776 1790 Klyuev Vasily TJ Bohemians G 1905 1950 1 soutěž
2019/2020 5 USK Praha C 1776 1790 Paulovič Michal Dukla G 0 1438 1 soutěž
2019/2020 4 USK Praha C 1776 1790 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2030 2037 ½ soutěž
2019/2020 2 USK Praha C 1776 1790 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1769 1734 ½ soutěž
2019/2020 1 USK Praha C 1776 1790 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy G 1422 1530 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Spartak Letohrad 1782 1790 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 1878 1889 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Letohrad 1782 1790 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1946 1939 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Spartak Letohrad 1782 1790 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1791 1815 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Letohrad 1776 1790 Kalousová Julie TJ Lanškroun B 1599 1613 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Letohrad 1763 1786 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1768 1770 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Letohrad 1763 1786 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2031 2030 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad 1769 1786 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1911 1911 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Spartak Letohrad B 1800 1790 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1966 1957 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Spartak Letohrad B 1800 1790 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí nad Orlicí C 1860 1798 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Letohrad B 1776 1790 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1800 1775 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Letohrad B 1776 1786 Kylar Pavel ŠK Řetůvka 1760 1759 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Letohrad B 1763 1786 Wiesinger Wolfgang ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1990 1986 0 soutěž
2018/2019 9 USK Praha B 1774 1796 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1668 1 soutěž
2018/2019 6 USK Praha B 1774 1796 Šebek Josef ŠK Mlejn A 0 1566 1 soutěž
2018/2019 2 USK Praha B 1774 1796 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1513 1499 1 soutěž
2018/2019 1 USK Praha B 1774 1796 Terpstra Wiep SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 0 soutěž
2018/2019 8 USK Praha A 1774 1796 Šašinka Jiří Šachový klub Bohnice - A 1935 1887 ½ soutěž
2018/2019 6 USK Praha A 1774 1796 Krejbich Miloslav LISA A 1950 1931 1 soutěž
2018/2019 5 USK Praha A 1774 1796 Hampel Rudolf TJ Kobylisy D 1678 1632 1 soutěž
2018/2019 3 USK Praha A 1774 1796 Rexa Martin Dukla C 1893 1891 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Spartak Letohrad 1770 1796 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1896 1890 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 1769 1796 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2032 2035 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 1769 1796 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1951 1975 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 1774 1796 Hanus Michal SO Hlinsko 1985 1974 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad 1803 1820 Groh Jiří SK+Sokol Zamberk 2038 2089 0 soutěž
2017/2018 11 USK Praha B 1791 1809 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 0 soutěž
2017/2018 10 USK Praha B 1791 1809 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1861 1829 0 soutěž
2017/2018 9 USK Praha B 1791 1809 Stankev Martin Sokol Praha Vršovice E 1802 1813 ½ soutěž
2017/2018 8 USK Praha B 1791 1809 Vacek Radomír GROP D 2040 2039 1 soutěž
2017/2018 7 USK Praha B 1791 1809 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov C 0 1638 ½ soutěž
2017/2018 6 USK Praha B 1791 1809 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 4 USK Praha B 1791 1809 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1982 1980 1 soutěž
2017/2018 2 USK Praha B 1791 1809 Dočekalová Alexandra Unichess Ž 1883 1903 0 soutěž
2017/2018 1 USK Praha B 1791 1809 Bílý Michal ŠO Praga Praha B 1804 1885 1 soutěž
2017/2018 11 USK Praha A 1791 1809 ŠK Viktoria Žižkov B 1 soutěž
2017/2018 9 USK Praha A 1791 1809 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1889 1899 ½ soutěž
2017/2018 7 USK Praha A 1791 1809 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 6 USK Praha A 1791 1809 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 ½ soutěž
2017/2018 4 USK Praha A 1791 1809 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy E 1709 1737 0 soutěž
2017/2018 2 USK Praha A 1791 1809 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1685 1715 1 soutěž
2017/2018 1 USK Praha A 1791 1809 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1825 1828 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Spartak Letohrad 1788 1809 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1444 1499 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Letohrad 1791 1809 Paukert Ivo TJ Lanskroun B 1727 1783 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Letohrad 1791 1809 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1752 1799 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Letohrad 1788 1809 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Letohrad 1788 1809 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1680 1671 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Letohrad 1788 1809 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1923 1914 0 soutěž
2016/2017 11 USK Praha A 1841 1834 Kalík Josef ŠK Mlejn A 1524 1 soutěž
2016/2017 10 USK Praha A 1841 1834 Souralová Venuše Unichess Ž 1395 1 soutěž
2016/2017 9 USK Praha A 1841 1834 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1829 1808 0 soutěž
2016/2017 8 USK Praha A 1841 1834 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha D 1657 1624 ½ soutěž
2016/2017 7 USK Praha A 1841 1834 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 0 soutěž
2016/2017 5 USK Praha A 1841 1834 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov C 1650 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha A 1841 1834 Dolejší Zbyněk ŠO Praga Praha B 1806 ½ soutěž
2016/2017 3 USK Praha A 1841 1834 Martirosyan Artyom ŠK Aurora 1 soutěž
2016/2017 2 USK Praha A 1841 1834 Kozák Martin ŠK DP Praha - EA Hotels I 1847 1909 ½ soutěž
2016/2017 11 USK Praha B 1841 1834 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 C 1628 1 soutěž
2016/2017 9 USK Praha B 1841 1834 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1680 1 soutěž
2016/2017 8 USK Praha B 1841 1834 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 0 soutěž
2016/2017 6 USK Praha B 1841 1834 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1635 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha B 1841 1834 Koršinskij Marek SK OAZA Praha G 1378 1453 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha A 1790 1834 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy E 1841 1823 0 soutěž
2016/2017 2 USK Praha A 1790 1834 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1679 1762 1 soutěž
2016/2017 1 USK Praha A 1790 1834 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1763 1786 1 soutěž
2015/2016 11 USK Praha C 1841 1834 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1796 0 soutěž
2015/2016 8 USK Praha C 1841 1834 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1933 1933 ½ soutěž
2015/2016 7 USK Praha C 1841 1834 Krumphanzl Vlastimil TJ Bohemians Praha G 1757 1805 1 soutěž
2015/2016 5 USK Praha C 1841 1834 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1843 1 soutěž
2015/2016 4 USK Praha C 1841 1834 Kozák Martin ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 ½ soutěž
2015/2016 1 USK Praha C 1841 1834 Kozel Miroslav Unichess G 1846 1865 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1841 1834 Kodytek Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí B 1793 1830 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1841 1834 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1671 1643 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1841 1834 Langr Petr Sokol Mistrovice 1563 1595 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1841 1834 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk 1557 1582 ½ soutěž
2014/2015 11 USK Praha A 1822 1822 Šobotník Petr Bohemians Praha D 2000 2020 0 soutěž
2014/2015 9 USK Praha A 1822 1822 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov B 1946 2001 1 soutěž
2014/2015 6 USK Praha A 1822 1822 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1901 1896 ½ soutěž
2014/2015 5 USK Praha A 1822 1822 Žemlička Vít Unichess ČSOB E 1899 1914 ½ soutěž
2014/2015 4 USK Praha A 1822 1822 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 ½ soutěž
2014/2015 3 USK Praha A 1822 1822 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 0 soutěž
2014/2015 2 USK Praha A 1822 1822 Kudela Stanislav Sokol Vršovice C 1915 1875 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Vrána Karel Cayman Pharma D 1662 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs n. L. A 1699 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Švejdar Luděk Sokol Bakov n. J. B 1973 1966 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1707 1696 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1659 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1822 1822 Hejda Antonín Joly Lysá n. L. F 1830 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Janeček František TJ Spartak Choceň 1716 1685 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1773 1743 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1441 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1635 1601 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička C 1423 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1689 1707 ½ soutěž
2013/2014 11 USK Praha B 1855 1847 Líška Milan SK Loko Praha D 1849 0 soutěž
2013/2014 10 USK Praha B 1855 1847 Kukačka Martin Sokol Praha-Vršovice C 2005 2008 0 soutěž
2013/2014 9 USK Praha B 1855 1847 Nepustil František SK Motorlet Praha A 1885 ½ soutěž
2013/2014 8 USK Praha B 1855 1847 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1920 ½ soutěž
2013/2014 7 USK Praha B 1855 1847 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 ½ soutěž
2013/2014 5 USK Praha B 1855 1847 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 1999 1985 0 soutěž
2013/2014 3 USK Praha B 1855 1847 Herdin Stanislav Stavby mostů Praha B 1810 1 soutěž
2013/2014 2 USK Praha B 1855 1847 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1991 1985 1 soutěž
2013/2014 1 USK Praha B 1855 1847 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 1 soutěž
2013/2014 9 USK Praha A 1855 1847 Lizner Milan TJ Pankrác D 1994 1989 ½ soutěž
2013/2014 8 USK Praha A 1855 1847 Kočí Martin Stavby mostů Praha A 1814 1844 ½ soutěž
2013/2014 6 USK Praha A 1855 1847 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 0 soutěž
2013/2014 3 USK Praha A 1855 1847 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 0 soutěž
2013/2014 2 USK Praha A 1855 1847 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad 1855 1847 Racek Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1587 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad 1855 1847 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1773 1649 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad 1855 1847 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad 1855 1847 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1803 1757 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad 1855 1847 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1633 1622 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Pěkník Milan Loko Česká Třebová B 1869 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1820 1814 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1803 1769 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 Procházka Petr TJ Lanškroun 2008 2006 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1931 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná 1654 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B 2170 2164 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Blaško Štěpán Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2125 2046 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1880 1953 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 Procházka Petr TJ Lanškroun 2017 2009 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1882 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1882 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1882 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1882 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1882 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1939 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1932 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Konrád František ŠK Vysoké Mýto "B" 1954 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Outulný Pavel Rapid Pardubice 2110 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1900 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2146 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B"" 2047 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 Solil Roman TJ Lanškroun 2043 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B 1250 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Vodička Stanislav ŠK Svitavy A 1100 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň 1628 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1678 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1691 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1884 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Fiala Milan CHS Chotěboř 1847 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1887 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1894 Vohník Miroslav SK Žamberk 1671 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Hodek Roman ŠK Kunvald 1675 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1611 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Felcman Martin ŠK Žamberk C 1439 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Martinec Jan ŠK Žamberk B 1734 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1751 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1605 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1758 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1866 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1990 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Solil Roman FYGR Lanškroun 1900 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná 1524 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1653 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1893 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 0 soutěž
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny D 2067 1 soutěž
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2065 0 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1914 0 soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 ½ soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2044 1 soutěž
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Nadrchal Tomáš KONTAX Pardubice 2002 0 soutěž
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2008 1 soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 0 soutěž
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 ½ soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 0 soutěž
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 0 soutěž
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2043 0 soutěž
2005/2006 8 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1943 1 soutěž
2005/2006 7 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1801 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1672 1 soutěž
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 0 soutěž
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 0 soutěž
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad B 1858 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1846 1 soutěž
2005/2006 11 Spartak OEZ Letohrad 1858 Pyskatý Jiří Kavárna Evropa Pardubice 1928 1 soutěž
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad 1858 Štorek Luboš TJ DDM Hlinsko 1742 1 soutěž
2005/2006 8 Spartak OEZ Letohrad 1858 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 0 soutěž
2005/2006 5 Spartak OEZ Letohrad 1858 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Pardubice 2106 ½ soutěž
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad 1858 Bartoš Martin TJ + DDM Chrudim B 1658 ½ soutěž
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad 1858 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1669 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad 1858 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1000 0 soutěž
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad 1858 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 0 soutěž
2004/2005 11 Spartak OEZ Letohrad 1848 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 ½ soutěž
2004/2005 5 Spartak OEZ Letohrad 1848 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 1 soutěž
2004/2005 3 Spartak OEZ Letohrad 1848 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 1 soutěž
2003/2004 11 Spartak OEZ Letohrad 1861 Janeček František Spartak Choceň 1720 1 soutěž
2003/2004 9 Spartak OEZ Letohrad 1861 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1856 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak OEZ Letohrad 1861 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 ½ soutěž
2003/2004 7 Spartak OEZ Letohrad 1861 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1785 ½ soutěž
2003/2004 6 Spartak OEZ Letohrad 1861 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak OEZ Letohrad 1861 Slavíček Miroslav ZD Kunvald 1787 0 soutěž
2003/2004 4 Spartak OEZ Letohrad 1861 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1997 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak OEZ Letohrad 1861 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2009 1 soutěž
2003/2004 2 Spartak OEZ Letohrad 1861 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1761 ½ soutěž
2003/2004 1 Spartak OEZ Letohrad 1861 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1653 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1914 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Michal Milan CHS Chotěboř 1782 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Hejkrlík Filip Plzeňka Pardubice 2044 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 0 soutěž