Hráč Škeřík Karel

Škeřík Karel

User Pic
Jméno: Škeřík Karel
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1956
Elo mezinárodní: 1935
ID: 31052
FIDE ID: 339890
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠK při DDM Litomyšl 1944 1956 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1866 1969 ½
2019/2020 7 ŠK při DDM Litomyšl 1944 1956 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2054 2050 0
2019/2020 6 ŠK při DDM Litomyšl 1937 1956 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice A 2071 2074 0
2019/2020 5 ŠK při DDM Litomyšl 1937 1971 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2080 2108 1
2019/2020 4 ŠK při DDM Litomyšl 1942 1971 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř B 2120 2100 0
2019/2020 3 ŠK při DDM Litomyšl 1955 1971 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2177 2183 0
2019/2020 2 ŠK při DDM Litomyšl 1955 1971 Groh Jiří SK + Sokol Žamberk 2005 2008 0
2018/2019 10 SK pri DDM Litomysl 1957 1975 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1888 1884 ½
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 1951 1975 Pavlíček Lukáš TJ Lanskroun 1980 1986 ½
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 1951 1975 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1769 1796 1
2018/2019 6 SK pri DDM Litomysl 1958 1975 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2083 2070 0
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 1965 1982 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2067 2077 0
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 1964 1982 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2117 2112 0
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1964 1982 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1847 1847 1
2018/2019 1 SK pri DDM Litomysl 1966 1982 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor B 2298 2289 0
2017/2018 10 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Hanus Michal SO Hlinsko 1973 1974 0
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1923 1914 0
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1990 1952 ½
2017/2018 6 SK pri DDM Litomysl 1990 2001 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2161 2160 0
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1990 2001 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2118 2077 ½
2017/2018 4 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2085 2084 ½
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Komárek David TJ SO Chrudim 2150 2151 ½
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 1988 2001 Szücs Matyáš 2222 SK Polabiny E 2069 2076 0
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 0
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice C 2035 2077 ½
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 0
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2061 2039 1
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 1
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 1
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2225 2242 ½
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2015/2016 11 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1869 1905 0
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 ½
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 ½
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny D 2017 2074 1
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2105 2077 0
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 0
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2167 2133 0
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 0
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 2007 2013 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 1
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 2007 2013 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 0
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 2007 2013 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 ½
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 1
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1945 1951 0
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 1
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Veselý Petr SK + Sokol Žamberk 1948 1955 0
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 ½
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 ½
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2007 2020 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1803 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Honek Jan TJ ŠO Chrudim B 1861 1876 1
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1765 1761 1
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Hon Jiří ŠK Rapid Pardubice C 1801 1815 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1945 1950 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2045 2041 1
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny E 1832 1838 ½
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 ½
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 Filip Libor TJ Jablonné n/O. 1739 1
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1939 1972 1
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1863 1
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 Havelka Josef TJ Lanškroun 1900 1988 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim B 1708 1
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1827 1823 ½
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí B 1765 1758 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1971 1956 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1800 1868 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1948 1926 ½
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2063 2053 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 Zoubek David ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 ½
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 1
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1955 1984 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1969 1949 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 ½
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Janko Jan Rapid Pardubice C 1821 1773 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1767 1
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1980 1980 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř 1722 1722 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1956 1929 1
2010/2011 11 Jiskra Litomysl 2053 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 0
2010/2011 10 Jiskra Litomysl 2053 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 0
2010/2011 9 Jiskra Litomysl 2053 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 0
2010/2011 8 Jiskra Litomysl 2053 Němec Pavel SK Chrudim 2255 0
2010/2011 5 Jiskra Litomysl 2053 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 0
2010/2011 4 Jiskra Litomysl 2053 Hošek Milan 2222 SK Polabiny B 2304 0
2010/2011 3 Jiskra Litomysl 2053 Hrubeš Pavel SK Vysoke Myto 2164 0
2010/2011 2 Jiskra Litomysl 2053 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 ½
2010/2011 1 Jiskra Litomysl 2053 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2094 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2094 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny "B" 2287 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Píza Vlastimil ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2297 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2315 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Vařejčko Josef TJ SOKOL Zaječice 2267 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Vykydal František Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 2188 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Jurka Miroslav ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2307 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Bernard Borek AKIS Pardubice 2337 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 2094 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2400 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Půlpán Jakub TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Linhart Jan CHS Chotěboř 1958 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK + Sokol Žamberk 2033 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2176 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Litomyšl 2052 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Komárek David ŠO Chrudim B 2126 0
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 2138 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 0
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 0
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 0
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 Krondráf Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 0
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2172 0
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 0
2006/2007 9 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 1
2006/2007 8 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 ½
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 0
2006/2007 5 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 0
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Litomyšl 2148 Komárek David ŠO Chrudim B 2132 ½
2005/2006 4 Jiskra Litomyšl B 1000 Šilar Karel Sokol Horní Čermná B 1510 1
2005/2006 2 Jiskra Litomyšl B 1000 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1621 1
2005/2006 11 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny B 1669 1
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Laušman Petr Kavárna Evropa Pardubice 1880 ½
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko 1686 1
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Kalous Tomáš SK Žamberk 1744 ½
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 1
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička 1760 1
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1896 1
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Hennig Thomas Eurokomplex Pardubice 1989 1
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 1000 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1858 1