Hráč Poslušný Martin

Poslušný Martin

User Pic
Jméno: Poslušný Martin
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1951
Elo mezinárodní: 1964
ID: 1429
FIDE ID: 321044
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1975 1952 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2043 2043 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1975 1952 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor B 2268 2280 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1967 1952 Groh Jiří SK+Sokol Zamberk 2063 2070 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1967 1952 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2160 2158 0
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1952 1921 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2154 2204 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1964 1952 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2069 2077 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1954 1921 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2088 2076 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 1975 1952 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2039 2059 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1943 1921 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1861 1854 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1967 1952 Jareš Michal 2222 SK Polabiny E 1918 1910 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1931 1921 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2078 2076 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1967 1952 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2013 2042 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1954 1921 Bernášek Jan TJ Lanskroun 2480 2463 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1967 1952 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2088 2086 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1911 1902 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2010 1991 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1954 1921 Kosek Jiří 2116 2115 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1943 1921 Malivánek Jiří 2067 2065 ½
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1931 1921 Jareš Michal 1848 1802 1
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1954 1921 Hájek Jiří 2080 2067 ½
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1954 1921 Novák Aleš 2071 2083 1
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 1947 1930 Marek Jiří SK Vysoke Myto B 1652 1721 1
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 1947 1930 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka B 1557 1624 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny C 1938 1923 0
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1959 1960 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 0
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Kupsa Matěj TJ Lanskroun 1693 1690 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2105 2077 0
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1874 1842 0
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Ciešlak Leszek Caissa Pivovar Dalesice 1983 1982 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 1947 1930 Šedivý Martin SK Lipa 2031 2035 0
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Šedivý Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim 1765 1777 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2101 2112 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2105 2077 0
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1938 1923 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou A 1859 1851 ½
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2003 2004 0
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1833 1797 1
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 0
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 ½
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2022 2023 ½
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 1
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 ½
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové B 2123 2122 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2040 2052 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Solil Roman TJ Lanškroun 1995 2007 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1976 1939 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 ½
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1986 1937 Novotný Josef Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 0
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 0
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2081 2076 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 1
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2194 2203 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 0
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2218 2252 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 1
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1931 1924 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřm. Městec 1955 1962 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 1925 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2042 2044 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2125 2046 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Kotva Milan ŠK Svitavy 1946 1985 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1889 1889 ½
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Solil Roman TJ Lanškroun 1962 1993 1
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 ½
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1703 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná 1795 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 Kameník David Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 1
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Trhal Michal SK Vysoke Myto 1982 1
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 ½
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 0
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 ½
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Ciešlak Leszek SK Caissa Trebic B 1970 0
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 1998 Just Pavel 2222 SK Polabiny B 2032 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Krušina Patrik Lokomotiva Česká Třebová 1771 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1789 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Janko Jan Synpo Pardubice 1855 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1867 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Ruml Václav 2222 ŠK Polabiny D"" 1440 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1783 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C"" 1000 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1679 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1743 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1880 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1962 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1774 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1902 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Tesař Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1858 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Starý Lukáš Synpo Pardubice 1870 ½
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1831 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 1792 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Mazura Miloš SK Žamberk 1908 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Režný Zdeněk SYNPO Pardubice 1809 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová 1601 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1865 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny D 2059 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Brejša Vít TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1912 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Urbánek Josef AKIS Pardubice 1799 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2021 0
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 0
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1696 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 2029 ½
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1724 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1900 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Havel František ŠK Svitavy 1828 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1866 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2005 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1827 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 0
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 ½
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1904 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Černý Karel SK Žamberk 2005 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 0
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 0
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Třasák Ondřej SYNPO Pardubice 1988 ½
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2115 ½
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1814 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1707 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 ½
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1665 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1940 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2043 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Urbášek Oleg Slovan Moravská Třebová 2051 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 1
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 ½
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 1936 Bartoš Martin TJ + DDM Chrudim B 1658 0
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 1936 Krmenčík Roman Kavárna Evropa Pardubice 1788 1
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 1936 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1669 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1987 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Komárková Magdaléna ŠK Svitavy 2030 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Bříza Miloš Spartak OEZ Letohrad 2007 1
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1939 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2004 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2041 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1727 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Brdíček David SK Žamberk B 1656 0
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2077 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Plotek Evžen Spartak Choceň 1984 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1856 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Kalous Miroslav ZD Kunvald 2082 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2043 0
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1801 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička C 1765 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1980 ½