Hráč Postupa Pavel

Postupa Pavel

User Pic
Jméno: Postupa Pavel
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1943
Elo mezinárodní: 1932
ID: 213
FIDE ID: 306274
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Mesta Lysa nad Labem 1938 1933 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2196 2193 0
2018/2019 10 JOLY Lysá nad Labem E 1938 1933 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2094 2065 ½
2018/2019 8 JOLY Lysá nad Labem E 1934 1933 Janáček Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2059 2041 1
2018/2019 7 JOLY Lysá nad Labem E 1934 1933 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2061 2058 0
2018/2019 6 JOLY Lysá nad Labem E 1923 1933 Cozl David Český lev Kolešovice A 1968 1977 1
2018/2019 5 JOLY Lysá nad Labem E 1923 1933 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1942 1898 1
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem D 1938 1933 Lochman Václav Sokol Mlada Boleslav 1987 1986 ½
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem D 1934 1933 Novák Luděk SK Lipa 1928 1938 ½
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem D 1934 1933 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2272 2257 0
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem D 1923 1933 Srba Milan Sokol Praha Vrsovice 2166 2152 0
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem D 1923 1933 Šilhan Petr TJ Neratovice B 2051 2051 0
2017/2018 9 Joly Lysá nad Labem F 1935 1959 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1970 1960 1
2017/2018 4 Joly Lysá nad Labem F 1937 1959 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1973 1953 ½
2017/2018 2 Joly Lysá nad Labem F 1937 1959 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2000 2020 0
2017/2018 1 Joly Lysá nad Labem F 1965 1967 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2062 2057 ½
2017/2018 8 Eurovia Praha 1935 1959 Beneš Petr Sokol Kolin 2082 2079 0
2017/2018 6 Eurovia Praha 1955 1959 Vlková Anežka TJ Spartak Vlasim 1954 1894 0
2017/2018 5 Eurovia Praha 1937 1959 Otruba Marek Klub sachistu Ricany 1925 2003 1951 0
2017/2018 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 1937 1959 Fajman Petr TJ Neratovice B 2233 2221 ½
2017/2018 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 1935 1959 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2203 2224 0
2017/2018 3 SK JOLY Lysa nad Labem C 1937 1959 Purnoch Josef TJ Neratovice A 2126 2154 ½
2017/2018 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 1937 1959 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 0
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1984 1966 Pýchová Nela ŠK Světlá nad Sázavou 2074 2054 ½
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1984 1966 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2159 2138 ½
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1984 1966 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 0
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1984 1966 Skřivánek Jan ŠK Dopravní podnik Praha B 2201 2167 0
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1924 1917 0
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Kaplan Daniel DDM Symfonie Poděbrady A 2072 2082 1
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Souček Milan Sokol Kolín C 2055 2023 1
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk C 1880 1913 0
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Hamrník Jan TS Sokol Sendražice B 1879 1856 1
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1984 1966 Novák Jiří TJ Slavoj Čáslav A 1970 1933 ½
2014/2015 11 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 1
2014/2015 10 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 ½
2014/2015 9 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 ½
2014/2015 8 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 1
2014/2015 7 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 ½
2014/2015 6 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1982 1976 ½
2014/2015 5 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 ½
2014/2015 4 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Horák Martin Sokol Český Brod A 2066 1978 ½
2014/2015 3 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2043 2003 ½
2014/2015 2 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Velík Jan Sokol Struhařov A 2024 2037 1
2014/2015 1 JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 1
2014/2015 10 Joly Lysá n. L. F 1955 1965 Ulrich David Auto Škoda Ml. Boleslav B 1878 1885 ½
2014/2015 3 Joly Lysá n. L. F 1955 1965 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1955 ½
2014/2015 1 Joly Lysá n. L. F 1955 1965 Gruber Miloš TJ Sokol na Mělníce B 1940 1948 ½
2014/2015 11 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Šindelář Pavel ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 ½
2014/2015 9 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice B 1812 ½
2014/2015 8 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 ½
2014/2015 7 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 ½
2014/2015 6 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram 1927 1972 1
2014/2015 5 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1888 1935 ½
2014/2015 4 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1956 1925 1
2014/2015 2 JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 0
2013/2014 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Kvapil Jaroslav Cayman Pharma D 1506 1
2013/2014 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Chytrý Petr Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 ½
2013/2014 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1905 1855 1
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 1
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Schuster Jan TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 0
2013/2014 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 ½
2013/2014 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Aron Oto Caissa Úholičky C 1775 1781 1
2013/2014 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou C 1745 1627 ½
2013/2014 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1930 1
2013/2014 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1833 1
2013/2014 11 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 2057 2046 1
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1936 ½
2013/2014 9 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1932 1910 ½
2013/2014 8 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1950 1987 ½
2013/2014 7 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2205 2197 0
2013/2014 6 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 2005 1990 ½
2013/2014 5 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Soural Jan Sokol Struhařov A 2178 2177 0
2013/2014 4 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2126 2128 0
2013/2014 3 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 0
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Baran Peter Cayman Pharma C 2130 2120 0
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2012 2010 0
2012/2013 10 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1731 1758 0
2012/2013 9 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá F 1584 1
2012/2013 7 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 1
2012/2013 6 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1869 1869 1
2012/2013 5 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1780 1779 1
2012/2013 4 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1947 1965 ½
2012/2013 3 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Píša Ivo Sokol Pečky B 1777 1
2012/2013 2 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 1
2012/2013 1 ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1731 1
2012/2013 11 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1787 1
2012/2013 10 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1609 ½
2012/2013 9 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1802 1772 1
2012/2013 8 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 1
2012/2013 7 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Sokol Český Brod A 1
2012/2013 6 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Štegl Petr Sokol Pečky A 1783 1808 ½
2012/2013 4 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1550 1
2012/2013 3 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1947 1899 1
2012/2013 2 JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2007 1969 ½
2011/2012 11 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Břečka František Sokol na Mělníce B 1908 1923 0
2011/2012 9 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Fekete František Sokol Pečky B 1755 1
2011/2012 8 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Mažgut Jozef Sokol Brandýs n/L A 1827 0
2011/2012 7 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 1885 2032 0
2011/2012 6 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Tomandl Ivo Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 1
2011/2012 5 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Ulrich David AŠ Mladá Boleslav B 1967 1872 0
2011/2012 4 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice C 2025 2043 ½
2011/2012 3 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Baran Peter TJ Neratovice C 2096 2099 ½
2011/2012 2 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1719 1
2011/2012 1 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 Horký Pavel Spartak Čelákovice A 2002 0
2011/2012 11 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 ½
2011/2012 9 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Soural Jan Sokol Struhařov A 2213 2228 ½
2011/2012 8 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 C 2061 2076 0
2011/2012 7 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 ½
2011/2012 6 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2012 2008 0
2011/2012 5 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 0
2011/2012 4 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2117 2116 1
2011/2012 3 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1981 ½
2011/2012 2 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 1
2011/2012 1 JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 ½
2010/2011 11 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 ½
2010/2011 10 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1924 ½
2010/2011 9 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1
2010/2011 8 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 1
2010/2011 7 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 ½
2010/2011 6 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.l. B 2138 ½
2010/2011 5 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 0
2010/2011 4 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1
2010/2011 3 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Petras Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 1
2010/2011 2 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 0
2010/2011 1 JOLY Lysá n.Labem D 2071 Srba Milan Sokol Struhařov A 2180 0
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2060 0
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 0
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1919 1
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 1
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 0
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2075 1
2010/2011 5 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2140 1
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram 1965 ½
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2015 0
2010/2011 2 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1921 1
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem C 2071 Vrkota Miloš Sokol Kolín B 2073 1
2009/2010 11 JOLY Lysá n.L. C 2083 Štolba Miloš Kutná Hora B 2056 0
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. C 2083 Koyš Milan Kostelec n.Č.l. 2057 ½
2009/2010 9 JOLY Lysá n.L. C 2083 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2047 0
2009/2010 8 JOLY Lysá n.L. C 2083 Novotný Roman AŠ Mladá Boleslav 2058 1
2009/2010 7 JOLY Lysá n.L. C 2083 Kacafírek Miroslav Sokol na Mělníce 2108 1
2009/2010 6 JOLY Lysá n.L. C 2083 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2133 0
2009/2010 5 JOLY Lysá n.L. C 2083 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1987 1
2009/2010 4 JOLY Lysá n.L. C 2083 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2131 0
2009/2010 3 JOLY Lysá n.L. C 2083 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 ½
2009/2010 2 JOLY Lysá n.L. C 2083 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2154 0
2009/2010 1 JOLY Lysá n.L. C 2083 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 1890 1
2009/2010 11 JOLY Lysá nad Labem B"" 2083 ŠK Zikuda Turnov B"" 1
2009/2010 10 JOLY Lysá nad Labem B"" 2083 Crha Josef ŠK Sokol Mladá Boleslav 2100 1
2008/2009 11 JOLY Lysá n.L. C 2088 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2114 ½
2008/2009 10 JOLY Lysá n.L. C 2088 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2148 ½
2008/2009 9 JOLY Lysá n.L. C 2088 Seifert Milan Sokol Sendražice 2172 0
2008/2009 8 JOLY Lysá n.L. C 2088 Novotný Roman AŠ Mladá Boleslav 2073 1
2008/2009 7 JOLY Lysá n.L. C 2088 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2256 0
2008/2009 6 JOLY Lysá n.L. C 2088 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2131 ½
2008/2009 5 JOLY Lysá n.L. C 2088 Růžička Zdeněk Kostelec n.Č.lesy 2114 0
2008/2009 4 JOLY Lysá n.L. C 2088 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2155 0
2008/2009 3 JOLY Lysá n.L. C 2088 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2131 1
2008/2009 2 JOLY Lysá n.L. C 2088 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2029 1
2008/2009 1 JOLY Lysá n.L. C 2088 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1975 0
2008/2009 11 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2109 ½
2008/2009 10 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Dolenský Milan Šachklub AD Jičín 2088 ½
2008/2009 6 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Lipták Pavel TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2105 1
2008/2009 4 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Pospíšil Martin TJ Tourist Biomedica Říčany 1819 0
2008/2009 2 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 1
2008/2009 1 JOLY Lysá nad Labem B 2088 Kastner Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C"" 2000 1
2007/2008 11 Joly Lysá n.L. C 2075 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2029 0
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. C 2075 Bargel Martin Neratovice B 2168 0
2007/2008 7 Joly Lysá n.L. C 2075 Kočí Václav Auto Škoda Mladá Boleslav 1862 1
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. C 2075 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1956 0
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. C 2075 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1851 ½
2007/2008 3 Joly Lysá n.L. C 2075 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1876 1
2007/2008 2 Joly Lysá n.L. C 2075 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. D 1870 0
2007/2008 1 Joly Lysá n.L. C 2075 Novák Jiří Sokol Sendražice 1977 1
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2238 1
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 ½
2007/2008 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Eisner Michal Sokol Kolín 2139 0
2007/2008 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Ďúran Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2175 ½
2007/2008 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Petuchov Sergej TJ Stadion Kutná Hora 2145 ½
2007/2008 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2234 1
2007/2008 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2218 0
2007/2008 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2129 1
2007/2008 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Špaček Libor TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 ½
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 ½
2007/2008 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 0
2006/2007 10 JOLY Lysá nad Labem 2119 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2019 1
2006/2007 4 JOLY Lysá nad Labem 2119 Kastner Kamil 2222 ŠK Polabiny B 1914 1
2006/2007 3 JOLY Lysá nad Labem 2119 Matějovský Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2069 ½
2006/2007 2 JOLY Lysá nad Labem 2119 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2316 0
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Staněk František Sokol Tišice "A" 1745 1
2006/2007 10 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 1
2006/2007 9 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1885 1
2006/2007 8 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 ½
2006/2007 7 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Bílek Roman Caissa Úholičky A 1995 ½
2006/2007 6 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Novotný Roman Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 1
2006/2007 5 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 ½
2006/2007 4 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Vondra Zbyněk ŠK Kladno "A" 2142 0
2006/2007 3 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 ½
2006/2007 2 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1946 0
2006/2007 1 ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 1
2005/2006 11 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 0
2005/2006 10 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 1
2005/2006 6 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Kastner Vojtěch TJ Synthesia Pardubice B 1988 0
2005/2006 5 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 2006 ½
2005/2006 4 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Vávra Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2100 ½
2005/2006 3 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2083 1
2005/2006 11 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Šimek Petr ŠK ČSOB 2225 ½
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Jedlička Aleš Synthesia Pardub. 2289 ½
2005/2006 7 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Vltavský Vladimír Slavia Hradec Kr. 2239 ½
2005/2006 6 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2286 0
2005/2006 4 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Vaculík Martin Novoborský ŠK 2263 ½
2005/2006 3 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2173 0
2005/2006 2 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2247 0
2005/2006 1 ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2106 0
2004/2005 11 Joly Lysá n.L. B 2128 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1851 1
2004/2005 10 Joly Lysá n.L. B 2128 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1940 1
2004/2005 9 Joly Lysá n.L. B 2128 Ďúran Tomáš Sokol Bakov n.J. A 2147 0
2004/2005 8 Joly Lysá n.L. B 2128 Žáček Zdeněk AŠ Ml.Boleslav A 2039 ½
2004/2005 7 Joly Lysá n.L. B 2128 Crha Pavel S.Emerge Ml.Bol. B 2175 ½
2004/2005 6 Joly Lysá n.L. B 2128 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2118 ½
2004/2005 5 Joly Lysá n.L. B 2128 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 ½
2004/2005 4 Joly Lysá n.L. B 2128 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 1
2004/2005 3 Joly Lysá n.L. B 2128 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2180 1
2004/2005 2 Joly Lysá n.L. B 2128 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 ½
2004/2005 1 Joly Lysá n.L. B 2128 Palas Aleš E.E.Kralupy n.V. A 2035 0
2004/2005 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 ½
2004/2005 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 ½
2004/2005 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 0
2004/2005 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 0
2004/2005 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Hoffmann Matěj Sokol Praha - Kobylisy 2101 ½
2004/2005 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2104 0
2004/2005 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové B 2111 1
2004/2005 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 0
2004/2005 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Šplíchal Petr Stadion Kutná Hora 1927 1
2004/2005 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2172 0
2004/2005 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2111 1
2003/2004 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Klíma Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou 2000 1
2003/2004 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Horák Vladimír Spartak Vlašim 2121 1
2003/2004 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Koubek Václav Viktoria Žižkov 2199 0
2003/2004 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Roško Luboš ŠK Polabiny Pardubice 2149 0
2003/2004 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Karaba David Synthesia Pardubice B 2025 1
2003/2004 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2166 1
2003/2004 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Špaček Libor Spartak Vrchlabí 2174 0
2003/2004 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Strnad Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2082 1
2003/2004 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2142 1
2003/2004 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 1
2003/2004 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 Marek Miroslav Sokol Kolín C 2111 0
2003/2004 11 Joly Lysá n/L B 2008 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1960 ½
2003/2004 10 Joly Lysá n/L B 2008 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2187 ½
2003/2004 9 Joly Lysá n/L B 2008 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1955 ½
2003/2004 8 Joly Lysá n/L B 2008 Koyš Milan Sokol Benešov A 2045 0
2003/2004 7 Joly Lysá n/L B 2008 Macků Emil Sokol Benešov B 1817 1
2003/2004 6 Joly Lysá n/L B 2008 Růžička Zdeněk Kostelec n/ČL A 2157 1
2003/2004 5 Joly Lysá n/L B 2008 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 ½
2003/2004 3 Joly Lysá n/L B 2008 Černovský Jiří Stad. Kutná Hora A 2101 0
2003/2004 2 Joly Lysá n/L B 2008 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1863 1
2003/2004 1 Joly Lysá n/L B 2008 Eisner Michal Sokol Pečky A 1952 1