Hráč Kulišťák Milan

Kulišťák Milan

User Pic
Jméno: Kulišťák Milan
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2156
Elo mezinárodní: 2165
ID: 11680
FIDE ID: 303674
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Pankrac B 2153 2147 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1998 1988 ½
2018/2019 11 TJ Pankrác E 2165 2156 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 0
2018/2019 8 TJ Pankrác E 2165 2156 Papáček Štěpán LISA A 2261 2235 ½
2018/2019 4 TJ Pankrác E 2165 2156 Janda Pavel USK Praha A 2115 2112 1
2018/2019 3 TJ Pankrác E 2165 2156 Velychko Ihor ŠK Viktoria Žižkov B 1
2018/2019 2 TJ Pankrác E 2165 2156 Pták Pavel Dukla C 2044 2061 ½
2017/2018 11 TJ Pankrác E 2165 2156 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2373 2351 0
2017/2018 9 TJ Pankrác E 2165 2156 Vrbata Zbyněk Unichess D 2353 2334 ½
2017/2018 6 TJ Pankrác E 2165 2156 Slovák Kilián TJ Kobylisy D 2189 2203 0
2017/2018 2 TJ Pankrác E 2165 2156 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2040 2042 1
2017/2018 3 TJ Pankrac B 2157 2149 Černovský Jiří Sparta Kutna Hora 2125 2100 ½
2016/2017 9 TJ Pankrác C 2107 2132 GROP B 1
2016/2017 1 TJ Pankrác C 2107 2132 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2167 2150 ½
2016/2017 11 TJ Praha - Pankrác B 2157 2149 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha B 1964 1963 ½
2016/2017 7 TJ Praha - Pankrác B 2157 2149 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2252 2240 0
2016/2017 5 TJ Praha - Pankrác B 2157 2149 Gutman Petr ŠK Kladno 2138 2144 1
2016/2017 3 TJ Praha - Pankrác B 2157 2149 Pesr Jaromír ŠK DP Praha 1999 2024 1
2016/2017 2 TJ Praha - Pankrác B 2157 2149 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1931 1925 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác E 2108 2132 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1916 1897 1
2015/2016 10 TJ Pankrác E 2108 2132 Horáček David ŠK Praha - Smíchov B 1919 ½
2015/2016 8 TJ Pankrác E 2108 2132 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 0
2015/2016 7 TJ Pankrác E 2108 2132 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1961 1971 1
2015/2016 5 TJ Pankrác E 2108 2132 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 1
2015/2016 3 TJ Pankrác E 2108 2132 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1909 1909 1
2015/2016 1 TJ Pankrác E 2108 2132 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 1
2015/2016 11 TJ Pankrác B 2107 2132 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1930 1941 ½
2015/2016 8 TJ Pankrác B 2107 2132 Hradecký Ivo ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 1
2015/2016 6 TJ Pankrác B 2107 2132 Bednář Marcel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 0
2015/2016 5 TJ Pankrác B 2107 2132 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác B 2107 2132 Jandl Vojtěch Sokol Tábor 1982 2042 ½
2015/2016 2 TJ Pankrác B 2107 2132 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice 2109 2123 1
2015/2016 1 TJ Pankrác B 2107 2132 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2167 2133 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác C 2108 2132 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy C 1899 1858 1
2015/2016 10 TJ Pankrác C 2108 2132 Ayriyan Bella GROP B 1962 2046 1
2015/2016 8 TJ Pankrác C 2108 2132 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1938 1943 1
2015/2016 5 TJ Pankrác C 2108 2132 Holub Jan ŠK Loko Praha A 2083 2086 1
2015/2016 4 TJ Pankrác C 2108 2132 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2122 2135 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác C 2108 2132 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1819 1831 1
2015/2016 2 TJ Pankrác C 2108 2132 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2070 2069 0
2015/2016 1 TJ Pankrác C 2108 2132 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 1
2014/2015 11 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Pukl Rostislav ŠK Staré Město D 1974 2000 0
2014/2015 10 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Pala Vladimír Sokol Hošťálková A 2248 2227 0
2014/2015 9 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 2028 2051 1
2014/2015 8 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Palica Jiří ŠK Zlín C 2008 2008 1
2014/2015 7 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 1
2014/2015 6 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 ½
2014/2015 5 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2115 2110 1
2014/2015 4 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 2025 2034 1
2014/2015 2 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 Balážec Ludovít ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 0
2013/2014 11 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 1
2013/2014 10 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1866 1
2013/2014 9 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 1
2013/2014 8 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Havránek Michal SK Boršice A 2034 2062 ½
2013/2014 6 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2027 2004 ½
2013/2014 5 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 0
2013/2014 2 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Hodovský Jiří ŠK Holešov A 2129 2111 0
2013/2014 1 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 Fusková Martina ŠK Staré Město D 1955 2028 0
2013/2014 8 Val. Bystřice 2101 2133 Bobalík Petr Val. Meziříčí 1949 1944 1
2013/2014 4 Val. Bystřice 2101 2133 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2022 2010 1
2013/2014 2 Val. Bystřice 2101 2133 Zicháček Libor ŠK Holešov B 2062 2033 1
2012/2013 10 Val. Bystřice 2080 2115 Kubín Petr Zašová 2020 2031 ½
2012/2013 9 Val. Bystřice 2080 2115 Myška Dušan Bystřice p.H. 1742 1
2012/2013 8 Val. Bystřice 2080 2115 Hromada Petr Ústí 1890 1
2012/2013 11 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 1
2012/2013 10 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2115 2118 1
2012/2013 9 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 0
2012/2013 8 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 ½
2012/2013 7 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Macura Emil ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 1
2012/2013 5 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 ½
2012/2013 4 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 ½
2012/2013 2 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 1
2012/2013 1 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1963 ½
2011/2012 11 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1894 1903 ½
2011/2012 10 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1714 1
2011/2012 9 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 ½
2011/2012 8 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 1917 1957 ½
2011/2012 7 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 ½
2011/2012 6 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1875 1879 1
2011/2012 5 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 1
2011/2012 3 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 1
2011/2012 2 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 1
2011/2012 1 CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 1966 1982 1
2011/2012 11 Valašská Bystřice 2035 2065 Chmelař Zdeněk Vizovice 1948 1
2011/2012 8 Valašská Bystřice 2035 2065 Rafaja Marek Holešov B 2022 2017 ½
2011/2012 7 Valašská Bystřice 2035 2065 Lev Pavel Valašské Meziříčí 2173 2173 1
2011/2012 6 Valašská Bystřice 2035 2065 Palica Jiří Zlín E 1950 ½
2011/2012 4 Valašská Bystřice 2035 2065 Straděj Vlastimil Huslenky 2039 2026 1
2011/2012 3 Valašská Bystřice 2035 2065 Kubín Petr Zašová 2017 2018 0
2011/2012 2 Valašská Bystřice 2035 2065 Zicháček Libor Bystřice p.H. 2040 2029 1
2010/2011 11 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1988 ½
2010/2011 10 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Hrabovský Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1999 1
2010/2011 8 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Volčík Luděk SK Boršice B 2069 0
2010/2011 7 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1818 1
2010/2011 6 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2137 0
2010/2011 3 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2013 1
2010/2011 2 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1927 1
2010/2011 1 CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 2022 1
2010/2011 11 Zubří 2039 Smilek Petr Vsetín B 1817 1
2010/2011 10 Zubří 2039 Bobalík Petr Val. Meziříčí 2005 1
2010/2011 9 Zubří 2039 Běhunčík Josef Brumov-Bylnice 1930 ½
2010/2011 8 Zubří 2039 Káňa Zdeněk Podhradní Lhota 2079 ½
2010/2011 7 Zubří 2039 Maňák Antonín Huslenky 1927 1
2010/2011 6 Zubří 2039 Špaňhel Petr Vizovice 2119 0
2010/2011 5 Zubří 2039 Foukal Jiří Val.Bystřice 1992 1
2010/2011 4 Zubří 2039 Sviták Josef Slavičín 1888 ½
2010/2011 3 Zubří 2039 Foukal František Zlín E 1898 ½
2010/2011 2 Zubří 2039 Dvořáček Roman Ústí 1782 1
2010/2011 1 Zubří 2039 Krajcar Pavel Bystřice p.H 1704 1
2009/2010 11 Zbrojovka Vsetín 2006 Baier Pavel Baník Havířov 2204 1
2009/2010 10 Zbrojovka Vsetín 2006 Frnka René T.J. Sokol Šumperk 2227 0
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín 2006 Vacek Antonín TJ Mittal B 2089 ½
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 2006 Beseda Roman TJ Mořkov 2152 0
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín 2006 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 0
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín 2006 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 0
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 2006 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2013 ½
2009/2010 3 Zbrojovka Vsetín 2006 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2146 ½
2009/2010 2 Zbrojovka Vsetín 2006 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2036 1
2009/2010 1 Zbrojovka Vsetín 2006 Blahut Jaroslav TŽ Třinec C 1860 1
2009/2010 11 CHESSMONT Roznov 2006 Fiala Václav SK Borsice A 2151 ½
2009/2010 10 CHESSMONT Roznov 2006 Šenkýř Martin SK Zlin C 2172 0
2009/2010 9 CHESSMONT Roznov 2006 Zvardoň Petr TJ Sokol Franc. Lhota 2086 1
2009/2010 8 CHESSMONT Roznov 2006 Plšek Miroslav SO Slavia-Fatra 2130 ½
2009/2010 7 CHESSMONT Roznov 2006 Omelka Roman SK Stare Mesto E 2079 ½
2009/2010 6 CHESSMONT Roznov 2006 Rubal Adam SK Zlin D 2219 ½
2009/2010 5 CHESSMONT Roznov 2006 Pfeffer Erik SK Borsice B 1899 ½
2009/2010 4 CHESSMONT Roznov 2006 Rafaja Marek MKS Holesov B 2041 0
2009/2010 3 CHESSMONT Roznov 2006 Kubín Petr TJ Gumarny Zubri 2091 0
2009/2010 2 CHESSMONT Roznov 2006 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2093 ½
2009/2010 1 CHESSMONT Roznov 2006 Studený Radovan SK Stare Mesto D 2101 0
2008/2009 11 TJ Gumárny Zubří 2063 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2164 0
2008/2009 10 TJ Gumárny Zubří 2063 Kičmer Petr ŠK Zlín D 2210 0
2008/2009 9 TJ Gumárny Zubří 2063 Běhunčík Josef ŠO Brumov-Bylnice 2007 ½
2008/2009 8 TJ Gumárny Zubří 2063 Studený Radovan ŠK Staré Město D 2008 0
2008/2009 6 TJ Gumárny Zubří 2063 Fiala Václav SK Boršice A 2154 0
2008/2009 5 TJ Gumárny Zubří 2063 Kopčil Milan ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 1
2008/2009 4 TJ Gumárny Zubří 2063 Vránová Zdeňka Slavie Kroměříž B 2032 1
2008/2009 3 TJ Gumárny Zubří 2063 Vávra Antonín ŠK Staré Město E 2036 1
2008/2009 2 TJ Gumárny Zubří 2063 Havránek Michal SK Boršice B 1997 ½
2008/2009 1 TJ Gumárny Zubří 2063 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2063 0
2008/2009 10 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 ½
2008/2009 9 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 0
2008/2009 8 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2191 0
2008/2009 7 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 ½
2008/2009 6 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2162 0
2008/2009 5 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 0
2008/2009 4 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 0
2008/2009 3 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Dudys Jakub SK Slavia Orlová "B" 2098 ½
2008/2009 2 Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 0
2007/2008 10 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 1
2007/2008 9 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Šaňák František SK Boršice B 1969 ½
2007/2008 8 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 1
2007/2008 7 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 1
2007/2008 6 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 ½
2007/2008 5 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 0
2007/2008 4 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Hruška Karel Loko Uherský Ostroh 1844 1
2007/2008 3 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 ½
2007/2008 2 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 1
2007/2008 1 CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2146 ½
2007/2008 11 TJ Gumárny Zubří 1996 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1626 1
2007/2008 9 TJ Gumárny Zubří 1996 Michalčák Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2039 1
2007/2008 8 TJ Gumárny Zubří 1996 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1990 1
2007/2008 7 TJ Gumárny Zubří 1996 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota 2035 1
2007/2008 6 TJ Gumárny Zubří 1996 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1728 1
2007/2008 5 TJ Gumárny Zubří 1996 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí 1866 1
2007/2008 4 TJ Gumárny Zubří 1996 Plachtovič Lubomír TJ Sokol Ústí 1681 1
2007/2008 3 TJ Gumárny Zubří 1996 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1946 0
2007/2008 2 TJ Gumárny Zubří 1996 Bistrý Jaromír TJ Spartak Val. Klobouky 1710 1
2007/2008 1 TJ Gumárny Zubří 1996 Machalec Pavel TJ MEZ Vsetín 1736 1
2006/2007 11 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Růčka Petr TJ Sokol Hutisko-Solanec 2025 0
2006/2007 10 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Zádrapa Radek ŠK Zbrojovka Vsetín 2156 0
2006/2007 9 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 1
2006/2007 8 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1932 1
2006/2007 7 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1717 1
2006/2007 6 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 ½
2006/2007 5 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 1
2006/2007 4 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Rachůnek Martin ŠK Staré Město C 2050 ½
2006/2007 3 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Noha Michal ŠK Staré Město D 1988 ½
2006/2007 2 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 ½
2006/2007 1 TJ Rožnov pod Radh. 1895 Zicháček Libor MKS Holešov B 2034 0
2005/2006 11 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Rafaja Marek MKS Holešov B 1968 0
2005/2006 10 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Pšenica Milan TJ Gumárny Zubří 1811 1
2005/2006 9 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Cverna Pavel TJ Val. Meziříčí 1802 ½
2005/2006 8 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Svítek Jiří ŠK Zlín C 2069 0
2005/2006 7 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Veselský František ŠKZ Vsetín B 1999 0
2005/2006 6 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Stojan František ŠK Zlín D 1792 ½
2005/2006 5 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Krahulík Michal Spartak V.Klobouky 1486 1
2005/2006 4 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1786 ½
2005/2006 3 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Hurta Karel Sokol Bystřička 1871 1
2005/2006 2 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Peléšek Zdeněk ORA SV Slavičín 1701 1
2005/2006 1 TJ Rožnov p.Radh. 1902 Filák František Sokol Franc. Lhota 1827 ½
2004/2005 11 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Janál Vladimír ŠK Trinom Zlín D 2008 ½
2004/2005 10 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1851 1
2004/2005 9 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Křek Pavel S. ORA SV Slavičín 1987 ½
2004/2005 8 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Parák Dominik ŠKZ Vsetín B 2101 0
2004/2005 7 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Novák Josef TJ Val. Meziříčí 1873 ½
2004/2005 6 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1793 ½
2004/2005 5 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Toman David TJ Sokol Bystřička 1838 ½
2004/2005 4 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1771 1
2004/2005 3 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Hájek Čestmír Sokol Franc. Lhota 2023 ½
2004/2005 2 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Roubalík Jakub ŠK Trinom Zlín C 1869 ½
2004/2005 1 TJ Rožnov p.Radh. 1897 Růčka Alois Sokol Hut.-Solanec 1939 0