Hráč Prokop Matěj

Prokop Matěj

User Pic
Jméno: Prokop Matěj
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1860
Elo mezinárodní: 1835
ID: 39514
FIDE ID: 376493
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid G + DDM Prelouc 1839 1878 Joukl Jakub Rapid Pardubice F 1678 1679 ½
2018/2019 5 Rapid G + DDM Prelouc 1845 1878 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim C 1956 1943 ½
2018/2019 5 Eurobit 1861 1911 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny E 1501 1496 ½
2018/2019 2 Eurobit 1896 1911 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1560 1555 0
2018/2019 7 Rapid Pardubice 1845 1878 Zelený Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1868 1877 0
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1913 1922 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny F 1805 1805 ½
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1907 1922 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1940 1945 0
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1907 1922 Brožka Karel 2222 SK Polabiny G 1665 1704 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1907 1922 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1712 1730 ½
2017/2018 11 Eurobit 1907 1922 Szücs Matyáš SK Lipa 2078 2076 0
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2104 2108 1
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Zeman Martin TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 1
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1854 1849 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 0
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Štolba Miloš TJ CHS Chotebor 2041 2077 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1881 1878 1
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Kotva Milan SK Svitavy 1992 2026 1
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 1915 1897 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1821 1796 0
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1999 1958 0
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Česenek Jan TJ Stefanydes Policka 1985 1912 1
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny C 1812 1802 ½
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici 2014 2031 0
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Jedličková Petra SK Lipa 1783 1770 1
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 1915 1897 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2007 2034 1
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1925 1898 ½
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1827 1819 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1858 1897 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1977 1946 0
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 1915 1897 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1855 1894 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 1915 1897 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1557 1624 1
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 1915 1897 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2027 1979 0
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 1915 1897 Kovář Václav Proplast Česká Třebová 1657 1682 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1427 1427 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Štěrba Bohumír ŠO DDM Hlinsko C 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Jareš Ondřej Šachový spolek Železné hory 1418 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1670 1668 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice F 1525 1572 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička D 1529 1621 0
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1433 1469 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1750 1709 1
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny E 1713 1754 1
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1613 1731 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 1560 1580 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř A 2003 2009 0
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1619 1619 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1697 ½
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1619 1619 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1668 1644 1
2013/2014 8 Rapid Pardubice G 1619 1619 Dunajčík Jiří TJ Energetik Chvaletice 1891 0
2013/2014 7 Rapid Pardubice G 1619 1619 Janeček František TJ Spartak Choceň 1752 1734 1
2013/2014 4 Rapid Pardubice G 1619 1619 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1585 1
2013/2014 2 Rapid Pardubice G 1619 1619 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1668 1644 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Kids Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1640 ½
2012/2013 1 ŠK Rapid Kids Mikulenka Tomáš Rapid Pardubice G 1468 1556 ½
2012/2013 1 ŠK Rapid Teenagers Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1636 1620 0