Hráč Kurek Pavel

Kurek Pavel

User Pic
Jméno: Kurek Pavel
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1775
Elo mezinárodní: 1737
ID: 36245
FIDE ID: 382396
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 KŠ Říčany 1925 1737 1775 Kolbušovský Michal ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 0 1487 ½ soutěž
2019/2020 11 KŠ Říčany 1925 C 1747 1742 Málková Adriana ŠK64 Plzeň B 1496 1528 ½ soutěž
2019/2020 10 KŠ Říčany 1925 C 1747 1742 Nechutný Michal SK Petřín Plzeň 1843 1854 1 soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 C 1747 1742 Hosnedl Matyáš Šachová akademie VŠTE A 1956 1894 ½ soutěž
2019/2020 8 KŠ Říčany 1925 C 1747 1742 Kotál Vít Šachová akademie VŠTE B 1665 1628 0 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 C 1692 1742 Flajšman Petr ŠK Dvorec 1748 1728 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 C 1692 1742 Pecka Jan JAWA Brodce 1604 1584 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 C 1714 1789 Kaňka Lukáš ŠACHklub Tábor 1643 1658 ½ soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 C 1714 1789 Stinka Jakub QCC České Budějovice 2199 2187 0 soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 C 1731 1789 Day Tobiáš KŠ Říčany 1925 B 1807 1752 ½ soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 C 1731 1789 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1887 1880 0 soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 C 1731 1789 Rousek Jan Siesta Solution Unichess B 1607 1645 ½ soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1721 1742 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 1937 1946 0 soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1727 1742 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1836 1798 1 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1727 1742 Svoboda Jan JAWA Brodce A 1445 1448 1 soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1714 1789 Novotný David Klub šachistů Říčany 1925 B 1810 1824 0 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1727 1742 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1831 1838 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1789 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1854 1839 1 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1789 Kolomazník Jan Sparta Kutná Hora B 1894 1977 0 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1731 1789 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1903 0 soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 E 1727 1742 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1863 1878 0 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 E 1692 1742 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1548 1547 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 E 1692 1742 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1766 1772 1 soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 E 1711 1789 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1758 1735 ½ soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 E 1731 1789 Laštovka Ondřej TJ Bohemia Poděbrady A 1629 1483 ½ soutěž
2018/2019 11 Klub sachistu Ricany C 1665 1659 Nechutný Michal SK Petrin Plzen 1688 1648 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub sachistu Ricany C 1665 1659 Hložek David SK 64 Plzen 1935 1867 ½ soutěž
2018/2019 9 Klub sachistu Ricany C 1665 1659 Stinka Jakub SACHklub Tabor 2117 2200 0 soutěž
2018/2019 8 Klub sachistu Ricany C 1665 1659 Nagy Ladislav QCC Ceske Budejovice 2031 1902 0 soutěž
2018/2019 3 Klub sachistu Ricany C 1647 1566 Bartošová Hana Klub sachistu Ricany B 1595 1642 0 soutěž
2018/2019 2 Klub sachistu Ricany C 1647 1566 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1412 1338 1 soutěž
2018/2019 1 Klub sachistu Ricany C 1647 1566 Štěpán Vojtěch TJ JAWA Brodce 1678 1590 0 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1619 1659 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1959 1948 ½ soutěž
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 E 1619 1659 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1820 1778 1 soutěž
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 E 1602 1659 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora B 2050 2053 ½ soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 E 1602 1659 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice A 0 1687 1 soutěž
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 E 1641 1566 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1871 1875 0 soutěž
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 E 1647 1566 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1775 1797 1 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1665 1659 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1807 1805 1 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1619 1659 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1646 1636 1 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1602 1659 Fojtů Tomáš KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1621 1 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1647 1566 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1578 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1583 1611 Šilhánek Martin Šachový klub Příbram Baník C 0 1557 0 soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1587 1611 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 0 soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1583 1611 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1690 ½ soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1536 1595 Čihák Adam František Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 1 soutěž
2017/2018 11 KŠ Říčany B 1583 1611 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1635 1616 1 soutěž
2017/2018 10 KŠ Říčany B 1583 1611 Nechutný Michal ŠK Dvorec 1756 1654 ½ soutěž
2017/2018 9 KŠ Říčany B 1583 1611 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2021 1983 ½ soutěž
2017/2018 8 KŠ Říčany B 1583 1611 Postránecká Zuzana Sokol Vyšehrad 1499 1499 1 soutěž
2017/2018 7 KŠ Říčany B 1587 1611 Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň B 1326 1186 ½ soutěž
2017/2018 6 KŠ Říčany B 1587 1611 Mach Petr ŠK 64 Plzeň A 1759 1748 ½ soutěž
2017/2018 5 KŠ Říčany B 1583 1611 Bauer Václav VŠTE České Budějovice B 1574 1612 1 soutěž
2017/2018 4 KŠ Říčany B 1583 1611 Měřínský Václav ŠACHklub Tábor 1593 1539 0 soutěž
2017/2018 3 KŠ Říčany B 1536 1595 Brejcha Šimon OAZA Praha B 1357 1411 1 soutěž
2017/2018 2 KŠ Říčany B 1536 1595 Křížek Kryštof Spartak Vlašim B 1508 1609 1 soutěž
2017/2018 1 KŠ Říčany B 1536 1595 Štěpán Vojtěch JAWA Brodce 1702 1566 1 soutěž
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 Štěpán Vojtěch Jawa Brodce C 1427 1 soutěž
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 Kefurt František Sokol Struhařov B 1 soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 Zachař Petr Kavalier Sázava B 1 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 Hrabě Ondřej Spartak Vlašim D 1042 1 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 Jirásek David KŠ Stříbrná Skalice B 1 soutěž
2015/2016 11 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Hosnedl Matyáš Šachklub Tábor A 1581 1675 ½ soutěž
2015/2016 10 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Růta Vít Šachklub Tábor B 1265 1171 0 soutěž
2015/2016 9 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 0 soutěž
2015/2016 8 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 ½ soutěž
2015/2016 7 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Kozbert Tomáš Bohemians Praha A 1789 1732 0 soutěž
2015/2016 6 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Špachta Vítek Bohemians Praha B 1223 1 soutěž
2015/2016 3 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Zemenová Veronika KŠ Říčany 1925 C 1308 1316 1 soutěž
2015/2016 2 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Brabencová Aneta Jiskra Humpolec 1100 1 soutěž
2015/2016 1 KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 Kokrda Stanislav ŠK Světlá nad Sázavou 1440 1568 0 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 B 1304 Píšová Petra TJ Spartak Vlašim B 1275 ½ soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 B 1304 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1305 1 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 B 1304 Kučera David Gambit Jihlava 1000 1 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 B 1304 Rolinková Lucie Hraničář Horní Stropnice 1254 1 soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 B 1304 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 0 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 B 1304 Starikova Vassilina ŠK Praha-Smíchov 1224 1 soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 B 1304 Havelka František ŠK Řevnice 1427 1504 0 soutěž
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 C 1250 Vokurka Michal QCC České Budějovice A 1578 0 soutěž
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 C 1250 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 1 soutěž
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 C 1250 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor B 1610 1441 0 soutěž
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 C 1250 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1250 0 soutěž
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 C 1250 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 0 soutěž
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 C 1250 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 0 soutěž
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 C 1250 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 ½ soutěž
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 C 1250 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 0 soutěž
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 C 1250 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1488 1510 0 soutěž
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 C 1250 Škrabánek Matěj KŠ Říčany 1925 B 1512 0 soutěž
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 C 1100 Švanda Petr Šachklub Tábor B 1250 0 soutěž
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 C 1100 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1629 1494 ½ soutěž
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 C 1100 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1392 0 soutěž
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 C 1100 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0 soutěž
2012/2013 2 KŠ Říčany 1925 C 1100 Chvalník Jan SK Pyrit Příbram 1100 ½ soutěž