Hráč Láska Zdeněk

Láska Zdeněk

User Pic
Jméno: Láska Zdeněk
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1774
Elo mezinárodní: 1825
ID: 14241
FIDE ID: 368148
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 ŠK Kovohutě Příbram 1825 1774 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1688 1690 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK Kovohutě Příbram 1825 1774 Turický David ŠK Zdice C 1783 1802 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Kovohutě Příbram 1825 1774 Kováříková Eliška ŠK Příbram - Baník D 1217 1327 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Mlejn B 1833 1778 Korsa Jiří TJ Bohemians H 1878 1933 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Mlejn B 1833 1778 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 D 1634 1761 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Mlejn B 1833 1778 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad J 1605 1687 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Mlejn B 1833 1778 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Mlejn B 1833 1778 Hejnic Jiří GROP - G 0 1627 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Mlejn B 1833 1778 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Mlejn B 1833 1778 Penk František ŠK DP Praha E - VŠFS 1970 1947 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Mlejn B 1833 1778 Krňák Vladimír Sokol Vršovice E 1708 1728 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Mlejn B 1833 1778 Kolbušovský Michal ŠK DP Praha I - PORG 0 1359 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Lísková Tereza TJ Jince B 0 1094 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Šilhánek Martin TJ Jince A 0 1663 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1838 1816 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1602 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Rybáček Jiří ŠK Medvědí Zvole B 0 1547 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Handl Petr Šachový klub Zdice C 1662 1548 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1815 1897 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy B 1568 1555 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Mlejn B 1840 1775 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1798 1776 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Mlejn B 1840 1775 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Mlejn B 1840 1775 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác G 1876 1898 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Mlejn B 1840 1775 Kadlec Rudolf Šachový klub Bohnice - C 1400 1409 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Mlejn B 1840 1775 Trochta Vojtěch GROP - E 1857 1811 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Mlejn B 1840 1775 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1775 1738 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Mlejn B 1840 1775 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Mlejn B 1840 1775 Kučera Jan ŠK DP Praha F 1786 1862 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Mlejn B 1840 1775 Kolář Dan Dukla E 1908 1900 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Mlejn B 1840 1775 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 Saxl Jiří Šachový klub Příbram - Baník D 1748 1790 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 Turický David ŠK Zdice B 1772 1780 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 Vengrin Jakub Český lev Kolešovice D 0 1081 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 Lísková Tereza TJ Jince 0 1274 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Mlejn B 1840 1790 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha F 1900 1903 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Mlejn B 1840 1790 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 0 1655 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Mlejn B 1840 1790 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Mlejn B 1840 1790 Koreček Michail SK OAZA Praha G 0 1643 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Mlejn B 1840 1790 Puchmajer Pavel Sokol Praha Vršovice G 1685 1741 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Mlejn B 1840 1790 Kozák Martin ŠK DP Praha E 1799 1881 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Mlejn B 1840 1790 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Mlejn B 1840 1790 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1730 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Mlejn B 1840 1790 Čebiš Petr ŠK Loko Praha D 1922 1887 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Mlejn B 1840 1790 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1943 1981 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Turický David Zdice B 1772 1791 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Sadil Pavel KDJS Sedlčany C 1602 1507 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1710 1725 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Rosenbaumová Lea Zdice B 1692 1678 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 Sadil Pavel KDJS Sedlčany C 1602 1507 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Mlejn B 1869 1847 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha G 1657 1624 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Mlejn B 1869 1847 Kuchta Jiří ŠO Praga Praha F 1678 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Mlejn B 1869 1847 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Mlejn B 1869 1847 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mlejn B 1869 1847 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 C 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Mlejn B 1869 1847 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1708 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Mlejn B 1869 1847 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Mlejn B 1869 1847 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Mlejn B 1869 1847 Čebiš Petr ŠK Loko Praha D 1922 1887 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mlejn B 1869 1847 Brádler Vladimír GROP F 1786 1746 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Mlejn B 1869 1847 Steiner Juraj Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Mlejn B 1869 1847 Šaroun Radek SK OAZA Praha F 1960 1943 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Mlejn B 1869 1847 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Mlejn B 1869 1847 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad I 1646 1648 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mlejn B 1869 1847 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Mlejn B 1869 1847 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace C 1810 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Mlejn B 1869 1847 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Mlejn B 1869 1847 Schuster Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Mlejn B 1869 1847 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1919 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1752 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Novák Milan ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1904 1874 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Saxlová Markéta ŠK Příbram-Baník D 1622 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Mlejn B 1797 1818 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2080 2026 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Mlejn B 1797 1818 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1823 1802 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Mlejn B 1797 1818 Seifarth Robert GROP G 2160 2171 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mlejn B 1797 1818 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1929 1890 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Mlejn B 1797 1818 Wichs Jakub Sokol Kobylisy E 2097 2107 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Mlejn B 1797 1818 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice C 2082 2054 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mlejn B 1797 1818 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2048 2026 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Mlejn B 1797 1818 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1694 1713 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Mlejn B 1797 1818 Bečvář Pavel TJ Praga Praha F 1589 1759 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mlejn B 1797 1818 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna A 1916 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Šmejkal Jakub TJ Jince C 1070 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník D 1930 1822 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Kraisl Vlastimil ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Zadina Tomáš TJ Jince B 1749 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Cozl David TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1773 1748 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1617 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Mlejn B 1823 1858 Fiala Jan Sokol Praha-Vršovice F 1792 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Mlejn B 1823 1858 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1832 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Mlejn B 1823 1858 Gubin Oleg ŠK Smíchov C 1729 1793 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Mlejn B 1823 1858 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1716 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Mlejn B 1823 1858 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2080 2034 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Mlejn B 1823 1858 Seifarth Robert ŠK PORG G 2124 2119 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Mlejn B 1823 1858 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy E 1594 1920 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Mlejn B 1823 1858 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2180 2114 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Mlejn B 1823 1858 Kouba Libor ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1827 1900 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1817 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1904 1904 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Veselý Roman ŠK Řevnice C 1752 1719 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník B 1720 1679 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Šilhavý Miroslav SK Zdice C 1781 1734 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Zeisek Václav TJ Jince B 1556 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Zadina Jaroslav TJ Jince C 1605 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1718 1739 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice 1758 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Šilhavý Miroslav SK Zdice B 1775 1757 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Kraisl Vlastimil MěÚ Hostomice 1730 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1638 1732 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1984 1919 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1893 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1430 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Zadina Jiří TJ Jince A 1663 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1571 1650 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1718 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1559 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1766 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1673 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1592 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1754 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Kovohutě Příbram 1740 Prášek Vladimír ŠK Zdice B 1844 1807 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1751 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Zeisek Václav TJ Jince B 1530 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1587 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1860 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1597 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1885 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1813 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1874 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun B 1720 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Kovohutě Příbram 1731 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1899 ½ soutěž
2009/2010 11 Kovohutě Příbram 1711 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1627 ½ soutěž
2009/2010 10 Kovohutě Příbram 1711 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1756 ½ soutěž
2009/2010 9 Kovohutě Příbram 1711 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1653 ½ soutěž
2009/2010 8 Kovohutě Příbram 1711 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 0 soutěž
2009/2010 7 Kovohutě Příbram 1711 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1906 ½ soutěž
2009/2010 6 Kovohutě Příbram 1711 Rosenbaum Vít ŠK Zdice B 2008 0 soutěž
2009/2010 5 Kovohutě Příbram 1711 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram C 1979 ½ soutěž
2009/2010 4 Kovohutě Příbram 1711 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1687 1 soutěž
2009/2010 3 Kovohutě Příbram 1711 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1913 ½ soutěž
2009/2010 2 Kovohutě Příbram 1711 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1857 ½ soutěž
2009/2010 1 Kovohutě Příbram 1711 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1529 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Zeisek Václav TJ Jince A 1531 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1689 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Prcín Ivo ŠK Zdice B 1446 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kovohutě Příbram 1681 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1755 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Turický David TJ Lokomotiva Zdice B 1584 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice B 1964 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Pokorný Zdeněk Jince A 1950 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1598 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Kovohutě Příbram 1665 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1518 ½ soutěž
2006/2007 10 Kovohutě Příbram 1649 Kováč Martin TJ Jince B 1740 ½ soutěž
2006/2007 8 Kovohutě Příbram 1649 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 0 soutěž
2006/2007 7 Kovohutě Příbram 1649 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1494 1 soutěž
2006/2007 6 Kovohutě Příbram 1649 Čábelka Rolf TJ Jince A 1869 ½ soutěž
2006/2007 5 Kovohutě Příbram 1649 Placheta Rostislav ŠK Hostomice 1849 ½ soutěž
2006/2007 4 Kovohutě Příbram 1649 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice 1702 1 soutěž
2006/2007 3 Kovohutě Příbram 1649 Valter Karel ŠK Alva Pb Příbram D 1250 1 soutěž
2006/2007 2 Kovohutě Příbram 1649 Madacki Juraj SK Liteň 1000 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1578 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Klán František ŠK Hostomice A 1602 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1768 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1582 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Kovohutě Příbram A 1627 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 ½ soutěž
2004/2005 11 Kovohutě Příbram 1625 Stluka František Alva Příbram E 2121 0 soutěž
2004/2005 10 Kovohutě Příbram 1625 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1943 0 soutěž
2004/2005 9 Kovohutě Příbram 1625 Veselý Roman ŠK Liteň 1612 ½ soutěž
2004/2005 7 Kovohutě Příbram 1625 Kováč Martin TJ Jince B 1722 ½ soutěž