Hráč Schuster Jan

Schuster Jan

User Pic
Jméno: Schuster Jan
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1909
Elo mezinárodní: 1917
ID: 29197
FIDE ID: 349828
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace B 1838 1824 ½
2018/2019 9 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1670 1749 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Kočí Martin ŠK Loko Praha C 1828 1744 0
2018/2019 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1692 1688 ½
2018/2019 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Mareš Matěj Unichess E 1567 1583 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1819 1751 1
2018/2019 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha G 1960 1962 ½
2018/2019 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 Vandas Karel ŠK Smíchov B 0 1718 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 1917 1909 Vokůrka František GROP - D 0 1579 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha C - VŠFS 1917 1909 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1795 1717 1
2017/2018 6 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1917 1909 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1878 1910 0
2016/2017 6 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Horký Pavel TJ Neratovice D 1949 1981 ½
2016/2017 5 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1
2016/2017 4 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 1
2016/2017 3 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 ½
2016/2017 2 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 1
2016/2017 1 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 1
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 ½
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha C 1710 1
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Wadura Robert Unichess E 1728 1756 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2059 1906 1
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Papírník Milan TJ Praga Praha D 1685 1
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Maršálek Luboš ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 ½
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1934 1887 1
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Daňhel Jan TJ Bohemians Praha F 1709 1780 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 Zeman Martin Viktoria Žižkov C 1942 1947 1
2015/2016 11 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 ½
2015/2016 10 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1952 1947 1
2015/2016 9 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole 1906 1928 1
2015/2016 8 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 0
2015/2016 7 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1681 1678 1
2015/2016 6 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2015/2016 5 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 1
2015/2016 4 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 ½
2015/2016 3 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 2 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1918 1885 1
2015/2016 1 Sokol na Mělníce A 1894 1899 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 0
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi Praha 2164 0
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 0
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 1
2013/2014 11 ŠK PORG C 1888 1842 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov B 1607 1
2013/2014 9 ŠK PORG C 1888 1842 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice B 1642 1
2013/2014 8 ŠK PORG C 1888 1842 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron B 1762 1816 1
2013/2014 7 ŠK PORG C 1888 1842 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy D 1745 1
2013/2014 6 ŠK PORG C 1888 1842 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1911 1896 0
2013/2014 5 ŠK PORG C 1888 1842 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1829 1
2013/2014 4 ŠK PORG C 1888 1842 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1700 1
2013/2014 3 ŠK PORG C 1888 1842 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1814 ½
2013/2014 2 ŠK PORG C 1888 1842 Noha Michal SK OAZA Praha D 1995 1986 0
2013/2014 6 ŠK PORG B 1888 1842 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 ½
2013/2014 4 ŠK PORG B 1888 1842 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 1
2013/2014 2 ŠK PORG B 1888 1842 Omelka Antonín ŠK Bohnice A 1911 1896 0
2013/2014 11 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Bulva Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1839 1
2013/2014 10 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1930 1
2013/2014 9 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Drábek Vojtěch TJ Sokol Brandýs nad Labem A 2218 2210 0
2013/2014 8 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Parpel Petr Cayman Pharma D 1744 1750 ½
2013/2014 7 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Novotný Roman Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 0
2013/2014 6 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 1
2013/2014 5 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1887 1876 1
2013/2014 4 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelákovice A 1961 1907 1
2013/2014 2 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 1
2013/2014 1 TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1632 1728 1
2007/2008 11 DDM Mělník 1691 Kocourek Miloš TJ Aero Odolena Voda 1
2007/2008 8 DDM Mělník 1691 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1974 ½
2007/2008 7 DDM Mělník 1691 Nejedlý Jiří MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1646 1
2007/2008 6 DDM Mělník 1691 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice "B" 1533 1
2007/2008 2 DDM Mělník 1691 Buk Pavel Sokol Buštěhrad 1639 0
2007/2008 1 DDM Mělník 1691 Vorm Petr Caissa Úholičky "C" 1636 1
2006/2007 11 DDM Mělník 1641 Forštová Kateřina TJ Neratovice B 1553 1
2006/2007 6 DDM Mělník 1641 Aron Oto Caissa Úholičky C 1521 ½
2006/2007 3 DDM Mělník 1641 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice 1846 0
2006/2007 2 DDM Mělník 1641 Plicka Jiří Sokol Libčice n/Vl 1645 0
2006/2007 1 DDM Mělník 1641 Sladká Hana TJ Slovan Velvary 1780 0
2005/2006 11 DDM Mělník 1550 Pospíšil Evžen Kralupy n/Vlt B 1802 0
2005/2006 10 DDM Mělník 1550 Žamboch Jiří Kralupy n/Vlt C 1568 1
2005/2006 9 DDM Mělník 1550 Garšic Petr Bakov n/Jizerou B 2144 1
2005/2006 8 DDM Mělník 1550 Tichý Rudolf Libčice n/Vltavou 1645 0
2005/2006 7 DDM Mělník 1550 Žák Jiří Slovan Velvary 1516 0
2005/2006 6 DDM Mělník 1550 Goliáš Petr Spartak Čelákovice 1
2005/2006 5 DDM Mělník 1550 Kabát Josef Brandýs n/Labem 1853 0
2005/2006 4 DDM Mělník 1550 Staněk František Sokol Tišice 1753 0
2005/2006 3 DDM Mělník 1550 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1810 0
2005/2006 2 DDM Mělník 1550 Polcar Ladislav Aero Odolena Voda 1732 0
2005/2006 1 DDM Mělník 1550 Krůta Jaroslav DIAREA Neratovice 1693 ½