Hráč Dvouletý Pavel

Dvouletý Pavel

User Pic
Jméno: Dvouletý Pavel
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2067
Elo mezinárodní: 2052
ID: 12353
FIDE ID: 324981
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 2088 2100 Boháček Milan SK Podlužan Prušánky z.s. 2127 2076 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 2093 2100 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2306 2285 0
2018/2019 11 SK OAZA Praha C 2052 2067 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2222 2215 0
2018/2019 10 SK OAZA Praha C 2052 2067 Minbayev Bolatbek USK Praha A 1
2018/2019 9 SK OAZA Praha C 2052 2067 Krutina Ivan Dukla C 1851 1904 ½
2018/2019 5 SK OAZA Praha C 2052 2067 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1939 1965 ½
2018/2019 4 SK OAZA Praha C 2052 2067 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 ½
2018/2019 3 SK OAZA Praha C 2052 2067 Vlček Dalibor Šachový klub Bohnice - A 1944 1955 0
2018/2019 1 SK OAZA Praha C 2052 2067 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2017/2018 10 SK OAZA Praha C 2052 2067 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2040 2042 1
2017/2018 9 SK OAZA Praha C 2052 2067 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 1915 1943 ½
2017/2018 7 SK OAZA Praha C 2052 2067 Hostička František TJ Pankrác E 2121 2109 0
2017/2018 6 SK OAZA Praha C 2052 2067 Bartoš Jan Unichess D 2138 2170 ½
2017/2018 5 SK OAZA Praha C 2052 2067 Vaculík Martin GROP Classical Chess 2266 2261 0
2017/2018 4 SK OAZA Praha C 2052 2067 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2127 2123 0
2017/2018 2 SK OAZA Praha C 2052 2067 Skřivánek Jan ŠK DP Praha D - VŠFS II 2161 2151 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2120 2126 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2136 0 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2129 2126 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2182 2158 0
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2121 2123 Skácelík Petr �K Duras BVK B 2169 2151 0
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2121 2123 Masák Pavel Spartak Adamov 2052 2054 1
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2121 2123 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 1
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2121 2123 Zádrapa Radek Zbrojovka Vset�n 2029 2005 ½
2014/2015 9 SK OAZA Praha B 2121 2123 Illetško Jaroslav GROP Classic.Chess 2185 2186 0
2014/2015 8 SK OAZA Praha B 2121 2123 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1951 1
2014/2015 7 SK OAZA Praha B 2121 2123 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2052 2062 1
2014/2015 6 SK OAZA Praha B 2121 2123 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 0
2014/2015 4 SK OAZA Praha B 2121 2123 Dvořák Ludvík SK LISA A 2144 2139 1
2014/2015 2 SK OAZA Praha B 2121 2123 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 0
2014/2015 1 SK OAZA Praha B 2121 2123 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 0
2014/2015 11 SK OAZA Praha C 2121 2123 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 1
2014/2015 5 SK OAZA Praha C 2121 2123 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 0
2014/2015 3 SK OAZA Praha C 2121 2123 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2121 2123 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1930 1928 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2121 2123 Hloušek Milan ŠK Vinohrady Brno 1537 1510 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 2121 2123 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2100 2104 1
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2121 2123 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2204 2171 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2121 2123 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1967 1950 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2121 2123 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2070 2071 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2121 2123 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2121 2123 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2121 2123 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2121 2123 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2036 2042 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2121 2123 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 0
2013/2014 11 SK OAZA Praha D 2135 2133 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 1
2013/2014 10 SK OAZA Praha D 2135 2133 Kaftan Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1811 1835 1
2013/2014 8 SK OAZA Praha D 2135 2133 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1975 1963 ½
2013/2014 7 SK OAZA Praha D 2135 2133 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 1
2013/2014 6 SK OAZA Praha D 2135 2133 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 1
2013/2014 5 SK OAZA Praha D 2135 2133 Pazdera Tomáš ŠK Černý Baron B 1929 1
2013/2014 4 SK OAZA Praha D 2135 2133 Petras Milan ŠK Bohnice B 1996 2002 1
2013/2014 3 SK OAZA Praha D 2135 2133 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 0
2013/2014 2 SK OAZA Praha D 2135 2133 Jarrah Kamal ŠK PORG C 2041 2026 ½
2013/2014 1 SK OAZA Praha D 2135 2133 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 2135 2133 Krupica Pavel ŠK Kuřim 1948 1938 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 2135 2133 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2112 2118 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2135 2133 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole B 2161 2158 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 2135 2133 Vláčil Vladimír Sportovní Klub Prostějov 2058 2035 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2135 2133 Palášek Jan Sokol Postoupky 1841 1997 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2135 2133 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2135 2133 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2033 2062 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 2135 2133 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2135 2133 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2135 2133 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla 1969 1981 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2135 2133 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2084 2078 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2146 2143 Pala Vladimír ŠK Zlín B 2278 2255 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2146 2143 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 1985 1974 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2146 2143 Kratochvíl Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2146 2143 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2086 2094 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2146 2143 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2146 2143 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2146 2143 Kopčil Milan TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2146 2143 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 1975 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2146 2143 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2163 2156 1
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2146 2143 Semenova Elena ŠK Duras BVK B 2140 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2146 2143 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2115 2106 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2115 2106 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2058 2019 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2115 2106 Červenka Emil TJ Sokol Hošťálková 1810 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2115 2106 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 2115 2106 Šimek Radek TJ Podlužan Prušánky 1726 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 2115 2106 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 2129 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2115 2106 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 2024 2047 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2115 2106 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2037 1990 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2115 2106 Havránek Michal SK Boršice 2028 2018 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2115 2106 Krča Milan ŠK Staré Město C 2043 2052 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2115 2106 Kredl Karel Spartak Adamov 2110 2106 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město B 2126 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2126 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2117 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město B 2126 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2061 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město B 2126 Zatloukal Petr SK Prostějov 2093 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 2126 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město B 2126 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město B 2126 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2241 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2126 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2208 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2126 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2054 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město B 2126 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 ½
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2092 Mitura Václav SK Slavia Orlová 2194 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2092 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava 2187 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2092 Haderka Karel Tatran Litovel A 1975 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2092 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1838 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2092 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava 2143 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2092 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec B 2053 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2092 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava 2150 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2092 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2110 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2092 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba 1962 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2092 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2253 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 2092 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 1
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 2092 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2110 0
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 2092 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2092 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 2092 Mlčoch David SK Prostějov 2170 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 2092 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 2092 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2092 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno C 2178 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2092 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2128 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 2092 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2115 Ciprys David Tatran Poštorná 2047 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město C 2115 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2164 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město C 2115 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 0
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 2115 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 0
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 2115 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2168 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 2115 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2170 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 2115 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2141 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 2115 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel B 2083 0
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 2115 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 0
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 2115 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2151 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 2115 Karpilovský Oleg ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2266 0
2007/2008 11 ŠK Staré Město D 2005 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. 2044 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 2005 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 0
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 2005 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 2005 Kičmer Petr ŠK Zlín C 2198 ½
2007/2008 7 ŠK Staré Město D 2005 Hudaček Josef Loko Uherský Ostroh 2062 1
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 2005 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 2005 Partyš Petr SK Boršice B 1951 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 2005 Kozák Petr TJ Sokol Postoupky 2138 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 2005 Macura Emil ŠK Zlín D 2048 ½
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 2005 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2017 0
2007/2008 11 ŠK Staré Město C 2005 Skalka Josef SK Boršice 1864 1
2007/2008 10 ŠK Staré Město C 2005 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 0
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 2005 Hošková Jana ŠK Lokomotiva Brno C 2001 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 2005 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 ½
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 2005 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2068 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 2005 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2047 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 2005 Ondrová Michaela Tatran Litovel B 1848 1
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 2005 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž 2180 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1956 Veselý Martin Mittal Ostrava "A" 2159 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1956 Oborný Lubor Slavoj Poruba "A" 1953 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město C 1956 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město C 1956 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla 2002 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 1956 Zicháček Libor MKS Holešov B 2034 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město C 1956 Hodovský Jiří ŠK Zlin D 2115 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 1956 Růčka Petr TJ Sokol Hutisko-Solanec 2025 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město C 1956 Kolouch Jiří TJ Vlčnov 1792 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město C 1956 Břoušek Jiří TJ Rožnov pod Radh. 2034 0
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 1956 Burda Josef ŠK Staré Město D 2065 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město C 1956 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1827 0
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Vlasák Lukáš ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 ½
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 ½
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 ½
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Somer Jakub TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1810 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 1996 Veselský František ŠKZ Vsetín 1999 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 1996 Vymětal Milan MKS Holešov 1947 0
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 1996 Šišák Libor TJ Sokol Bzenec 1737 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 1996 Hrabal Michal A64 MIPAP Grygov B 1786 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 1996 Fiala Jiří SK Prostějov 2019 0
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 1996 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2012 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 1996 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2069 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 1996 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 1989 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 1996 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2006 0
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 1996 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 1996 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice 1820 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 1996 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 1996 Dvouletý Tomáš LOKO Uherský Ostroh B 1780 0
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 1996 Skalka Josef SK Boršice B 1892 0
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 1996 Číhal František ŠK Staré Město E 1818 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 1996 Studený Radovan ŠK Staré Město D 1950 0
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Doubek Tomáš A64 GRYGOV 1865 0
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Petráž Martin LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 1
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Kočiščák Jiří BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 0
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Uherek Michal BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 0
2005/2006 3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 ½
2005/2006 2 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 0
2005/2006 1 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 1
2004/2005 11 ŠK Staré Město C 1992 Janál Vladimír ŠK Trinom Zlín B 2008 1
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 1992 Šaňák František SK Boršice 2047 1
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 1992 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1903 0
2004/2005 2 ŠK Staré Město C 1992 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2034 0
2004/2005 7 Staré Město 1992 Pospíšil Aleš Liberec 1731 0
2004/2005 6 Staré Město 1992 Němcová Kristýna OAZA Praha 1970 1
2004/2005 5 Staré Město 1992 Růžička Aleš Tábor 1804 ½
2004/2005 4 Staré Město 1992 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 ½
2004/2005 3 Staré Město 1992 Bureš Jaroslav Grygov 1890 1
2004/2005 2 Staré Město 1992 Kočiščák Jiří Frýdek-Místek 2017 1
2004/2005 1 Staré Město 1992 Šenkýř Martin Zlín 1948 1
2004/2005 7 Staré Město u U.H. 1992 Kratochvíl Milan Loko Brno 1581 1
2004/2005 6 Staré Město u U.H. 1992 Somer Jakub Havlíčkův Brod 1635 0
2004/2005 5 Staré Město u U.H. 1992 Šťastný Radek Brankovice 1872 1
2004/2005 4 Staré Město u U.H. 1992 Bureš Jaroslav Grygov 1890 1
2004/2005 3 Staré Město u U.H. 1992 Kraus Petr Bruntál 1638 ½
2004/2005 2 Staré Město u U.H. 1992 Kočiščák Jiří Frýdek Místek 2017 1
2004/2005 1 Staré Město u U.H. 1992 Šenkýř Martin Zlín 1948 1
2004/2005 6 ŠK Boršice 1992 Malá Anna Tatran Poštorná 1974 0
2004/2005 1 ŠK Boršice 1992 Racek Kamil ŠK ZŠ Brankovice B 1458 1
2003/2004 6 ŠK Boršice 1739 Smolík Josef BŠS+DDM FM C 1572 1
2003/2004 5 ŠK Boršice 1739 Malinovský Karel A64 Grygov A 2271 0
2003/2004 4 ŠK Boršice 1739 Kvapil Jaroslav A64 Grygov B 1612 1