Hráč Kylar Pavel

Kylar Pavel

User Pic
Jméno: Kylar Pavel
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 1765
ID: 6528
FIDE ID: 331058
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici D 1765 1743 Betlach Jan SO Horni Cermna 1643 1640 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1758 1743 Sysr Pavel Sokol Mistrovice 1545 1545 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici D 1758 1743 Bureš Milan Proplast Ceska Trebova 1540 1549 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1748 1743 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici D 1748 1743 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1692 1728 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1734 1720 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1752 1739 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1734 1720 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1717 1699 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici D 1734 1720 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1695 1705 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1734 1720 Ďuriančík Michal SK Svitavy 1534 1426 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1717 1720 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1807 1800 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1765 1743 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1907 1891 0
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1758 1743 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice 1668 1686 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1734 1720 Rosenbaumová Lea 2222 SK Polabiny D 1892 1775 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1734 1720 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1804 1784 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1734 1720 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1894 1898 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici E 1758 1743 Šejnoha Lukáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 0 1357 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici E 1748 1743 Lorencová Jitka TJ Spartak Letohrad B 1374 1387 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici E 1717 1720 Janeček Miroslav SK+Sokol Zamberk B 1490 1506 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici D 1727 1729 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1625 1599 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1735 1729 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1636 1671 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1726 1729 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1876 1881 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1726 1729 Bureš Milan Proplast Ceska Trebova 1538 1554 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici D 1726 1729 Rosenkranz Jindřich SK Svitavy 1646 1707 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici D 1726 1729 Betlach Jan TJ Sokol Horni Cermna 1616 1610 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici D 1735 1729 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici D 1735 1729 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1716 1731 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici D 1735 1729 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1857 1831 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici D 1735 1729 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici D 1735 1736 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1961 1955 0
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1727 1729 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1841 1703 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1735 1729 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1900 1877 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1748 1743 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny E 1505 1513 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1735 1729 Švub Jan TJ Lanskroun 1894 1899 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1734 1720 Starý Lukáš SK Bohemia Pardubice 1837 1850 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1735 1736 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1991 1965 0
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1726 1729 Krejčí Jan 1546 1535 1
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1735 1729 Starý Lukáš 1872 1876 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici B 1838 1784 Komárek David TJ SO Chrudim 2159 2144 0
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1843 1841 0
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2051 2043 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1506 1516 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička C 2061 2039 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Kotva Milan ŠK Svitavy B 1992 2026 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová B 1832 1853 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1772 1774 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1693 1690 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1845 1874 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1830 1884 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička E 1603 1647 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1641 1631 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1621 1626 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 Janota Jiří Sokol Mistrovice B 1575 1582 1
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Michalička Václav ŠO K a. s. Kunvald B 1469 1469 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk C 1308 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1759 1759 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice B 1385 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1497 1496 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad B 1777 1779 ½
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Matoulek Václav SPV Červená Voda 1679 1679 ½
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 1
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1441 0
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1582 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1865 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1562 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1486 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Tapušík Eduard Proplast Česká Třebová B 1000 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 0
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Seidl Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1656 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 ½
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Janeček František TJ Spartak Choceň 1716 1685 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1651 1679 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald 1304 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná 1668 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1828 1857 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1633 1624 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Hejl Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1532 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1558 1600 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1871 1899 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Jelínek Milan Sokol Zaječice 1999 1940 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1958 1948 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1983 1966 0
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2086 2080 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 ½
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Aggressors 1877 ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřm. Městec 1850 1881 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Verdiyan Bagrat ŠO K a.s. Kunvald 0
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1817 1796 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 0
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná 1648 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 ½
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Tuvšinbajar Dorjkhú Rapid Pardubice 2042 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk "B" 1502 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Marek Jan Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Kozák David ŠK Svitavy 1826 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1447 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1640 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1510 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1951 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Solil Roman TJ Lanškroun B"" 2043 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B"" 1851 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk A"" 1908 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2001 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička B"" 1990 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1864 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2023 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2232 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Výprachtický David TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2175 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2166 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Lorenc Josef SK+Sokol Žamberk C 1583 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B 1668 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1516 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Janeček Václav Spartak Choceň 1808 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1846 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1950 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1766 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1518 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1709 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1685 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 1
2008/2009 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 2037 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 0
2008/2009 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 2037 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1766 ½
2008/2009 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 2037 Pavlovec Vladimír Synpo Pardubice 1851 ½
2008/2009 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 2037 Michal Milan CHS Chotěboř 1778 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1950 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1777 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1950 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1914 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1950 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 1911 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Tesař Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1877 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1718 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1000 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1660 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1909 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Felcman Tomáš ŠK Žamberk C 1737 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1708 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1990 0
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1629 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1784 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1640 1
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1618 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2062 Martinec Jan SK Žamberk B 1708 0
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 ½
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 0
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1918 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 0
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2015 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 0
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1585 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1720 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Marek Michal FYGR Lanškroun 1818 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1846 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1698 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1842 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 ½
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1908 0
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad 1842 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 ½
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad 1842 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 1
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad 1842 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 0
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1912 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1918 1
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1799 1
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová 1845 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1725 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1800 Kalous Tomáš SK Žamberk 1713 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1800 Konrád František Sokol Zaječice 1696 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1774 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1685 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1797 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1776 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Štěpán Stanislav ZD Kunvald 1638 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1663 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1949 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Holubek Matěj Štefanydes Polička C 1250 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1748 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 Motáček Jan Jiskra Litomyšl 1689 0