Hráč Vodička Pavel

Vodička Pavel

User Pic
Jméno: Vodička Pavel
Oddíl: ŠK Bohemia Pardubice z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1999
Elo mezinárodní: 2004
ID: 2345
FIDE ID: 304344
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Bohemia Pardubice 1998 1985 Solil Roman TJ Lanskroun 2041 2021 1
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice 1992 1985 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1978 1983 1
2018/2019 9 SK Bohemia Pardubice 1992 1985 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1708 1722 ½
2018/2019 8 SK Bohemia Pardubice 1984 1985 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1844 1852 1
2018/2019 4 SK Bohemia Pardubice 1997 1999 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1882 1907 0
2018/2019 3 SK Bohemia Pardubice 2009 1999 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1950 1962 0
2018/2019 1 SK Bohemia Pardubice 2004 1999 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1830 1840 1
2018/2019 11 SK Bohemia Pardubice B 1992 1985 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1790 1807 ½
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice B 1992 1985 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny F 1702 1694 1
2018/2019 9 SK Bohemia Pardubice B 1984 1985 Korol Jiří 2222 SK Polabiny E 2031 2010 ½
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice B 1996 2011 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1777 1795 1
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice B 1990 2011 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1904 1890 1
2017/2018 11 SK Bohemia Pardubice 2000 2011 Jirsa Lukáš SK pri DDM Litomysl 2031 2018 1
2017/2018 10 SK Bohemia Pardubice 1990 2011 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 1993 1979 ½
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice 1990 2011 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1983 1968 1
2017/2018 7 SK Bohemia Pardubice 1996 2011 Mareš Jan SK Usti nad Orlici A 1970 1979 0
2017/2018 6 SK Bohemia Pardubice 2016 2011 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2090 2084 0
2017/2018 5 SK Bohemia Pardubice 2016 2011 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim 1952 1942 0
2017/2018 4 SK Bohemia Pardubice 1990 2011 Jareš Michal 2222 SK Polabiny E 1780 1802 ½
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice 1990 2011 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2080 2067 0
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 2009 1999 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1791 1786 1
2016/2017 11 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Kotva Milan SK Svitavy 1992 2026 1
2016/2017 9 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2104 2108 0
2016/2017 7 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½
2016/2017 6 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Daniel Martin TJ Jiskra Litomysl 2049 2065 ½
2016/2017 5 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 1
2016/2017 4 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1920 1938 0
2016/2017 3 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Kourek Josef 2222 SK Polabiny D 2017 2074 ½
2016/2017 2 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Štolba Miloš TJ CHS Chotebor 2041 2077 0
2016/2017 1 SK Bohemia Pardubice 1996 1992 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 ½
2015/2016 11 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Mikyska Kamil Proplast Česká Třebová 1883 1898 0
2015/2016 10 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 ½
2015/2016 8 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 1
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice 2122 2125 ½
2015/2016 6 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 0
2015/2016 5 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 ½
2015/2016 4 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2015/2016 3 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 1
2015/2016 2 ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 0
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1996 1992 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1920 1938 1
2015/2016 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1996 1992 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 1
2014/2015 11 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Solil Roman TJ Lanškroun 1978 1986 0
2014/2015 8 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0
2014/2015 7 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 1
2014/2015 6 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 1
2014/2015 5 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 1
2014/2015 4 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1982 1953 ½
2014/2015 3 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 1
2014/2015 1 ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 0
2013/2014 8 ŠK Bohemia Pardubice B 2047 2044 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1945 1950 0
2013/2014 2 ŠK Bohemia Pardubice B 2047 2044 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1817 1911 1
2013/2014 11 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 1
2013/2014 10 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 0
2013/2014 8 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 1
2013/2014 7 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 1
2013/2014 6 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 1
2013/2014 5 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 ½
2013/2014 4 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 0
2013/2014 3 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 0
2013/2014 2 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2105 2100 0
2013/2014 1 ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 0
2012/2013 9 ŠK Bohemia Pardubice B 2052 2040 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 ½
2012/2013 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2052 2040 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 1
2012/2013 11 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 1
2012/2013 10 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Vencl Jiří ŠK Ústí nad Orlicí B 1776 1
2012/2013 9 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 ½
2012/2013 7 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D 1743 1738 1
2012/2013 6 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 1
2012/2013 4 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1988 2001 1
2012/2013 3 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 ½
2012/2013 2 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Vobořil Pavel ŠK Rapid Aggressors 2002 1991 1
2012/2013 1 ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 1
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice B 2082 2090 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2029 2045 ½
2011/2012 9 ŠK Bohemia Pardubice B 2082 2090 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1846 1869 ½
2011/2012 8 ŠK Bohemia Pardubice B 2082 2090 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim C 1721 1
2011/2012 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2082 2090 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2003 2011 0
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 ½
2011/2012 10 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1799 1911 1
2011/2012 9 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1967 0
2011/2012 7 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 1
2011/2012 6 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2126 2125 0
2011/2012 5 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 0
2011/2012 4 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 0
2011/2012 3 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 0
2011/2012 2 ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 Veselý Tomáš Rapid Pardubice C 2128 2142 1
2010/2011 11 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2076 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "D" 2120 0
2010/2011 10 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové "B" 2146 0
2010/2011 9 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2082 0
2010/2011 8 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2092 1
2010/2011 7 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Neuman Zákoucká Adéla Sokol Bakov nad Jizerou 2016 ½
2010/2011 6 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2079 1
2010/2011 4 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín "B" 2380 0
2010/2011 3 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2114 1
2010/2011 1 ŠK Bohemia Pardubice 2076 Purnoch Josef TJ Neratovice 2127 1
2009/2010 11 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 ½
2009/2010 10 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 ½
2009/2010 9 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 ½
2009/2010 8 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Lička Vlastimil Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 ½
2009/2010 7 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 ½
2009/2010 5 ŠK Bohemia Pardubice 2077 TJ Spartak Pelhřimov 1
2009/2010 4 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2309 0
2009/2010 3 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Hájek Jiří TJ SOKOL Zaječice 2178 ½
2009/2010 2 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 1
2009/2010 1 ŠK Bohemia Pardubice 2077 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2164 ½
2008/2009 11 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2197 0
2008/2009 10 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2179 ½
2008/2009 9 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1916 1
2008/2009 8 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 ½
2008/2009 7 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2233 0
2008/2009 5 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč B 2065 ½
2008/2009 4 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Skácelík Petr Pila Ořechov A 2223 0
2008/2009 3 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2354 0
2008/2009 2 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice A 2095 1
2008/2009 1 ŠK Bohemia Pardubice A 2108 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2043 0
2007/2008 10 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 1
2007/2008 9 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 ½
2007/2008 7 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1819 1
2007/2008 6 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1991 1
2007/2008 5 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 1
2007/2008 2 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 0
2007/2008 1 ŠK Bohemia Pardubice 2012 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 1
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice 2012 Tejkal Lubomír TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2114 ½
2006/2007 11 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Fišar Josef TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2086 1
2006/2007 6 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0
2006/2007 5 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 0
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Vykydal František ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 0
2006/2007 2 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2258 ½
2006/2007 1 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 1
2006/2007 11 KONTAX Pardubice 2018 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 0
2006/2007 10 KONTAX Pardubice 2018 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2115 ½
2006/2007 9 KONTAX Pardubice 2018 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 0
2006/2007 8 KONTAX Pardubice 2018 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 0
2006/2007 5 KONTAX Pardubice 2018 Černý Karel SK Žamberk 2005 ½
2006/2007 3 KONTAX Pardubice 2018 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 ½
2006/2007 2 KONTAX Pardubice 2018 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 0
2005/2006 11 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 1
2005/2006 10 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 1
2005/2006 9 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 ½
2005/2006 8 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 ½
2005/2006 6 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Zámečník Bohumír SK Žamberk 2001 1
2005/2006 4 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička 1988 ½
2005/2006 2 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Daněk Pavel Eurokomplex Pardubice 1967 1
2005/2006 1 Kavárna Evropa Pardubice 1983 Bartoš Martin TJ + DDM Chrudim B 1658 1
2005/2006 9 KONTAX Pardubice 1983 Žák Pavel TJ+DDM Chrudim D 1590 ½
2005/2006 7 KONTAX Pardubice 1983 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C 1832 ½
2005/2006 3 KONTAX Pardubice 1983 Daněk Pavel Jiskra Heřmanův Městec 1967 1
2005/2006 2 KONTAX Pardubice 1983 Provazník Jiří SYNPO Pardubice 1935 1
2005/2006 1 KONTAX Pardubice 1983 Honek Jan Holcim Prachovice 1819 1
2004/2005 11 Synpo Pardubice 2000 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2009 1
2004/2005 9 Synpo Pardubice 2000 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 0
2004/2005 8 Synpo Pardubice 2000 Bartoš Karel Štefanydes Polička B 1729 ½
2004/2005 7 Synpo Pardubice 2000 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2073 ½
2004/2005 4 Synpo Pardubice 2000 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 ½
2004/2005 3 Synpo Pardubice 2000 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 ½
2004/2005 2 Synpo Pardubice 2000 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 ½
2004/2005 1 Synpo Pardubice 2000 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 0
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 2009 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 ½
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 2009 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 0
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 2009 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 ½
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 2009 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1914 1