Hráč Hackel Luděk

Hackel Luděk

User Pic
Jméno: Hackel Luděk
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1947
Elo mezinárodní: 1933
ID: 889
FIDE ID: 311642
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 TJ Kobylisy E 1933 1953 Chmelík Ladislav TJ Bohemians F 1755 1756 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Kobylisy E 1933 1953 Hort Vlastimil GROP - D 2398 0 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Kobylisy E 1933 1953 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla C 1734 1749 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Kobylisy E 1933 1953 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Kobylisy D 1932 1957 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Kobylisy D 1932 1957 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1914 1924 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Kobylisy D 1932 1957 Sakař Miloš Dukla C 1949 1955 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Kobylisy D 1932 1957 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1945 1914 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Kobylisy D 1932 1957 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Kobylisy E 1932 1957 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Kobylisy E 1932 1957 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Kobylisy E 1932 1957 Döring Robert ŠO Praga Praha A 2172 2159 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Kobylisy E 1932 1957 Mašek Jan Dukla D 1883 1879 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Kobylisy E 1932 1957 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2024 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Kobylisy E 1932 1957 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2041 2039 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Kobylisy E 1932 1957 Hostička František ŠK Mahrla B 2118 2094 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Kobylisy E 1932 1957 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2005 2003 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Kobylisy E 1932 1957 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Kobylisy E 1932 1957 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2091 2115 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha F 1930 1942 Vít Zdeněk Sokol Praha Vršovice F 1707 1771 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha F 1930 1942 Hruška Jan Sokol Nebušice 2052 2068 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha F 1930 1942 Král Pavel Unichess G 1941 1904 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha F 1930 1942 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 2163 2140 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha F 1930 1942 Lhotský Michal TJ Pankrác G 2097 2104 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha F 1930 1942 Kaličiak Jozef SNAD Kbely 0 1240 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha F 1930 1942 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice D 0 1767 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2002 1996 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1879 1852 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1891 1889 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2002 1995 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Sargsyan Karen ŠK Aurora 1925 0 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1895 1941 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Lamser Jan Unichess D 2131 2125 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Hájek Lukáš SK OAZA Praha C 2042 2042 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1917 1904 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha B 2061 1953 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha B 2061 1953 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2036 2052 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha B 2061 1953 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2055 2073 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha B 2061 1953 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1809 1865 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha B 2061 1953 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2011 1952 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha B 2061 1953 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2041 2077 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha B 2061 1953 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov B 2018 2028 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha B 2061 1953 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice C 1888 1919 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1998 2006 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1891 1908 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Paulovič Tomáš Sokol Kobylisy D 2091 2058 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 Matonoha Ctirad LISA A 2054 2032 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha 1930 1942 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1996 2006 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Hrbek Tomáš ŠK Smíchov E 1569 1587 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 A 1967 1913 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Mukashev Assan ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice B 1922 1983 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy G 1684 1738 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2061 1953 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice 1747 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Kozel Miroslav Unichess G 1846 1865 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1796 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov D 1765 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1979 1936 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1932 1891 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Bečvář Pavel TJ Praga Praha E 1638 1724 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha C 2061 1953 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 1853 1902 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1737 1702 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Kraus Jan TJ Bižu Jablonec n.N. B 1715 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2066 2098 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2110 2042 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Mašek Arnošt TJ Bižu Jablonec n.N. B 1643 1765 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2066 2098 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Víchová 2061 1953 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2110 2042 ½ soutěž
2014/2015 11 GROP D 2061 1979 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace A 2180 2122 0 soutěž
2014/2015 10 GROP D 2061 1979 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 0 soutěž
2014/2015 9 GROP D 2061 1979 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 0 soutěž
2014/2015 8 GROP D 2061 1979 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2020 1 soutěž
2014/2015 7 GROP D 2061 1979 Karkuš Dušan Sokol Vršovice D 1864 0 soutěž
2014/2015 6 GROP D 2061 1979 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 0 soutěž
2014/2015 5 GROP D 2061 1979 Huřťák Otto Bohemians Praha E 1994 2036 1 soutěž
2014/2015 4 GROP D 2061 1979 Novák Václav SK Loko Praha C 2047 2048 0 soutěž
2014/2015 3 GROP D 2061 1979 Felcman Jiří TJ Praga Praha C 1855 1903 1 soutěž
2014/2015 2 GROP D 2061 1979 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 ½ soutěž
2014/2015 1 GROP D 2061 1979 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2094 2089 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec C 1760 1742 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Petrlík Milan TJ Semily 1370 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Jareš Jiří ŠK Zikuda Turnov F 2014 2014 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2131 2082 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov E 1915 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1846 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J .B 1935 1948 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Římovský Pavel TJ Lokomotiva Liberec C 1648 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Zákoucký Otto TJ Semily 1634 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Víchová 2061 1979 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J .B 1964 1956 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov D 1915 1950 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1704 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov E 1894 1927 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald 1843 1852 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Zajíc Miloslav TJ Semily 1511 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov "E" 1894 1927 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N."B" 1687 1772 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Víchová 2061 1935 Gernert Vilém Spartak Rokytnice n.J. "B" 1775 1716 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1792 1817 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1969 1950 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Zákoucký Otto TJ ZK Semily 1614 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald B 2071 2088 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p.T. 1701 1723 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1934 1953 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Patočka Jan TJ ZK Semily 1910 1917 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Víchová 2061 2001 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Trejbal Martin Lokomotiva liberec C 1761 1707 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Petrlík Martin TJ PS ZK Semily 1730 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Sládek Jaroslav TJ ZK Semily 1626 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Jakubů Milan ŠK Libštát B 1949 1949 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N B 1797 1870 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Šimůnek Luboš Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1660 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Víchová 2061 2009 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald B 1956 1904 0 soutěž
2007/2008 11 DDM Mělník 2032 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1982 0 soutěž
2007/2008 7 DDM Mělník 2032 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1840 0 soutěž
2007/2008 6 DDM Mělník 2032 Červinka Pavel Šachklub města Dobrovice "B" 1900 ½ soutěž
2007/2008 5 DDM Mělník 2032 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2379 ½ soutěž
2007/2008 4 DDM Mělník 2032 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1850 0 soutěž
2007/2008 3 DDM Mělník 2032 Němec David Slovan Velvary 1894 ½ soutěž
2007/2008 2 DDM Mělník 2032 Buk Václav Sokol Buštěhrad 1908 1 soutěž
2007/2008 1 DDM Mělník 2032 Hataš Radim Caissa Úholičky "C" 1504 ½ soutěž
2006/2007 11 DDM Mělník 2031 Bargel Petr TJ Neratovice B 1869 1 soutěž
2006/2007 10 DDM Mělník 2031 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 1 soutěž
2006/2007 9 DDM Mělník 2031 Palas Aleš ŠK Kralupy n/Vlt B 2038 0 soutěž
2006/2007 8 DDM Mělník 2031 Padevět Pavel ŠO Stochov 1790 0 soutěž
2006/2007 7 DDM Mělník 2031 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1877 1 soutěž
2006/2007 6 DDM Mělník 2031 Framberk Jan Caissa Úholičky C 2017 1 soutěž
2006/2007 5 DDM Mělník 2031 Skopec Luboš ŠK Dobrovice B 1835 0 soutěž
2006/2007 4 DDM Mělník 2031 Kittler Jiří ŠK Kralupy n/Vlt C 1724 1 soutěž
2006/2007 3 DDM Mělník 2031 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 ½ soutěž
2006/2007 2 DDM Mělník 2031 Tomandl Ivo Sokol Libčice n/Vl 1899 1 soutěž
2006/2007 1 DDM Mělník 2031 Němec David TJ Slovan Velvary 1900 ½ soutěž
2005/2006 11 DDM Mělník 2044 Palas Aleš Kralupy n/Vlt B 1999 0 soutěž
2005/2006 10 DDM Mělník 2044 Rynt Pavel Kralupy n/Vlt C 2048 1 soutěž
2005/2006 9 DDM Mělník 2044 Ďúran Tomáš Bakov n/Jizerou B 2152 1 soutěž
2005/2006 8 DDM Mělník 2044 Tomandl Ivo Libčice n/Vltavou 1942 1 soutěž
2005/2006 7 DDM Mělník 2044 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1877 1 soutěž
2005/2006 4 DDM Mělník 2044 Baran Peter Sokol Tišice 2129 0 soutěž
2005/2006 3 DDM Mělník 2044 Bílek Roman Caissa Úholičky B 2011 1 soutěž
2005/2006 2 DDM Mělník 2044 Doležal Vít Aero Odolena Voda 1926 ½ soutěž
2005/2006 1 DDM Mělník 2044 Jandourek Lukáš DIAREA Neratovice 2247 0 soutěž
2003/2004 11 SK Mělník 1885 B" 2020 Hofner František Slovan Velvary 1892 1 soutěž
2003/2004 10 SK Mělník 1885 B" 2020 Kittler Jiří EasyE Kralupy C" 1715 1 soutěž
2003/2004 9 SK Mělník 1885 B" 2020 Krůta Jaroslav Neratovice C" 1705 1 soutěž
2003/2004 8 SK Mělník 1885 B" 2020 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1523 1 soutěž
2003/2004 7 SK Mělník 1885 B" 2020 Hinz František Sokol Hostivice 1947 0 soutěž
2003/2004 6 SK Mělník 1885 B" 2020 Velík Jan AERO Odolena Voda 1985 1 soutěž
2003/2004 5 SK Mělník 1885 B" 2020 Čižinský Jiří ŠK Kladno D" 1906 ½ soutěž
2003/2004 4 SK Mělník 1885 B" 2020 Valtera Jiří EasyE Kralupy B" 1976 1 soutěž
2003/2004 3 SK Mělník 1885 B" 2020 Šlechta Karel Libčice n/Vltavou 1946 1 soutěž
2003/2004 2 SK Mělník 1885 B" 2020 Dvořák Tomáš ŠK Kladno E" 1892 1 soutěž
2003/2004 1 SK Mělník 1885 B" 2020 Klein Eduard NOVA Kladno A" 1831 1 soutěž
2003/2004 11 SK Mělník 1885 2020 Szabo Jiří SK Kladno C 1891 1 soutěž
2003/2004 10 SK Mělník 1885 2020 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun 1820 1 soutěž
2003/2004 9 SK Mělník 1885 2020 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1950 1 soutěž
2003/2004 8 SK Mělník 1885 2020 Šperl Hynek AS Mlada Boleslav 1948 1 soutěž
2003/2004 7 SK Mělník 1885 2020 Kozlovský Libor SK Rakovnik 2002 ½ soutěž
2003/2004 6 SK Mělník 1885 2020 Skácel Tomáš Alva Pb Pribram B 1801 1 soutěž
2003/2004 5 SK Mělník 1885 2020 Šnajdr Tomáš SK Kladno B 2026 1 soutěž
2003/2004 4 SK Mělník 1885 2020 Gruber Miloš Easy Engl. Kralupy 2013 ½ soutěž
2003/2004 3 SK Mělník 1885 2020 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 1 soutěž
2003/2004 2 SK Mělník 1885 2020 Bargel Martin Spol. Neratovice B 2116 0 soutěž
2003/2004 1 SK Mělník 1885 2020 Mintěl Milan Caissa Uholicky 2016 0 soutěž