Hráč Ret Adam Josef

Ret Adam Josef

User Pic
Jméno: Ret Adam Josef
Oddíl: Šachový klub Jičín z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2099
Elo mezinárodní: 2109
ID: 41393
FIDE ID: 384240
Rok narození: 2005
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK AD Jičín 2108 2099 Glozar Petr ŠK DURAS BVK Brno 2105 2134 0 soutěž
2020/2021 3 ŠK AD Jičín 2108 2099 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2002 2023 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK AD Jičín 2108 2099 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2294 2276 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK AD Jičín 2108 2099 Trávníček Kryštof Mikuláš SK Prostějov 2058 2032 ½ soutěž
2019/2020 11 Sparta Kutná Hora 2028 1935 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2100 2110 ½ soutěž
2019/2020 10 Sparta Kutná Hora 2028 1935 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2235 2207 0 soutěž
2019/2020 9 Sparta Kutná Hora 1963 1935 Bednář Marcel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2250 2278 0 soutěž
2019/2020 8 Sparta Kutná Hora 1963 1935 Soukup Václav TJ Kobylisy B 2107 2095 1 soutěž
2019/2020 7 Sparta Kutná Hora 1957 1935 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2168 2161 0 soutěž
2019/2020 6 Sparta Kutná Hora 1957 1935 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2085 2059 ½ soutěž
2019/2020 5 Sparta Kutná Hora 1926 1982 Sýkora Marek ŠK Zikuda Turnov C 2113 2127 1 soutěž
2019/2020 4 Sparta Kutná Hora 2022 1982 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2185 2169 0 soutěž
2019/2020 2 Sparta Kutná Hora 2022 1982 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2034 2032 ½ soutěž
2019/2020 1 Sparta Kutná Hora 2047 1982 Haase Pavel Desko Liberec 2058 2119 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK AD Jičín 2028 1935 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 1990 1888 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK AD Jičín 2028 1935 Souček Petr Siesta Solution Unichess 1905 1803 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK AD Jičín 2028 1935 Růžička Filip TJ Kobylisy 1775 1779 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK AD Jičín 2028 1935 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1957 2014 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK AD Jičín 1957 1935 Winter Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1873 1881 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK AD Jičín 1926 1982 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2004 1939 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK AD Jičín 2047 1982 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1929 1924 0 soutěž
2019/2020 11 Šachový klub Jičín B 2028 1935 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad 1942 1950 0 soutěž
2019/2020 10 Šachový klub Jičín B 2028 1935 Hála Bohumil TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2211 2216 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Jičín B 1963 1935 Jedlička Luboš ŠK Lípa B 2114 2136 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Jičín B 1963 1935 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice 1947 1916 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Jičín B 1963 1935 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1890 1893 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Jičín B 1957 1935 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Králové B 2198 2208 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Jičín B 1957 1982 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 2096 2053 1 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Jičín B 1926 1982 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2337 0 0 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Jičín B 2047 1982 Špinka Petr ŠK Lomnice nad Popelkou 1956 1951 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK AD Jičín 1957 1935 Winter Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1873 1881 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK AD Jičín 1957 1935 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 2247 2243 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK AD Jičín 1926 1982 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2159 2171 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK AD Jičín 2047 1982 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1906 1939 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK AD Jičín 2047 1982 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1771 1809 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK AD Jičín 2047 1982 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1929 1924 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK AD Jičín 2047 1982 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2158 2148 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1991 1834 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1702 1727 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 1991 1834 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1860 1797 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 1991 1834 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 1991 1834 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1964 1880 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1853 1834 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1855 1820 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1768 1745 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1859 1820 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1946 1899 0 soutěž
2018/2019 11 DDM Třebechovice p.O. 1991 1834 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1789 1764 1 soutěž
2018/2019 10 DDM Třebechovice p.O. 1888 1834 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1909 1918 1 soutěž
2018/2019 8 DDM Třebechovice p.O. 1841 1834 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 1952 1970 1 soutěž
2018/2019 7 DDM Třebechovice p.O. 1841 1834 Bláha Milan ŠK Lomnice n.P. 1964 1973 1 soutěž
2018/2019 6 DDM Třebechovice p.O. 1853 1834 Šafařík Jakub TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2159 2153 0 soutěž
2018/2019 5 DDM Třebechovice p.O. 1853 1834 Novák Luděk ŠK Lípa B 1933 1938 ½ soutěž
2018/2019 3 DDM Třebechovice p.O. 1819 1820 Šubrt Petr Panda Rychnov n.K. B 1826 1829 1 soutěž
2018/2019 2 DDM Třebechovice p.O. 1819 1820 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 ½ soutěž
2018/2019 1 DDM Třebechovice p.O. 1859 1820 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1900 1911 ½ soutěž
2018/2019 11 Eurobit 1888 1834 Šilar Lubomír Zelezne hory 2055 2062 ½ soutěž
2018/2019 10 Eurobit 1888 1834 Hájek Jiří TJ SO Chrudim B 2013 2015 ½ soutěž
2018/2019 8 Eurobit 1841 1834 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1729 1713 ½ soutěž
2018/2019 6 Eurobit 1853 1834 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny F 1788 1790 ½ soutěž
2018/2019 5 Eurobit 1855 1820 Černý Jan 2222 SK Polabiny E 2026 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 Eurobit 1855 1820 Joukl Martin SK Rapid Pardubice C 1495 1492 1 soutěž
2018/2019 3 Eurobit 1819 1820 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1801 1781 1 soutěž
2018/2019 2 Eurobit 1819 1820 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2117 2112 ½ soutěž
2018/2019 1 Eurobit 1859 1820 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1918 1907 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1853 1834 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1800 1775 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 1853 1834 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 1855 1820 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1933 1899 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 1859 1820 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1559 1602 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1859 1820 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1734 1745 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1859 1820 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1729 1696 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1859 1820 Pavelka Hubert Jan Desko Liberec 1768 1778 1 soutěž
2017/2018 6 2222 ŠK Polabiny C 1840 1707 Šmajzrová Veronika ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 0 soutěž
2017/2018 5 2222 ŠK Polabiny C 1840 1707 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 2061 1947 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1831 1707 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1953 1942 0 soutěž
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1729 1707 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 2044 1947 0 soutěž
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1729 1707 Černý Jan 2222 SK Polabiny F 2026 2026 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1696 1707 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka C 1926 1912 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1696 1707 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1872 1876 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1840 1707 Švanda Pavel Zelezne hory 2078 2082 0 soutěž
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1840 1707 Hájek Jiří SO Hlinsko B 2080 2067 0 soutěž
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1840 1707 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny G 1733 1717 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1840 1707 Pavlovec Vladimír SK Rapid Pardubice C 1812 1820 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1741 1775 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2155 2134 0 soutěž
2017/2018 10 2222 SK Polabiny E 1840 1707 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1931 1913 ½ soutěž
2017/2018 8 2222 SK Polabiny E 1729 1707 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1946 1935 1 soutěž
2017/2018 5 2222 SK Polabiny E 1696 1707 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1952 1929 ½ soutěž
2017/2018 3 2222 SK Polabiny E 1840 1707 Jun Rudolf SO Hlinsko 2061 1947 0 soutěž
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 0 soutěž
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 ŠK Staré Město 1 soutěž
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 Šebesta Jan SK Slavia Orlová B 1472 1555 0 soutěž
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 Neumann Filip SK Slavia Orlová A 1772 1683 0 soutěž
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny D 1430 1390 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička C 1102 1 soutěž
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny D 1430 1390 Kolomý Adam TJ Lanškroun B 1612 1564 0 soutěž
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny D 1430 1390 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. B 1130 ½ soutěž
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny D 1430 1390 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1182 1 soutěž
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny I 1430 1390 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 0 soutěž
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny I 1430 1390 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1116 1354 1 soutěž
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 Šebesta Jan SK Slavia Orlová B 1472 1555 0 soutěž
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny C 1054 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1286 1259 ½ soutěž
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny C 1054 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1399 1 soutěž
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny C 1054 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1282 1 soutěž
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny C 1054 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady 1243 0 soutěž
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny C 1054 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha B 1250 0 soutěž
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny C 1054 Holásková Veronika ŠK Ústí n. O. 1248 1 soutěž
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny C 1054 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1179 0 soutěž
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny C 1054 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1477 1494 0 soutěž
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny C 1054 Vojáček Jiří TJ ŠK Libina 1000 1 soutěž
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny I 1054 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1578 0 soutěž
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny I 1054 Jareš Ondřej Šachový spolek Železné hory 1418 0 soutěž