Hráč Novotný Aleš

Novotný Aleš

User Pic
Jméno: Novotný Aleš
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1943
Elo mezinárodní: 1968
ID: 34576
FIDE ID: 344826
Rok narození: 1996
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 7 Eurobit 1976 1949 Cach Tomáš Jiskra Hermanuv Mestec 1613 1600 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1886 1891 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 ŠK Viktoria Žižkov B 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad D 1806 1807 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1978 1982 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 Kvasnička Ladislav USK Praha A 1768 1780 0 soutěž
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1976 1955 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 ½ soutěž
2017/2018 9 Eurobit 1971 1955 Pinkava Josef TJ Snezka Nachod 1861 1857 1 soutěž
2017/2018 8 Eurobit 1971 1955 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka 1882 1880 ½ soutěž
2017/2018 6 Eurobit 1976 1955 Zelený Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1765 1767 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad D 1796 1797 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1972 1982 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 Kvasnička Ladislav USK Praha A 1791 1810 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici B 1911 1925 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Ruda Ondřej Sokol Zajecice 2076 2106 1 soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1864 1885 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Černovský Jiří TJ CHS Chotebor 2073 2075 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 1929 1914 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 1929 1914 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2130 2116 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Chudáček Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1714 1752 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1898 1901 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Plesnivý Martin SK OAZA Praha H 1775 1747 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Urbanec Richard ŠO TJ Dukla Praha F 1585 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice E 1814 1796 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Strahl Jiří USK Praha B 2030 2037 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1613 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 Švub Jan TJ Lanškroun 1920 1931 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1938 1923 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1911 1925 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 Slavík Jan Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 Vodák Rostislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1920 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko A 1951 1920 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1881 1891 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1940 1942 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1977 1972 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř C 2003 2009 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1969 1978 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř A 2092 2094 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1792 1788 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C 2012 2006 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Kozák David TJ Slovan Moravská Třebová 1814 1771 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 ½ soutěž
2014/2015 10 AKIS Pardubice 1871 1905 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1847 1825 ½ soutěž
2014/2015 4 AKIS Pardubice 1871 1905 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 ½ soutěž
2014/2015 2 AKIS Pardubice 1871 1905 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½ soutěž
2014/2015 1 AKIS Pardubice 1871 1905 Šedivý Aleš ŠK AD Jičín B 1973 2006 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2042 2041 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř B 2119 2123 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1909 1887 1 soutěž
2013/2014 8 AKIS Pardubice 1834 1807 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička 1846 1862 1 soutěž
2013/2014 4 AKIS Pardubice 1834 1807 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 0 soutěž
2013/2014 2 AKIS Pardubice 1834 1807 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1909 1868 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Seidl Zdeněk Rapid Pardubice D 1877 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1694 1754 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2031 2005 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny F 1697 1782 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1817 1759 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1857 1858 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1794 1829 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2153 2152 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1800 1868 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřm. Městec 1850 1881 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2050 2047 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 0 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1755 1712 Drápela Jiří TJ Štefanydes Polička C 1 soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1755 1712 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička D 1250 1 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1755 1712 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1714 1778 1 soutěž
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1755 1712 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1677 ½ soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1755 1712 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1772 1 soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1755 1712 Král Miloš Rapid Pardubice E 1667 ½ soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1755 1712 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1572 1 soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice D 1755 1712 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1811 1800 ½ soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 1755 1712 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1703 1 soutěž
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 1755 1712 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 1 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 1755 1712 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1844 1 soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 1755 1712 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 ½ soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 1755 1712 Nečesánek Josef TJ Slovan Moravská Třebová 1000 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1780 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Matadors 1821 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1780 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1983 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1780 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim "C" 1591 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1780 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "F" 1377 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1780 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1910 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1780 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1780 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "D" 2120 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1780 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1780 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička "C" 1995 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1780 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1780 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice "B" 1948 ½ soutěž
2010/2011 10 Rapid Pardubice 1780 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1742 0 soutěž
2010/2011 9 Rapid Pardubice 1780 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 0 soutěž
2010/2011 8 Rapid Pardubice 1780 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 ½ soutěž
2010/2011 7 Rapid Pardubice 1780 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 ½ soutěž
2010/2011 6 Rapid Pardubice 1780 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 1 soutěž
2010/2011 5 Rapid Pardubice 1780 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 1 soutěž
2010/2011 4 Rapid Pardubice 1780 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 1 soutěž
2010/2011 3 Rapid Pardubice 1780 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 1 soutěž
2010/2011 2 Rapid Pardubice 1780 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Rapid Pardubice 1780 Konrád František ŠK Vysoké Mýto "B" 1954 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Teenagers 1314 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1650 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Teenagers 1314 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1000 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Teenagers 1314 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1645 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Teenagers 1314 Plecháč Jan 2222 ŠK Polabiny G"" 1432 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Teenagers 1314 Žejdlík Patrik ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Teenagers 1314 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1569 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Teenagers 1314 Halousek Jakub ŠK Rapid Talents 1284 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Teenagers 1314 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F"" 1594 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Teenagers 1314 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1479 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1314 Novák Oliver ŠK Rapid Pardubice 1000 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1314 Šenkýř Pavel TJ Sokol Krouna 1250 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1314 Kohoutek Tomáš TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1314 Česenek Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1452 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1314 Nedelčev Radim Spartak Choceň 1526 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1314 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C"" 1475 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Predators 1314 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice B"" 1534 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1314 Balek Josef ŠO DDM Hlinsko 1632 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1314 Šimonová Dominika ŠK Rapid Rangers 1000 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1314 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1706 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1314 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E"" 1507 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Rapid Teenagers 1000 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička B 1100 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Rapid Teenagers 1000 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto C 1759 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1000 Plecháč Jan 2222 ŠK Polabiny F 1416 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Rapid Teenagers 1000 Vraňan Josef 2222 ŠK Polabiny E 1555 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1000 Rott Michal ŠO DDM Hlinsko 1362 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1000 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice B 1294 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1000 Celuch Tomáš TJ ŠO a DDM Chrudim C 1801 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Rapid Knights 1000 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E 1477 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Knights 1000 Sedlák Petr ŠK Rapid Matadors 1556 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Rapid Knights 1000 Kulhánek Jiří ŠK Rapid Talents 1465 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Rapid Knights 1000 Hülle Jan TJ Sokol Krucemburk 1434 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Rapid Knights 1000 Hlaváček Bedřich TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Knights 1000 Pištora Lubomír Sokol Lázně Bohdaneč 1420 0 soutěž