Hráč Hrnčiarik Karel

Hrnčiarik Karel

User Pic
Jméno: Hrnčiarik Karel
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1911
Elo mezinárodní: 1901
ID: 10884
FIDE ID: 336696
Rok narození: 1981
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 2075 2054 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1924 1915 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 Švanda Pavel Šachový spolek Železné hory 2069 2083 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Hájek Jaroslav TJ Sokol Zaječice 1895 1894 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2283 2280 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička B 2002 2003 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun 1678 1720 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Jedličková Petra Sokol Zaječice 1634 1668 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto B 1623 1597 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1965 1954 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1881 1891 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny E 1995 1985 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Hanus Michal ŠO Hlinsko B 1902 1870 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1525 1572 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1887 1859 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1899 1908 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1817 1911 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny E 1832 1838 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička D 1963 1996 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1975 1969 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1863 1875 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2023 2005 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1959 2012 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1835 1792 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2119 2123 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1921 1914 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1949 1928 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2007 2020 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 Kohoutek Tomáš TJ ŠO Chrudim B 1813 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 soutěž
2012/2013 11 Rapid Pardubice E 1849 1932 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 ½ soutěž
2012/2013 10 Rapid Pardubice E 1849 1932 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 1 soutěž
2012/2013 9 Rapid Pardubice E 1849 1932 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1968 1993 1 soutěž
2012/2013 8 Rapid Pardubice E 1849 1932 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 0 soutěž
2012/2013 7 Rapid Pardubice E 1849 1932 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 ½ soutěž
2012/2013 6 Rapid Pardubice E 1849 1932 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1931 0 soutěž
2012/2013 5 Rapid Pardubice E 1849 1932 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2002 1991 ½ soutěž
2012/2013 4 Rapid Pardubice E 1849 1932 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 ½ soutěž
2012/2013 1 Rapid Pardubice E 1849 1932 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1920 1931 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1857 1858 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D 1743 1738 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 Sokol Zaječice 1 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1852 1924 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2083 2077 ½ soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1852 1924 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička D 1752 1 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1852 1924 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2029 2045 ½ soutěž
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1852 1924 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1957 1 soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1852 1924 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1825 1 soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1852 1924 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1854 1 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1852 1924 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1766 1812 0 soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1852 1924 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1967 0 soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice D 1852 1924 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2045 2009 ½ soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 1852 1924 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Rapid Matadors 1821 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1780 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Matadors 1821 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Matadors 1821 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Matadors 1821 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rapid Matadors 1821 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Matadors 1821 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice "B" 1959 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Matadors 1821 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1775 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Matadors 1821 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "C" 1821 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Matadors 1821 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "F" 1377 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Matadors 1821 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1937 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Rapid Pardubice 1837 Hennig Thomas ŠK Rapid Predators 1995 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Pardubice 1837 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1930 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Pardubice 1837 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Pardubice 1837 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Pardubice 1837 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Pardubice 1837 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B"" 2028 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Pardubice 1837 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1495 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Pardubice 1837 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Pardubice 1837 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1671 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Pardubice 1837 Weis Ladislav Spartak Choceň 1809 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Pardubice 1837 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C"" 1805 ½ soutěž
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1774 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1576 1 soutěž
2008/2009 10 AKIS Pardubice 1774 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny F 1400 1 soutěž
2008/2009 8 AKIS Pardubice 1774 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 ½ soutěž
2008/2009 6 AKIS Pardubice 1774 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1582 ½ soutěž
2008/2009 5 AKIS Pardubice 1774 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2005 1 soutěž
2008/2009 4 AKIS Pardubice 1774 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1857 ½ soutěž
2008/2009 3 AKIS Pardubice 1774 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1921 ½ soutěž
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1774 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C 1633 1 soutěž
2008/2009 1 AKIS Pardubice 1774 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1621 0 soutěž
2008/2009 5 Synpo Pardubice 1774 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1647 0 soutěž
2008/2009 1 Synpo Pardubice 1774 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 1 soutěž
2007/2008 11 AKIS Pardubice 1819 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 1 soutěž
2007/2008 10 AKIS Pardubice 1819 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1912 1 soutěž
2007/2008 9 AKIS Pardubice 1819 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 0 soutěž
2007/2008 8 AKIS Pardubice 1819 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 0 soutěž
2007/2008 7 AKIS Pardubice 1819 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2012 0 soutěž
2007/2008 6 AKIS Pardubice 1819 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1925 ½ soutěž
2007/2008 5 AKIS Pardubice 1819 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1950 ½ soutěž
2007/2008 4 AKIS Pardubice 1819 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 0 soutěž
2007/2008 3 AKIS Pardubice 1819 Gregor Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1671 1 soutěž
2007/2008 2 AKIS Pardubice 1819 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 ½ soutěž
2007/2008 1 AKIS Pardubice 1819 Šebesta Petr 2222 ŠK Polabiny D 2109 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1908 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Mužík Ferdinand ŠO Chrudim D 1634 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Trhal Michal Spartak Choceň A 1865 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny F 1250 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1846 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2004 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 2012 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1819 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1736 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1825 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Šindelář Petr SK Holcim Prachovice 1851 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Culek Karel ŠO Chrudim C 1743 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1531 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1497 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Výskot David 2222 ŠK Polabiny E 1679 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto B 1772 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1446 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Rapid Pardubice G 1816 Horáček Michal Kavárna Evropa Pardubice 1628 0 soutěž
2006/2007 8 KONTAX Pardubice 1816 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1932 0 soutěž
2006/2007 6 KONTAX Pardubice 1816 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1737 1 soutěž
2006/2007 2 KONTAX Pardubice 1816 Kapoun Milan TJ Jiskra Litomyšl 1803 1 soutěž
2005/2006 11 Kavárna Evropa Pardubice 1792 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad 1557 1 soutěž
2005/2006 10 Kavárna Evropa Pardubice 1792 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 0 soutěž
2005/2006 4 Kavárna Evropa Pardubice 1792 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička 1991 0 soutěž
2005/2006 3 Kavárna Evropa Pardubice 1792 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1960 1 soutěž
2005/2006 9 SYNPO Pardubice 1792 Malý Miroslav TJ DDM Hlinsko B 1528 1 soutěž
2005/2006 8 SYNPO Pardubice 1792 Pavlovec Vladimír Jiskra Heřmanův Městec 1897 1 soutěž
2005/2006 5 SYNPO Pardubice 1792 Mužík Ferdinand TJ+DDM Chrudim D 1673 1 soutěž
2005/2006 4 SYNPO Pardubice 1792 Krys Jaromír TJ+DDM Chrudim C 1489 1 soutěž
2005/2006 3 SYNPO Pardubice 1792 Výskot David 2222 ŠK Polabiny C 1656 1 soutěž
2005/2006 1 SYNPO Pardubice 1792 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1851 0 soutěž
2003/2004 7 Infinity E 1697 Malý Miroslav Hlinsko 1527 1 soutěž
2003/2004 7 Infinity F 1697 Sekyrka Josef Bohdaneč 1807 0 soutěž
2003/2004 4 Infinity F 1697 Pačovský Martin H. Městec B 1790 0 soutěž
2003/2004 3 Infinity F 1697 Hlaváček Bedřich Chrudim E 1565 1 soutěž
2003/2004 1 Infinity F 1697 Slabý Miloš Synthesia D 0 soutěž