Hráč Rošková Kateřina

Rošková Kateřina

User Pic
Jméno: Rošková Kateřina
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1943
Elo mezinárodní: 1949
ID: 29702
FIDE ID: 330558
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1959 1934 Mádr Tomáš ŠK Česká Skalice 1880 1934 0
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1948 1934 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1925 1927 1
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Králové D 1946 1934 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1882 1868 1
2017/2018 10 B Slavia Hradec Králové C 1946 1934 Barták Pavel TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 1
2017/2018 8 Č Slavia Hradec Králové C 1959 1934 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 ½
2017/2018 1 B Slavia Hradec Králové C 1954 1944 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1877 1933 0
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1959 1934 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1923 1918 ½
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1948 1934 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2011 2003 ½
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1946 1934 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1953 1973 ½
2017/2018 3 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1946 1934 Novotný Jan TJ Snezka Nachod 1938 1933 0
2016/2017 9 Č 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 1990 2019 ½
2016/2017 8 B 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2071 2093 ½
2016/2017 7 Č 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2072 2069 ½
2016/2017 6 B 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 0
2016/2017 4 B 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny C 1408 1549 1
2016/2017 3 Č 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 0
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny B 1925 1923 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1925 1923 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1925 1923 Machlowski Slawomir Region Panda B 2096 2159 0
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1925 1923 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 2132 2127 0
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 ½
2015/2016 9 B 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 0
2015/2016 8 Č 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 1
2015/2016 6 Č 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2137 2138 ½
2015/2016 3 B 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 0
2015/2016 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 0
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 Šedivý Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 ½
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Jezbera Jiří DDM Třebechovice p. O. 2173 2181 0
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 0
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Dostál Pavel Slovan Broumov 2055 2054 0
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 ½
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1985 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou A 1821 1785 1
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1985 Hennig Thomas AKIS Pardubice 2014 2029 0
2014/2015 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1985 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 1
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 ½
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 1
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín C 2138 2133 0
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 1
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2091 2078 0
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2015 1966 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Smolej Lukáš ŠK Lípa B 1971 1972 1
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1956 2001 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Miler Jan Slovan Broumov 2017 2014 0
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 ½
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2138 2133 0
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 0
2013/2014 5 B 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička 2020 2044 1
2013/2014 3 B 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Pirklová Hana Region Panda Rychnov n. K. 2064 2061 ½
2013/2014 2 Č 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2042 2041 1
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 ½
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Horák Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1802 1763 1
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Hanzlík Daniel Chess Most 1696 1710 1
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Žatečková Karolína TJ Sokol Údlice 1458 1507 ½
2012/2013 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1549 1549 ½
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Krčil Aleš TJ Náměšť nad Oslavou 1717 1766 1
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 1
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Krčil Aleš TJ Náměšť nad Oslavou 1717 1766 1
2012/2013 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1697 1782 1
2012/2013 11 B 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř 1727 1793 0
2012/2013 10 Č 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 0
2012/2013 9 Č 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 1
2012/2013 8 B 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 0
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2050 2047 0
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 1
2011/2012 5 Č 2222 ŠK Polabiny B 1802 1991 Novák Oliver 2222 ŠK Polabiny D 1329 1
2011/2012 2 B 2222 ŠK Polabiny B 1802 1991 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 1
2011/2012 11 Č 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 ½
2011/2012 9 Č 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 1
2011/2012 8 B 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Janko Jan Rapid Pardubice D 1821 1773 ½
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Londin Milan ŠO DDM Hlinsko 1860 1
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 ½
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Kůs Martin TJ ŠO Chrudim C 1689 1
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1808 ½
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 ½
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 1794 1862 0
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1607 1
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 1
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 ½
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1813 1904 ½
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 1
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 ŠK Kladno 1
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Lužíková Nicola KŠ Říčany 1925 1781 1768 ½
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Škuthan Jiří Chess Most 1725 1769 1
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 ½
2011/2012 2 B 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1813 1904 ½
2011/2012 1 Č 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 1
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 0
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1966 1995 0
2011/2012 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Dzieczkaniec Piotr Slovan Broumov 1972 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 0
2010/2011 7 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 1
2010/2011 6 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 1
2010/2011 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 0
2010/2011 4 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 0
2010/2011 3 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 0
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 0
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice 1923 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 0
2010/2011 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Ševčík Radek ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1739 ½
2010/2011 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 0
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1752 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 0
2010/2011 1 B 2222 ŠK Polabiny 1752 Hollan Martin SK OAZA Praha 1543 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Duch Robert TJ Hronov B 1876 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 1
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1547 ½
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1824 0
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Volf Michal ŠK Polymar Lípa D 1734 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1752 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 0
2009/2010 11 B 2222 Polabiny "A" 1580 Chvátil Šimon Jiskra Jaroměř 1000 1
2009/2010 10 B 2222 Polabiny "A" 1580 Kolomý Štěpán ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 1
2009/2010 9 Č 2222 Polabiny "A" 1580 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1316 1
2009/2010 8 Č 2222 Polabiny "A" 1580 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1597 0
2009/2010 6 B 2222 Polabiny "A" 1580 Lisý Jiří Novoborská šachová akademie 1250 1
2009/2010 5 Č 2222 Polabiny "A" 1580 Tůma Tomáš Desko Liberec "B" 1527 1
2009/2010 4 Č 2222 Polabiny "A" 1580 Lutfalibayov Kamil Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 3 B 2222 Polabiny "A" 1580 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1369 1
2009/2010 2 Č 2222 Polabiny "A" 1580 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 0
2009/2010 1 B 2222 Polabiny "A" 1580 Kábrt Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1515 1
2009/2010 10 B 2222 ŠK Polabiny D"" 1580 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 ½
2009/2010 9 Č 2222 ŠK Polabiny D"" 1580 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1
2009/2010 8 B 2222 ŠK Polabiny D"" 1580 Hájek Lukáš ŠK Vysoké Mýto B"" 2120 0
2009/2010 3 B 2222 ŠK Polabiny D"" 1580 Wiesinger Wolfgang TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1787 0
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1580 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1675 ½
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Světinský Vladimír Sokol Jukov ČK A 1436 1
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1580 Andrés Jaroslav TJ Spartak RK A 1715 1
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Ševčík Radek Panda Veolia ARTCO RK C 1492 ½
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1580 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1706 ½
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 1
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1580 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. 1601 0
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Dostálek Petr DDM Kostelec n.O. 1620 1
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1421 1
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř B 1580 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 1
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1580 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 ½
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř 1415 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 1
2008/2009 11 Č M Team Jaroměř 1415 Valnoha Martin ŠK AD Jičín 1
2008/2009 8 Č M Team Jaroměř 1415 Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 ½
2008/2009 7 B M Team Jaroměř 1415 Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 1
2008/2009 6 B M Team Jaroměř 1415 Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2008/2009 5 Č M Team Jaroměř 1415 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1252 0
2008/2009 4 Č M Team Jaroměř 1415 Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 ½
2008/2009 2 Č M Team Jaroměř 1415 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 1 B M Team Jaroměř 1415 Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 1
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř B 1415 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 0
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1415 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 ½
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř B 1415 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1618 ½
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1415 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1420 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř B 1415 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 1
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1415 Duch Robert TJ Hronov A 1865 0
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř B 1415 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1415 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1415 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1758 0
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1415 Walter Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1625 ½
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1415 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 ½
2008/2009 7 Č 2222 + ALFA Pardubice 1415 Otradovský Radek Sokol Hradec Králové 1250 0
2008/2009 2 Č 2222 + ALFA Pardubice 1415 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 1
2008/2009 1 B 2222 + ALFA Pardubice 1415 Štěrbová Monika Bižuterie Jablonec n.N. 1305 1
2007/2008 11 B M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Nosek Jakub Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1380 ½
2007/2008 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Jílek Václav ŠK + DDM Vysoké Mýto 1422 0
2007/2008 9 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Nečas Lukáš TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Malá Michaela SK Žamberk 1407 0
2007/2008 7 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové 1250 1
2007/2008 6 B M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Nešpůrek Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 1
2007/2008 5 B M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Heřman Ondřej Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 4 B M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec "B" 1419 ½
2007/2008 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1657 0
2007/2008 2 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Kubáček Radek TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1250 ½
2007/2008 1 B M-Team Jiskra Jaroměř 1434 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1250 ½
2007/2008 11 B Jiskra Jaroměř B 1434 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1845 ½
2007/2008 10 Č Jiskra Jaroměř B 1434 Zástava Ladislav Masporex TJ Náchod D 1630 0
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř B 1434 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 0
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř B 1434 Petr Pavel Sokol Hradec Králové A 1612 1
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř B 1434 Baťka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1632 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř B 1434 Gogela Jan TJ Hronov B 1878 0
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř B 1434 Borůvka Petr Sokol Vrchoviny A 0
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř C 1434 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1574 ½
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř C 1434 Novák Pavel TJ Hronov C 1624 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř C 1434 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř C 1434 Kvasničák Karel Vinona TJ Náchod E 1856 0
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř C 1434 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1649 0
2007/2008 3 Č Jiskra Jaroměř C 1434 Kysilko Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 1
2006/2007 11 B M-Team Jiskra Jaroměř Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 0
2006/2007 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř Jínová Simona ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 9 B M-Team Jiskra Jaroměř Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A ½
2006/2007 4 B M-Team Jiskra Jaroměř Vu Antonín ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2006/2007 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř Süsserová Martina Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 2 B M-Team Jiskra Jaroměř Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. 1
2006/2007 1 Č M-Team Jiskra Jaroměř Dunglová Natálie SK Žamberk 1100 0
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B Kuchár Milan Niki TJ Náchod C 1669 1
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř B Dvořák Miloš Panda Rychnov n. Kněž. C 1693 0
2006/2007 8 B Jiskra Jaroměř B Portych Václav Sokol Hradec Králové 1901 0
2006/2007 7 Č Jiskra Jaroměř B Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1723 0
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 1
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř B Ježek Adam Panda Rychnov B 0
2006/2007 7 Č Jiskra Jaroměř B Kačaras Tomáš DDM Týniště 1
2006/2007 6 B Jiskra Jaroměř B Koblása Petr Panda Rychnov D 1
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B Provazník Jan Sokol Hradec Králové B 0
2006/2007 4 B Jiskra Jaroměř B Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 3 Č Jiskra Jaroměř B Žitný Dominik DDM Třebechovice 1495 0
2006/2007 2 B Jiskra Jaroměř B Čeřovský Jiří Lázně Bělohrad A 1
2006/2007 1 Č Jiskra Jaroměř B Kout Tomáš Lázně Bělohrad B 1