Hráč Novák Luděk

Novák Luděk

User Pic
Jméno: Novák Luděk
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1944
Elo mezinárodní: 1954
ID: 1853
FIDE ID: 316490
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Lípa B 1954 1944 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2185 2172 0
2018/2019 1 B ŠK Lípa B 1941 1944 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1916 1930 ½
2018/2019 1 B Šachový klub Lípa C 1941 1944 Friedrich Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 2059 2051 1
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 1956 1946 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2109 2106 0
2017/2018 10 B ŠK Lípa B 1955 1946 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 0
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 1955 1946 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 1941 1934 1
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 1955 1946 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1775 1774 ½
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 1955 1946 Přibík Petr Slavia Hradec Králové C 1883 1931 ½
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 1946 1946 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1963 1978 ½
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 1955 1946 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 ½
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 1955 1946 Pinkava Josef TJ Náchod B 1863 1857 1
2017/2018 2 Č ŠK Lípa B 1955 1946 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2019 2008 0
2017/2018 10 Č SK Lipa 1955 1946 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2085 2084 ½
2017/2018 9 B SK Lipa 1955 1946 Krumlová Zuzana TJ Namest n/Oslavou 0 1628 1
2017/2018 8 Č SK Lipa 1955 1946 Bílek Roman TJ Zdar nad Sazavou 1830 1872 1
2017/2018 7 B SK Lipa 1946 1946 Doležel Jiří SK Velke Losiny 1895 1921 1
2017/2018 6 Č SK Lipa 1946 1946 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1942 1943 ½
2017/2018 5 Č SK Lipa 1955 1946 Nun Josef TJ Slavia Hradec Kralove B 2156 2121 0
2017/2018 4 B SK Lipa 1955 1946 Novotný Jan TJ Snezka Nachod 1938 1933 ½
2017/2018 3 Č SK Lipa 1955 1946 Nešpor Jakub TJ Stefanydes Policka 1996 1920 ½
2017/2018 1 Č SK Lipa 1932 1933 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 2027 2029 ½
2016/2017 10 B SK Lipa 1935 1924 Obůrka Vladislav TJ Zdar nad Sazavou 1900 1902 ½
2016/2017 8 B SK Lipa 1935 1924 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2105 2077 ½
2016/2017 7 Č SK Lipa 1935 1924 Mezlík Stanislav Caissa Pivovar Dalesice 1884 1881 ½
2016/2017 6 B SK Lipa 1935 1924 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka 1699 1742 1
2016/2017 5 Č SK Lipa 1935 1924 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny C 1812 1802 ½
2016/2017 4 B SK Lipa 1935 1924 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Kralove B 1807 1840 ½
2015/2016 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 1
2015/2016 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1938 1923 0
2015/2016 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 ½
2015/2016 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 0
2015/2016 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 ½
2015/2016 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 ŠK Rapid Pardubice B 1
2015/2016 11 B ŠK Lípa C 1935 1924 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 9 B ŠK Lípa C 1935 1924 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa C 1935 1924 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 ½
2015/2016 1 Č ŠK Lípa C 1935 1924 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa B 1935 1924 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1812 1815 ½
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 1935 1924 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 1935 1924 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 1935 1924 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín D 2033 1988 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 1935 1924 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1973 1960 ½
2015/2016 4 Č ŠK Lípa B 1935 1924 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1929 0
2015/2016 3 B ŠK Lípa B 1935 1924 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 1
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1935 1924 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 ½
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 1935 1924 Halámka Radek DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 1896 1893 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 ½
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 1896 1893 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1923 1928 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 1896 1893 Michel Ladislav TJ Hronov 1860 1853 1
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1896 1893 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2095 2084 1
2014/2015 7 Č ŠK Lípa B 1896 1893 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa B 1896 1893 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1567 1696 1
2014/2015 5 Č ŠK Lípa B 1896 1893 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. 1773 1773 ½
2014/2015 1 B ŠK Lípa B 1896 1893 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1809 1815 ½
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 1896 1893 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1864 1858 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1896 1893 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa C 1896 1893 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1773 1773 ½
2014/2015 7 Č ŠK Lípa C 1896 1893 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 1
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 1896 1893 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 ½
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 1896 1893 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 1
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 1896 1893 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1896 1893 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 0
2014/2015 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 2001 1988 0
2014/2015 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh 2025 2022 0
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 1
2014/2015 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1961 1943 ½
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1934 1932 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1994 1999 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1934 1932 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1934 1932 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2003 2022 ½
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 1934 1932 Vacek Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1675 1651 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1934 1932 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 ½
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1934 1932 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1741 1746 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 1934 1932 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1873 1883 0
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1934 1932 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 ½
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1934 1932 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 ½
2013/2014 11 Č ŠK Lípa B 1934 1932 Najman Jan ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 0
2013/2014 10 B ŠK Lípa B 1934 1932 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2002 2012 0
2013/2014 9 Č ŠK Lípa B 1934 1932 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 ½
2013/2014 8 B ŠK Lípa B 1934 1932 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 0
2013/2014 7 Č ŠK Lípa B 1934 1932 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2040 2046 ½
2013/2014 6 B ŠK Lípa B 1934 1932 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1813 1805 1
2013/2014 5 B ŠK Lípa B 1934 1932 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 ½
2013/2014 3 B ŠK Lípa B 1934 1932 Duch Robert TJ Hronov 1827 1861 ½
2013/2014 2 Č ŠK Lípa B 1934 1932 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa B 1934 1932 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 1
2013/2014 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 1934 1932 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 ½
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1961 1962 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 0
2012/2013 10 B ŠK Lípa B 1961 1962 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 0
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1961 1962 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 1976 1973 ½
2012/2013 8 B ŠK Lípa B 1961 1962 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2136 2132 0
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1961 1962 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1961 1962 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 ½
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1961 1962 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 0
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1961 1962 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 1
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1961 1962 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 0
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1961 1962 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2295 2313 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1961 1962 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 ½
2012/2013 11 Č ŠK LÍPA C 1961 1962 Keprta Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1950 ½
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 ½
2012/2013 9 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 ½
2012/2013 8 Č ŠK LÍPA C 1961 1962 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 ½
2012/2013 7 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 1
2012/2013 6 Č ŠK LÍPA C 1961 1962 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2012/2013 5 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 0
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 1961 1962 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 0
2012/2013 3 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 1
2012/2013 2 Č ŠK LÍPA C 1961 1962 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 0
2012/2013 1 B ŠK LÍPA C 1961 1962 Kouba Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 1
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 1935 1934 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 0
2011/2012 10 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1770 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 1935 1934 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 ½
2011/2012 8 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 0
2011/2012 7 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2093 2081 ½
2011/2012 6 B ŠK Lípa C 1935 1934 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 1
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 0
2011/2012 4 B ŠK Lípa C 1935 1934 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 1
2011/2012 3 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0
2011/2012 2 B ŠK Lípa C 1935 1934 Krám Jiří ŠK Lípa D 1896 1883 1
2011/2012 1 Č ŠK Lípa C 1935 1934 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 ½
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 1
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Dzieczkaniec Wieslaw Slovan Broumov 1878 ½
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 ½
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 ½
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1975 1959 ½
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1927 1943 0
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 ½
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2008 1965 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1950 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1980 0
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1950 Mrověc Jan TJ Hronov 1971 0
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1950 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 ½
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1950 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 ½
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1950 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice A 2159 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1950 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice B 2032 1
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1950 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 ½
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1950 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1950 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 ½
2010/2011 11 Č Jiskra Litomysl 1950 Dvořák Karel SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2100 0
2010/2011 9 Č Jiskra Litomysl 1950 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 0
2010/2011 8 B Jiskra Litomysl 1950 Linhart Zbyněk SK Chrudim 1935 ½
2010/2011 7 Č Jiskra Litomysl 1950 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 2028 ½
2010/2011 4 Č Jiskra Litomysl 1950 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2024 0
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2051 ½
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 2027 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 ½
2009/2010 9 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 0
2009/2010 8 B ŠK Polymar Lípa B 2027 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 0
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 0
2009/2010 6 B ŠK Polymar Lípa B 2027 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2127 0
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 0
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 2027 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1961 0
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 0
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 2027 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 ½
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2027 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 0
2009/2010 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2027 Šnorek Milan ŠK AD Jičín 2164 ½
2009/2010 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2027 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2099 0
2009/2010 4 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2027 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2056 0
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 1973 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 1973 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2095 ½
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 1973 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 ½
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 1973 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1776 1
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 1973 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1955 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1973 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 0
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 1973 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1994 1
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 1973 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2032 0
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 1973 Krám Jiří Šachový klub Lípa D 1975 ½
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 1973 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1982 ½
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 0
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1973 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2149 ½
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1965 0
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 0
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1973 Palij Lubomír NIKI TJ Náchod C 1900 ½
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 1
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1973 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 ½
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod B 2092 ½
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1973 Vařejčko Josef ŠK Lípa A 2233 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1973 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 0
2007/2008 11 B ŠK Lípa 2001 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2194 0
2007/2008 10 Č ŠK Lípa 2001 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 ½
2007/2008 9 B ŠK Lípa 2001 Pražák Luděk TJ Hronov 1949 0
2007/2008 8 Č ŠK Lípa 2001 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1800 ½
2007/2008 7 B ŠK Lípa 2001 Krám Jiří TJ Nová Paka 1882 ½
2007/2008 6 Č ŠK Lípa 2001 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 0
2007/2008 5 Č ŠK Lípa 2001 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod B 2043 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa 2001 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1862 1
2007/2008 3 Č ŠK Lípa 2001 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 0
2007/2008 2 B ŠK Lípa 2001 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa 2001 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 1
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 2001 Lipien Wieslaw Baník Žacléř 2108 1
2007/2008 10 B ŠK Lípa C 2001 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem B 1979 0
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 2001 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 2072 ½
2007/2008 8 B ŠK Lípa C 2001 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice B 1934 1
2007/2008 6 B ŠK Lípa C 2001 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1999 ½
2007/2008 5 Č ŠK Lípa C 2001 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1979 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 2001 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2112 ½
2007/2008 3 Č ŠK Lípa C 2001 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1876 0
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 2001 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 2032 ½
2007/2008 1 Č ŠK Lípa C 2001 Hubáček Jaroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1806 1
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 1992 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2063 1
2006/2007 8 Č ŠK Lípa C 1992 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1747 0
2006/2007 7 B ŠK Lípa C 1992 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1871 1
2006/2007 6 Č ŠK Lípa C 1992 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 1
2006/2007 5 B ŠK Lípa C 1992 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1845 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa C 1992 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1847 0
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 1992 Němec Otakar Slavia Hradec Králové E 1885 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa C 1992 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1862 1
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 1992 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1789 1
2006/2007 11 Č ŠK Lípa 1992 Jaeger Luděk Slavia Hradec Králové C 2028 ½
2006/2007 10 B ŠK Lípa 1992 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2037 1
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 1992 Michel Ladislav TJ Hronov 1873 1
2006/2007 8 B ŠK Lípa 1992 Buchar Petr ŠK AD Jičín 2020 ½
2006/2007 7 Č ŠK Lípa 1992 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 1991 ½
2006/2007 6 B ŠK Lípa 1992 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 1962 ½
2006/2007 5 B ŠK Lípa 1992 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1693 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 1992 Kánský Josef Sokol Náchod 1864 1
2006/2007 2 Č ŠK Lípa 1992 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1895 1
2006/2007 1 B ŠK Lípa 1992 Geissel Josef TJ Nová Paka 1863 ½
2005/2006 11 B ŠK Lípa E 1980 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 2012 ½
2005/2006 9 Č ŠK Lípa E 1980 Žižka Jan Niki TJ Náchod 1827 1
2005/2006 8 B ŠK Lípa E 1980 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 1
2005/2006 7 Č ŠK Lípa E 1980 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 1
2005/2006 5 Č ŠK Lípa E 1980 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1819 1
2005/2006 4 B ŠK Lípa E 1980 Mrověc Jan TJ Hronov A 2086 ½
2005/2006 3 Č ŠK Lípa E 1980 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod 2006 0
2005/2006 2 B ŠK Lípa E 1980 Gonsior Evžen ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 1
2005/2006 11 B ŠK Lípa B 1980 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v Podkr. 2050 0
2005/2006 10 Č ŠK Lípa B 1980 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1970 ½
2005/2006 9 B ŠK Lípa B 1980 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2065 1
2005/2006 8 Č ŠK Lípa B 1980 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2112 0
2005/2006 7 B ŠK Lípa B 1980 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2169 0
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1980 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 0
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1980 Ringel Zbyněk Sokol Náchod 2245 0
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1980 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 0
2005/2006 3 B ŠK Lípa B 1980 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1980 Švagerka Michal ŠK Lípa C 1945 ½
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1980 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2282 0
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1985 Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové 2024 1
2004/2005 10 Č ŠK Lípa B 1985 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0
2004/2005 9 B ŠK Lípa B 1985 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1948 ½
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1985 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 0
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1985 Dušek Martin Jiskra Hořice v P. 2066 0
2004/2005 6 B ŠK Lípa B 1985 Krňávek Michal ŠK AD Jičín 2050 1
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1985 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1954 0
2004/2005 4 B ŠK Lípa B 1985 Novotný Josef Panda Rychnov B 2181 1
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1985 Velecký Viktor TJ Hronov 2142 0
2004/2005 2 B ŠK Lípa B 1985 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2179 ½
2004/2005 1 Č ŠK Lípa B 1985 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2217 ½
2003/2004 10 B ŠK Lípa C 1991 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½
2003/2004 8 Č ŠK Lípa C 1991 Rybář Josef Sokol Hradec Králové "B" 1786 ½
2003/2004 6 Č ŠK Lípa C 1991 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1966 0
2003/2004 5 B ŠK Lípa C 1991 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové "B" 1717 0
2003/2004 3 B ŠK Lípa C 1991 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 1933 ½
2003/2004 2 Č ŠK Lípa C 1991 Bukvic Jiří Jiskra Hořice B 1768 1
2003/2004 1 B ŠK Lípa C 1991 Novotný Lubomír Sokol Nová Paka "B" 1688 ½
2003/2004 13 Č ŠK Lípa A Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 12 B ŠK Lípa A Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín ½
2003/2004 11 Č ŠK Lípa A Stejskal Marcel Sokol Nová Paka 1
2003/2004 10 B ŠK Lípa A Pávek Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 6 Č ŠK Lípa A 1991 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1582 1
2003/2004 4 Č ŠK Lípa A 1991 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 0
2003/2004 3 B ŠK Lípa A 1991 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1448 1
2003/2004 2 Č ŠK Lípa A 1991 Nálevka Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1917 0
2003/2004 1 B ŠK Lípa A 1991 Krám Jiří ŠK Lípa B 1827 ½