Hráč Doseděl Jiří

Doseděl Jiří

User Pic
Jméno: Doseděl Jiří
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2027
Elo mezinárodní: 2023
ID: 1363
FIDE ID: 332437
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK pri DDM Litomysl 2040 2052 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 1988 1983 1
2018/2019 10 SK pri DDM Litomysl 2051 2052 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1860 1853 1
2018/2019 9 SK pri DDM Litomysl 2051 2052 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1911 1922 0
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 2055 2052 Krátký Josef TJ Lanskroun 2070 2049 1
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 2055 2052 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1949 1903 0
2018/2019 6 SK pri DDM Litomysl 2055 2052 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1967 1971 ½
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 2055 2052 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1854 1866 ½
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 2067 2066 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1961 1946 ½
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 2077 2066 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2017 2009 ½
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 2077 2066 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1763 1789 1
2018/2019 1 SK pri DDM Litomysl 2072 2066 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1897 1890 1
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 2051 2052 Věchet Stanislav Moravska Slavia Brno B 2104 2122 0
2018/2019 10 SK Vysoke Myto 2051 2052 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1970 1947 ½
2018/2019 9 SK Vysoke Myto 2055 2052 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2001 2000 1
2018/2019 8 SK Vysoke Myto 2055 2052 Moulis Mojmír OREL Orechov 2067 2072 0
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 2055 2052 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2036 2027 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 2055 2052 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno 1983 2006 1
2018/2019 5 SK Vysoke Myto 2067 2066 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 1986 1971 1
2018/2019 4 SK Vysoke Myto 2067 2066 Richterová Julie TJ Namest n/Oslavou 1786 1739 0
2018/2019 3 SK Vysoke Myto 2077 2066 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2056 2059 ½
2018/2019 2 SK Vysoke Myto 2077 2066 Tesař Patrik Sokol Kolin 2038 2039 0
2018/2019 1 SK Vysoke Myto 2072 2066 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2075 2062 ½
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 2103 2076 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2063 2027 0
2017/2018 10 SK pri DDM Litomysl 2088 2076 Jun Rudolf SO Hlinsko 2061 1947 1
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 2088 2076 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1954 1921 1
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 2080 2076 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1861 1854 ½
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 2080 2076 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2027 2042 ½
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 2084 2076 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2000 1986 0
2017/2018 4 SK pri DDM Litomysl 2088 2076 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1935 1922 1
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 2088 2076 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2059 2065 ½
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 2088 2076 Jareš Michal 2222 SK Polabiny E 1780 1802 1
2017/2018 1 SK pri DDM Litomysl 2064 2058 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2097 2092 ½
2017/2018 11 SK Vysoke Myto 2103 2076 Vaculík Jakub SK Velke Losiny 2195 2218 0
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2088 2076 Szücs Matyáš SK Lipa 2069 2076 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2080 2076 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 2064 2008 1
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2080 2076 Šobotník Petr TJ Snezka Nachod 1886 1879 1
2017/2018 7 SK Vysoke Myto 2084 2076 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2023 2018 1
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2088 2076 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1920 1933 ½
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2088 2076 Sýkora Josef Eurobit 2068 2076 ½
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2088 2076 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1953 1973 1
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 2088 2076 Dittrich Pavel TJ Namest n/Oslavou 2242 2231 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto 2064 2058 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2015 2005 ½
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 ½
2016/2017 10 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 ½
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Novotný Aleš SK Rapid Pardubice C 1929 1914 ½
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Říha Vojtěch TJ SO Chrudim 1904 1923 ½
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1977 1946 ½
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1961 1954 ½
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka B 2063 2068 ½
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Ruda Ondřej Sokol Zajecice 2076 2106 ½
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 1
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 Kourek Josef 2222 SK Polabiny D 2017 2074 ½
2016/2017 10 SK Vysoke Myto 2062 2071 Švub Jan TJ Lanskroun 1920 1931 ½
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 2062 2071 Hájek Jaroslav SK Rapid Pardubice B 1895 1894 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto 2062 2071 Kaisler Martin SK Lipa 2028 2016 ½
2016/2017 7 SK Vysoke Myto 2062 2071 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 1830 1825 1
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 2062 2071 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 1990 2019 ½
2016/2017 5 SK Vysoke Myto 2062 2071 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 0
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 2062 2071 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici 1926 1920 1
2016/2017 3 SK Vysoke Myto 2062 2071 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1999 1958 ½
2016/2017 2 SK Vysoke Myto 2062 2071 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2002 2003 ½
2016/2017 1 SK Vysoke Myto 2062 2071 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny C 1906 1932 ½
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 1
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 ½
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 1
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 0
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Zbořil Tomáš Tatran Litovel B 2148 2111 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 ½
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 1
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Říha Vojtěch TJ ŠO Chrudim 1904 1923 1
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 0
2015/2016 11 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 ½
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 ½
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1839 1864 ½
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½
2015/2016 5 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1997 2008 1
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 1
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2069 2086 ½
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2153 2150 1
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 1
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2016 2014 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1978 2004 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 1
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1881 1898 1
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Vala Filip TJ CHS Chotěboř A 2123 2136 ½
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Solil Roman TJ Lanškroun 1978 1986 0
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 0
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 ½
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 0
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2213 2175 0
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2124 2126 1
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 ½
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Netušil Jakub Šachový klub Ústí nad Orlicí 1941 1917 1
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1961 1943 ½
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1995 1985 0
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1964 1952 ½
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 ½
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2105 2100 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Blaško Štěpán ŠK Ústí nad Orlicí B 1973 1997 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1902 1925 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 ½
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Solil Roman TJ Lanškroun 1995 2007 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 1
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1909 1887 1
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 ½
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2145 2143 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 1
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1976 1939 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 1
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 1
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Novotný Aleš AKIS Pardubice 1834 1807 1
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 1
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 0
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1815 1890 1
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 1985 1979 0
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2115 2104 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Kastner Vojtěch ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Blaško Štěpán Šachový klub Ústí nad Orlicí 1974 2001 ½
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2080 2078 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 Rybák Milan TJ Náchod 2211 2190 0
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 ½
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřm. Městec 1850 1881 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 Vávra Radim ŠK Rapid Aggressors 2033 2049 ½
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 1
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 1
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 1
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Petráž Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 0
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 ½
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 0
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 ½
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 1
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1980 1957 1
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2126 2125 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Outulný Pavel Rapid Pardubice C 2102 2062 ½
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1746 1769 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1799 1911 ½
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 1
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 2124 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 ½
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2124 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1729 1
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa A 2124 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem 1919 ½
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa A 2124 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1820 ½
2010/2011 11 Jiskra Litomysl 2124 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 0
2010/2011 10 Jiskra Litomysl 2124 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 9 Jiskra Litomysl 2124 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 0
2010/2011 7 Jiskra Litomysl 2124 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 0
2010/2011 6 Jiskra Litomysl 2124 Manová Zuzana SK Caissa Trebic B 2233 ½
2010/2011 5 Jiskra Litomysl 2124 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 0
2010/2011 3 Jiskra Litomysl 2124 Pokorný Tomáš SK Vysoke Myto 2250 0
2010/2011 2 Jiskra Litomysl 2124 Šimek Jan Jiskra Usti nad Orlici 2150 1
2010/2011 1 Jiskra Litomysl 2124 Smištík Milan SK Caissa Trebic A 2337 ½
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2119 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2179 1
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto 2119 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 ½
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto 2119 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 0
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 2119 Žůrek Milan Tatran Litovel A 2371 ½
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2119 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2165 ½
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2119 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2288 0
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2119 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava 2198 ½
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2119 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 ½
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2119 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2182 0
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2119 Kratochvíl Josef ŠK Gordic Jihlava 2202 1
2009/2010 11 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2401 0
2009/2010 10 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2208 1
2009/2010 9 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 0
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Jaček Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2111 1
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2179 ½
2009/2010 6 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Kastner Oldřich TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 ½
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Vojta Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2159 0
2009/2010 4 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2138 0
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2091 1
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2136 1
2009/2010 1 ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 0
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2083 Kudla Vladimír ŠK Kuřim KME-DDM A 1934 0
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2083 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo A 2094 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2083 Cabejšek Jaroslav ŠK Caissa Třebíč A 1838 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2083 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2013 1
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2083 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava B 2152 1
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2083 Nový Martin Pila Ořechov A 2125 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2083 Hyrš Martin ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1957 1
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2083 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice A 1990 ½
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2083 Bukáček Lubomír TJ Žďár n. Sázavou A 2015 ½
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2083 Šmíd Jaroslav TJ Sokol Zaječice A 2049 ½
2008/2009 11 ŠK Lípa A 2083 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 ½
2008/2009 10 ŠK Lípa A 2083 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice 1982 ½
2008/2009 9 ŠK Lípa A 2083 Novotný Josef ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 1
2008/2009 7 ŠK Lípa A 2083 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1894 1
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2083 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 ½
2008/2009 5 ŠK Lípa A 2083 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 ½
2008/2009 3 ŠK Lípa A 2083 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2023 1
2008/2009 2 ŠK Lípa A 2083 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1893 1
2008/2009 1 ŠK Lípa A 2083 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 ½
2007/2008 11 ŠK Lípa 2078 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 1946 ½
2007/2008 9 ŠK Lípa 2078 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1826 ½
2007/2008 8 ŠK Lípa 2078 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 1
2007/2008 7 ŠK Lípa 2078 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1742 1
2007/2008 5 ŠK Lípa 2078 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1873 ½
2007/2008 4 ŠK Lípa 2078 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1880 0
2007/2008 3 ŠK Lípa 2078 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem 2062 1
2007/2008 2 ŠK Lípa 2078 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 ½
2007/2008 1 ŠK Lípa 2078 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 2046 0
2007/2008 11 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Uher Vladimír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2090 1
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Holemář David BYDO ZAKŘANY A 2319 0
2007/2008 8 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Svoboda Ivo TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2033 1
2007/2008 6 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Sýkora Josef 2222 ŠK POLABINY C 2163 ½
2007/2008 5 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Dvořák Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2114 ½
2007/2008 4 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1842 1
2007/2008 3 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 0
2007/2008 2 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Kubát Pavel OREL OŘECHOV A 1897 1
2007/2008 1 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 Kastner Kamil 2222 ŠK POLABINY B 1950 1
2006/2007 9 ŠK Lípa C 2059 Mráz Pavel SK policie Valdice 1684 1
2006/2007 8 ŠK Lípa C 2059 Paukert Martin Baník Žacléř 1888 1
2006/2007 5 ŠK Lípa C 2059 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 ½
2006/2007 3 ŠK Lípa C 2059 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové E 1920 1
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 2059 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 1
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto 2059 Laušman Petr KONTAX Pardubice 2050 ½
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto 2059 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1902 ½
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 2059 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 ½
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 2059 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1941 1
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto 2059 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 ½
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 2059 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 1
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 2059 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1900 1
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto 2059 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 1
2005/2006 10 ŠK Lípa D 2038 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1987 1
2005/2006 9 ŠK Lípa D 2038 Pištěk Marcel SK policie Valdice 1668 1
2005/2006 6 ŠK Lípa D 2038 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2016 1
2005/2006 5 ŠK Lípa D 2038 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1866 ½
2005/2006 4 ŠK Lípa D 2038 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1922 1
2005/2006 3 ŠK Lípa D 2038 Wenke Jiří Lokomotiva Trutnov 2046 0
2005/2006 1 ŠK Lípa D 2038 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1732 1
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 2038 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 ½
2005/2006 10 ŠK Vysoké Mýto 2038 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička 1988 1
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto 2038 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Pardubice 2106 0
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto 2038 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 1
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 2038 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 1
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 2038 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 1
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto 2038 Novák Aleš Kavárna Evropa Pardubice 1993 1
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 2038 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 1
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto 2038 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 ½
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto 2022 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 0
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto 2022 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 0
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto 2022 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 1
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto 2022 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 0
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto 2022 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 1
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto 2022 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 ½
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 2022 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2056 1
2003/2004 11 ŠK Lípa C 2070 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1907 1
2003/2004 9 ŠK Lípa C 2070 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 ½
2003/2004 7 ŠK Lípa C 2070 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 1
2003/2004 6 ŠK Lípa C 2070 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1766 ½
2003/2004 4 ŠK Lípa C 2070 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2051 0
2003/2004 3 ŠK Lípa C 2070 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2017 0
2003/2004 2 ŠK Lípa C 2070 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1
2003/2004 1 ŠK Lípa C 2070 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka "B" 1996 0
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto 2070 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2187 0
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto 2070 Koníček Petr ŠO+DDM Chrudim B 1968 1
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto 2070 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2262 0
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto 2070 Just Pavel TJ Synthesia Pardubice C 2023 0
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto 2070 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 ½
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto 2070 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1891 1
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto 2070 Mazura Miloš SK Žamberk 2001 1
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto 2070 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1852 ½
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 2070 Korol Jiří Plzeňka Pardubice 2090 0