Hráč Doležal Radoslav

Doležal Radoslav

User Pic
Jméno: Doležal Radoslav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1953
ID: 1449
FIDE ID: 306789
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č Kostelec nad Černými lesy A 1975 1973 Moravec Michal Sokol Nymburk A 2211 2225 0
2017/2018 6 Č Kostelec nad Černými lesy A 1980 1973 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2162 2142 0
2017/2018 4 Č Kostelec nad Černými lesy A 1971 1973 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2040 2038 ½
2017/2018 3 B Kostelec nad Černými lesy A 1971 1973 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2127 2165 0
2017/2018 1 Č Kostelec nad Černými lesy A 1982 1972 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2033 2042 ½
2017/2018 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1971 1973 Seifert Milan TJ Sokol Sendražice A 1980 2030 ½
2017/2018 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1973 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1979 1937 ½
2017/2018 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1973 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1970 1960 ½
2017/2018 4 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1971 1973 Pochinkov Andrey Cayman Pharma Neratovice D 2026 2035 0
2017/2018 3 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1971 1973 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1982 1974 ½
2017/2018 1 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1982 1972 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2026 2037 1
2016/2017 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Sochor Martin Sokol Kolín B 1924 1917 ½
2016/2017 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1926 1939 ½
2016/2017 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Hlína Miloš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 1
2016/2017 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1956 ½
2016/2017 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 1
2016/2017 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 C 1725 1791 ½
2016/2017 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1930 1881 1
2016/2017 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk B 1904 1946 1
2015/2016 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½
2015/2016 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1727 1758 ½
2015/2016 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 1
2015/2016 7 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 ½
2015/2016 6 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 ½
2015/2016 5 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník 1872 1910 ½
2015/2016 3 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 ½
2015/2016 2 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice 1947 1990 ½
2015/2016 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 ½
2014/2015 10 Č KŠ Říčany 1925 D 1961 1938 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2032 2030 ½
2014/2015 4 B KŠ Říčany 1925 D 1961 1938 Michálek František Sokol Kolín B 2056 2080 ½
2014/2015 3 Č KŠ Říčany 1925 D 1961 1938 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 0
2014/2015 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Černými lesy 1886 1874 ½
2014/2015 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice 1996 2002 ½
2014/2015 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 Cozl David Šachový klub Rakovník 2009 2000 1
2014/2015 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1931 1939 1
2014/2015 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1921 1880 0
2014/2015 11 B Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 Brychta David ŠK Gordic 2142 2134 0
2014/2015 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2052 2062 ½
2014/2015 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 Postupa Martin ŠK GROP Praha 2060 2058 ½
2014/2015 2 B Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 Fencl Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 1966 1963 ½
2014/2015 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 1961 1938 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1971 1962 ½
2013/2014 9 B Stříbrná Skalice A 1958 1951 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 0
2013/2014 7 B Stříbrná Skalice A 1958 1951 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1801 ½
2013/2014 6 Č Stříbrná Skalice A 1958 1951 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 0
2013/2014 4 B Stříbrná Skalice A 1958 1951 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1982 2002 ½
2013/2014 3 Č Stříbrná Skalice A 1958 1951 Šedivý Ondřej TJ Sokol Český Brod B 1764 1799 ½
2013/2014 2 B Stříbrná Skalice A 1958 1951 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1864 1914 0
2013/2014 1 Č Stříbrná Skalice A 1958 1951 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 0
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 1958 1951 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 ½
2013/2014 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 1958 1951 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 0
2012/2013 10 B Stříbrná Skalice A 1952 1923 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2217 2202 ½
2012/2013 8 Č Stříbrná Skalice A 1952 1923 Mejzlík Ondřej ŠK Pravonín A 2233 2286 0
2012/2013 7 B Stříbrná Skalice A 1952 1923 Kopecký Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 ½
2012/2013 6 Č Stříbrná Skalice A 1952 1923 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2194 2029 0
2012/2013 5 B Stříbrná Skalice A 1952 1923 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 1
2012/2013 4 Č Stříbrná Skalice A 1952 1923 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1994 2010 ½
2012/2013 3 B Stříbrná Skalice A 1952 1923 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1819 ½
2012/2013 2 Č Stříbrná Skalice A 1952 1923 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 ½
2012/2013 1 B Stříbrná Skalice A 1952 1923 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1979 1
2012/2013 6 Č TJ Pankrác B 1952 1923 Hradecký Ivo TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 0
2012/2013 4 Č TJ Pankrác B 1952 1923 Hollan Petr SK OAZA Praha 1734 1904 1
2012/2013 2 Č TJ Pankrác B 1952 1923 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2024 2010 ½
2011/2012 7 Č Stříbrná Skalice 1984 1977 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1438 ½
2011/2012 3 B Stříbrná Skalice 1984 1977 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1617 1
2011/2012 1 B Stříbrná Skalice 1984 1977 Marhan František Jiskra Zruč nad Sázavou 1766 ½
2011/2012 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1977 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2075 2069 ½
2011/2012 9 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1977 Jirkovský Tomáš Šachový klub Rakovník 2015 1959 ½
2011/2012 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1977 Wimmer Jaroslav TJ Bohemia Poděbrady 1851 1
2011/2012 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1977 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem C 2059 2064 1
2010/2011 11 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 Vevera Radek Caissa Úholičky 2054 ½
2010/2011 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 Hlaváček Karel SK Pyrit Příbram 2051 ½
2010/2011 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 Hroník Petr JAWA Brodce 2006 ½
2010/2011 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1919 ½
2010/2011 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 Kučera Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 ½
2009/2010 9 B Biomedica Říčany B 1986 Gruber Miloš Kralupy n.Vltavou A 1989 ½
2009/2010 8 Č Biomedica Říčany B 1986 Satranský Jaroslav Rakovník 2235 0
2009/2010 7 Č Biomedica Říčany B 1986 Zvára David TRW autoel. Vlašim 1967 1
2009/2010 5 Č Biomedica Říčany B 1986 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 ½
2009/2010 4 B Biomedica Říčany B 1986 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 ½
2009/2010 2 B Biomedica Říčany B 1986 Malý Dušan Biomedica Říčany C 1722 0
2009/2010 1 Č Biomedica Říčany B 1986 Hlaváček Karel Pyrit Příbram 2071 1
2009/2010 10 B TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2056 0
2009/2010 8 B TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2180 ½
2009/2010 7 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 ½
2009/2010 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Marek Miroslav Sokol Kolín 2115 ½
2009/2010 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2099 0
2008/2009 9 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 Zákoucká Adéla TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2023 1
2008/2009 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B"" 2284 ½
2008/2009 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 1
2008/2009 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 2044 0
2008/2009 11 B Biomedica Říčany B 1989 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2143 0
2008/2009 10 Č Biomedica Říčany B 1989 Bílek Roman Caissa Úholičky 1926 ½
2008/2009 8 Č Biomedica Říčany B 1989 Cozl David Spartak Žebrák 1930 0
2008/2009 7 Č Biomedica Říčany B 1989 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1922 1
2008/2009 6 B Biomedica Říčany B 1989 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2005 ½
2008/2009 4 B Biomedica Říčany B 1989 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1844 0
2008/2009 3 Č Biomedica Říčany B 1989 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1923 ½
2008/2009 1 Č Biomedica Říčany B 1989 Malý Dušan Biomedica Říčany D 1683 1
2007/2008 10 B Sokol Český Brod 1952 Musil Martin Joly Lysá n.L. D 1939 1
2007/2008 8 B Sokol Český Brod 1952 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2029 ½
2007/2008 7 Č Sokol Český Brod 1952 Koper Štefan Kostelec nad Č.lesy 1985 ½
2007/2008 6 B Sokol Český Brod 1952 Bargel Martin Neratovice B 2168 0
2007/2008 5 Č Sokol Český Brod 1952 Eisner Michal Sokol Kolín B 2139 0
2007/2008 4 B Sokol Český Brod 1952 Husárik Braňko Joly Lysá n.L. C 2134 0
2007/2008 3 Č Sokol Český Brod 1952 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2077 ½
2007/2008 2 B Sokol Český Brod 1952 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2161 1
2007/2008 11 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1952 Šír Zbyněk ŠK Rapid Pardubice 2167 0
2007/2008 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1952 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové B"" 1920 0
2007/2008 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 1952 Chalupecký Vladimír TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2018 1
2006/2007 8 Č Biomedica Říčany 2016 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem 2031 ½
2006/2007 3 Č Biomedica Říčany 2016 Zákoucká Adéla TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 ½
2005/2006 11 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 Háse Pavel Praga Praha 2111 ½
2005/2006 10 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2101 ½
2005/2006 8 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 Dvořák Přemysl QCC DKV České Budějovice 1960 0
2005/2006 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 Muk Ivo Šachklub Sokol Klatovy 2094 ½
2005/2006 11 B Říčany C 2007 Matějovský Ondřej Vlašim 2039 ½
2005/2006 9 B Říčany C 2007 Štěpánek Stanislav Poděbrady 1901 1
2005/2006 8 Č Říčany C 2007 Novák Václav Kostelec A 2022 0
2005/2006 7 Č Říčany C 2007 Novák Ivan SE Ml.Boleslav C 1820 1
2005/2006 6 B Říčany C 1975 1957 Dudek Jaromír Nymburk 1993 1984 ½
2005/2006 5 Č Říčany C 2007 Procházka Jaroslav Brodce 1985 ½
2005/2006 3 Č Říčany C 2007 Skácel Jan Benešov 2098 ½
2005/2006 1 Č Říčany C 2007 Franc Lubor Kolín B 1899 ½
2004/2005 11 B Biomedica Říčany B 2020 Vojta Pavel TRW A. Vlašim A 2069 0
2004/2005 10 Č Biomedica Říčany B 2020 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1841 0
2004/2005 9 B Biomedica Říčany B 2020 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1796 ½
2004/2005 7 Č Biomedica Říčany B 2020 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1875 ½
2004/2005 6 B Biomedica Říčany B 2020 Pecák Ivan Kostelec n/ČL A 1762 0
2004/2005 5 Č Biomedica Říčany B 2020 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1898 ½
2004/2005 4 B Biomedica Říčany B 2020 Jeřábek Pavel Bohemia PoděbradyA 1887 1
2004/2005 3 Č Biomedica Říčany B 2020 Skála Jaromír Sokol Pečky A 1964 0
2004/2005 1 Č Biomedica Říčany B 2020 Beneš Petr Sokol Kolín C 2115 1
2004/2005 8 B Sokol Kolín B 2020 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny 1977 ½
2003/2004 11 Č Biomedica Říčany D 1955 Novotný Roman Stad.Kutná Hora B 1809 0
2003/2004 9 Č Biomedica Říčany D 1955 Hlína Miloš Biomedica Říčany E 1752 1
2003/2004 8 B Biomedica Říčany D 1955 Šimurda Jan Biomedica Říčany C 1600 ½
2003/2004 6 B Biomedica Říčany D 1955 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1828 0
2003/2004 4 B Biomedica Říčany D 1955 Blažek Ladislav Sokol Benešov C 1680 1
2003/2004 3 B Biomedica Říčany D 1955 Starec Jan JAWA Brodce B 1501 1
2003/2004 2 Č Biomedica Říčany D 1955 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1848 ½
2003/2004 1 B Biomedica Říčany D 1955 Košata František Sokol Neveklov 1831 1
2003/2004 11 Č Biomedica Říčany B 1955 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1967 0
2003/2004 10 B Biomedica Říčany B 1955 Svoboda Jaromír Jawa Brodce A 1987 1
2003/2004 9 B Biomedica Říčany B 1955 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 2008 ½
2003/2004 8 Č Biomedica Říčany B 1955 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1851 1
2003/2004 7 B Biomedica Říčany B 1955 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 0
2003/2004 6 Č Biomedica Říčany B 1955 Vinklárek Ondřej Stad. Kutná Hora A 1955 ½
2003/2004 5 B Biomedica Říčany B 1955 Eisner Michal Sokol Pečky A 1952 ½
2003/2004 4 Č Biomedica Říčany B 1955 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2187 ½
2003/2004 3 B Biomedica Říčany B 1955 Koyš Milan Sokol Benešov A 2045 0
2003/2004 2 Č Biomedica Říčany B 1955 Tejkal Jiří Kostelec n/ČL A 2003 1
2003/2004 1 B Biomedica Říčany B 1955 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2121 0